Ik was eigenlijk sarcastisch, maar toch bedankt voor de verwijzing..quote:Op maandag 21 november 2011 18:34 schreef Levitas het volgende:
[..]
Ik wilde de link hier posten, maar die is uniek, dus dat ging niet. Dan maar zo:twitter:djfrontliner twitterde op maandag 21-11-2011 om 14:47:38We did it :-) thank you all for this massive support.. 20K likes on my Facebook page! It's yours:... http://t.co/FPln5ayb reageer retweet
quote:Op maandag 21 november 2011 17:18 schreef Krulliewullie het volgende:
Skrillex en/of het management van Skrillex niet wou dat er iemand na hem zou draaien.
Hoezo? Techno gemixed met hardstylequote:Op maandag 21 november 2011 18:35 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Ik was eigenlijk sarcastisch, maar toch bedankt voor de verwijzing..
In mijn vrienden groep ben ik de enige die Skrilex echt maar een pauper act vind... Ik kan z'n muziek echt niet waarderen en zelf looptie ook de popieopie uit te hangen, ik heb hem in Portugal gezien en heb me letterlijk 2 uur tegen de muur leunend verveeld.quote:Op maandag 21 november 2011 14:59 schreef Krulliewullie het volgende:
[..]
OH MY GOD CALL 991 NOW!!![]()
![]()
Maar dat was wel vet om een keer mee te maken! Ben geen ekte Skrillex-fan ofzo maar ik vind die feestjes waar dubstep wordt gedraaid wel super-sfeervol, hier gingen ook nog wat vrienden heen en het was niet duur. Dus vandaar dat ik erheen was gegaan. Nogal wat hitjes gehoord natuurlijk, voornamelijk van Skrillex zelf. Maar de lichteffecten (LED-lampjes en een mooie virtuele show op een scherm), sfeer (gewoon de héle zaal los, hoe vaak maak je dat mee?en er werd veel gepit maar als je weg geduwd werd dan kwamen er 3 mensen om je op te vangen en te vragen hoe het ging
) en de gezelligheid hebben het voor mij een super ervaring gemaakt
.
Paradiso was trouwens wel echt een kak-tent die avond, weet niet hoe het normaal gesproken gesteld is daar, maar nu faalden ze hardTwee dj's kwamen niet opdagen en daarom gingen ze ons maar 2 uur te vroeg de deur uitwerken zonder een verklaring, daarnaast ook gewoon maar één deur opendoen zodat je een uur in de rij moet staan
die kick die zo rolt is zo bruutquote:Op maandag 21 november 2011 20:15 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Daar hoef ik dus ook niet meer heen. Ben sowieso niet echt van de mosh pits, wall of deaths, etc.
[..]
Hoezo? Techno gemixed met hardstyle![]()
ow wacht dit was die met die andere kick.
![]()
quote:Op maandag 21 november 2011 20:15 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Hoezo? Techno gemixed met hardstyle![]()
ow wacht dit was die met die andere kick.
![]()
quote:
Ben het helemaal met je eens. Die Scary Monsters and Nice Spirits heeft een fijne melodie, maar de momenten in zijn platen waarin het los gaat (de climaxen) zijn allemaal 13 in een dozijn. Er zijn veel betere dubstep producers die een stuk minder bekend/populair zijn....'n beetje hetzelfde dus als hardstyle.quote:Op maandag 21 november 2011 20:43 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
In mijn vrienden groep ben ik de enige die Skrilex echt maar een pauper act vind... Ik kan z'n muziek echt niet waarderen en zelf looptie ook de popieopie uit te hangen, ik heb hem in Portugal gezien en heb me letterlijk 2 uur tegen de muur leunend verveeld.
Ik snap niet dat die gozer in een keer zo populair is, hij heeft 2 wel aardige tracks ( weet de namen niet ) maar de rest is echt prut...
Jammer genoeg moet ik het continue aanhoren en begin steeds meer de pest aan hem en Dubstep in het algemeen te krijgen....![]()
Zoo! Dat meost er ff uit
Recorded between the monitor speakers so you hear some distortion.quote:Op dinsdag 22 november 2011 08:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
Skrillex![]()
Dubstep gaat dezelfde kant op als jump, veel pop-covers grote populariteit bij het publiek, nog meer cheesy producties en dan stort het weer in naar een kleinere scene.
vanaf 47.00 de NC remix van Million Miles; de intro is vet, melodie lijkt wat valse noten te hebben, maar op zich loopt hij wel lekker..
Me like!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:46 schreef T-Force het volgende:
Yeeehaaa! Deepack klapte deze erop afgelopen Hard Classics
Beter bewaar je je geld voor een lijp feest.. Pandemonium ging je ook heen toch?quote:Op dinsdag 22 november 2011 09:19 schreef -Menn0- het volgende:
Twijfel nu wel over Qlimax
Heb wel weer zin in een groot feest, ook al is het zo ziekelijk commercieel/kut publiek/enz enz...
Ik wil er ook bij zijn. Noisecontrollers zijn denk ik wel in staat een gevarieerde avond te programmeren. Natuurlijk zijn er ook de bekende namen, maar goed. Ik ben ondertussen ook al 1.5 jaar niet meer in de HMH geweest. Heb echt zin om weer eens in die muziektempel te zijn.quote:Op maandag 21 november 2011 11:18 schreef NLS04 het volgende:
Nog mensen hier die naar XQ gaan? Ik heb er eigenlijk niet echt geld voor maar een feest ter ere van deze '2nd generation pioneers' binnen de scene wil ik ook niet missen..
Dubstep vind ik op het moment echt totaal niet de moeite waard. Het gaat me te traag.quote:Op dinsdag 22 november 2011 08:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
Skrillex![]()
Dubstep gaat dezelfde kant op als jump, veel pop-covers grote populariteit bij het publiek, nog meer cheesy producties en dan stort het weer in naar een kleinere scene.
vanaf 47.00 de NC remix van Million Miles; de intro is vet, melodie lijkt wat valse noten te hebben, maar op zich loopt hij wel lekker..
Voor de minder bekenden namen/minder commerciële namen hebben we altijd nog de area boven in de HMH hequote:Op dinsdag 22 november 2011 14:35 schreef ElDani het volgende:
Ik wil er ook bij zijn. Noisecontrollers zijn denk ik wel in staat een gevarieerde avond te programmeren. Natuurlijk zijn er ook de bekende namen, maar goed. Ik ben ondertussen ook al 1.5 jaar niet meer in de HMH geweest. Heb echt zin om weer eens in die muziektempel te zijn.
Ja man, echt een pareltje uit de goede oude tijdquote:Op dinsdag 22 november 2011 14:07 schreef xXMuziekIsLevenXx het volgende:
Ik mis deze Hardstyle wel een beetje :
Je hebt me over gehaald, geen Qlimax!quote:Op dinsdag 22 november 2011 13:34 schreef haakon het volgende:
[..]
Beter bewaar je je geld voor een lijp feest.. Pandemonium ging je ook heen toch?
Vertel eens, hoeveel artiesten ken jij? Dit soort nummers wordt namelijk in grote getale uitgebracht...quote:Op dinsdag 22 november 2011 14:07 schreef xXMuziekIsLevenXx het volgende:
Ik mis deze Hardstyle wel een beetje :
hoezo man, lekker moshen jatogquote:Op maandag 21 november 2011 20:15 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Daar hoef ik dus ook niet meer heen. Ben sowieso niet echt van de mosh pits, wall of deaths, etc.
je bedoelt die aan het begin? inderdaad.quote:
Een kneiter van jewelste, ja. Helaas worden ze zo niet meer gemaakt.quote:Op dinsdag 22 november 2011 14:07 schreef xXMuziekIsLevenXx het volgende:
Ik mis deze Hardstyle wel een beetje :
woahquote:Op dinsdag 22 november 2011 12:46 schreef T-Force het volgende:
Yeeehaaa! Deepack klapte deze erop afgelopen Hard Classics
Altijd chill als er geen smerige drugsgebruikers zijn. Vooral alcohol gebruikers zijn vaak gruwelijk irritant.quote:Op dinsdag 22 november 2011 14:35 schreef ElDani het volgende:
Goed vermaakt op Hard Nation! Veel bezig geweest met filmen etcetera, maar tussen het flimen door nog goed kunnen bewegen. Weinig mensen aan de drugs, dat maakte wat mij betreft ook een heel stuk gezelliger dan gemiddeld!
Vaak deel ik je mening, maar dit is gewoon pure bagger.quote:Op dinsdag 22 november 2011 08:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
vanaf 47.00 de NC remix van Million Miles; de intro is vet, melodie lijkt wat valse noten te hebben, maar op zich loopt hij wel lekker..
Ik bedoel die op 2.28quote:Op dinsdag 22 november 2011 16:57 schreef 16meter het volgende:
[..]
je bedoelt die aan het begin? inderdaad.
jammer dat de kicks tegenwoordig alle kant op moeten stuiteren, een van mijn grootste ergernissen bij de meeste nieuwe nummers.
Zo bedoeld hij het niet. Ik vind feestjes waar mensen alleen aan de alcohol zitten soms ook fijner hoor. Die blijven tenminste een beetje op aarde. Mensen die andere dingen gebruiken zitten vaak zo in hun eigen wereld en dat is niet altijd even gezellig. Zeker als je niet weet hoe het voelt (net zoals El_Dani volgens mij)quote:Op dinsdag 22 november 2011 16:57 schreef 16meter het volgende:
Altijd chill als er geen smerige drugsgebruikers zijn. Vooral alcohol gebruikers zijn vaak gruwelijk irritant.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 16:57 schreef 16meter het volgende:
Altijd chill als er geen smerige drugsgebruikers zijn. Vooral alcohol gebruikers zijn vaak gruwelijk irritant.
Geen probleem, we mogen het ook wel eens oneens zijn. Het is ook geen nr wat ik zal downloaden of vaker zal draaien, wees maar niet bang. Maar er was geen instant hate :pquote:Vaak deel ik je mening, maar dit is gewoon pure bagger.
5 wat? Dagen? Jaren?quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:39 schreef Levitas het volgende:
Woohoo! Ik wilde even laten weten dat ik definitief voor 5 (misschien wel 7) naar Sydney ga! Stagebedrijf is goedgekeurd door school, ticket is geboekt en nu is ook m`n visum binnen
Met een beeeetje mazzel nog naar Defqon AU ook!
* Levitas is so happy!
Netjes, gefeliciteerd (y)!quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:59 schreef Levitas het volgende:
Oh, zie dat ik "maanden" vergeten ben...
Chillquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:39 schreef Levitas het volgende:
Woohoo! Ik wilde even laten weten dat ik definitief voor 5 (misschien wel 7) naar Sydney ga! Stagebedrijf is goedgekeurd door school, ticket is geboekt en nu is ook m`n visum binnen
Met een beeeetje mazzel nog naar Defqon AU ook!
* Levitas is so happy!
Bij twijfel, altijd doen.quote:Op dinsdag 22 november 2011 15:14 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Je hebt me over gehaald, geen Qlimax!
Pandemonium is optie. Twijfel nog..
Nou nou nou nou nou nou nou... Ik niet.quote:Op dinsdag 22 november 2011 16:57 schreef 16meter het volgende:
[..]
Altijd chill als er geen smerige drugsgebruikers zijn. Vooral alcohol gebruikers zijn vaak gruwelijk irritant.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:55 schreef eQuaL het volgende:
[..]
7 jaar naar Sydney voor school, de tering...
Congratz =Dquote:Op dinsdag 22 november 2011 21:39 schreef Levitas het volgende:
Woohoo! Ik wilde even laten weten dat ik definitief voor 5 (misschien wel 7) naar Sydney ga! Stagebedrijf is goedgekeurd door school, ticket is geboekt en nu is ook m`n visum binnen
Met een beeeetje mazzel nog naar Defqon AU ook!
* Levitas is so happy!
Mooie berichten! Veel plezier!quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:39 schreef Levitas het volgende:
Woohoo! Ik wilde even laten weten dat ik definitief voor 5 (misschien wel 7) naar Sydney ga! Stagebedrijf is goedgekeurd door school, ticket is geboekt en nu is ook m`n visum binnen
Met een beeeetje mazzel nog naar Defqon AU ook!
* Levitas is so happy!
Het zal vast wel fantastisch zijn om te doen; anders zouden zoveel mensen dat niet doen; maar ik heb zelf niet echt de behoefte om zoiets te doen. Ik ben bang dat ik het anders ook allemaal veel te leuk ga vinden.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:43 schreef T-Force het volgende:
[..]
Zo bedoeld hij het niet. Ik vind feestjes waar mensen alleen aan de alcohol zitten soms ook fijner hoor. Die blijven tenminste een beetje op aarde. Mensen die andere dingen gebruiken zitten vaak zo in hun eigen wereld en dat is niet altijd even gezellig. Zeker als je niet weet hoe het voelt (net zoals El_Dani volgens mij)
geloof me, in-ears van sennheiser. Kosten 75 euro maar dan heb je welwat. Luister iedere dag minimaal 4 uur hardstyle mee en ze gaan niet irriteren.quote:Op zaterdag 19 november 2011 18:08 schreef Levitas het volgende:
[..]
Aangezien ik 24 uur in een vliegtuig ga zitten, waarvan ik er denk ik 8-10 met muziek aan wil door brengen. Lijkt mij dat een koptelefoon dan minder gaat irriteren dan in-ears?
[..]
Prima Pussy Lounge trackMaar voorderest......
(L)quote:
Boaaa vet kerel!quote:Op dinsdag 22 november 2011 21:39 schreef Levitas het volgende:
Woohoo! Ik wilde even laten weten dat ik definitief voor 5 (misschien wel 7) naar Sydney ga! Stagebedrijf is goedgekeurd door school, ticket is geboekt en nu is ook m`n visum binnen
Met een beeeetje mazzel nog naar Defqon AU ook!
* Levitas is so happy!
Amen, wat een gruwelijke tracks zitten daar tussen. Toneshifterzquote:Op woensdag 23 november 2011 02:08 schreef Equites het volgende:
Ik weet niet of deze al gepost is maar ik doe het gewoon nog een keer.
Album van de Toneshifterz - Till Day Break Meets
Tracklist:
1. Toneshifterz Ft. S-Dee - Party Down
2. Toneshifterz - How We Do It
3. Toneshifterz And Nitrouz - Take My Breath Away
4. Toneshifterz And Zany - The Story
5. Toneshifterz - Till Daybreak Meets
6. Toneshifterz - Darken Your Mind
7. Toneshifterz - Back Again
8. Toneshifterz - Da Phunk (Nitrouz Rmx)
9. Brennan Heart - Musical Impressions (Toneshifterz Rmx)
10. Toneshifterz - Electroshock (Album Edit)
11. Toneshifterz - Beat On The Drums
12. Toneshifterz - Human Experence
13. Toneshifterz - The Visitor
14. Toneshifterz - Quirk
15. Donkey Rollers - Silver Bullet (Toneshifterz Rmx)
16. Toneshifterz Ft. The Pitcher - Break My Fall
17. Toneshifterz - Depth Of Thought
Wat een track designOp gelijk niveau met Zany, The Pitcher en Noisecontrollers als je het mij vraagt. Ga ik sowieso kopen
twitter:officialb2s twitterde op woensdag 23-11-2011 om 13:48:25Kom naar "Decibel outdoor festival" Op zaterdag 18 augustus 2012 van 11:00 tot 23:00. t.b.a http://t.co/KJfNhW1t reageer retweet
kreeg net ook al een mailtje van de matrix over emporium:quote:Op woensdag 23 november 2011 14:05 schreef robuust89 het volgende:
Onder het mom; zo, die is op tijd!:twitter:officialb2s twitterde op woensdag 23-11-2011 om 13:48:25Kom naar "Decibel outdoor festival" Op zaterdag 18 augustus 2012 van 11:00 tot 23:00. t.b.a http://t.co/KJfNhW1t reageer retweet
Is alleen maar handig toch? Zomertje inplannenquote:Op woensdag 23 november 2011 15:48 schreef Levitas het volgende:
Wat is dat toch met al die vroege aankondigingen en vroege kaartverkopen?
Dit dus!quote:Op woensdag 23 november 2011 01:45 schreef Equites het volgende:
[..]
geloof me, in-ears van sennheiser. Kosten 75 euro maar dan heb je welwat. Luister iedere dag minimaal 4 uur hardstyle mee en ze gaan niet irriteren.
Als je bij jou in de buurt een feest hebt en ik kan na de tijd bij jou crashen of het vervoer sluit aan bij het feest terug naar huis wil ik best een paar feestjes mee hoor!quote:Op woensdag 23 november 2011 15:57 schreef T-Force het volgende:
[..]
Is alleen maar handig toch? Zomertje inplannen![]()
Ben benieuwd naar welke feesten ik uiteindelijk ga, want ik mis mijn party-maatje KrullieWullie van Feb-AugEn dan krijg ik bijvoorbeeld geen mensen mee naar non-hardstyle-feesten
Hahaha! En nu, springt ze bijna door het zeil van de Loudness tent heenquote:Op woensdag 23 november 2011 18:10 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Wat vond Krulliewullie nou van Dennis Bergkamp 2-1 van Thera? Zie hier hoe ze reageerde...
Dit was volgens mij ook de 1e keer dat die plaat werd gedraaid...je hebt toch herkenning nodig om goed los te kunnen gaan op een plaat. Daarom heb ik ook haat aan promo's draaien op feesten. Draai ze maar lekker in je podcasts en radio shows, niet op feesten.quote:Op woensdag 23 november 2011 18:12 schreef Levitas het volgende:
[..]
Hahaha! En nu, springt ze bijna door het zeil van de Loudness tent heen
Krullie houdt niet van voetbal, dus dat stukje vond ze kut. De muziek erna en ervoor vond ze wel naizquote:Op woensdag 23 november 2011 18:10 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Wat vond Krulliewullie nou van Dennis Bergkamp 2-1 van TheraGeck-O? Zie hier hoe ze reageerde...
quote:Op woensdag 23 november 2011 18:12 schreef Levitas het volgende:
Hahaha! En nu, springt ze bijna door het zeil van de Loudness tent heen
Volgens mij was dit inderdaad de eerste keer dat ie gedraaid werd ja, maar nee, om goed los te kunnen gaan op een plaat heb je absoluut geen herkenning nodig. Ik hoor op bijna ieder non-Hardstyle-feest veel platen die ik niet ken (op sommige feesten ken ik niet eens 1 plaatquote:Op woensdag 23 november 2011 18:13 schreef T_Killer het volgende:
Dit was volgens mij ook de 1e keer dat die plaat werd gedraaid...je hebt toch herkenning nodig om goed los te kunnen gaan op een plaat. Daarom heb ik ook haat aan promo's draaien op feesten. Draai ze maar lekker in je podcasts en radio shows, niet op feesten.
Dat lijkt me een strak plan. Die Djax It Up XL gaat 'm waarschijnlijk niet worden, maar wie weetquote:Op woensdag 23 november 2011 18:03 schreef haakon het volgende:
Als je bij jou in de buurt een feest hebt en ik kan na de tijd bij jou crashen of het vervoer sluit aan bij het feest terug naar huis wil ik best een paar feestjes mee hoor!
14 april is hier om de hoek btw een Djax it up XL.. Als je wilt kun je best hier blijven slapen na de tijd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mooi shirt schuin achter haarquote:Op woensdag 23 november 2011 18:10 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Wat vond Krulliewullie nou van Dennis Bergkamp 2-1 van Thera? Zie hier hoe ze reageerde...
Ik begrijp je wel, maar je hoeft een plaat niet te kennen om los te kunnen gaan vind ik. Vaak kan je wel tellen of aan opkomend ruis horen wanneer de beat komt/eindigt. Alleen moet je dan wat meer oppassen omdat ie soms 8 tellen eerder stoptquote:Op woensdag 23 november 2011 18:13 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Dit was volgens mij ook de 1e keer dat die plaat werd gedraaid...je hebt toch herkenning nodig om goed los te kunnen gaan op een plaat. Daarom heb ik ook haat aan promo's draaien op feesten. Draai ze maar lekker in je podcasts en radio shows, niet op feesten.
twitter:djbfront twitterde op woensdag 23-11-2011 om 17:58:43Haters!! Lol @DJZatox http://t.co/9ZzVWbNd reageer retweet
Ik moest wel lachenquote:Op woensdag 23 november 2011 19:50 schreef -Menn0- het volgende:
twitter:djbfront twitterde op woensdag 23-11-2011 om 17:58:43Haters!! Lol @DJZatox http://t.co/9ZzVWbNd reageer retweet
Nee.. maar de afterpartybeschouwing is wel hier.. kom je ook?quote:Op woensdag 23 november 2011 20:10 schreef StM het volgende:
Gaan er eigenlijk nog mensen van hier naar Qlimax?
C'est moi!quote:Op woensdag 23 november 2011 20:10 schreef StM het volgende:
Ik volg de nieuwe releases de laatste tijd (aka de laatste 1.5 jaar...) helemaal niet meer dus vrijwel alle promo's zijn dan nieuw voor me, maar de meeste nummers zijn helaas zo voorspelbaar dat je ze nooit gehoord hoeft te hebben om te weten hoe ze gaan...
Gaan er eigenlijk nog mensen van hier naar Qlimax?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 23 november 2011 20:34 schreef T-Force het volgende:
Lekker hakkeuh op de nieuwe proffet remuxxxxxxxxx, WHAAAA
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik snap dat niet he, hoe iemand met zoveel ervaring zulke troep kan produceren.
Tevens... "remuxx"
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
ik weet van niksquote:
quote:Op woensdag 23 november 2011 18:37 schreef T-Force het volgende:
hier ben ik dan, speciaal voor jouSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat blijft een juweelquote:Op woensdag 23 november 2011 20:10 schreef Deeltjesversneller het volgende:
![]()
aan degene die deze heeft aangevraagd voor de fok 250 mix... bedanktquote:Op woensdag 23 november 2011 20:43 schreef mstx het volgende:
[..]![]()
Ik snap dat niet he, hoe iemand met zoveel ervaring zulke troep kan produceren.
Tevens... "remuxx"beide x2quote:Op woensdag 23 november 2011 20:47 schreef haakon het volgende:
Ik weet niet goed wat ik hier van moet denken.
Eerst ff een hoekje opzoeken zodat ik kan huilen.
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |