Waar heb jij het nu weer overquote:Op maandag 14 november 2011 18:38 schreef kree het volgende:
[..]
ja ik ook en maar zeggen dat ik kortzichtig ben
Dat lijkt me echt een tof keuzevak.quote:Op maandag 14 november 2011 18:39 schreef Myraela het volgende:
Morgen mijn eerste les fotografie als keuzevak. yay.
Ook wel. heb een keer een kwade vrouw meegemaakt die klaagde dat ik te hard kneep. Ja sorry hoor, maar het idee is dat je een beetje terugknijpt. Als je dat helemaal niet doet dan doet 't pijn ja...quote:
Moet nog een kwart en dan ben ik klaar met lezenquote:Op maandag 14 november 2011 18:35 schreef benzin het volgende:
[..]
Was benieuwd of je 'mijn boek' al uit hadMaar dat is enigzins geheim en off-topic. Mj, doe als je thuis bent en tijd hebt maar een korte DM
Nouja laat maar haha moet toch eten nu en weg.quote:
Snap ik, maar dan nog. Ik krijg daar echt de kriebels van.quote:Op maandag 14 november 2011 18:39 schreef Capstan het volgende:
Lichtelijk overdreven voor het effect, hè
Precies; dat is het hem inderdaad. Ik heb ook meteen ff een topic geopend op het focus-forum... daar zitten wel redelijk wat kenners. Ik verwacht (en hoop) op dit moment dat het enkel de bougies zijn; maargoed.quote:Op maandag 14 november 2011 18:33 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ah, ik heb exact hetzelfde probleem gehad (5 jaar terug), en ik weet dus serieus niet meer wat nu het probleem was. Volgens mij de brandstofpomp maar zeker weten doe ik het niet.
Het kan een aantal zaken zijn, zoals de brandstofpomp, een boegie die kapot is, verdeler of gewoon de ontsteking. Kloterige aan dit soort zaken is dat het onmogelijk is vooraf te voorspellen wat het is en wat het gaat kosten.
Mooiquote:Op maandag 14 november 2011 18:40 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Moet nog een kwart en dan ben ik klaar met lezendoe ik vanavond
Als iemand helemaal geen weerstand geeft bij een handdruk (ik knijp echt niet opzettelijk een hand fijn) dan druk je dus die hand bij die knokkels dubbel en dat doet pijn. Ik heb trouwens ook een truukje van m'n opa geleerd om dat opzettelijk te doenquote:Op maandag 14 november 2011 18:41 schreef magnetronkoffie het volgende:
Sommige vrouwen geven idd een handdruk alsof het een slappe vaatdoek is
We zullen zien bij onze eerstvolgende meet (die er wsl niet zal komen)quote:Op maandag 14 november 2011 18:43 schreef Myraela het volgende:
Ik heb geen kracht in mijn handen, ik kan ook niet knijpen bijv. Maar als ik een hand geef is het wel normaal volgens mij.
Hoeft ook niet echt kracht te zetten, maar je moet je spieren wel gebruiken, zegmaar als je een pak melk oppakt. Het is not done om alleen maar een slap handje in die van de ander te leggen.quote:Op maandag 14 november 2011 18:43 schreef Myraela het volgende:
Ik heb geen kracht in mijn handen, ik kan ook niet knijpen bijv. Maar als ik een hand geef is het wel normaal volgens mij.
Jawel hoor, bij Kaneel in Leidenquote:Op maandag 14 november 2011 18:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
We zullen zien bij onze eerstvolgende meet (die er wsl niet zal komen)
Klopt, sommige mannen ook trouwens... al heb je er ook bij die er een sport van maken om zo hard mogelijk te knijpen; geef me dan maar zo'n vaatdoek.quote:Op maandag 14 november 2011 18:41 schreef magnetronkoffie het volgende:
Sommige vrouwen geven idd een handdruk alsof het een slappe vaatdoek is
Er komt vast nog wel een meet hoor en als het voor mij gunstig uit komt huppel ik wel langs.quote:Op maandag 14 november 2011 18:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
We zullen zien bij onze eerstvolgende meet (die er wsl niet zal komen)
Jawel, maar Myr wil niet naar een AVNZMG meetquote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Jawel hoor, bij Kaneel in Leiden
Ja, dat doe ik wel.quote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Catbert het volgende:
[..]
Hoeft ook niet echt kracht te zetten, maar je moet je spieren wel gebruiken, zegmaar als je een pak melk oppakt. Het is not done om alleen maar een slap handje in die van de ander te leggen.
Oke dan!quote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Myraela het volgende:
[..]
Er komt vast nog wel een meet hoor en als het voor mij gunstig uit komt huppel ik wel langs.
quote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jawel, maar Myr wil niet naar een AVNZMG meet
quote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Myraela het volgende:
[..]
Er komt vast nog wel een meet hoor en als het voor mij gunstig uit komt huppel ik wel langs.
Heel misschien kom ik ook wel, babyfoto's laten zienquote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
Jawel, maar Myr wil niet naar een AVNZMG meet
Jawel, alleen niet komende maand waarschijnlijk. En niet als er maar 4 mensen gaan.quote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jawel, maar Myr wil niet naar een AVNZMG meet
Bij die lui is het een kwestie van ze de volgende keer terug te pakken. M'n oom was er altijd zo'n een, nu is 'ie bang voor mequote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Axel1988 het volgende:
Klopt, sommige mannen ook trouwens... al heb je er ook bij die er een sport van maken om zo hard mogelijk te knijpen; geef me dan maar zo'n vaatdoek.
Als ik klaar ben met de crematie (donderdag) zal ik even wat op papier gaan zetten. Hou de zaterdagen vrij hequote:Op maandag 14 november 2011 18:45 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Jawel hoor, bij Kaneel in Leiden
Crematie??quote:Op maandag 14 november 2011 18:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Als ik klaar ben met de crematie (donderdag) zal ik even wat op papier gaan zetten. Hou de zaterdagen vrij he
Maak er een vrijdag van dan kom ik.quote:Op maandag 14 november 2011 18:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Als ik klaar ben met de crematie (donderdag) zal ik even wat op papier gaan zetten. Hou de zaterdagen vrij he
Fuk, ik heb zaterdag al watquote:Op maandag 14 november 2011 18:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Als ik klaar ben met de crematie (donderdag) zal ik even wat op papier gaan zetten. Hou de zaterdagen vrij he
Ja klopt; het ligt aan de situatie joh. Maar ik heb het ook wel eens gehad bij gewoon "zakelijke" contacten / mensen die je niet of nauwelijks kent en soms daarna ook niet meer ziet. Dan heb ik vaak het idee van "ach, weer zo ene die ff meteen wil laten zien hoe groot zijn ego is".quote:Op maandag 14 november 2011 18:47 schreef Catbert het volgende:
[..]
Bij die lui is het een kwestie van ze de volgende keer terug te pakken. M'n oom was er altijd zo'n een, nu is 'ie bang voor me
Hmm, aanlokkelijk. Je lijkt me een hele leuke meid om een avondje mee te praten.quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef Myraela het volgende:
[..]
Maak er een vrijdag van dan kom ik.
Hij zegt zaterdagen vrijhouden, niet komende zaterdag. Of heb je alle zaterdagen al vol?quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Fuk, ik heb zaterdag al wat
Naja, kan dat evt nog wel verplaatsen.
Wie komen er eigenlijk en vanaf hoe laat is het?
Ik kom liever in de middag al
Niet aanstaande zaterdag (dan kan ik ook niet), maar over een paar weken. Weet nog niet welke.quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Fuk, ik heb zaterdag al wat
Naja, kan dat evt nog wel verplaatsen.
Wie komen er eigenlijk en vanaf hoe laat is het?
Ik kom liever in de middag al
quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hij zegt zaterdagen vrijhouden, niet komende zaterdag. Of heb je alle zaterdagen al vol?
Ow, dan is 't goed!quote:Op maandag 14 november 2011 18:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Niet aanstaande zaterdag (dan kan ik ook niet), maar over een paar weken. Weet nog niet welke.
Nouja, de rest moet ook kunnen natuurlijk. Maar vrijdag reis ik tenminste nog gratis en aangezien geld altijd mijn grootste probleem is.quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hmm, aanlokkelijk. Je lijkt me een hele leuke meid om een avondje mee te praten.
Lievvvvvvvvvvvvvv.quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef benzin het volgende:
[..]
Rugmassage voor mijn aanstaande bruid![]()
OVER MIJN DODE LIJK!quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef benzin het volgende:
[..]
Rugmassage voor mijn aanstaande bruid![]()
Hehe, hier ook. Altijd geld tekort.quote:Op maandag 14 november 2011 18:50 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nouja, de rest moet ook kunnen natuurlijk. Maar vrijdag reis ik tenminste nog gratis en aangezien geld altijd mijn grootste probleem is.
Er is ruimte. 1 tweepersoonsbed, 1 1 persoonsmatras en een bank.quote:Op maandag 14 november 2011 18:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
Kaneel, als het savonds is, kan ik eventueel blijven pitten dan?
"Zo, stevige handdruk, je staat al een tijdje droog?"quote:Op maandag 14 november 2011 18:49 schreef Axel1988 het volgende:
Ja klopt; het ligt aan de situatie joh. Maar ik heb het ook wel eens gehad bij gewoon "zakelijke" contacten / mensen die je niet of nauwelijks kent en soms daarna ook niet meer ziet. Dan heb ik vaak het idee van "ach, weer zo ene die ff meteen wil laten zien hoe groot zijn ego is".
Cactus was toch onze topicmatras? Dan slaap ik daar wel op...quote:Op maandag 14 november 2011 18:53 schreef Kaneelstokje het volgende:
Er is ruimte. 1 tweepersoonsbed, 1 1 persoonsmatras en een bank.![]()
De rest moet maar zelf iets meenemen als ze willen blijven slpen.
Als je dat tegen mij zou zeggen, zou ik kijhard moeten lachen hehe!quote:Op maandag 14 november 2011 18:53 schreef Catbert het volgende:
[..]
"Zo, stevige handdruk, je staat al een tijdje droog?"
Spaghetti hier, moet alleen wel hoognodig naar huis nu. Toedels!quote:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:Op maandag 14 november 2011 19:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Did someone order a big sausage pizza?
Ja, om het met mijn telefoon tussen mn setjes door bij te kunnen houden wel. Dus ik geef het opquote:
Wat?quote:Op maandag 14 november 2011 19:00 schreef heloef het volgende:
[..]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Flashback, ik heb ze.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |