quote:Ooooh, you're looking for my mom.
Die kop van Batista tijdens dat stukje, epischquote:
Vond dat ook maar vreemd, maar het leek of ze het lichaam de volgende ochtend pas vonden, dus dan heeft hij de hele nacht gehad.quote:Op maandag 28 november 2011 17:06 schreef Baszh het volgende:
Vraag me wel af waar Travis de tijd vandaan haalde om de moord op die docent te prepareren.
Hoogtepunt van de aflevering, samen met de docent die letterlijk uit de lucht komt vallenquote:Op maandag 28 november 2011 16:59 schreef justmattie het volgende:
[..]
Die kop van Batista tijdens dat stukje, episch![]()
Misschien is het wel de derde broer!quote:Op maandag 28 november 2011 17:12 schreef Baszh het volgende:
Zou die stagiair nu gewoon een nerd zijn die graag die hand in zijn collectie wilde hebben of is het een echte, potentieel gevaarlijke, creep
En dan lijkt het me ook zeer onwaarschijnlijk dat Dexter niet gezien is op de beveiligingsbeelden nadat het lijk is gevonden.quote:Op maandag 28 november 2011 16:30 schreef CoJackso het volgende:
Ik hoop dat de stagiaire de laatste paar afleveringen interessant kan maken. Travis is niet bepaald een indrukwekkend persoon, vooral niet als hij in Travis-modus is![]()
Al maakt Dexter ook weinig indruk de laatste afleveringen. Wat had hij verwacht in die kelder? Gellar kon zichzelf daar moeilijk opsluiten. Ook die scène in een "beveiligde" universiteit was wat mij betreft iets te ongeloofwaardig.
Dexter zit vast in de lift, Travis vermoord de docent.quote:Op maandag 28 november 2011 17:06 schreef Baszh het volgende:
Vraag me wel af waar Travis de tijd vandaan haalde om de moord op die docent te prepareren.
Wat is de naam van die blonde die eerst aan de deur stond?quote:
http://www.imdb.com/title/tt1890887/fullcredits#castquote:Op maandag 28 november 2011 18:11 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Wat is de naam van die blonde die eerst aan de deur stond?
Die heb ik volgens mij al 's een andere serie/film gezien.
Zo lang zat Dexter niet in de lift, ik vond dat ook erg ongeloofwaardig, zo snel allemaal.quote:Op maandag 28 november 2011 17:18 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dexter zit vast in de lift, Travis vermoord de docent.
Dexter laat Travis achter in zijn hotelkamer, Travis gaat de docent ophalen en klaarleggen voor de bijbelscène.
Ik had al in m'n hoofd dat hij misschien wel meer weet van Dexters geheimpje.quote:Op maandag 28 november 2011 16:30 schreef CoJackso het volgende:
Ik hoop dat de stagiaire de laatste paar afleveringen interessant kan maken. Travis is niet bepaald een indrukwekkend persoon, vooral niet als hij in Travis-modus is![]()
Al maakt Dexter ook weinig indruk de laatste afleveringen. Wat had hij verwacht in die kelder? Gellar kon zichzelf daar moeilijk opsluiten. Ook die scène in een "beveiligde" universiteit was wat mij betreft iets te ongeloofwaardig.
Zoiets inderdaad.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:01 schreef Robophatt het volgende:
Ik had al in m'n hoofd dat hij misschien wel meer weet van Dexters geheimpje.
Hij date ook echt met z'n babysitter en inderdaad, dat enthousiaste gedoe van hem de hele tijd. Ben benieuwd wat dat teweeg gaat brengen. Misschien iets wat in het volgende seizoen meer naar voren komt?
.
Hoeveel geld heb je?quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:13 schreef THeeF het volgende:
Ik zet mn geld er ook op in, en dat jankende Deb achter Dexter zn geheim komt dit seizoen.
Je zag haar wel even denken inderdaad toen Deb zei dat Dexter's broer een seriemoordenaar was en Harry al zijn tijd aan Dexter besteedde.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:35 schreef schijffie het volgende:
Denk ook wel dat die psychiater misschien iets van een linkje legt tussen dex en brian.
Het was vanaf Ep 2 al duidelijk dat Geller dood wasquote:Op dinsdag 29 november 2011 01:12 schreef HiZ het volgende:
Meteen toen ik die vrieskist zag wist ik het
Hoe dan?quote:Op dinsdag 29 november 2011 02:08 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het was vanaf Ep 2 al duidelijk dat Geller dood was
pfoe ja, ik was echt shockedquote:Op dinsdag 29 november 2011 00:39 schreef Stefan het volgende:
Oh wat een twist, die zag ik niet aankomen zeg
Dat was inderdaad wel de leukste one-liner va de afgelopen aflevering.quote:Op dinsdag 29 november 2011 02:29 schreef jcdragon het volgende:
"When it comes to matters of the heart, always follow your dick."
Zo voorspelbaar ook weer niet.... Dat Gellar dood was is de enige onverwachte deel in heel seizoen 6. Bovendien wat mij echt vaag lijkt is dat Travis zelf tegen de ideeën van Gellar was ( Liet 'the whore' vrij etc) en nu blijkt het gewoon een andere persoonlijkheid te zijn van hem... Ik vind het allemaal nog te vaag; ook dat stuk in de auto toen ze op de parkeerplaats aan het wachten waren toen zei Travis; Gellar is here toen die auto stopte.... Waarom zou Travis zichzelf elke keer vastbinden met kettingen of dat ene keer mishandelen met dat heet stuk ijzer ?! Bovendien kon hij Dexter afmaken wanneer hij het maar wilde dus dat maakt het nog vager als je de plot bekijkt.quote:Op dinsdag 29 november 2011 02:29 schreef jcdragon het volgende:
Travis/Gellar plot was heel voorspelbaar. Quinnen die MILF was wel grappig. Die stagiair is te enthousiast. Misschien komt hij meer te weten over Dexter.
Deb vond ik al een aantal afleveringen een jankwijf. Ben benieuwd of LaGuerta haar ontslaat of dat Deb toch goed voor haar zelf opkomt. Ik zie liever dat LaGuerta vertrekt.
Parel van de aflevering is als Masuka advies geeft aan de stagiair:
"When it comes to matters of the heart, always follow your dick."
quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:25 schreef BDIL het volgende:
[..]
Zo voorspelbaar ook weer niet.... Dat Gellar dood was is de enige onverwachte deel in heel seizoen 6. Bovendien wat mij echt vaag lijkt is dat Travis zelf tegen de ideeën van Gellar was ( Liet 'the whore' vrij etc) en nu blijkt het gewoon een andere persoonlijkheid te zijn van hem... Ik vind het allemaal nog te vaag; ook dat stuk in de auto toen ze op de parkeerplaats aan het wachten waren toen zei Travis; Gellar is here toen die auto stopte.... Waarom zou Travis zichzelf elke keer vastbinden met kettingen of dat ene keer mishandelen met dat heet stuk ijzer ?! Bovendien kon hij Dexter afmaken wanneer hij het maar wilde dus dat maakt het nog vager als je de plot bekijkt.
Ik vind het vaag dat een slim persoonlijkheid zoals die van Dexter dat niet eerder zag....quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:31 schreef DarkElf het volgende:
[..]wat is er zo vaag aan?
Travis heeft gewoon nog een persoonlijkheidje, niets vaags aan.
In een psychose Gellar vermoord ofzo en daarna lekker los geslagen met Gellar in zijn hoofd.
Dat zag je echt vanaf t begin aankomen.
Ja dan had het hele seizoen natuurlijk meteen de kliko ingekund, wat het sowieso wel een beetje kan hoor, sommige dingen zijn gewoon duidelijk tijdsvulling.quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:36 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik vind het vaag dat een slim persoonlijkheid zoals die van Dexter dat niet eerder zag....
Die kerel heeft sowieso wat met babysittersquote:Op dinsdag 29 november 2011 00:01 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ik had al in m'n hoofd dat hij misschien wel meer weet van Dexters geheimpje.
Hij date ook echt met z'n babysitter ..
Dat kloptquote:Op dinsdag 29 november 2011 20:20 schreef wonderer het volgende:
Ik vind de karakterontwikkeling en -verdieping van Debra trouwens WEL weer erg goed. Maar ik zal de enige wel zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |