Dat is leuk als je alleen naam + 1 nummer hebt, maar Vcards kunnen juist veel meer informatie bevatten. Ik snap alleen niet hoe je geen enkele van die programma's kunt hebben. Contacts is meegeleverd met Windows, Adresboek met OS X.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:36 schreef Mr.Noodle het volgende:
Telefoonnummers op je nieuwe uSim dumpen (als het goed is zit er een adapter bij zodat je em ook in je oude toestel kan gebruiken) en die dan weer in je iPhone prikken..
http://support.apple.com/kb/HT4994?viewlocale=en_US
Je kan je contacten op je Nokia toch gewoon met gmail synchroniseren, en dan die account weer synchroniseren met je iPhone? Hoe makkelijk wil je het hebben?quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:36 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Prima, maar ik heb geen Outlook of anderzin een contactenlijst op mijn PC. Ik kan wel een stapel vCards van mijn Nokia trekken, en vroeg me alleen of hoe ik die dan op de iPhone dump.
Allemaal geweldig als je gmail hebt, maar dat gebruik ik ook niet.quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:51 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je kan je contacten op je Nokia toch gewoon met gmail synchroniseren, en dan die account weer synchroniseren met je iPhone? Hoe makkelijk wil je het hebben?
Briljant, dit zou echt ideaal zijn! Ik heb toch enkel namen en nummers!quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:36 schreef Mr.Noodle het volgende:
Telefoonnummers op je nieuwe uSim dumpen (als het goed is zit er een adapter bij zodat je em ook in je oude toestel kan gebruiken) en die dan weer in je iPhone prikken..
http://support.apple.com/kb/HT4994?viewlocale=en_US
En vijf minuten uittrekken om dat even aan te maken is je al teveel moeite? Jij blaft liever mensen af die je proberen te helpen?quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:58 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Allemaal geweldig als je gmail hebt, maar dat gebruik ik ook niet.
Het is wel ruim het meest makkelijke als je van een ander toestel komt. Maar goed, het is ook maar een ideetje. Ik gebruik zelf ook gewoon liever m'n Contacts in OS X, voor het naadloos syncen tussen iDevices.quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:35 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Dat is leuk als je alleen naam + 1 nummer hebt, maar Vcards kunnen juist veel meer informatie bevatten. Ik snap alleen niet hoe je geen enkele van die programma's kunt hebben. Contacts is meegeleverd met Windows, Adresboek met OS X.
Sorry, ik waardeer alle suggesties en blaf hopelijk nergens iemand af. Geen reden dus om zo te reageren.quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:04 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
En vijf minuten uittrekken om dat even aan te maken is je al teveel moeite? Jij blaft liever mensen af die je proberen te helpen?
Goed bezig jongen.
Zoek het bestand dat je wilt afspelen op in Finder -> rechtermuisklik -> Meer info... -> Open met: -> Selecteer het programma waarmee je dat bestand wilt openen -> klik op 'Wijzig alles'.quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:07 schreef Operc het volgende:
N00b vraag: ik heb sinds kort een MBP, hoe zorg ik dat video bestanden en DVD's automatisch met VLC worden afgespeeld? Nu opent hij dvd's in een andere speler en alle videobestanden in QuickTime.
Alle soorten niet nee, maar als je het per bestandsformaat doet dan ben je na 4x wel klaar lijkt me.quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:40 schreef Operc het volgende:
Bedankt! Maar er is dus geen methode om in een keer bij alle soorten dr voorkeur naar VLC te wijzigen? En weekt je methode ook met dvd?
Iemand?quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:34 schreef Federer-fan het volgende:
Is ht mogelijk om de dvd-speler van een iMac regiovrij te maken en, zo ja, hoe?
Goodplayer!quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:21 schreef boem-dikkie het volgende:
Hoi vanaf mijn nieuwe iPad. Is er een makkelijke manier om mkv's te kijken ?
flash is bagger op mac. Stel youtube in dat hij HTML 5 kan zien wanneer aanwezig, scheelt een hoop.quote:Op zaterdag 10 december 2011 20:24 schreef Qwea het volgende:
Meh. Als ik tweetdeck aan heb, begint mijn fan te blazen als een mofo soms (niet altijd, soms). Nou, oke, kan ik mee leven, want tweetdeck en mac gaat niet echt las ik.
Maar dan kijk je op hyves (ja, bite me) een embedded youtube iets en dan blaast dat ding ook als een mofo.
Is dit normaal? Het irriteert me namelijk mateloos
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |