Hij heeft pas een date gehad, binnenkort weer een date. De week erop neemt ze hem mee naar "wat leuks" van haar en haar vrienden. Dat is allemaal vooruitgang in de richting van een stelletje worden. He's going to meet le friendsquote:Op maandag 5 december 2011 00:52 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ik zie het verband tussen het een het ander niet zo, maar leuk!
Mam en pap had ie al ontmoet.quote:Op maandag 5 december 2011 01:19 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Hij heeft pas een date gehad, binnenkort weer een date. De week erop neemt ze hem mee naar "wat leuks" van haar en haar vrienden. Dat is allemaal vooruitgang in de richting van een stelletje worden. He's going to meet le friends, hierna zal al snel het ontmoeten van mam en pap volgen en vele andere uitjes gezelligheid en zwoeligheid. Oftewel, hij heeft goed beet. Gefeliciteerd Keyos
Ik weet het; ik bedoelde dan ook het verband tussen de date en het gourmettenquote:Op maandag 5 december 2011 01:19 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Hij heeft pas een date gehad, binnenkort weer een date. De week erop neemt ze hem mee naar "wat leuks" van haar en haar vrienden. Dat is allemaal vooruitgang in de richting van een stelletje worden. He's going to meet le friends, hierna zal al snel het ontmoeten van mam en pap volgen en vele andere uitjes gezelligheid en zwoeligheid. Oftewel, hij heeft goed beet. Gefeliciteerd Keyos
Indeedquote:Op maandag 5 december 2011 01:20 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Mam en pap had ie al ontmoet.
Ik quote mezelf. Want nu snap ik dat dus wel. Kon het alleen even niet uit die ene post halenquote:Op maandag 5 december 2011 01:21 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ik weet het; ik bedoelde dan ook het verband tussen de date en het gourmetten
Dat is precies wat ik zeg, een stijgende lijn, dat is het verband. Kat in het bakkiequote:Op maandag 5 december 2011 01:21 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ik weet het; ik bedoelde dan ook het verband tussen de date en het gourmetten
quote:Op maandag 5 december 2011 01:22 schreef Keyos het volgende:
[..]
Indeed, En haar vriendengroep ken ik ook al voor 80%, alleen ken ik de meeste alleen van korte gesprekken/van gezicht
, de aankondiging dat we een stelletje zijn zal niet lang op zich wachten xD
Mooi is dat hequote:
nee. ik heb niets te melden en ik doe ook nietsquote:
Je moet het niet zo ingewikkeld maken, ik doe nu ook niets. Heel veel mensen doen nu niets, of ze slapen.quote:Op maandag 5 december 2011 04:08 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee. ik heb niets te melden en ik doe ook niets
dat klinkt stom, en ik vind het ook stom van mezelf.
zo kan ik nooit leuk zijn voor de vrouw.
Ja ik was al de hele nacht een beetje op zoek naar een kat.quote:Op maandag 5 december 2011 04:19 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Je moet het niet zo ingewikkeld maken, ik doe nu ook niets. Heel veel mensen doen nu niets, of ze slapen.
Ik ben bang voor katten, maar ik heb wel een hondje. Jouw ouders hebben toch een kat? Als je katten leuk vindt dan is het een goed idee om een kat te nemen. Zo heb je elke dag een kat die op jou rekent en die je eten moet geven en dat soort dingen. Dan krijg je een beetje een ritme en misschien ga je vanuit die ervaring nog wel meer dingen ondernemen
Ik vind die eerste foto van die kat een beetje vreemd. Vind je dat onvoorspelbare karakter van die kat juist wel of niet leuk?quote:Op maandag 5 december 2011 04:22 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
Ja ik was al de hele nacht een beetje op zoek naar een kat.
het lijkt alsof hij aandacht nodig heeft, maar wel een onvoorspelbaar eigen karakter soms. netals de vrouw misschien.
het lijkt me wel normaal. het is een echte neger, want ze snorharen zijn ook zwart.quote:Op maandag 5 december 2011 04:24 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Ik vind die eerste foto van die kat een beetje vreemd.
dat weet ik niet, lijkt me wel grappig nu voor de geruststelling dat het dichterbij een mens komt, want die zijn ook onvoorspelbaar en hebben soms kuren.quote:Vind je dat onvoorspelbare karakter van die kat juist wel of niet leuk?
Ik bedoel hoe hij kijkt en hoe zijn tong op de foto zit, hij kijkt een beetje scheef en zijn tong zit een beetje zoals een hondenpup dat zou doen. Ik heb weinig verstand van katten dus misschien is het wel normaal, ik vond het een gekke foto. De tweede foto niet. Waarom vindt je een zwarte kat met zwarte snorharen leuk? Of vind je een witte kat met witte snorharen ook leuk? Je bent denk ik vast niet bijgelovigquote:Op maandag 5 december 2011 04:26 schreef mylifeisgrey het volgende:
het lijkt me wel normaal. het is een echte neger, want ze snorharen zijn ook zwart.
maar hij heeft wel licht gekleurde ogen. dat is grappig.
Ik vroeg het omdat ik dus al het idee heb dat je zulk gedrag bij katten vast wel aan kan, en omdat je het met mensen vergelijkt, denk ik stiekem dat je zo een vrouw vast ook wel aan kan. Zo eentje met een onvoorspelbaar karakterquote:dat weet ik niet, lijkt me wel grappig nu voor de geruststelling dat het dichterbij een mens komt, want die zijn ook onvoorspelbaar en hebben soms kuren.
Vertaling: This cat looks crazy and I'm shitting my pants right about nowquote:Op maandag 5 december 2011 04:31 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Ik bedoel hoe hij kijkt en hoe zijn tong op de foto zit, hij kijkt een beetje scheef en zijn tong zit een beetje zoals een hondenpup dat zou doen. Ik heb weinig verstand van katten dus misschien is het wel normaal, ik vond het een gekke foto. De tweede foto niet. Waarom vindt je een zwarte kat met zwarte snorharen leuk? Of vind je een witte kat met witte snorharen ook leuk? Je bent denk ik vast niet bijgelovig
[..]
Ook schuldig ^^ , 1 van mijn lessen leer je niets van, de ander is niet verplicht, ik blijf dus lekker thuisquote:
Discipline is ook een goede les.quote:Op maandag 5 december 2011 08:31 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ook schuldig ^^ , 1 van mijn lessen leer je niets van, de ander is niet verplicht, ik blijf dus lekker thuis.
Moet nog leren voor mijn Excel tentamen/certificaat wat ik het hele weekend niet heb kunnen doen omdat de registratiepagina down is, straks maar eens bellen.quote:Op maandag 5 december 2011 08:41 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Discipline is ook een goede les.
Het heeft geen nut om te gaan als ik na de kerstvakantie kap.quote:Op maandag 5 december 2011 08:41 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Discipline is ook een goede les.
In dat geval niet meer nee. Verkeerde keuze gemaakt?quote:Op maandag 5 december 2011 08:50 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het heeft geen nut om te gaan als ik na de kerstvakantie kap.
Ja, elektrotechniek is niet echt een succes gebleken.quote:Op maandag 5 december 2011 08:52 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
In dat geval niet meer nee. Verkeerde keuze gemaakt?
Ik ook, en van die soort blijk ik niet genoeg te zijn.quote:Op maandag 5 december 2011 09:03 schreef ElDinosaur het volgende:
Al enig idee wat je hierna wilt gaan doen? Voor elektro moet je toch van een bepaald soort zijn heb ik ervaren.
hoe doe je dat? je klinkt echt als zon serialdater nu al zo snel.quote:Op maandag 5 december 2011 09:07 schreef Mystikvm het volgende:
Heb me sinds anderhalve week ingeschreven op een tweetal datingsites en heb over aandacht niet te klagen. Merk ook dat ik nu ineens heel kieskeurig word, en dat ik niet goed ben ik het verdelen van mijn aandacht.
Goed, gisteren eerste date gehad, was heel gezellig, maar zij was écht niet mijn type. Te oppervlakkig. Wel aantrekkelijk, maar zo oppervlakkig dat ik er niet warm van werd. Best raar, voor een carrièrevrouw.
De vrouwen die mij aanspreken zijn ook oprecht leuk (een enkele uitzondering daargelaten) maar ik voel me wat onbeschaafd om al een date gepland te hebben met iemand anders terwijl de eerste nog niet eens voorbij is. Keuzes, keuzes.
Moet eerlijk zeggen dat dat internetdaten wel heel leuk is, vermaak me goed ermee
Hoi.quote:Op maandag 5 december 2011 09:29 schreef mylifeisgrey het volgende:
oh hoi nog. want iedereen post altijd hoi
zolang het eerste dates zijn is dat toch niet erg?quote:Op maandag 5 december 2011 09:07 schreef Mystikvm het volgende:
Heb me sinds anderhalve week ingeschreven op een tweetal datingsites en heb over aandacht niet te klagen. Merk ook dat ik nu ineens heel kieskeurig word, en dat ik niet goed ben ik het verdelen van mijn aandacht.
Goed, gisteren eerste date gehad, was heel gezellig, maar zij was écht niet mijn type. Te oppervlakkig. Wel aantrekkelijk, maar zo oppervlakkig dat ik er niet warm van werd. Best raar, voor een carrièrevrouw.
De vrouwen die mij aanspreken zijn ook oprecht leuk (een enkele uitzondering daargelaten) maar ik voel me wat onbeschaafd om al een date gepland te hebben met iemand anders terwijl de eerste nog niet eens voorbij is. Keuzes, keuzes.
Moet eerlijk zeggen dat dat internetdaten wel heel leuk is, vermaak me goed ermee
neequote:Op maandag 5 december 2011 09:31 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hoi.
En oneens met je bericht voor de edit. Ik heb veel liever een goede douche dan een bad.
Bad.quote:Op maandag 5 december 2011 09:32 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee
want als klein kind moet je altijd in bad.
en dan als je "ouder" word dan "mag" je onder de douche gaan, en dan is dat het geen wat je wilt want dat is wat de grote mensen doen.
maar als je dan nog ouder wordt, dan ga je het bad weer missen.
zo lekker chill in bad enzo/
die tijd voor jou komt nog wel
Meestal wel jaquote:Op maandag 5 december 2011 09:32 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
zolang het eerste dates zijn is dat toch niet erg?
doen die vrouwen ook waarschijnlijk
je leert elkaar alleen nog maar kennen natuurlijk
er zijn vast wel dagen dat je meer dan 1 persoon hebt leren kennen irl dus waarom mag dat niet bij internet daten?
een eerste date is nog heel ver weg van welke vorm van commitment ook
Geil, dat weetje in je sig.quote:Op maandag 5 december 2011 09:33 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Bad.Doe mij maar een zo'n gigantische regendouchekop.
Ik ging als kind al in de douche? Ben daarna wel een poos in bad gegaan, maar het probleem is dat ik altijd flauw val als ik er dan uitstap. Dus een harde douche is een stuk fijner.quote:Op maandag 5 december 2011 09:32 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee
want als klein kind moet je altijd in bad.
en dan als je "ouder" word dan "mag" je onder de douche gaan, en dan is dat het geen wat je wilt want dat is wat de grote mensen doen.
maar als je dan nog ouder wordt, dan ga je het bad weer missen.
zo lekker chill in bad enzo/
die tijd voor jou komt nog wel
ik heb nu beide en in het begin dacht ik fuuuck we hebben een bad! super daar ga ik de hele dag in liggen!quote:Op maandag 5 december 2011 09:32 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee
want als klein kind moet je altijd in bad.
en dan als je "ouder" word dan "mag" je onder de douche gaan, en dan is dat het geen wat je wilt want dat is wat de grote mensen doen.
maar als je dan nog ouder wordt, dan ga je het bad weer missen.
zo lekker chill in bad enzo/
die tijd voor jou komt nog wel
ik snap het niet?quote:
Ik ben niet zo bang om piemels aan te raken.quote:Op maandag 5 december 2011 09:35 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Leuk weetje voor mensen met smetvrees. Ik heb er iig al 1 over de zeik kunnen krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |