Ja, dat is 67 geloof ik. Maar ik deed dus via 9292 een reisadvies naar die verhuurder op een datum na 11 december en toen kreeg ik als advies bus 74 vanaf Zuidplein en eruit bij Zorghotel Charloisse Lagedijk. Maar goed, volgens de RET-site bestaat die hele bus nietquote:Op dinsdag 6 december 2011 22:27 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Op de routekaart van de RET is de bus naar Pendrecht denk ik het dichtste bij?
Maar deze week rijdt de bus naar de Poort nog.
Ik kreeg met 9292 ook altijd Zorghotel volgens mij, voor de wijziging. Misschien nog een foutje in het systeem?quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:29 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ja, dat is 67 geloof ik. Maar ik deed dus via 9292 een reisadvies naar die verhuurder op een datum na 11 december en toen kreeg ik als advies bus 74 vanaf Zuidplein en eruit bij Zorghotel Charloisse Lagedijk. Maar goed, volgens de RET-site bestaat die hele bus niet
Wordt vermoedelijk toch naar Pendrecht idd.
In de grote stad hebben we geen buurtbusjesquote:Op dinsdag 6 december 2011 22:35 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Ik kreeg met 9292 ook altijd Zorghotel volgens mij, voor de wijziging. Misschien nog een foutje in het systeem?
Overigens is de eindhalte in Pendrecht hemelsbreed niet eens zo ver volgens mij, maar moet je ontzettend omlopen.
Edit: of zou er een buurtbus rijden![]()
Inderdaad, ik versta die mensen nooitquote:Op dinsdag 6 december 2011 22:59 schreef Franknfurter het volgende:
Net de uurtjes voor november geteld en kwam op 51. Had veel minder geschat, dus dat is een lekkere meevaller. Oh en buurtbusjes zijn leuk
maar probeer het maar niet in limburg, daar gaan de chauffeurs in het limburgs tegen je aan zaniken
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:07 schreef Franknfurter het volgende:
Ik kom uit limburg en ik versta het al niet. Ik noem het eerder een spraakziekte dan een accent.
Ik vind die bussen in brabant altijd zeer gezelligquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:10 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]![]()
In Brabant is het ook altijd leuk als ze van die woorden gebruiken zoals "goesting". Vaak heb ik dan zoiets van: wtf zegt die nou weer?!
11 december gaat de nieuwe dienstregeling in idd, tot dan rijdt ie gewoon.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:13 schreef BAC92 het volgende:
Irritatie weet jij tot wanneer de 64 precies rijdt? 11 december ging die weg dacht ik toch? ik moet er morgen namelijk zijn, en nog maar even gebruik van de bus maken zolang die nog rijdt toch haha.
Ja joh, weet ik veel, ze gebruiken daar iig veel woorden waar ik nog nooit van gehoord hebquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:16 schreef Franknfurter het volgende:
Goesting is hartstikke belgisch hoorMaarja, brabant en limburg zijn ook praktisch belgie dus alléz.
Welkomquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:54 schreef develor het volgende:
Laatst al kort voorgesteld, maar er zijn wel degelijk meerdere chauffeurs op het forum, ik las eerst alleen mee maar nu er steeds meer chauffeurs bijkomen vindt ik het ook wel leuk om te posten. Vandaag ook een prima dagje, half 6 vanochtend weg en half 7 vanavond thuis, gloednieuwe Audi A6, prachtige auto! Wel bijzonder om te lezen al dat hiker werk, dat kennen we niet bij het bedrijf waar ik werk
Meerkerk, dichtstbijzijnde bushalte Postkantoor?quote:Op woensdag 7 december 2011 00:20 schreef dery1990 het volgende:
Zo naar bed. Morgen ritje naar Meerkerk, en vervolgens een enveloppe naar Houten brengen
Hier eigenlijk hetzelfde verhaal.. Nu al 3 dagen beschikbaar gestaan, maar geen werk.. Ga morgen wel even bellen voor werk.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:35 schreef BetweenTheRays het volgende:
Weer thuis na 3.75 uur![]()
Mocht wel, zij het drie kwartier, met een VW Phaeton rijden. Doet toch echt nauwelijks onder voor een A8 hoor.
Ik ga trouwens vrijdag wel even met EW bellen. Ik zag net in mijn eigen administratie dat mijn laatste keer dat ik een hele dag gechauffeurd heb (behalve vorige week woensdag, had toen wel 14 uur) begin oktober was. Tussendoor wel een paar keer 5 of 6 uurtjes en twee of drie volle dagen hiken, maar een hele dag chauffeurswerk doen is dus echt een tijd terug.
En dan sprak ik vandaag collega's uit Amsterdam (ik zit op papier in Utrecht) die werk zat hebben. Beetje jammer
Ik bel altijd zelf, altijd werk. Kleine moeite ook..quote:Op woensdag 7 december 2011 00:40 schreef Dimitri_ het volgende:
[..]
Hier eigenlijk hetzelfde verhaal.. Nu al 3 dagen beschikbaar gestaan, maar geen werk.. Ga morgen wel even bellen voor werk.
Ik bel ook vaak zelf en vraag ook wel eens of ze bv voor woensdag al wat hebben als ze me maandag aan de lijn hebben. Maarja, na keer op keer 'nee' te horen of 'we bellen als we wat hebben' heb ik er ook geen zin meer in.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:19 schreef Shefkee het volgende:
[..]
Ik bel altijd zelf, altijd werk. Kleine moeite ook..
Wat gaan dit topic ineens snel zeg. Morgen ook twee ritjes, veel uren. Ik mag over die tweede rit niet klagen zeg, mag een zo goed als nieuwe Mercedes C180 vervoeren. Eerste ritje is een Prius, afijn.
Ik heb er 55quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:59 schreef Franknfurter het volgende:
Net de uurtjes voor november geteld en kwam op 51.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |