SPOILER: SysteemeisenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trailers
http://www.gameinformer.c(...)c-dragon-action.aspx
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/137?ch=1
http://www.bethblog.com/i(...)live-action-trailer/
Previews
Fok!Games - http://games.fok.nl/previ(...)crolls-v-skyrim.html
Wired - http://www.wired.com/gamelife/2011/10/skyrim-hands-on/
Gamekings - http://www.gamekings.tv/v(...)er-scrolls-v-skyrim/
Reviews
* IGN!
* Gamekings!
* Game-Informer!
* Tweakers.net
Algemene info
Bron: http://www.gamefaqs.com/b(...)ls-v-skyrim/57934750
Winkels: http://www.budgetgaming.n(...)ls+v:+skyrim_PC.htmlSPOILER: Algemene informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Additionele informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Platform-Poll :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'![]()
quote:Op donderdag 17 november 2011 09:32 schreef totalvamp het volgende:
[ ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'![]()
gister even 20min gespeeld. Die muziek![]()
alleen even wennen aan het menu.I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
went vanzelfquote:Op donderdag 17 november 2011 09:36 schreef wise het volgende:
gister even 20min gespeeld. Die muziek![]()
alleen even wennen aan het menu.Ik was behoorlijk sceptisch aan het begin, maar het menu werkt ofzich wel fijn. En met keyboard werkt zelfs sneller dan met de muis moet ik zeggen.
![]()
Blijf het jammer vinden dat je je armour pas equiped kan zien als je even een minuutje niks staat te doenquote:Op donderdag 17 november 2011 09:37 schreef totalvamp het volgende:
[..]
went vanzelfIk was behoorlijk sceptisch aan het begin, maar het menu werkt ofzich wel fijn. En met keyboard werkt zelfs sneller dan met de muis moet ik zeggen.
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035![]()
Ik vind vooral de 'minimal ambient', die ze gebruiken op de ijsvlaktes, erg goed werken. Plus die paar secondes ambient die je hoort als je in een grot of ruïne in een grote ruimte komt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'![]()
Of anders met mousewheel uitzoomen, en jezelf op die manier bekijken.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:44 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Blijf het jammer vinden dat je je armour pas equiped kan zien als je even een minuutje niks staat te doen
Weet niet of dat ook met de console kan, via de controller?![]()
De muziek gaat helemaal niet vervelen, dat vind ik er zo prettig aan.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:45 schreef The_Substitute het volgende:
Ik vind vooral de 'minimal ambient', die ze gebruiken op de ijsvlaktes, erg goed werken. Plus die paar secondes ambient die je hoort als je in een grot of ruïne in een grote ruimte komt.![]()
Kan gewoon als je 3de persoons perspectief hebt. Daarin kun je gewoon draaien, mits je wapens gesheath zijn.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:44 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Blijf het jammer vinden dat je je armour pas equiped kan zien als je even een minuutje niks staat te doen![]()
Dus... is het de moeite waard van het kopen? Ik ben liefhebber van games als halflife assassins creed en speelde vroeger op de amiga dungeons and drgaons. Ga ik dit leuk vinden?
ik goor het wel
Whatever...![]()
Ja, iedereen vind dit spel leukquote:Op donderdag 17 november 2011 09:47 schreef Spanky78 het volgende:
Dus... is het de moeite waard van het kopen? Ik ben liefhebber van games als halflife assassins creed en speelde vroeger op de amiga dungeons and drgaons. Ga ik dit leuk vinden?
ik goor het wel![]()
![]()
Heb je nog andere RPG's gespeeld?quote:Op donderdag 17 november 2011 09:47 schreef Spanky78 het volgende:
Dus... is het de moeite waard van het kopen? Ik ben liefhebber van games als halflife assassins creed en speelde vroeger op de amiga dungeons and drgaons. Ga ik dit leuk vinden?
ik goor het wel
Ik zou zeggen, bekijk anders eens wat 'let's play''s op Youtube.![]()
Als je van hedendaagse rpg's houdt, is dit zeer zeker de moeite waard. Het kan namelijk wel overweldigend zijn, als je dit soort spellen niet gewend bent.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:47 schreef Spanky78 het volgende:
Dus... is het de moeite waard van het kopen? Ik ben liefhebber van games als halflife assassins creed en speelde vroeger op de amiga dungeons and drgaons. Ga ik dit leuk vinden?
ik goor het wel'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'![]()
De levertijd van mijn bestelling is weer uitgesteld (misschien volgende week) en ik heb het nu wel gehad
.
Iemand nog suggestie's voor een beetje betaalbare digitale DL van Skyrim? Heb een site gevonden waar hij 40 euro kost (EU steam key).Get it and Bet it![]()
Ook op de console?quote:Op donderdag 17 november 2011 09:47 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Kan gewoon als je 3de persoons perspectief hebt. Daarin kun je gewoon draaien, mits je wapens gesheath zijn.Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035![]()
Op de PS3 moet je R3 indrukken voor 3rd person.quote:Op maandag 4 juni 2007 00:56 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Ik noemde mijn vriendin per ongeluk SiemeN tijdens de seks. Ze kon het begrijpen.![]()
Kun je ook op je keyboard binden? Bloed irritant namelijk dat als ik wil switchen van spells/items dat ik eerst via het tab menu moet.![]()
![]()
Erg vet en verslavend spel.
wat mij wel erg stoort is dit:
ik heb de hoogste rank bij de imperial legion en ik ben de arche mage. en wachters en soldaten etc. behandelen je nog steeds als een normaal iemand. of als een boer ofzo zelfs.
Als ze dat aan hadden gepast had je veel meer een gevoel gekregen van: yes, ik ben archmage. bijvoorbeeld.here in hell we like to keep things informal,
as well as infernal![]()
Ah ok, dan had ik vast elke keer m'n wapens vast.quote:Op donderdag 17 november 2011 10:29 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Op xbox wel in ieder geval
Gewoon met rechterstick draaien als je stil staat in 3e persoon.
(maar blijft wel jammer dat je het niet direct kan zien)Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035![]()
Je kan in het tab menu je spells en items favoriten, vervolgens druk je tijdens een battle of whatever op Q, en als je dat nog niet snel genoeg vindt, kan je een item in dat menu highlighten en vervolgens op een nummer toets drukken (bijv 1) en dan istie daarop gebind.quote:Op donderdag 17 november 2011 10:26 schreef Schitzo het volgende:
Kun je ook op je keyboard binden? Bloed irritant namelijk dat als ik wil switchen van spells/items dat ik eerst via het tab menu moet.Of toch du vader?![]()
Ja kan. Spell als favoriet zetten, dan met q favs openen en dan met 1 t/m 9 kun je binden.quote:Op donderdag 17 november 2011 10:26 schreef Schitzo het volgende:
Kun je ook op je keyboard binden? Bloed irritant namelijk dat als ik wil switchen van spells/items dat ik eerst via het tab menu moet.![]()
Dank!quote:Op donderdag 17 november 2011 10:33 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Je kan in het tab menu je spells en items favoriten, vervolgens druk je tijdens een battle of whatever op Q, en als je dat nog niet snel genoeg vindt, kan je een item in dat menu highlighten en vervolgens op een nummer toets drukken (bijv 1) en dan istie daarop gebind.![]()
Is ook ontzettend netjes gedaan in dungeons of in cave, lekker creepy, alsof er elke moment een motherfucker je komt insta-killenquote:Op donderdag 17 november 2011 09:46 schreef STING het volgende:
[..]
De muziek gaat helemaal niet vervelen, dat vind ik er zo prettig aan.Ik word er iig een beetje zenuwachtig van
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Forum Opties Forumhop: Hop naar: