Nee sorryquote:Op dinsdag 22 november 2011 17:42 schreef Asyniur het volgende:
Zwanger en fit heb ik ook gedaan. Samen met ElmoZoveel wordt er nou ook weer niet in bewogen hoor! Vooral veel gekletst
Ow en ik heb de cursus vooral gedaan om mensen in de omgeving te leren kennen met een kindje in dezelfde leeftijd. Dit keer ga ik geen cursus doen. Misschien dat ik nog een hypnobirthing-boek van iemand leen iemand die het wil uitlenen?![]()
Oi DF, dat wordt dus een meloen uitpoepen
De kraamvogel had het druk. Ik had wel een oké verzorgster, niets bijzonders. Deze keer ga ik voor een andere organisatie even vergelijken!quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:31 schreef octopussy het volgende:
Ik heb ook 2 fantastische kraamverzorgsters gehad (ook van de Kraamvogel, Orea. Het kan dus wel!)De eerste heette Gerdien en de tweede Kokkie (ofzo). Allebei erg aardig, niet opdringerig, en lekker vlot en grondig met schoonmaken. Nu weer bij dezelfde organisatie dus
quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:43 schreef octopussy het volgende:
Ik ga er gewoon maar lekker vanuit dat ik tot 40 weken doorloop en dan het eerste baby'tje van 2012 ga werpen
Nou ja zeg!quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:44 schreef Orea het volgende:
[..]
Nee sorryik leen het niet meer uit, ga me er zelf weer in verdiepen! Kun je het niet bij de bieb lenen??
Het heet Hypnobirthing, the Mongan Method. ISBN 978-0-7573-0266-4 (staat nog een ISBN nummer bij, geen idee welke je moet hebben, maar das 0-7573-0266-1)quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:21 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Nou ja zeg!![]()
de bieb! Goed idee! Heb je een auteur en/of titel voor me?
Ow frietjes!
quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:28 schreef flugeltje het volgende:
Er zijn geen veren genoeg op de wereld om haar hele aarsje te vullen
Nouja, slapen...quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:25 schreef Kyara het volgende:
Auw, dat klinkt pijnlijk SB.
Gelukkig dat de inleidafspraak nog staat. nog 2 nachtjes slapen toch?
Haha jaaaaaaaa! Inderdaad! Ze verheugde zich er nog wel zo op om hem aan ons te laten zien! (Zou ze misschien toch nog een dagje extra in het zkh zijn gehouden?)quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:45 schreef Kyara het volgende:
TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
WAAR BLIJFT DIE FOTO NOU!!!!!
Ach, dat is 1 keer gelukt. Dus daar maak ik me niet zoveel zorgen over..quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:42 schreef Asyniur het volgende:
Oi DF, dat wordt dus een meloen uitpoepen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |