Dat ken ik niet eens.quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:56 schreef Dagoduck het volgende:
En ik heb weer een plaats in friesland gevonden/toegevoegd die ik nog niet had! 'Goenga' of all places.
En daar kom je nu pas achter?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:19 schreef DeLuna het volgende:
Ik zal mijn vaders kant ook eens doen. Daarvan heb ik zeg maar alleen mijn vader.
Ja, maar mijn ouders zijn gescheiden en ik heb mijn vader al 5 jaar niet gezien dus opzich is het ook vrij logisch.quote:
Kerk-Avezaathquote:Op dinsdag 29 november 2011 22:39 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Zutphen, Kerk-Avezaath, Rozendaal, Arnhem, Nieuwe Pekela, Munsterscheveld, Nieuweschans, Zuidbroek
Eerste helft dus vaders kant, hij is geboren te Paterswolde
tweede helft mijn moeder, zelf geboren te Arnhem
Ik draag lekker zelf de dubbele achternaamquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:32 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Mijn moeder heet Gordinou de Gouberville![]()
Hmm, daar moet ik ook nog eens heen, vanwege de naam (Bosch) Morison. De notariele aktes op hun website zijn wel leuk, maar DTB Utrecht is amper te vinden.quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:46 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Zover ben ik nog niet eens. Ik wil nog eens een keer naar de archieven van Utrecht als ik tijd heb.
Mijn grootvader in vaders lijn, en zijn vader, grootvader en overgrootvaderquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:40 schreef Natalie het volgende:
Voorouders terugvinden op Wikipedia is wel ultiem
Ik kan me zo alleen Roodborstje voor de geest halen. Maar ik zal vast meer hebbenquote:Op dinsdag 29 november 2011 19:32 schreef Olga het volgende:
Wat zijn btw de raarste achternamen in jullie gegevens?
Bij mij Oorlog en Dood....
Ach, neef & nicht kant best, zolang je het niet generatieslang achter elkaar doet. Kijk naar de koninklijke families van Oostenrijk en Portugal. Allemaal Hamsburg-luitjes. Veel van hen mentaal verstrooid en/of lichamelijk vervormd. Gelukkig ging de vruchtbaarheid er ook aan, maar dan mag wel na 300 jaar trouwen met een neef, nicht, oom of tante.quote:Op woensdag 30 november 2011 14:30 schreef Dagoduck het volgende:
En nog een neef en nicht, Fryslân inteelt FTW.
Drie stuks. Ik had jouw lijn niet uitwerkt. Dat moet nog even gebeurenquote:Op woensdag 30 november 2011 09:23 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Oh en Natalie, we moeten even aan gegevens uitwisseling doen denk ik. Heb jij die Hoogakker-familie al?
Hij stond de hele tijd te schelden tijdens zijn wacht om de tijd te doden?quote:Op woensdag 30 november 2011 16:29 schreef Natalie het volgende:
Als iemand ooit een Scheldwacht in de familiestamboom tegenkomen, dan zijn we familie
Ik heb alle 8 overgrootouders van Siemon Remkes Taaij, maar van vaders zijde niet heel veel extra's. Een paar broers/zussen van ouders en grootouders. Overigens heb ik geen broers/zussen van Siemon zelf genoemd staan.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:31 schreef Natalie het volgende:
[..]
Drie stuks. Ik had jouw lijn niet uitwerkt. Dat moet nog even gebeuren
Maar later vandaag. Ben nu even bezig.
Kinderen loskoppelen dan allemaal aan één persoon koppelen, andere twee vrouwpersonen verwijderen...quote:Op woensdag 30 november 2011 16:48 schreef DeLuna het volgende:
Aldfaer werkt niet mee. Ik heb nu 3 keer dezelfde vrouw bij dezelfde man staan met 3 aparte relaties en wel 3 kinderen. Hoe los je dit op??
Ja en dan koppel ik die kinderen weer terug en dan komt er weer een nieuw vrouwtje bij.quote:Op woensdag 30 november 2011 16:50 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Kinderen loskoppelen dan allemaal aan één persoon koppelen, andere twee vrouwpersonen verwijderen...
Nu gebruik ik adlfaer al vanaf het begin zo'n beetje en dat zou ik dus niet wetenquote:Op woensdag 30 november 2011 17:35 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Heeft Aldfaer geen 'merge' optie? PAF wel
Hmm niet veel nieuws kunnen vindenquote:Op woensdag 30 november 2011 19:05 schreef Olga het volgende:
Overigens een linktip als je mensen in je gegevens hebt die naar Michigan (USA) zijn geëmigreerd http://kalamazoogenealogy.org/default.htm. Heb mede hierdoor weer wat namen aan de tak kunnen voegen
Ik wel van de Toonder takquote:Op woensdag 30 november 2011 19:27 schreef Kirov het volgende:
[..]
Hmm niet veel nieuws kunnen vinden
Ja, lijkt me goedquote:Op woensdag 30 november 2011 16:34 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik heb alle 8 overgrootouders van Siemon Remkes Taaij, maar van vaders zijde niet heel veel extra's. Een paar broers/zussen van ouders en grootouders. Overigens heb ik geen broers/zussen van Siemon zelf genoemd staan.
Moeders zijde heb ik iets meer, maar ook niet veel.
Maar ik ben erg benieuwd wat je hebt aan nageslacht van overgrootouders moeders zijde
(te weten: Gatljo Aeijlckes & Martjen Fockes / Jan Hibes & Jantje Jans
Misschien even stukjes gedcom uitwisselen?
En die zoon die naar de VS emigreerde trouwde gewoon viermaal waarvan driemaal in de VSquote:Op woensdag 30 november 2011 19:28 schreef Olga het volgende:
[..]
Ik wel van de Toonder takOnlangs kwam ik achter een derde huwelijk van een voorvader van mij. Dat huwelijk duurde maar twee jaar maar daar kwam wel een zoon uit. Diens zoon emigreerde naar de VS.
Nee ik ook niet echt. Zo kan ik het overlijden van zijn eerste vrouw met wie hij naar de VS emigreerde niet vinden. Zelfde geldt voor vrouw 2 en 3. Wel heb ik zowel zijn graf als die van de vierde vrouw op findagrave gevonden. Tot nu toe heb ik acht kinderen van hem gevonden, vier daarvan in Groningen geboren, maar zou me niets verbazen als er nog meer kinderen waren.quote:Op vrijdag 2 december 2011 08:45 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ik heb ook zo iemand die naar de VS ging en 4x huwde, alleen kan ik niet alles helemaal duidelijk krijgen
Ik moest dit even driemaal lezen voordat ik het snaptequote:Op vrijdag 2 december 2011 11:41 schreef De_Kardinaal het volgende:
Het vreemdste wat ik in mijn stamboom heb is een man wiens vrouw overleden was naderhand hertrouwde met een vrouw met dochter en de zoon uit het eerste huwelijk trouwde met de dochter uit het tweede huwelijk. Uit de gegevens van de notaris bleek dat het geen huwelijk was uit liefde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |