quote:Op dinsdag 8 november 2011 00:18 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zo dan. Treurnis nogmaals.
voor mensen die een makkelijke game willen is dit een perfect spelquote:Op dinsdag 8 november 2011 00:26 schreef Ypmaha het volgende:
wat is er nou zo bijzonder aan dat spel? Tijdje geleden call of duty op de playstation 3 gespeeld, vond er echt geen zak aan. Of laat ik het zo zeggen: ik had er een stuk meer van verwacht.
Zo, als dat geen humor is...quote:Op maandag 7 november 2011 22:16 schreef Speciman. het volgende:
GROOT NIEUWS MENSEN BETREFFENDE CALL OF DUTY:
MW3 IS AFGELAST NADAT HOOFDREDACTEUR VAN ACTIVISION BATTLEFIELD 3 HEEFT GESPEELD.
HIJ STOPT ERMEE EN BIED ZIJN VERONTSCHULDIGINGEN AAN AAN DICE.
NOG MEER BREKEND NIEUWS:
DE HOOFDREDACTEUR HEEFT ZICHZELF OPGEHANGEN EN MET IN ZIJN HANDEN BF3
Eens met het eerste , maar welke spellen zijn dan wel geschikt voor volwassenen ?quote:Op dinsdag 8 november 2011 00:39 schreef Ritmo het volgende:
Sowieso, in de rij staan voor games![]()
Sowieso, van dat soort spelletjes spelen. Word eens volwassen.
Eigenlijk weinigquote:Op dinsdag 8 november 2011 00:56 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Eens met het eerste , maar welke spellen zijn dan wel geschikt voor volwassenen ?
Jazz Jackrabbitquote:
quote:Op maandag 7 november 2011 23:52 schreef Vulcanic het volgende:
Btw, iedereen veel plezier met MW3, ik wacht op skyrim.
Lol, ik ken een 21 jarige loser die nu ergens in Breda voor de deur staat.quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:04 schreef Straatcommando. het volgende:
Bij MW2 had ik altijd het gevoel dat het alleen maar gespeeld werd door 13 jarige bedplassende pubers die wat te compenseren hebben.
Klik een voor de grap eens op wat profielen van die link in de OP.. echtquote:Op dinsdag 8 november 2011 01:04 schreef Straatcommando. het volgende:
Bij MW2 had ik altijd het gevoel dat het alleen maar gespeeld werd door 13 jarige bedplassende pubers die wat te compenseren hebben.
quote:Op dinsdag 8 november 2011 00:58 schreef OverRated het volgende:
[..]
Jazz Jackrabbit![]()
![]()
Die heb ik vroeger echt kapot gespeeld. Cheats erbij, raketten afschieten, alle wapens dit dat
Nee man Cod is leuker, als ik al game wil ik er niet te veel moeite insteken, gewoon beetje hersenloos knallen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:11 schreef Drinky het volgende:
Even gedownload, is gewoon mw2 in een slechter jasje. Als je BF3 hebt gespeeld, speel dit dan niet, pure aids
http://lucas1998.hyves.nl/quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:07 schreef CyberJesus het volgende:
[..]
Klik een voor de grap eens op wat profielen van die link in de OP.. echt

na 10 min had ik COD wel weer gezien. MW1 was imho nog goed, maar 2 en 3 zijn gewoonquote:Op dinsdag 8 november 2011 01:16 schreef arucard het volgende:
[..]
Nee man Cod is leuker, als ik al game wil ik er niet te veel moeite insteken, gewoon beetje hersenloos knallen.
Waar zijn die games gebleven, inderdaad.quote:Op maandag 7 november 2011 21:14 schreef Drinky het volgende:
SP van shooters tegenwoordig![]()
Waar zijn de games waar je weken, maanden of soms jaren over deed om het uit te spelen, of games waar bij het je gewoon nooit lukte. Tegenwoordig blaas je zelfs op hard overal binnen een dag, hooguit 2 doorheen. En MP is ook niet je van het.
Leuk verhaal man.quote:Op dinsdag 8 november 2011 03:27 schreef bambino het volgende:
Zo, net weer terug van "lan party".
Paar vrienden van me allemaal elite versie gekocht voor 100 eurie
5 man tegelijk in een cafetaria (een van de jongens is eigenaar) op 5 tv's beetje cod spelen.
Was wel fun tho.
Heb 3 rondjes gespeeld maar vind console fps niet echt geweldig.
Tevens ben ik meer bf3 fan
In enschede bij MM was het niet zo druk als die foto in Alkmaar, de tering wat veel volk daar xD
Denk dat er bij ons een man of 60-70 stond.
Wel waren er gratis blikjes energy drink verkrijgbaar (we hebben er een stuk of 20 meegenomen)
en werden er bitterballen rond gebracht door het personeelecht hoe grappig.
Stonden ook paar kleine jochies voor me, die zagen dat ik niet echt in de rij stond maar meer aan de zijkant.
"Ja waarom sta je niet in de rij"
- Hoef de game niet te hebben
"Waarom ben je hier dan"
- Ben met vrienden mee
"jochie kijkt verbaasd"
- Vind COD toch niet mooi, BF3 is beter
"jochie word pissig"
- Ik speel wel is CoD op PC, maar dan hack ik
"Ja omdat je niet goed genoeg bent"
- Omdat het anders geen fuck aan is
"Jochie stil"prachtig lol
Die veredelde typemachine is ondertussen qua rekenkracht en qua graphics de laatste consoles alweer lang en breed voorbij. Sterker nog, de beste PC was al beter dan de xbox360 en de ps3 toen die uitkwamen. Paar jaar geleden. Do the math.quote:Op dinsdag 8 november 2011 10:25 schreef RHood314 het volgende:
[..]
Gamen op een veredelde typemachine![]()
Heb je polio of zo?quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:43 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die veredelde typemachine is ondertussen qua rekenkracht en qua graphics de laatste consoles alweer lang en breed voorbij. Sterker nog, de beste PC was al beter dan de xbox360 en de ps3 toen die uitkwamen. Paar jaar geleden. Do the math.
Begin ik nog niet eens met de enorm crappy besturing doordat je geen muis + tb hebt op een console.
aimhulp op consolesquote:Op dinsdag 8 november 2011 13:47 schreef finsdefis het volgende:
Besturing is nou eenmaal beter op een pc, veel meer precisie. Voelt altijd erg aidsig als consolegames geport zijn naar een pc.
Weet niet wat voor PC jij thuis hebt staan, maar niet iedereen heeft een pauperpc.quote:Op maandag 7 november 2011 11:29 schreef RHood314 het volgende:
[..]
Gamen op een officemachientje![]()
The horror
Ach, niemand weet dat ik game totdat ik het ze vertelquote:Op dinsdag 8 november 2011 14:49 schreef ecktegangster het volgende:
[..]
Je bent een meisje. Schaam je.
Hans Zimmerquote:Op dinsdag 8 november 2011 15:46 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Ach, niemand weet dat ik game totdat ik het ze vertel
PCquote:Op dinsdag 8 november 2011 15:21 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Weet niet wat voor PC jij thuis hebt staan, maar niet iedereen heeft een pauperpc.
Goeie post. Nee echt, hou dit vast.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |