Evenstar, fijn dat het al iets beter gaat. En dat jullie lekker aan t genieten zijn

.
NTS en DF balen van die nacht zeg...
Ben benieuwd hoe de draaipoging morgen gaat, NTS!
Kyara, dat komt dan wel erg rauw op je dak idd. Jammer hoor. Maar je bent wel goedgekeurd!
flugel en sonnetje: beterschap!
Orea al een lekker buikie idd! Maargoed, het kan alle kanten op, hoor! Ik vond m'n buik in het begin ook heel hard gaan en toen stond ie opeens wekenlang stil.
MJ tien jaar samen met haar mannetje

.Gefeliciteerd!
En voor de mijlpalen van vandaag:

.
Octo, echt heel naar van die bekkenpijn. En met een dreumes is het ook gewoon zwaarder! Sterkte! (En toch zou ik eerder overwegen om hulp in huis te halen dan om te gaan inleiden.. maarja dat komt natuurlijk door mijn eigen ervaring met inleiden en die is niet representatief)
Soempie, nog maar even werken! Wat heerlijk! En wat een lange dag had je! Is toch hopelijk niet alle dagen zo? (Die avonduren vond altijd dubbel zo zwaar).
quote:
Die snapte ik ook niet

.
Nou gisteren dus bij de vk geweest. Weer helemaal goedgekeurd, dus dat is fijn. Baby lag nu, voor zover ze kon voelen, keurig met het koppie naar beneden. Maar volgende keer krijg ik een groeiecho, dus dan zullen we het zeker weten. Ik was ook blij dat ik alles had opgeschreven wat ik kwijt wilde...Ik begon met voorlezen. De eerste alinea ging goed... de tweede alinea ging over mijn vorige bevalling en ik begon gelijk te janken, dus kon al niet meer verder lezen. Ze heeft hem dus zelf helemaal gelezen. En ze ging er voor zorgen dat die brief in mijn elektronisch patientendossier komt, zodat ik niet elke keer opnieuw mijn verhaal moet doen en zodat alle vk's en gyn's weten waar ze aan toe zijn. Ook komt er een duidelijke melding in het rood over het toucheren. Ben ik erg blij mee. En volgende keer een dubbele afspraak bij de gyn. Het wordt dus wel goed opgepakt. En ze vond het ook verstandig dat ik me eerder naar het zkh heb laten overplaatsen.