Verdullemequote:Op zondag 13 november 2011 12:52 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
niet meer bij H&M..
Lex ligt trouwens gewoon altijd bij mij in de buurt. of op mijn buik zoals nuin de doek of wagen beneden.. en 's avonds bij mij , juhp bij mij in bed of in de co-sleeper.
ik lig muisstil en maak mijn eigen bed kort op..lex ligt op mijn hoofdhoogte, kan ik m de hele nacht ruiken
aight!quote:Op zondag 13 november 2011 19:27 schreef Vanyel het volgende:
En heel toevallig vanavond om 19.40 de eerste afl van Breingeheim op Nederland 2
ohja dat was het.quote:Op zondag 13 november 2011 20:00 schreef Vanyel het volgende:
Kinderen? Die moet je gewoon in bed mikken joh. Oordoppen in en klaar met het gezeik.
quote:Op zondag 13 november 2011 20:08 schreef mignonne het volgende:
skills vanyel!
nee nog niet, maar ik heb de tendens en insteek wel al een beetje gezien. ik gok dat dat hun advies vast zal zijn dat dat heul goed is
OOoo gosssie zo'n kleintjequote:Op maandag 14 november 2011 08:13 schreef MeNicole2 het volgende:
Mijn zoon kreeg gisteravond een sneeuwlaars van Leander tegen zijn hoofd
En nu dikke blauwe plek op zijn koppie. Had meteen de hapost gebelt omdat het heel hard aan kwam. Die gaf alleen maar via de telefoon een wekadvoes
Vanmiddag even naar onze eigen ha om te kijken hoe het gaat. Nu is ie de hele nacht wakker geweest en heel onrustig. Hij had natuurlijk hoofdpijn en geen kans om te slapen.
Nu heb ik hem net een zetpil gegeven en is ie van ellende in slaap gevallen. Arme ding.
![]()
En heel goed natuurlijk dat ze er op letten maar ze stelden allemaal van die stomme vragen alsof ze dachten dat we hem geslagen hadden. Vond het allemaal al erg genoeg en dan ook dat nog. Mijn kleine hummeltje
![]()
wow dat is snel!quote:Op maandag 14 november 2011 14:09 schreef MamaPurk het volgende:
Kijk wat mijn kleine baby kan!
[ link | afbeelding ]
Vier tot zes weken ofzo.. ANders verkopen ze ook een soort van hadnschoentjes bij de prenatal die je om de handjes kan doen als ze slaapt zodat ze zich niet open kan krabben.quote:Op maandag 14 november 2011 14:40 schreef Susie het volgende:
vanaf wanneer mag je knippen en vijlen? Anouk krapt zichzelf nogal open en daar word ze niet knapper van zeg maar...
Ja erg snel hou het zelf bijna niet bij zo snelquote:
quote:Op maandag 14 november 2011 15:22 schreef ferrari_rood het volgende:
Menicole sterkte voor je kleine
Ik knip Ean haar nagel gewoon. Ben ik al heel snel mee begonnen omdat vijlen niet zo goed ging
Mamplurk wat gaat ze snel.
@mignonne heb jij trouwens een richtlijn van de zantac? Mijn HA wist het niet zo goed en Ean staat nog op de dosering van de KA en volgens mij mag ze wel omhoog. Van de gebruiksaanwijzing word ik ook niet veel wijzer. E. krijgt toch ook zantac?
@takkembah lief dat je het vraagt. Volgens mij gaat het met haar oortjes erg goed. Wel blijft ze erg verkouden en wordt daar dan wakker van.
Bij Sofie knipte ik haar nagels al in de kraamweek. Ze had enorm lange nagels, en had ook krassen op haar gezicht. Nu is nagels knippen een ramp, maar dat hoort in het volgende topicquote:Op maandag 14 november 2011 14:40 schreef Susie het volgende:
vanaf wanneer mag je knippen en vijlen? Anouk krapt zichzelf nogal open en daar word ze niet knapper van zeg maar...
Haha, ons manneke krabt zich ook wel eens, wij hebben een papiervijltje wat we voor de scherpe kantjes gebruiken, gaat primaquote:Op maandag 14 november 2011 15:49 schreef Susie het volgende:
die mallerd hier doet het niet eens in haar slaap, maar als ik niet snel genoeg met haar fles aan kom!Ik zeg haar dus vaak genoeg dat ze dan mijn tiet maar had moeten pakken, dat is kant en klaar
je kan de nageltjes eraf bijtenquote:Op maandag 14 november 2011 14:40 schreef Susie het volgende:
vanaf wanneer mag je knippen en vijlen? Anouk krapt zichzelf nogal open en daar word ze niet knapper van zeg maar...
Ah, een vleescheterquote:Op maandag 14 november 2011 17:31 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Mijn baby heeft al gegeten. Kattenbrokjes wel te verstaan
Huh??? Een haar? Of wat? Huh, hoe kan dat nou weerquote:Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef Kleurdoos het volgende:
de baby van de overburen ligt in het ziekenhuis. (10 dagen ouder dan lex) had ee haar om zijn vingertje heenzitten, topje er bijna af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |