quote:Okay so as I have been asking for since the beginning of the Occupy Movement, we are going to Occupy Congress! I think it's important to show Congress who's country this is and who they represent! So I know on January 17th I will be in Washington DC with my cameras rolling practicing my 1st amendment rights! Where will you be? This is the largest protest we have planned yet! So pass this info on to everyone you know.
This is our country and it's time we take it back! This is the most important thing you will most likely ever do. Be a part of change! Stand up and act before it's too late! Our government has been working hard to stop us from being able to point out their short comings. They are passing laws that allow them to lock anyone up who speaks out against them and their corruption. Help us fix this country we call home!
quote:3. Men wil bewoners van de Kattenrug flat benaderen om via hun balkon spandoek(en) te plaatsen. Verzoektekst op A5 afgedrukt om in de brievenbussen te stoppen samen met basisfolder van Occupy Tilburg, getoond aan aanwezigen.
Resultaat: Door aanwezigen akkoord bevonden. 1 opmerking: Lettertype zakelijker zou moeten. Verweer: Lettertype Comic Sans MS speciaal gekozen voor doelgroep.
Dan ben je nog steeds niet "los" van het systeem. Je zou in dat geval moeten kunnen zeggen....op dit stuk (braakliggende) grond ga ik een huis bouwen zodat ik een dak boven mijn hoofd heb. Dat zou IMHO op z'n minst een grondrecht (in dit geval: het recht op grond) moeten zijn. Maar dan komen er mensen die mij vertellen dat ik hen geld moet geven om daar een huis te mogen bouwen.Dan kan ik die mensen wel uit gaan leggen dat ik niet mee doe aan hun spelletje maar de kans dat ze het daarmee eens zijn is best wel klein.quote:Op vrijdag 2 december 2011 17:44 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Hoe wil je het gaan doen als het systeem verdwijnt? Of ben je ook zo iemand die denkt niet los te kunnen komen van het systeem? Begin eens met je geld van de bank te halen, je uitkering op te zeggen en geen hypotheekrente-aftrek meer te accepteren (ik weet niet wat op jou van toepassing is, maar you-catch-my-drift).
Het systeem is zowiezo aan het verdwijnen , de vraag is of onze wereld erop vooruit gaat ofquote:Op zaterdag 3 december 2011 11:43 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Dat gaat niet. Je moet aan het systeem meedoen, of je het nu wilt of niet. En als dat systeem verrot is (zoals nu het geval is) dan is het niet meer dan logisch dat je een poging waagt om het systeem te verbeteren. En dat is dus precies wat de occupy-beweging nu aan het doen is.
En ik zal je het volgende verklappen: ze gaan winnen. Ik weet niet hoe lang het gaat duren. Ik weet niet in hoeverre het vreedzaam zal blijven. Ik weet niet wat het eindresultaat zal zijn. Ik weet wel dat dit systeem gaat verdwijnen.
Maar de Occupiers doen juist niks...dat is het hele eieren eten. Als ze nou eens structureel iets gingen doen.....maar hard roepen dat alles kut is , is niet 'iets doen'.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:03 schreef Summers het volgende:
[..]
Het systeem is zowiezo aan het verdwijnen , de vraag is of onze wereld erop vooruit gaat of
achteruit en dat hebben we zelf in de hand , als we niks doen zijn we verloren .
Op het moment dat een partij meer dan 75 zetels krijgt, gaat de macht automatisch naar de koningin. Dat hebben ze natuurlijk wel even wettelijk vastgelegd. Het moet ook weer niet te democratisch worden he.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:14 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Maar de Occupiers doen juist niks...dat is het hele eieren eten. Als ze nou eens structureel iets gingen doen.....maar hard roepen dat alles kut is , is niet 'iets doen'.
Laat ze een politieke partij beginnen,...die krijgt dan steun van 99% van de mensen en is dan direct de aller aller aller alllllller grootste partij (ter wereld nota bene) en kun je dingen veranderen. Zo'n simpel idee.....maar hey... dat klinkt vast als werken?
Bron?? Lijkt mij dat iedereen wel in de gaten heeft dat het slecht gaat...immers elk tv programma staat bol van de 'experts' die hun mening geven. Elk journaal begint met 'de val van de euro' etcetc.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:19 schreef Dhalsim het volgende:
Het grootste gedeelte van de bevolking heeft nog helemaal niks in de gaten. Die gaan naar hun werk, hangen s'avonds voor de buis, zuipen zich in het weekend ladderzat en zijn zich totaal niet bewust van alles wat er buiten hun beperkte wereldje gebeurd.
Dat het fout gaat zien ze wel ja....wat ze niet zien is het feit dat deze crisis zorgvuldig gepland is, dat het falen van het systeem al vastgelegd is in het ontwerp en dat er heel wat meer op het spel staat dan hun spaargeld en pensioenen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:34 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Bron?? Lijkt mij dat iedereen wel in de gaten heeft dat het slecht gaat...immers elk tv programma staat bol van de 'experts' die hun mening geven. Elk journaal begint met 'de val van de euro' etcetc.
Volgens mij staat de blik bij Occupy niet scherp als men daar echt denkt dat zij de enige zijn die zien dat het fout gaat. Heel Nederland ziet hetzelfde alleen die zien ook wel in dat het geen nut heeft om in een tentje te gaan schreeuwen.
Maar ok, dan moeten ze dus zorgen dat ze niet meer dan 75zetels krijgen. Moet op zich ook niet moeilijk zijn want iets zegt me dat niet 99% van de mensen op Occupy zal stemmen. Maar ik zeg wel..DOEN!! Want zo kan men zien hoeveel procent van het volk écht pro Occupy is.... want die 99% gelooft natuurlijk niemand.
Dit is vermoedelijk de allerdomste opmerking die ik in mijn hele leven gehoord heb. Proficiat.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:19 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Op het moment dat een partij meer dan 75 zetels krijgt, gaat de macht automatisch naar de koningin. Dat hebben ze natuurlijk wel even wettelijk vastgelegd. Het moet ook weer niet te democratisch worden he.
quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:14 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Maar de Occupiers doen juist niks...dat is het hele eieren eten. Als ze nou eens structureel iets gingen doen.....maar hard roepen dat alles kut is , is niet 'iets doen'.
Laat ze een politieke partij beginnen,...die krijgt dan steun van 99% van de mensen en is dan direct de aller aller aller alllllller grootste partij (ter wereld nota bene) en kun je dingen veranderen. Zo'n simpel idee.....maar hey... dat klinkt vast als werken?
Nee. Want dat land maakt deel uit van het systeem. Maar zogauw je er voor zorgt dat je dat stukje land in eigendom hebt, dan ben je al een heel end op weg. Tja, jij wil natuurlijk eerst een cadeautje van het systeem...quote:Op zaterdag 3 december 2011 11:43 schreef Dhalsim het volgende:
Je kunt ook geen afspraak met de regering maken en zeggen: Luister, wij hebben het wel zo'n beetje gehad met dit slecht georganiseerde circus. We hebben een groep van 5000 man en we willen graag op dat stuk (nog niet in gebruik zijnde) grond een dorp bouwen, ons eigen voedsel verbouwen en zelf energie opwekken. We willen niks te maken hebben met jullie rare briefjes-systeem (geen uitkeringen, geen belastingen) maar gewoon onze gang gaan zonder iemand lastig te vallen.
Kom op man... wat een onzin.quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:49 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Dat het fout gaat zien ze wel ja....wat ze niet zien is het feit dat deze crisis zorgvuldig gepland is,
Dan slaan ze je in elkaar.quote:Op zaterdag 3 december 2011 13:51 schreef Devv het volgende:
Ik heb echt de neiging om met een bord bij een Occupy kamp te gaan staan met de tekst: "Until you stop occupying I am working for you".
Maar ik erken het systeem niet,dus kan het land er ook geen deel van uit maken. Het is per definitie gewoon krom. Waarom heeft persoon X recht op een stuk land en moet persoon Y ervoor betalen? Er heeft echt geen eerlijke verdeling plaatsgevonden van het land. Alles is gewoon veroverd. De sterkste heeft gewonnen en die bepaald de wetten voor de anderen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 13:44 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nee. Want dat land maakt deel uit van het systeem. Maar zogauw je er voor zorgt dat je dat stukje land in eigendom hebt, dan ben je al een heel end op weg. Tja, jij wil natuurlijk eerst een cadeautje van het systeem...
Er zijn trouwens landen genoeg waar je jouw plan gewoon uit kunt voeren hoor.
Je werkt niet voor hen. Je werkt voor de bank. Iedereen die werkt, werkt voor de bank.quote:Op zaterdag 3 december 2011 13:51 schreef Devv het volgende:
Ik heb echt de neiging om met een bord bij een Occupy kamp te gaan staan met de tekst: "Until you stop occupying I am working for you".
Nee dat klinkt zinloos want je draagt nu een oplossing aan zoals je die al gewend bent van het huidige systeem , als dat zou werken zou men nu niet hoeven te protesteren .quote:Op zaterdag 3 december 2011 12:14 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[quote]
Laat ze een politieke partij beginnen,...die krijgt dan steun van 99% van de mensen en is dan direct de aller aller aller alllllller grootste partij (ter wereld nota bene) en kun je dingen veranderen. Zo'n simpel idee.....maar hey... dat klinkt vast als werken?
"Give me control over a nations currency, and I care not who makes its laws.”quote:
Nee dat protesteren helpt wil je zeggen. Het enige wat ze doen is bedreigen van camera ploegen en bier drinken. Een partij oprichten heeft denk ik meer nut maar ja...... werken.quote:Op zaterdag 3 december 2011 14:19 schreef Summers het volgende:
[..]
[..]
Ze bezetten 24/7 een plein , verbeter de wereld en begin bij jezelf , thuis zitten is echt niks doen
en dan ben je er zeker van dat er niks veranderd .
[..]
Nee dat klinkt zinloos want je draagt nu een oplossing aan zoals je die al gewend bent van het huidige systeem , als dat zou werken zou men nu niet hoeven te protesteren .
Nee een partij oprichten heeft geen nut. De regering moet immers ook gewoon geld lenen van de centrale bank en zit dus ook vast in het systeem.quote:Op zaterdag 3 december 2011 14:21 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee dat protesteren helpt wil je zeggen. Het enige wat ze doen is bedreigen van camera ploegen en bier drinken. Een partij oprichten heeft denk ik meer nut maar ja...... werken.
Dat heeft geen nut meer als Europa steeds meer de macht overneemt , ons probleem is groter en onbereikbaarder geworden dan wie aan de touwtjes van Europa gaat dansen .quote:Op zaterdag 3 december 2011 14:21 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee dat protesteren helpt wil je zeggen. Het enige wat ze doen is bedreigen van camera ploegen en bier drinken. Een partij oprichten heeft denk ik meer nut maar ja...... werken.
Maar als je werkt, draag je in ieder geval wel bij aan de sociale voorzieningen. En banken zijn nu eenmaal onderdeel van onze samenleving. Daarnaast heb ik geen moeite om voor de bank te werken. Het levert mij genoeg voldoening op om een huis te kunnen betalen en brood op de plank te krijgen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 14:18 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Je werkt niet voor hen. Je werkt voor de bank. Iedereen die werkt, werkt voor de bank.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |