verklaarquote:Moet zeggen dat dit de zoveelste keer is dat ik genaaid word als pc gamer, en ik overweeg om te stoppen met het kopen van games aangezien je dan harder genaaid wordt als dat je de game zou downloaden (gekraakt)
Ik stel mij niet aan ik verzet me gewoon tegen zo'n onnodige toevoeging. Steam is bedoeld om piraterij tegen te gaan niet om het gamers makkelijker te maken.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:52 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Jij neemt als je op vakantie gaat in Frankrijk wel gewoon doosjes van games mee?
Je vindt een uitverkoop slecht?
Je vindt een kast vol games overzichtelijker en makkelijker dan een digitale bibliotheek?
Je draagt één voorbeeld van een game aan om je argument kracht bij te zetten?
Goede punten, man. Stel je niet zo aan.
Simpel: de gekraakte versie is al te downloaden en functioneert. Dit is niet de eerste keer dat ik door drm de sjaak ben en een game niet kan spelen of problemen met mijn account ervaar.quote:
Voor de pc ben ik hem nog niet tegengekomen. En dat boeit me ook niet overigens.quote:Simpel: de gekraakte versie is al te downloaden en functioneert. Dit is niet de eerste keer dat ik door drm de sjaak ben en een game niet kan spelen of problemen met mijn account ervaar.
Dan heb je niet gezocht, je struikelt er compleet over. Daarnaast ga je niet echt in op mijn verhaal an sich, dus ik begrijp je reactie verder niet echt?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:00 schreef vosss het volgende:
[..]
Voor de pc ben ik hem nog niet tegengekomen. En dat boeit me ook niet overigens.
Ik ga zo even eten/douchen en dan naar Weert
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet altijd serieus
Dat consolegamers al kunnen spelen is niet de schuld van de uitgever maar de schuld van de gameboeren in Nederland die het spel al verkopen voor de officiële releasedatum.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:59 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Simpel: de gekraakte versie is al te downloaden en functioneert. Dit is niet de eerste keer dat ik door drm de sjaak ben en een game niet kan spelen of problemen met mijn account ervaar.
Pak EA logins die je verplichten om in te loggen maar vervolgens je settings niet onthouden door een bug waardoor je regelmatig uit de game gekicked wordt (dragon age 2, mass effect 2), pak het niet kunnen spelen van de game door validatieservers terwijl consolegamers al kunnen spelen (dragon age 2, skyrim, battlefield 3).
Pak Securom die bitcht over een ander hardware ID (jah, een gamer upgrade zijn pc nogal eens, wat een shock!) waardoor je key invalid gemaakt wordt (total war reeks).
Pak een game die geleverd wordt met de verkeerde key waardoor je de game niet kunt spelen, alleen de uitbreiding. Verplicht dus contact opnemen met klantenservice in ass end of nowhere waardoor je 4 dagen na aanschaf eindelijk kunt beginnen (company of heroes anthology).
Pak een game die dusdanig slecht geintegreerd is met de client (steam, origin whatever) waardoor deze continu crasht en onspeelbaar wordt in de eerste maand na de launch, waar de gekraakte versie op een andere harde schijf vanaf dag 1 werkt zonder problemen. (Fallout New Vegas)
En dit zijn slechts voorbeelden van mij in het afgelopen jaar, zo zijn er legio voorbeelden te noemen. Gekraakte software werkt altijd, overal, op elk systeem zonder validatie... Vandaar dus mijn frustratie.
Oh? Ik zie wel rumoer op de torrentsites maar ik heb nog niets gelezen over iemand die hem aan de praat heeft gekregen, op pc that is.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:59 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Simpel: de gekraakte versie is al te downloaden en functioneert. Dit is niet de eerste keer dat ik door drm de sjaak ben en een game niet kan spelen of problemen met mijn account ervaar.
Het een sluit het ander niet uit, he.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:53 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ik stel mij niet aan ik verzet me gewoon tegen zo'n onnodige toevoeging. Steam is bedoeld om piraterij tegen te gaan niet om het gamers makkelijker te maken.
Is ook niet waar, er zijn alleen maar pre-loads geüpload. Er is nog geen werkende gekraakte versie.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Oh? Ik zie wel rumoer op de torrentsites maar ik heb nog niets gelezen over iemand die hem aan de praat heeft gekregen, op pc that is.
Geen idee, ik weet niet precies hoe het werkt. Moet je enkel met Steam activeren en installeer je vanaf de CD, of koop je eigenlijk gewoon een key en download je hem ook via Steam?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef vosss het volgende:
Zo. Net even gebeld met gamemania om een exemplaar aan de kant te leggen, de SE voor de pc.
Even over dat preloaden-verhaal, ik kan toch gewoon een map opgeven waar ik dat hem wil installeren of gaat dat in zo een standaard steamfolder?
Nog nooit van patches gehoord?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef Jesse_ het volgende:
Succes met het installeren van Skyrim als Steam niet meer bestaat.
Mensen die niet in zien dat zulke activatie poep is
Had bij Fallout: New Vegas de retailversie, maar toch moest ik 'm downloaden.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:15 schreef Ludachrist het volgende:
Geen idee, ik weet niet precies hoe het werkt. Moet je enkel met Steam activeren en installeer je vanaf de CD, of koop je eigenlijk gewoon een key en download je hem ook via Steam?
Tegen die tijd download ik hem dan welquote:Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef Jesse_ het volgende:
Succes met het installeren van Skyrim als Steam niet meer bestaat.
Mensen die niet in zien dat zulke activatie poep is
standaard steamfolder (steam/steamapps/common of user/spel)quote:Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef vosss het volgende:
Zo. Net even gebeld met gamemania om een exemplaar aan de kant te leggen, de SE voor de pc.
Even over dat preloaden-verhaal, ik kan toch gewoon een map opgeven waar ik dat hem wil installeren of gaat dat in zo een standaard steamfolder?
precies, en er zal dan vast wel een patch komen die steam niet vereistquote:Op woensdag 9 november 2011 12:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Tegen die tijd download ik hem dan wel
Een spel gekocht hebben en het niet eens vanaf de dvd kunnen installeren en spelenquote:Op woensdag 9 november 2011 12:16 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Nog nooit van patches gehoord?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
quote:Op woensdag 9 november 2011 12:18 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Een spel gekocht hebben en het niet eens vanaf de dvd kunnen installeren en spelen
doe is normaal man, niet doorhebben dat Steam een noodzakelijk kwaad isquote:Op woensdag 9 november 2011 12:21 schreef Jesse_ het volgende:
Je kan het wel goed praten met dingen als patches maar het blijft gewoon kut.
En als je dat niet door je steam-fanboy kop kan krijgen:
quote:Op woensdag 9 november 2011 12:22 schreef Seam het volgende:
Vraagje over drakenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op woensdag 9 november 2011 12:07 schreef themole het volgende:
Even een vraagje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet altijd serieus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |