Dat is nou net het probleem. In het verleden werd er gefaald. Als je kijkt wat voor randdebielen het aankoopbeleid en verkoopbeleid hebben mogen doen. Beetje simpel om dan nu te zeggen: we doen maar helemaal nooit meer aankopen. Van Geel moet gewoon zorgen dat er goede aankopen gedaan worden en dat verleden achter ons laten. Kom op zeg, beetje ambitie.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:27 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Ik vind dat risico te groot. Als je kijkt naar het verleden heeft Feyenoord weinig tot nooit een speler gekocht en die met winst verkocht. Gewoon transfervrije spelers blijven halen met een normaal salaris. 5 jaar langer geen kampioen of top 5 overleven we ook wel.
Ik zeg niet dat er helemaal geen goede transfervrije spelers zijn (alle drie mogen van mij best komen) maar je moet je niet alleen meer richten op die vijver.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:33 schreef Cara het volgende:
Roorda, Schone, Vormer
3 x transfervrij, 3 x een solide basisspeler
Heeft weinig met ambitie te maken. Ik heb gewoon totaal geen vertrouwen in Feyenoord. Al helemaal niet in de scouting. Als je ziet wat voor potentiele miljoenen al die andere clubs binnenhalen. Feyenoord heeft dat nooit. Echt NOOIT.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:33 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is nou net het probleem. In het verleden werd er gefaald. Als je kijkt wat voor randdebielen het aankoopbeleid en verkoopbeleid hebben mogen doen. Beetje simpel om dan nu te zeggen: we doen maar helemaal nooit meer aankopen. Van Geel moet gewoon zorgen dat er goede aankopen gedaan worden en dat verleden achter ons laten. Kom op zeg, beetje ambitie.
Transfervrije spelers alleen als ze echt goed zijn, maar meestal zijn het van die tiefus-mongolen als Schaken en Swerts. En dat soort figuren mogen nooit maar dan ook echt nooit meer de Kuip binnen komen (behalve als tegenstander om vernederd te worden met hun eigen team).
5 jaar geen kampioen misschien nog net, maar de komende 5 jaar 7e of 8e worden echt niet hoor. Bovendien loopt dan de Kuip terecht leeg, het geduld houdt een keer op. Waardoor je ook weer inkomsten misloopt en nog meer vertraging oploopt.
quote:Op woensdag 16 november 2011 17:33 schreef Cara het volgende:
Roorda, Schone, Vormer
3 x transfervrij, 3 x een solide basisspeler
Maar toch ga je elke week weer erheen? Als je geen vertrouwen meer hebt, kun je net zo goed niet meer gaan.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Heeft weinig met ambitie te maken. Ik heb gewoon totaal geen vertrouwen in Feyenoord.
En dat MOET Van Geel dus gaan regelen. Daarvoor is hij gehaald en daar krijgt ie waarschijnlijk ook goed betaald voor. Wat slecht is, moet je hard aanpakken en gaan verbeteren. Voordat onze jeugdopleiding zo goed draaide, leverde deze ook niet vaak goede spelers op. Wat nou als we toen hadden gezegd, een paar jaar terug: "we hebben in het verleden slechts sporadisch goede jeugdspelers opgeleid, dus we de jeugdopleiding daar moeten we het niet van hebben". Dan hadden we nu hoogstwaarschijnlijk niet meer bestaan. Zo zit het ook met andere zaken. Ga de scouting verbeteren en zorg dat ie wél goed wordt.quote:Al helemaal niet in de scouting. Als je ziet wat voor potentiele miljoenen al die andere clubs binnenhalen. Feyenoord heeft dat nooit. Echt NOOIT.
Ja, maar dat is dus de helft minder aan inkomsten en zijn we een soort Roda JC of NAC.quote:Types als Schaken en Swerts moet je ook niet halen inderdaad. Ja misschien voor de bank. Het lastige is dat je ook niet veel keus hebt natuurlijk. Je mag nog van geluk spreken dat spelers als Vormer wel graag willen komen vanwege de historie,achterban en stadion. Verder heb je ze gewoon niks te bieden. Ja waarschijnlijk kunnen ze bij Feyenoord wel een tonnetje of 2 meer verdienen maar dat is ook niet veel in het voetbal.
En ik denk niet dat de Kuip zo snel zal leeglopen. Ook al sta je heel het seizoen 12e, er is altijd nog een deel van 15 tot 20.000 dat altijd zal blijven gaan.
Feyenoord
dus moet de scouting eens een keer op de schop. Maar die blijven lekker zitten.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Heeft weinig met ambitie te maken. Ik heb gewoon totaal geen vertrouwen in Feyenoord. Al helemaal niet in de scouting. Als je ziet wat voor potentiele miljoenen al die andere clubs binnenhalen. Feyenoord heeft dat nooit. Echt NOOIT.
Types als Schaken en Swerts moet je ook niet halen inderdaad. Ja misschien voor de bank. Het lastige is dat je ook niet veel keus hebt natuurlijk. Je mag nog van geluk spreken dat spelers als Vormer wel graag willen komen vanwege de historie,achterban en stadion. Verder heb je ze gewoon niks te bieden. Ja waarschijnlijk kunnen ze bij Feyenoord wel een tonnetje of 2 meer verdienen maar dat is ook niet veel in het voetbal.
En ik denk niet dat de Kuip zo snel zal leeglopen. Ook al sta je heel het seizoen 12e, er is altijd nog een deel van 15 tot 20.000 dat altijd zal blijven gaan.
Feyenoord
scouting eruit, bespaar je weer flink wat salaris. Je kan beter eerst iets afbreken om het weer op te bouwen.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:05 schreef Muto het volgende:
Scouting moet op de schop, ja. Maar je moet niet alles tegelijk willen aanpassen. Stukje voor stukje.
Je kan nu niet onnodige extra kosten maken. Scouters ontslaan en dan nieuwe aannemen kan zeker tot verlies leiden. Bovendien ligt het niet alleen aan de scouters zelf denk ik, maar aan heel het scoutingssysteem.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:07 schreef macca728 het volgende:
[..]
scouting eruit, bespaar je weer flink wat salaris. Je kan beter eerst iets afbreken om het weer op te bouwen.
Waarom zou je wachten ? Je kan toch geen spelers kopen nu.
'Het huishoudboekje zwart doen', dat zou je niet verwachten van een voormalig belasting-ambtenaar.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:19 schreef Muto het volgende:
Voor Gudde's-kunde is dit wel een helder verhaal.
maar dit is al jaren zo, dat moet je wel doen, maar niemand doet er wat aan.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:10 schreef Muto het volgende:
[..]
Je kan nu niet onnodige extra kosten maken. Scouters ontslaan en dan nieuwe aannemen kan zeker tot verlies leiden. Bovendien ligt het niet alleen aan de scouters zelf denk ik, maar aan heel het scoutingssysteem.
Klopt. Net zoals de jeugdopleiding dat niet in 1 dag was, moet nu de scouting gereorganiseerd worden. Het baart me alleen zorgen dat ze dat nog niet doen. In elk geval is er weinig van te horen/zien.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:05 schreef Muto het volgende:
Scouting moet op de schop, ja. Maar je moet niet alles tegelijk willen aanpassen. Stukje voor stukje.
Er zijn toch wel manieren om van de rotte appels af te komen? Onder het mom van bezuiningen en reorganiseren ofzo.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:10 schreef Muto het volgende:
[..]
Je kan nu niet onnodige extra kosten maken. Scouters ontslaan en dan nieuwe aannemen kan zeker tot verlies leiden. Bovendien ligt het niet alleen aan de scouters zelf denk ik, maar aan heel het scoutingssysteem.
Tegenstrijdig. Je geeft zelf al aan dat de scouting weinig middelen heeft. Ik heb ook geen goed gevoel over de scouting maar als ik naar de andere (sub)topclubs kijk doet hun scouting het ook niet veel beter terwijl zij wel geld te besteden hebben. Blijkbaar is goed scouten toch een vak apart.quote:Op woensdag 16 november 2011 17:37 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Heeft weinig met ambitie te maken. Ik heb gewoon totaal geen vertrouwen in Feyenoord. Al helemaal niet in de scouting. Als je ziet wat voor potentiele miljoenen al die andere clubs binnenhalen. Feyenoord heeft dat nooit. Echt NOOIT.
Types als Schaken en Swerts moet je ook niet halen inderdaad. Ja misschien voor de bank. Het lastige is dat je ook niet veel keus hebt natuurlijk.Je mag nog van geluk spreken dat spelers als Vormer wel graag willen komen vanwege de historie,achterban en stadion. Verder heb je ze gewoon niks te bieden. Ja waarschijnlijk kunnen ze bij Feyenoord wel een tonnetje of 2 meer verdienen maar dat is ook niet veel in het voetbal.
En ik denk niet dat de Kuip zo snel zal leeglopen. Ook al sta je heel het seizoen 12e, er is altijd nog een deel van 15 tot 20.000 dat altijd zal blijven gaan.
Feyenoord
- Mertensquote:Op woensdag 16 november 2011 18:43 schreef eight het volgende:
[..]
Tegenstrijdig. Je geeft zelf al aan dat de scouting weinig middelen heeft. Ik heb ook geen goed gevoel over de scouting maar als ik naar de andere (sub)topclubs kijk doet hun scouting het ook niet veel beter terwijl zij wel geld te besteden hebben. Blijkbaar is goed scouten toch een vak apart.
Tegenover die 3 staan weer 30 miskopen.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:46 schreef Ritmo het volgende:
[..]
- Mertens
- Strootman
- Chadli
3 jaar terug had je deze 3 voor samen nog geen 2 miljoen kunnen halen. Om maar even een voorbeeldje te noemen.
Co.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:53 schreef Ritmo het volgende:
Heeft v. Geel overigens de eindbeslissing over Koeman's contract(verlenging)?
Dan lijkt het me duidelijk dat ie een kort lijntje met z'n vriend Co houdt, zodat ie als Koeman straks opgerot is aan het einde van het seizoen, we eindelijk eens een goede trainer hebben. Voor het eerst sinds weet ik hoeveel jaar.
Wellicht had ie dat plan al toen Koeman kwam.
Inderdaad. Alleen Feijenoord kan zich geen miskopen permitteren waardoor ze voorzichtiger zijn en de kans op een echte topaankoop veel kleiner is.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:51 schreef Ritmo het volgende:
Klopt, maar daartegenover weer verkoop je die 3 voor minstens 30 miljoen straks en maak je alsnog dikke winst.Plus je hebt goede spelers in je elftal natuurlijk.
Nu eens niet meer goed genoegquote:
Dat heeft geen enkele zak met Koeman te maken.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:56 schreef Ritmo het volgende:
'Naar behoren'
Wtf is er met Feyenoord-fans aan de hand tegenwoordig. Van de GAE verliezen, totaal vernederd worden door FC Groningen en niet eens NEC kunnen verslaan is gewoon dramatisch.
Niemand, Koeman lekker laten zitten met deze staf.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:57 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wie moet dan Koeman opvolgen deze zomer?
In dit geval zou ik met dit spelersmateriaal geen trainer aanstellen, omdat je dan ongeveer om de maand er eentje zou moeten ontslaan.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:56 schreef Ritmo het volgende:
'Naar behoren'
Wtf is er met Feyenoord-fans aan de hand tegenwoordig. Van de GAE verliezen, totaal vernederd worden door FC Groningen en niet eens NEC kunnen verslaan is gewoon dramatisch.
Eerst afwachten op we welke plaats wij dit seizoen eindigen.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:57 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Niemand, Koeman lekker laten zitten met deze staf.
Als we derde eindigen en we willen dan verlengen zijn we waarschijnlijk te laat.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:59 schreef eight het volgende:
[..]
Eerst afwachten op we welke plaats wij dit seizoen eindigen.
Precies, stabiliteit is nu nodig. Als je volgend seizoen weer Co hebt en die gaat iedere keer met 5 aanvallers spelen (omdat hij altijd het publiek wil vermakenquote:Op woensdag 16 november 2011 18:58 schreef Steven184 het volgende:
[..]
In dit geval zou ik met dit spelersmateriaal geen trainer aanstellen, omdat je dan ongeveer om de maand er eentje zou moeten ontslaan.
Co wil nu dolgraag, Koeman moet je nooit verlengen, dure trainer en opbouwen kan hij niet.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:53 schreef Ritmo het volgende:
Heeft v. Geel overigens de eindbeslissing over Koeman's contract(verlenging)?
Dan lijkt het me duidelijk dat ie een kort lijntje met z'n vriend Co houdt, zodat ie als Koeman straks opgerot is aan het einde van het seizoen, we eindelijk eens een goede trainer hebben. Voor het eerst sinds weet ik hoeveel jaar.
Wellicht had ie dat plan al toen Koeman kwam.
geen gekke dingen ? matige spelersgroep ?quote:Op woensdag 16 november 2011 19:02 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Precies, stabiliteit is nu nodig. Als je volgend seizoen weer Co hebt en die gaat iedere keer met 5 aanvallers spelen (omdat hij altijd het publiek wil vermaken) ligt hij er na 4 maanden ook weer uit. Koeman doet geen gekke dingen en met de rest van staf is er blijkbaar een goede klik. Je moet van een coach geen wonderen verwachten en gewoon accepteren dat het gewoon een matige spelersgroep is die ontzettend wisselvallig is.
Als Koeman 5de of 6de weet te worden zie ik hem eigenlijk liever blijven. Een goede prestatie dit seizoen is ook een teken dat de trainer en de spelersgroep goed bij elkaar passen. Co schijnt niet de gemakkelijkste persoon te zijn en of hij klikt met de spelersgroep moet nog maar blijken.quote:Op woensdag 16 november 2011 19:05 schreef macca728 het volgende:
[..]
Co wil nu dolgraag, Koeman moet je nooit verlengen, dure trainer en opbouwen kan hij niet.
Van Geel kennende zal hij Co wel halen ook.
Van PSV wint ?quote:Op woensdag 16 november 2011 19:07 schreef macca728 het volgende:
[..]
geen gekke dingen ? matige spelersgroep ?
Kwaliteit genoeg als je van PSV wint en Ajax zoek speelt.
en waarom blijft Koeman ook maar aanklooien met Ramsteijn en Schaken bv ?
quote:Op woensdag 16 november 2011 19:07 schreef macca728 het volgende:
[..]
geen gekke dingen ? matige spelersgroep ?
Kwaliteit genoeg als je van PSV wint en Ajax zoek speelt.
en waarom blijft Koeman ook maar aanklooien met Ramsteijn en Schaken bv ?
Koeman heeft nog nooit ergens echt zelf resultaten behaald als trainer (alleen op tijd ergens ingesprongen om een prijs te pakken). Ik denk dus wel dat het wel grotendeels aan hem ligt. Het gaat bij hem altijd bergafwaarts en nooit vooruit.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:57 schreef Cara het volgende:
[..]
Dat heeft geen enkele zak met Koeman te maken.
Verder vraag ik mij af of Adriaanse + Gio + van Gastel wel gaat werken.
ja vorig jaar 3-1 dezelfde groep.quote:Op woensdag 16 november 2011 19:20 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Van PSV wint ?
En Ramsteijn is al maanden weg dus ik snap je punt niet ?
En Schaken heeft dit seizoen best aardige wedstrijden gespeeld. Of denk je dat Cisse het verschil maakt ?
quote:Op woensdag 16 november 2011 18:57 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Niemand, Koeman lekker laten zitten met deze staf.
Dit spelersmateriaal moet gewoon makkelijk van NEC en GAE winnen. En nooit zo'n vernedering doormaken tegen Groningen.quote:Op woensdag 16 november 2011 18:58 schreef Steven184 het volgende:
[..]
In dit geval zou ik met dit spelersmateriaal geen trainer aanstellen, omdat je dan ongeveer om de maand er eentje zou moeten ontslaan.
quote:Op woensdag 16 november 2011 19:27 schreef macca728 het volgende:
[..]
ja vorig jaar 3-1 dezelfde groep.
Schaken ? welke wedstrijden ? alleen in het begin aardig en Schaken en Cabral kan je beter omdraaien.
Ramsteijn was linksback, terwijl hij centrumverdediger is en speelt alleen niet omdat hij nu geblesserd is.
En ja Cisse kan het verschil maken ja, waarom niet ? Laat hem maar spelen ipv Cabral of Schaken.
En dat heb ik juist bij jou.quote:Op woensdag 16 november 2011 19:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Echt, ik heb echt het idee dat Feyenoord het ook gewoon verdient om kapot te gaan als de supporters zo denken. (Niets persoonlijks naar jou, voor de rest vind ik je een prima user)
jij vindt Schaken wel goed bezig ? Laat Cisse maar spelen ja, misschien kan je hem dan nog slijten. Bij Roda was hij goed genoeg, Schaken heeft het niveau nooit gehaald en zijn contract loopt ook nog eens af, van Cisse niet.quote:Op woensdag 16 november 2011 19:31 schreef Cara het volgende:
[..]
[ [url=http://www.memecreator.net/futurama-fry/showimage.php/726/not-sure-i
jf-serious-or-just-stupid.jpg]afbeelding[/url] ]
Cissé speelt echt dramatisch sinds hij 'terug' is, amateurniveau.quote:Op woensdag 16 november 2011 19:33 schreef macca728 het volgende:
[..]
jij vindt Schaken wel goed bezig ? Laat Cisse maar spelen ja, misschien kan je hem dan nog slijten. Bij Roda was hij goed genoeg, Schaken heeft het niveau nooit gehaald en zijn contract loopt ook nog eens af, van Cisse niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |