Ja, hij is heel erg mooiquote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:06 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Echt he![]()
![]()
Wat een prachthond![]()
En Sjakie![]()
En alle poesjes![]()
Mooie foto's Sammz
Ja, ik ook. Ik ben normaal gesproken helemaal van de Doggen, maar Sjakie is echt zo'n geval apart, geweldig diertje! 7 jaar inmiddels.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:14 schreef stefanhaan het volgende:
aww sjakieIk heb een zwak voor zulke hondjes
Neequote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:16 schreef Barbaaf het volgende:
Had ik je al verteld dat ik van je hou, Samzz?![]()
![]()
Maar dan kunnen de diertjes niet meer gevoerd wordenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:41 schreef Samzz het volgende:
Leuke reacties.
Wij hebben onze vingers ook allemaal gekruist voor wat betreft die schimmel ja... Dat kunnen we er echt niet bij gebruiken, mocht het zo zijn. Met een beetje pech gaat het hele asiel op slot tot alle schimmel weg is.
Als in, hermetisch afgesloten voor bezoekers en een deel van de medewerkers.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:42 schreef Zokunen het volgende:
[..]
Maar dan kunnen de diertjes niet meer gevoerd worden
Wel vervelend inderdaad en wat een rare eigenaars van B., mooi beesie
Ja, dat hebben wij wel. Een of twee keer per jaar is er een grote actie dat mensen voor 25 euro hun kater of poes kunnen laten castreren/steriliseren . Ook hebben wij een keer per jaar een grote chip actie. Dan kunnen mensen voor 10 euro hun kat laten chippen en registrerenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:47 schreef Nemephis het volgende:
Hebben jullie ook acties om katers en poezen onvruchtbaar te maken, dat mensen met een mager inkomen korting kunnen krijgen? Ik las vandeweek dat het asiel hier in de buurt zo' n actie heeft namelijk.
Die kans heb je... ik heb - na in het verleden een paar gestoorde katten te hebben gehad - nu een kater die helemaal normaal en lief is - en nu betrap ik mezelf erop zo'n kattenmannetje te worden, dat je overdreven lyrisch wordt van je huisdier....quote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:54 schreef CherryLips het volgende:
Ik zou bijna een caafje komen ophalen
Maar dan word ik zo'n hoarder
Ik neem aan dat jij wel goed voor je dieren zorgtquote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:54 schreef CherryLips het volgende:
Ik zou bijna een caafje komen ophalen
Maar dan word ik zo'n hoarder
..wat een kluns ..quote:...en vergat baasje dat Sjakie buiten zat.
Hoe lang blijft dat nog zichtbaarquote:Op deze foto kan je goed zien waar de sonde heeft gezeten. De wond ziet er perfect uit en is mooi schoon en geheel dicht.
Weet ik niet precies. Dit is het resultaat van twee weken, dus van open wond naar dit. Denk dat het een maandje misschien anderhalf duurt voor de vacht weer is aangegroeid.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:04 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Hoe lang blijft dat nog zichtbaarIk bedoel totdat de vacht weer is aangegroeid
En eh Sjakie is een bofkontje maar moet nog wel een beetje opgevoed worden denk ik
Nero!?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 16:02 schreef Samzz het volgende:
Nero is geadopteerd! Tevens ook Muta, de Alaska Malamute pup (die een nieuwe naam heeft gekregen)
!
JA! Na twee jaarquote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:59 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nero!?
OOooooh wat geweldig, eindelijk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |