Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Realm: Al'AkirRealm: Alonsusquote:Realm: Argent Dawnquote:quote:quote:Realm: Aszunequote:Realm: Auchindounquote:quote:quote:Realm: Azjol-Nerubquote:quote:Realm: Azuremystquote:quote:Realm: Bloodfeatherquote:quote:Rolstoelvandaal
Thorvay - (A) - Dwarf Hunter (85)
Triptonite - (A) - Human Paladin (81)
Cesjin - (A) - Gnome Mage (80)
Mistria - (A) - Night Elf Rogue (80)
Loksie - (A) - Gnome Warlock(80)Realm: Bronze Dragonflightquote:Realm: Bronzebeardquote:quote:Realm: Burning Legionquote:Realm: Burning Steppesquote:Realm: Chamber of Aspectsquote:ExperimentalFrentalMental
Ozric - (H) - Blood Elf Death Knight (81)
Zwartepiet - (H) - Undead Rogue (80)Realm: Darksorrowquote:Realm: Draenorquote:Realm: Emerald Dreamquote:Nachtraaf
Nachtschaduw - (H) - Undead Warlock (85)
Nachtraaf - (H) - Undead Rogue (80)
Nachtgier - (H) - Undead Warrior (80)
Nachtwinter - (H) - Undead Mage (80)
Nachthavik - (H) - Undead Priest (80)
Nachtarend - (H) - Undead Death Knight (80)
Nachtbuizerd - (H) - Blood Elf Paladin (80)
Nachtvalk - (H) - Undead Hunter (80)
Nachtdier - (H) - Tauren Druid (79)
Nachtwolf - (H) - Tauren Shaman (80)quote:quote:quote:Realm: Grim Batolquote:Realm: Hellfirequote:quote:Realm: Hellscreamquote:Legacythe2nd
Dutch Devils
Icynipplez - (H) - Goblin Mage (85)
Koekwaús - (H) - Goblin Shaman (85)
Fentanyl - (H) - Blood Elf Spriest (85)
Palinator - (H) - Blood Elf Paladin (85)
Ohnoo - (H) - Tauren DK (85)
Taú - (H) - Troll Hunter (81)
Nicebeef - (H) - Tauren Druid (72)
Fearfactory - (H) - Undead Warlock (65)
Thehorror - (H) - Tauren Warrior (62)Realm: Haomarushquote:quote:quote:quote:Realm: Kazzakquote:Realm: Karazhanquote:quote:Realm: Khadgarquote:Realm: Kor'gallquote:Realm: Laughing Skullquote:Realm: Lightning's Bladequote:SpookY22
Pipermaru - (H) - Blood Elf Rogue (85)
Korsakof - (H) - Blood Elf Death Knight (80)
Coxinator - (H) - Blood Elf Hunter (80)
Slaggathore - (H) - Tauren Druid (32)
Vanillabear - (H) - Bloof Elf Paladin (21)Realm: Nagrandquote:Realm: Nordrassilquote:Realm: Outlandquote:quote:quote:trance_fan
Nalyubuites - (H) - Blood Elf Rogue (85)
Deathnal - (H) - Orc Death Knight (83)
Niblits - (H) - Goblin Mage (24)
Nalyudruid - (H) - Troll Druid (22)quote:Realm: Ravencrestquote:Realm: Ravenholdtquote:quote:quote:Realm: Runetotemquote:Realm: Scarshield Legionquote:Realm: Shattered Hallsquote:Realm: Shattered Handquote:Skillstorm
Xdude - (H) - Tauren Shaman (85)
Synchrowise - (H) - Blood Elf Priest(85)
Blackiced - (H) - Tauren Death Knight (81)
Shiningmoon - (H) - Blood Elf Rogue (80)
Fieryzst - (H) - Troll Mage (67)Realm: Silvermoonquote:Realm: Skullcrusherquote:ApoclysmX
Joegoslaaf - (A) - Human Death Knight
Discharge - (A) - Draenei Shaman (85)
Luftwaffe - (A) - Draenei Warrior (80)
Aerissa - (A) - Draenei Priest (80)Realm: Stormreaverquote:Realm: Stormscalequote:Pl4kkie
Jeleana - (H) Tauren Druid (85)
Jolyná (H) Orc Shaman (85)
Najietô - (H) Goblin Hunter (85)
Fuwiewawie - (H) Tauren Warrior (85)
Wapski - (H) Tauren Paladin (85)
Sýrina (H) Tauren Priest (72)
S rina (H) Undead Mage (70)
Fuwierogue (H) Troll Rogue (33)
Pinkherô (A) Gnome Mage (84)
Leeza (a) Worgen Warlock (84)Realm: Sylvanasquote:quote:Realm: The Maelstromquote:Realm: The Sha'tarquote:quote:Realm: Tarren Millquote:Realm: Terenasquote:Realm: Turalyonquote:quote:quote:Jappie
Gualterio - (H) - Tauren Warrior (85)
Ganymedes - (H) - Blood Elf Mage (85)
Tonacatecuht - (H) - Troll Rogue (85)
Rinpoche - (H) - Tauren Druid (85)
Vitriool - (H) - Undead Death knight (85)quote:Realm: Twisting Netherquote:quote:Realm: Wildhammerquote:quote:
^ is een leugen.quote:
*Cough* Zie je mn DK online atm? Die was vanmorgen 74.quote:Op maandag 7 november 2011 20:52 schreef Hitomi het volgende:
TT is inderdaad een leugen..
Outlands kan je tenminste in een dag doorheen blasten.. Northfail doe je een week over..
Je bedoeld altijd zoeken naar bevestiging enzo?quote:Op maandag 7 november 2011 22:25 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Je bent gewoon een schijterd die meteen denkt dat alles niet lukt en daardoor die dingen nooit haalt.
Ik ken er meerderen die dit in het echte leven hebben
quote:Op maandag 7 november 2011 22:27 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Je bedoeld altijd zoeken naar bevestiging enzo?
Dat heet een vrouw
Gefeliquote:Op maandag 7 november 2011 21:39 schreef Bienelientjee het volgende:
Ik heb mijn Corrupted Firehawk!
![]()
Kan alleen nog echt geen heroic modes tanken!Lukt gewoon nog niet. Tactics wel, maar tank knowledge (+ gear) is gewoon nog te laag voor heroics.
Vraag me af hoe er gereageerd wordt als je dikgedrukte vervangt door: "Idd, je bent echt lelijk!"quote:Op maandag 7 november 2011 22:33 schreef TwyLight het volgende:
"Ik ben echt lelijk![]()
![]()
"
Nee hoor je ziet er leuk uit![]()
"Echt?![]()
![]()
"
Daaaaamn, you must hate me!quote:Op maandag 7 november 2011 22:44 schreef Hitomi het volgende:
Sorry Twy, maar ik vind heb onzekere types veel liever dan mensen die meer zelfverzekerdheid hebben dan goed voor ze is.
Denk aan aangespoelde walrussen die denken dat ze knap en sexy zijn en zich daar op kleden.
Het gaat niet om onzeker zijn, iedereen is onzeker, en de gene met de grootste mond het meest. Het gaat er om dat vrouwen in het algemeen altijd naar bevestiging zoeken.quote:Op maandag 7 november 2011 22:44 schreef Hitomi het volgende:
Sorry Twy, maar ik vind heb onzekere types veel liever dan mensen die meer zelfverzekerdheid hebben dan goed voor ze is.
Denk aan aangespoelde walrussen die denken dat ze knap en sexy zijn en zich daar op kleden.
Hèhè Twy is stiekem een heel onzeker jochie, met zijn grote bek.quote:Op maandag 7 november 2011 22:52 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Het gaat niet om onzeker zijn, iedereen is onzeker, en de gene met de grootste mond het meest. Het gaat er om dat vrouwen in het algemeen altijd naar bevestiging zoeken.
Waarschijnlijk zo:quote:Op maandag 7 november 2011 22:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Vraag me af hoe er gereageerd wordt als je dikgedrukte vervangt door: "Idd, je bent echt lelijk!"
Correctquote:Op maandag 7 november 2011 22:58 schreef Thybalt het volgende:
[..]
Hèhè Twy is stiekem een heel onzeker jochie, met zijn grote bek.
Zo zie ik m'n smatjes graag.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Hitomi op 08-11-2011 01:00:57 ]
BZR was altijd wel grappig hoor, ik had altijd een discussie met 1 guildmember die niet spoorde dus ik vertelde altijd verhalen dat ik bang was voor schapen enzo. En iedereen zei dan al van: Ohh shit here we go again en het eindigde altijd in een rare discussie.quote:Op dinsdag 8 november 2011 07:40 schreef Abby79 het volgende:
Oude WoW herinneringen, genoeg![]()
Hier een voor Patje:
[ afbeelding ]
Dit was een guildie van Blackraven die net voor de move van Bloodscalp naar Trollbane nog even gedag ging zeggen bij andere guilds
En leuke officers chat uit die tijd:
[ afbeelding ]
Je mag raden welke lvl 60 raid het is
Met 15 hunters premade AB doen en de vlag beschermen met traps
[ afbeelding ]
RIP Eyahan/Erik![]()
En deze is ook geniaal, alleen iets meer leeswerk (en puzzelwerk, je moet beide chats lezen met de juiste timestamps)
Ow, bijna vergeten: Even het bekendste moment van Blackraven opnieuw geupload bij YouTube:
Een goede vriend van mij heeft met z'n druid (Shanara geloof ik destijds) ook vrij lang in BZR gezeten, maar dat was dus in vanilla en voor de move naar Trollbane. Hij heeft er destijds ook veel lol mee gehadquote:Op dinsdag 8 november 2011 09:40 schreef Patje1987 het volgende:
BZR was altijd wel grappig hoor, ik had altijd een discussie met 1 guildmember die niet spoorde dus ik vertelde altijd verhalen dat ik bang was voor schapen enzo. En iedereen zei dan al van: Ohh shit here we go again en het eindigde altijd in een rare discussie.
Heb ik ook wel eens last van. Ik heb het spel ook op windowed/maximixed staan, dus ik zou dan ook de andere vensteres boven m'n wow moeten zien. Het is heel af en toe maar eens dat t gebeurt overigens, en het spel herstarten is dan voldoende. Gewoon een glitch van windows in combinatie met een spelletje spelenquote:Op dinsdag 8 november 2011 10:09 schreef Hitomi het volgende:
Ik weet niet of dit een bug is die alleen mij lastig valt of dat er meer mensen dit hebben.
Ik heb soms als ik een loading screen heb (bijvoorbeeld bij character-wissel of als ik een dungeon in ga) dat het spel mijn Windows 'verkloot'.
Ik kan dan niet meer alt-tabben. Tenminste, dat kan wel. De computer denkt ook het juiste scherm open te hebben staan, maar het enige wat ik zie zijn het spel en mijn taakbalk. Niet mijn browser of chatvensters. Ik speel het spell op windowed (full screen).
Het gebeurt niet vaak genoeg dat ik direct bereid ben een test zonder add-ons te doen. Ik merk wel dat het steeds vaker gebeurt. Iemand?
Hier een paint met wat ik bedoel (ja ik verveelde me).
[ afbeelding ]
Vanavond icc toch.quote:
Jouw UI trouwensquote:
En de realm-gebonden battlegroundsquote:
En de AV's van 3 dagenquote:Op dinsdag 8 november 2011 14:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En de realm-gebonden battlegrounds
Vooral die turtle.quote:
Dat is niet enigste, world pvp is er gewoon niet eens meer. BRM was gewoon 1 groot kerkhof 24/7,quote:Op dinsdag 8 november 2011 17:37 schreef Evertjan het volgende:
mensen die beweren dat Vanilla beter is dan nu, kan ik totaal niet serieus nemen. Het enige wat wel beter is dat de community veel hechter en meer volwassen was, maar dat kwam gewoon door het feit dat iedereen een newb was in het begin. Tegenwoordig voelt het groten deel van de wow players zich allemaal uber en elite
In het begin inderdaad. Er zijn veel meer idioten nu, dan toen. Nu kan iedereen Firelands clearen en wordt zelfs gePUGed. AQ40 en Naxx kon je én geen noob zijn, én niet puggen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 17:37 schreef Evertjan het volgende:
mensen die beweren dat Vanilla beter is dan nu, kan ik totaal niet serieus nemen. Het enige wat wel beter is dat de community veel hechter en meer volwassen was, maar dat kwam gewoon door het feit dat iedereen een newb was in het begin. Tegenwoordig voelt het groten deel van de wow players zich allemaal uber en elite
quote:Op dinsdag 8 november 2011 20:11 schreef pl4kkie het volgende:
Whoep whoep. Ben gm geworden van een leveling guild Zit 30k in de GB. Die gaat lekker in mijn pocket
quote:Op dinsdag 8 november 2011 20:11 schreef pl4kkie het volgende:
Whoep whoep. Ben gm geworden van een leveling guild Zit 30k in de GB. Die gaat lekker in mijn pocket
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
De juiste instelling voor een GM iddquote:
AdBlock uitzetten.quote:Op dinsdag 8 november 2011 22:34 schreef Peanutnootje het volgende:
Waarom kan ik nou weer geen spoilers openen
Of wordt ik getrolld door iedereen op dit forum met fake spoilers of blokkeren de mods mij van het openen van spoilers
Twentequote:
+1quote:Op dinsdag 8 november 2011 23:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wat kots ik toch op Zangarmarsh en TerokkarKutgebieden!
Daar ben ik mee begonnen, door die achiev(s) is mijn achievgekte begonnenquote:Op dinsdag 8 november 2011 23:40 schreef redboyke het volgende:
[..]
mss dat ik ooit eens loremaster haal. staat al zo lang op mijn todo lijstje.
Haha was lachen tochquote:Op dinsdag 8 november 2011 20:56 schreef SuperKaasNacho het volgende:
ICC10 met de guild inclusief TommyK :3. Best gezellig
moet alleen azeroth nog doen en dan ben ik klaar maar dat zijn nog behoorlijk veel questenquote:Op dinsdag 8 november 2011 23:43 schreef Messina het volgende:
[..]
Daar ben ik mee begonnen, door die achiev(s) is mijn achievgekte begonnen
Ik vond Loremasteren erg leuk om te doen.
quote:Activision Blizzard latest earning call revealed that World of Warcraft lost another 800,000 subscribers last quarter, following the loss of 300k subscribers announced last quarter and 600k loss from the quarter before that. This brings us to 1.7 million subscribers lost in the last 3 quarters.
quote:
Bedankt!quote:Op dinsdag 8 november 2011 23:03 schreef wickedweirdo het volgende:
[..]
of gewoon een uitzondering erin pleuren dat ie ads op FOK! wel laat zien
Wtf.quote:
quote:Some things they made note of on the call:
• Most of the subscriptions were lost in China.
• There is normally an increase in subscriptions around December.
• The decreased profit came from all of the games in development and no launches occurring.
• There will be at least two major releases next year.
Sja dit was wel te verwachten natuurlijk.quote:
Ze kunnen natuurlijk ook gewoon over Blizzard praten, en dus D3 / SC2: HotS meetellen als grote release. Ik kan me niet voorstellen dat ze 2 WoW releases doen in 1 jaar... kan me zelfs voorstellen dat Pandaria pas 2013 komt met SC2 en D3 in 2012.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:02 schreef GI het volgende:
Ik verwacht panderia dan nu niet meer in november volgend jaar, maar ergens rond feb/maart wat als gevolg heeft dat er in november nog een expansion komt.
Ik denk dat het over de winst van Blizzard als bedrijf gaat, dus in het geval van die twee launches word er gesproken over MoP, D3 en eventueel Heart of the swarm.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:02 schreef GI het volgende:
Ik verwacht panderia dan nu niet meer in november volgend jaar, maar ergens rond feb/maart wat als gevolg heeft dat er in november nog een expansion komt.
Dat zou mij ook veel logischer lijken, wat meer spreiding van je grote titels. Anders hebben ze niets in 2013 om te releasenquote:Op woensdag 9 november 2011 10:27 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk ook gewoon over Blizzard praten, en dus D3 / SC2: HotS meetellen als grote release. Ik kan me niet voorstellen dat ze 2 WoW releases doen in 1 jaar... kan me zelfs voorstellen dat Pandaria pas 2013 komt met SC2 en D3 in 2012.
True, maar als hoog level ga je daar natuurlijk supersnel doorheenquote:Op woensdag 9 november 2011 01:44 schreef redboyke het volgende:
[..]
moet alleen azeroth nog doen en dan ben ik klaar maar dat zijn nog behoorlijk veel questen
Blizzard heeft gezegd dat een expension 8 maanden mee moet gaan. Dus wat dat betreft past het wel 2 keer per jaar een expension.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:27 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk ook gewoon over Blizzard praten, en dus D3 / SC2: HotS meetellen als grote release. Ik kan me niet voorstellen dat ze 2 WoW releases doen in 1 jaar... kan me zelfs voorstellen dat Pandaria pas 2013 komt met SC2 en D3 in 2012.
Titan staat voor 2013 in de planning.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:30 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Dat zou mij ook veel logischer lijken, wat meer spreiding van je grote titels. Anders hebben ze niets in 2013 om te releasen
Makes me sad.quote:Op woensdag 9 november 2011 13:33 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Lijkt me zéér onwaarschijnlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |