Dat is 1 keer in de 3 maanden ofzo. Meestal blijven we hangen op 1 of 2 bossen, dan doen we een lan weekened hier met 5 guildies (de andere wonen in de UK/Duitsland) en dan clearen we alles op ons gemak. Meestal erg gezellig!quote:Op zaterdag 10 december 2011 17:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jeetje, 12 uur achter elkaar? Dat doet mijn guild niet eens...
Ja, maar ik ga weer veel sporten na de voetbal winterstop, dus geen tijd meer om te raiden.quote:Op zaterdag 10 december 2011 17:08 schreef TwyLight het volgende:
Ik zag trouwens een guild genaamd Jack Daniels recruiteren voor 25-man fiets, ze zoeken ook meelee.
quote:
Wat is belangrijker? PvE held zijn of middelmatige voetballer?quote:Op zaterdag 10 december 2011 17:10 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Ja, maar ik ga weer veel sporten na de voetbal winterstop, dus geen tijd meer om te raiden.
Datgene waar je het meeste lol in hebtquote:Op zaterdag 10 december 2011 17:44 schreef TwyLight het volgende:
Wat is belangrijker? PvE held zijn of middelmatige voetballer?
Niet twaalf uur achter elkaar. 3 uur, met pauzes en dan een uur lang pauze en dan weer 3 uur met pauzes ertussen ofzoquote:Op zaterdag 10 december 2011 17:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jeetje, 12 uur achter elkaar? Dat doet mijn guild niet eens...
Idlen in orgr of sw met de beste gearquote:Op zaterdag 10 december 2011 17:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Datgene waar je het meeste lol in hebt
Klinkt al beterquote:Op zaterdag 10 december 2011 18:43 schreef Knut het volgende:
Niet twaalf uur achter elkaar. 3 uur, met pauzes en dan een uur lang pauze en dan weer 3 uur met pauzes ertussen ofzo
Op je rogue?!quote:Op zaterdag 10 december 2011 23:01 schreef Sapstengel het volgende:
Ook nog eens een Blue Proto Drake in mijn Satchel of Exotic Mysteries of hoe dat ding heet.
huh? Op een normale rol of rollen julle tot 200?quote:Op zondag 11 december 2011 10:58 schreef TwyLight het volgende:
Vanochtend shoulders voor m'n priest uit LFRrollde 200
Dat wist ik nog niet! En wat een goede regelquote:Op zondag 11 december 2011 14:05 schreef SuperKaasNacho het volgende:
LFR krijg je een een bonus van 100 op je roll wanneer je op gear rolled die geschikt is voor de spec die je dan speelt.
Welke tactics? Volgens mij pik je het zo op, ook met een n00b groep. Zie het als VOA en dergelijke.quote:Op zondag 11 december 2011 14:19 schreef Blistering het volgende:
, ik ga ook maar 'ns LFR doen vanavond. Is dat een beetje snel op te pikken? Of veel noobs die niets kunnen? Maar ff tactics lezen straks, of is dat ook overbodig?
LFR is hetzelfde als normal maar dan 2x de helft minder. Snapje?quote:Op zondag 11 december 2011 14:25 schreef Isabeau het volgende:
Ik weet eigenlijk niet zo heel serieus hoe LFR gaat aangezien ik met de mains van mijn guild een run mee heb gelopenMaar ik vond het belachelijk simpel en ik wist dus echt totaal niet wat tactics waren, maar dood ga je dus niet zo snel, ook als je niets weet.
Nah ook dat heb je geeneens nodig. Gewoon zorgen dat de RL een skull ergens op zet en je kan heel de raid laten verschuiven naar dat target.quote:Op zondag 11 december 2011 14:35 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Heel simpel, wel ff tactics lezen voor je eigen gemak
Nee, helaas niet op de spec die je speelt, alleen op de rol die je op dat moment hebt in die raid.quote:Op zondag 11 december 2011 14:05 schreef SuperKaasNacho het volgende:
LFR krijg je een een bonus van 100 op je roll wanneer je op gear rolled die geschikt is voor de spec die je dan speelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |