Ja, sure, 90% van de mensen is te dom om hun outlook te configureren, laat staan een filter te installeren, als ze al weten wat het is.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:56 schreef Ripley het volgende:
[..]
Veel mensen hebben gewoon filters en netnanny's op hun computers en laten hun kinderen ook gewoon niet onbeperkt zonder supervisie internetten. Net als vroeger met blaadjes of videos
Dat is in theorie wel zo, maar je kunt je kind tegenwoordig moeilijk overal bij weghouden. Is het niet bij jou, dan wel bij vriendjes of ergens anders.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:56 schreef Ripley het volgende:
[..]
Veel mensen hebben gewoon filters en netnanny's op hun computers en laten hun kinderen ook gewoon niet onbeperkt zonder supervisie internetten. Net als vroeger met blaadjes of videos
Het heeft ook met respect te maken. Voor jezelf, voor anderen. Ik zie echt heel veel ouders die dat niet meegeven aan hun kinderen, als je in de dagelijks omgang al geen respect hebt voor je medemens, dan in de seksuele beleving ook niet.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En ik vind het dus ook niet "ja maar elke generatie zeurt over de nieuwere". Dit is de eerste lichting kinderen die op deze manier zo eenvoudig aan porno kan komen, dat heb ik niet gekund, mijn ouders niet, hun ouders niet etc etc.
Ik vind jou nog steeds erg braaf overkomen hoor.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:59 schreef JoeBravo het volgende:
wat was ik een naief en braaf ventje vroeger![]()
ow wacht, laat die verleden tijd maar weg.
en als het al voor elkaar weten te krijgen, weten de kinderen het in no time te omzeilenquote:Op dinsdag 22 november 2011 11:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, sure, 90% van de mensen is te dom om hun outlook te configureren, laat staan een filter te installeren, als ze al weten wat het is.
Soms is jouw wereldbeeld erg positief hoor, prima, zou ik graag zelf ook willen hebben, maar echt realistisch is het niet.
Ja, is dat zo? Waar leid je dat uit af?quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:00 schreef Barbusse het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat, hoe oubollig het ook klinkt, de maatschappij wel degelijk zwaar "verseksualiseerd" is. En dat niet op de "seks = liefde" manier, maar hoe meer keiharde porno, hoe beter.
En trouwens, die koters van nu zijn 100 keer beter met computers dan hun ouders (echt, als ik soms hoor hier wat mensen nou echt van hun werk-PC wetenquote:Op dinsdag 22 november 2011 11:59 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Dat is in theorie wel zo, maar je kunt je kind tegenwoordig moeilijk overal bij weghouden. Is het niet bij jou, dan wel bij vriendjes of ergens anders.
Dus ik probeer hem gewoon uit te leggen dat de dingen die hij wellicht tegen komt, niet perse zo zijn zoals het in het echt gaat.
Nou ms zeggen die 'schuurfeestjes' al wat?..quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:00 schreef MNR het volgende:
[..]
Ja, is dat zo? Waar leid je dat uit af?
Rap-videosquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:00 schreef MNR het volgende:
[..]
Ja, is dat zo? Waar leid je dat uit af?
Ja maar dat kunnen ze ook met hun liefjes doen he!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:01 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nou ms zeggen die 'schuurfeestjes' al wat?..
daar leg je de vinger op de zere plekquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:00 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik vind jou nog steeds erg braaf overkomen hoor.
Ik denk dat je vroeger ook wel vage feestjes had, alleen waren de kinders toen geen 12 maar 16 ofzoquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:01 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nou ms zeggen die 'schuurfeestjes' al wat?..
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:02 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ja maar dat kunnen ze ook met hun liefjes doen he!
Het was een compliment.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:02 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
daar leg je de vinger op de zere plek
geilquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:02 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
daar leg je de vinger op de zere plek
nee...ik ben niet into dat soort dingen, totaal nietquote:
Zou het wel grappig gevonden hebben, omdat je het ook niet zou denken als je jou ziet/spreektquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:04 schreef ArTiC het volgende:
nee...ik ben niet into dat soort dingen, totaal niet
Riiiiiight..quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:04 schreef ArTiC het volgende:
[..]
nee...ik ben niet into dat soort dingen, totaal niet
ik ben te liefquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:05 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Zou het wel grappig gevonden hebben, omdat je het ook niet zou denken als je jou ziet/spreekt
Dat zegt weinig over hoe je in t bed bentquote:
echt niet...alleen in jouw dromen volgens mijquote:
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:07 schreef ArTiC het volgende:
[..]
echt niet...alleen in jouw dromen volgens mij
Ja, dat was dus een programma over dingen die niet "normaal" waren, ik denk dat de gemiddelde basisschool niet meer opkijkt van iemand uit dat programmaquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:09 schreef MNR het volgende:
Nou ja, volgens mij is het gewoon heel simpel: je hebt het allemaal zelf in de hand. En tja... dat je mensen rond hebt lopen die dit soort feestjes doen, heb en houd je altijd. Vroeger was er niet voor niets: "Menno voor de Buch" of zo op TV.
Word er eerlijk gezegd maar een beetje droevig van. Bah!
Ik denk dus juist dat je het niet allemaal in de hand hebt.. Het enige wat je echt kunt doen imho is je kind zo goed mogelijk voorbereidenquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:09 schreef MNR het volgende:
Nou ja, volgens mij is het gewoon heel simpel: je hebt het allemaal zelf in de hand. En tja... dat je mensen rond hebt lopen die dit soort feestjes doen, heb en houd je altijd. Vroeger was er niet voor niets: "Menno voor de Buch" of zo op TV.
Word er eerlijk gezegd maar een beetje droevig van. Bah!
en wat lukt dat goed bij al die mensenquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:10 schreef missbehavin het volgende:
ik denk dus juist dat je het niet allemaal in de hand hebt.. Het enige wat je echt kunt doen imho is je kind zo goed mogelijk voorbereiden
Waar niet?!quote:
Dat dus. Ik zeg niet dat ik zo braaf was, maar WTF, een condoom omdoen, kleren aanhouden en mezelf klaarschuren? No wayquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:01 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nou ms zeggen die 'schuurfeestjes' al wat?..
scheelt je weer een vlek in de broekquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:11 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat dus. Ik zeg niet dat ik zo braaf was, maar WTF, een condoom omdoen, kleren aanhouden en mezelf klaarschuren? No way
Ik ben echt heel moeilijk met jassen.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:11 schreef MNR het volgende:
[..]
Waar niet?!
In de stad. Kheb een keer een echte heeeeeele gave jas bij de WE op de kop getikt! Dus zou je zeker even aanraden om daar te gaan kijken!
Ik denk dat je heel erg beinvloedbaar bent, zeker als kind! En idd, het enige wa tje kunt doen is je kind daar zo goed mogelijk op voor te bereiden. En vanaf dat punt heb je het zelf in de hand. Ik vertrouw op mijn eigen inzicht. But God forbid me... ik hoop dat mijn kinderen later net zo'n sterke, eigen mening als hun moeder hebben. Dan komt t wel goed!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:10 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik denk dus juist dat je het niet allemaal in de hand hebt.. Het enige wat je echt kunt doen imho is je kind zo goed mogelijk voorbereiden
Nou ja! Belachelijk!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:13 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik ben echt heel moeilijk met jassen.
De WE hier heeft geen damesafdeling.
Je bent héél gevoelig voor peerpressure als kind, het is dus zaak je kind op te voeden tot een evenwichtig weldenkende jongvolwassene, in staat zijn eigen keuzes te maken. Dat begint al bij de geboorte, niet wachten tot ze 12 zijn.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:14 schreef MNR het volgende:
[..]
Ik denk dat je heel erg beinvloedbaar bent, zeker als kind! En idd, het enige wa tje kunt doen is je kind daar zo goed mogelijk op voor te bereiden. En vanaf dat punt heb je het zelf in de hand. Ik vertrouw op mijn eigen inzicht. But God forbid me... ik hoop dat mijn kinderen later net zo'n sterke, eigen mening als hun moeder hebben. Dan komt t wel goed!
Een beetje classy, niet van die dikke opgepofte dingen waardoor ik een Michelinmannetje lijk. Verder weet ik niets.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:15 schreef MNR het volgende:
[..]
Nou ja! Belachelijk!
Naar wat voor iets ben je op zoek? Lang, kort, kleur?
Dat ga ik doen inderdaad. Peuter gaat uit logeren, dus ik kan helemaal los.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:17 schreef Cue_ het volgende:
Jassen (net als kleding) is zo persoonlijk.. gewoon de winkels induiken en alles aanpassen
Je bent er f*cking gevoelig voor...quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:15 schreef L-E het volgende:
[..]
Je bent héél gevoelig voor peerpressure als kind, het is dus zaak je kind op te voeden tot een evenwichtig weldenkende jongvolwassene, in staat zijn eigen keuzes te maken. Dat begint al bij de geboorte, niet wachten tot ze 12 zijn.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:18 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat ga ik doen inderdaad. Peuter gaat uit logeren, dus ik kan helemaal los.
De beste leeftijd om met seksuele voorlichting te beginnen schijnt 6 a 7 jaar te zijn.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:18 schreef MNR het volgende:
[..]
Je bent er f*cking gevoelig voor...
En de rest, roerend mee eens. Alleen hoop ik wel dat dat kan wachten tot 12 jaar hoor
Ik ben er wel redelijk vroeg mee begonnen, beetje geleidelijk zeg maar.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:21 schreef L-E het volgende:
[..]
De beste leeftijd om met seksuele voorlichting te beginnen schijnt 6 a 7 jaar te zijn.
de 1 op je toetsenbord is stuk volgens mijquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:21 schreef L-E het volgende:
[..]
De beste leeftijd om met seksuele voorlichting te beginnen schijnt 6 a 7 jaar te zijn.
En het dan raar vinden dat ze al op hun 13e aan het neuken geslagen zijnquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:21 schreef L-E het volgende:
[..]
De beste leeftijd om met seksuele voorlichting te beginnen schijnt 6 a 7 jaar te zijn.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:22 schreef ArTiC het volgende:
[..]
de 1 op je toetsenbord is stuk volgens mij
Nee dus, dat lees je hier toch?quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:22 schreef ArTiC het volgende:
[..]
de 1 op je toetsenbord is stuk volgens mij
Hier ook inderdaad.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:22 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik ben er wel redelijk vroeg mee begonnen, beetje geleidelijk zeg maar.
Dat ging dus verkeerd bij mijquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:15 schreef L-E het volgende:
[..]
Je bent héél gevoelig voor peerpressure als kind, het is dus zaak je kind op te voeden tot een evenwichtig weldenkende jongvolwassene, in staat zijn eigen keuzes te maken. Dat begint al bij de geboorte, niet wachten tot ze 12 zijn.
en een koptelefoon bij de hand...quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:34 schreef ArTiC het volgende:
mental note..altijd je creditcard uit de buurt van MNR houden...
Sowieso bij elke vrouw natuurlijkquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:34 schreef ArTiC het volgende:
mental note..altijd je creditcard uit de buurt van MNR houden...
Hahahaha!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:34 schreef ArTiC het volgende:
mental note..altijd je creditcard uit de buurt van MNR houden...
Ik snap m niet!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:35 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
en een koptelefoon bij de hand...
Blond he!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik krijg sterk de indruk dat je erg goed in staat bent iemand de oren van de kop te lullenquote:
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:39 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Blond he!ik ben te lief.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
Ik ben gezellig! Maar van dat lullen vast best mee hoorquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:39 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik krijg sterk de indruk dat je erg goed in staat bent iemand de oren van de kop te lullen![]()
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:39 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Blond he!Nee, buiten mijn referentiekader, Sherlock!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You're never fully dressed until you wear a smile
Zo een hebben we hier ook, echt elke zin is wel voorzien van meerdere uitroeptekens!!!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:43 schreef L-E het volgende:
Je komt wel druk over MNR. Dat komt volgens mij door de uitroeptekens.
Zo een collega heb ik ook!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zo een hebben we hier ook, echt elke zin is wel voorzien van meerdere uitroeptekens!!!
En de hele wereld heeft het dr al verteld, maar ze doet het nog steeds!!!!
Dom mormel!!!!
Like /care?quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:46 schreef L-E het volgende:
[..]
Zo een collega heb ik ook!
Ik vind het zó vervelend!
Ze lijkt altijd boos!
En ze laat altijd een regel open tussen elke zin!
En ze schrijft mijn naam altijd verkeerd!
Mijn baas schrijft mijn naam na 5 jaar nog steeds verkeerdquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:46 schreef L-E het volgende:
[..]
Zo een collega heb ik ook!
Ik vind het zó vervelend!
Ze lijkt altijd boos!
En ze laat altijd een regel open tussen elke zin!
En ze schrijft mijn naam altijd verkeerd!
Ik ben een aanwezige persoonlijkheid, true. Dat is eerder vanwege mijn gelach en ik schrijf graag met uitroeptekensquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:43 schreef L-E het volgende:
Je komt wel druk over MNR. Dat komt volgens mij door de uitroeptekens.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Like /care?
Waar een mens zich al niet druk over kan maken
Dat kleine stukkie!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:44 schreef Cue_ het volgende:
@MNR.. alleen als het niets is, mag je t zelf weer terugbrengen naar t postkantoorWaarom heeft niet gewoon iedereen een gratis ophaalservice
Whehe. Dat is ook echt wel godsgruwelijk irritant!!!!!!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zo een hebben we hier ook, echt elke zin is wel voorzien van meerdere uitroeptekens!!!
En de hele wereld heeft het dr al verteld, maar ze doet het nog steeds!!!!
Dom mormel!!!!
Jezus, wat ben jij luiquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:44 schreef Cue_ het volgende:
@MNR.. alleen als het niets is, mag je t zelf weer terugbrengen naar t postkantoorWaarom heeft niet gewoon iedereen een gratis ophaalservice
Jij hebt dan ook wel een heul moeilijke naam he?quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:50 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Mijn baas schrijft mijn naam na 5 jaar nog steeds verkeerd
Ja, ik maak me echt vreselijk druk. Je kent me toch.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:51 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Over die collega he. Niet over die opmerking
Omdat je post gespeend is van enig uitroepteken/verontwaardigd kijkende smilie geloof ik er niks van.quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:56 schreef L-E het volgende:
[..]
Ja, ik maak me echt vreselijk druk. Je kent me toch.
Okee!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:57 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Omdat je post gespeend is van enig uitroepteken/verontwaardigd kijkende smilie geloof ik er niks van.
In welke uithoek woon jij dan?quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:58 schreef CherryLips het volgende:
Er zit hier geen postkantooragentschap
EN VERGEET DE CAPSLOCK NIET!!!!!quote:
Ha, maar slechts 4 minuten fietsen hier danquote:Op dinsdag 22 november 2011 13:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Er zitten er twee op een kwartier fietsen
Het is aan je post af te lezen!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:56 schreef L-E het volgende:
[..]
Ja, ik maak me echt vreselijk druk. Je kent me toch.
Vroegah zat ie op 2 minuten lopen als je langzaam wasquote:Op dinsdag 22 november 2011 13:00 schreef ayumu het volgende:
[..]
Ha, maar slechts 4 minuten fietsen hier dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |