Ik dacht het wel. RTLtickets.nl ?quote:Op maandag 7 november 2011 11:48 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb even een vraag. Komt er weer een theather tour? Dat was vorig jaar toch zo? Of heb ik dat verkeerd. Mijn vriendin is ook groot fan van dit programma dus leek het me wel een leuk idee als cadeautje.
Rinusquote:Op maandag 7 november 2011 18:38 schreef Disana het volgende:
Ik lees op de Facebookpagina van Rinus Sprong dat we volgende week een choreografie van hem te zien krijgen in SYTYCD. Daar kijk ik naar uit.
http://www.mediawatchers.(...)etmetsedrigquot.htmlquote:Nina, een echt Disney-prinsesje in haar Engelse wals met Meysam, was alweer in topvorm tijdens de vijfde liveshow van So You Think You Can Dance. Ze heeft een puntgave techniek, heeft uitstraling en presteert elke week. Dat was deze week niet anders. Het zal ons verbazen als zij de finale niet haalt en misschien wordt zij wel de laureaat van dit seizoen, want haar populariteit is enorm. Zo blijkt trouwens ook uit onze poll, want daar staat zij ruimschoots bovenaan. Ook Nina kreeg deze week een nieuwe danspartner: "Het was anders dan met Anthony, maar de week is goed verlopen en het is heel goed gegaan op het podium." In de Weense wals zaten enkele moeilijke lifts, maar enkel op het einde liep het even fout toen Meysam Nina niet meer kon houden. "Het was wel moeilijk omdat, buiten Sedrig, geen van de jongens lift-technieken heeft. Dus in het begin is dat voor hen wel wennen, maar eens ze de techniek onder de knie hebben, lukt het wel. Volgende week hoop ik met Sedrig te mogen dansen, want hij is ook een meer technische danser. Ik heb gehoord dat Rinus (Rinus Sprong, de choreograaf die meedeed met The Ultimate Dance Battle) volgende week zou komen en dat hij ballet zou geven. Hopelijk krijg ik dan ballet, samen met Sedrig!" Nina blijft steeds positief, uitte ook geen verwijten in de richting van haar danspartner, maar toont wel gezonde ambitie. Met een ballet van Rinus Sprong zou ze volgende week wel eens behoorlijk kunnen uitpakken!
twitter:DanKaraty twitterde op vrijdag 28-10-2011 om 18:14:36If you liked my Xbox - Dance Central 2 commercial, keep 16 November open. Shhhh - it's a secret! reageer retweet
Nom Nom.. allesquote:Op dinsdag 8 november 2011 22:29 schreef Pheno het volgende:
Wat zou je er trouwens voor over hebben om Dan te ontmoeten?twitter:DanKaraty twitterde op vrijdag 28-10-2011 om 18:14:36If you liked my Xbox - Dance Central 2 commercial, keep 16 November open. Shhhh - it's a secret! reageer retweet
http://www.mediacourant.nl/?p=117136quote:Isa Hoes wil jureren in So You Think You Can Dance
Isa Hoes heeft de smaak van het jureren te pakken. Na haar werk voor Het Beste Idee van Nederland, zou ze graag achter de desk van So You Think You Can Dance plaatsnemen. Dat zegt de actrice in Televizier. Hoes is fan van de tv-show. “Mijn zoon Merlijn en ik zijn allebei gek op So You Think. Al die fantastische dansers die je ziet. Daar zou ik wel jurylid willen zijn. Ik ben alleen bang dat de tien jaar klassiek ballet die ik heb gedaan, me daar net niet gekwalificeerd genoeg voor maakt.“
In Het Beste Idee presenteert Hoes zich momenteel als positief jurylid. “Ik ben mevrouw positivo, ook al omdat ik zulke leuke uitvindingen zien. Maar buiten dat heb ik geen zin om mensen af te zeiken. Ik hou niet van programma’s waarin dat wel gebeurt. Maar ook ik moet onvermijdelijk mensen wegsturen en dat blijft zielig.”
Het is een tijd geleden dat Hoes voor het laatst op televisie was. “Ik denk dat de laatste keer de serie Rozengeur & Wodka Lime is geweest, inderdaad heel lang geleden. Ik heb de laatste jaren vooral veel theater gedaan, maar ik vind televisie ook heel leuk. Ik zou dolgraag weer acteren in een dramaserie.”
“Als je alleen bent met kinderen is het prettig om overdag te werken in plaats van ‘s avonds in het theater te staan.“
twitter:DanKaraty twitterde op woensdag 09-11-2011 om 21:06:58hey, tweet me a video with your best dance central moves to win tickets to my Dance Central 2 dance workshop! #kinect #dancecentral2 reageer retweet
quote:Op woensdag 9 november 2011 21:35 schreef Pheno het volgende:
Wat een toeval, ik ben net bezig met net zo'n prijsvraag
En de redactie mag hem interviewenquote:
Dan is gewoon tofquote:Op woensdag 9 november 2011 22:07 schreef Pheno het volgende:
Ik hoop vanavond en anders morgenvroeg de prijsvraag online te zetten. Echt heel tof dat ie dit doet!
twitter:TeamRinus twitterde op donderdag 10-11-2011 om 12:57:03@AnnaSYTYCD & @AnthonySYTYCD dansen zondag een klasieke choreo tijdens de #sytycd liveshow! The A-Team! So proud.. reageer retweet
Bon Iver ? Birdy ? Nu pas ?quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:17 schreef IbeBen het volgende:
Wisten jullie al dat Skinny Love in top 40 van deze week staat?
Jammer, niet Ninaquote:Op vrijdag 11 november 2011 11:09 schreef roos85 het volgende:
twitter:TeamRinus twitterde op donderdag 10-11-2011 om 12:57:03@AnnaSYTYCD & @AnthonySYTYCD dansen zondag een klasieke choreo tijdens de #sytycd liveshow! The A-Team! So proud.. reageer retweet
Anthony vind ik wel best, maar met Anna heb ik eerlijk gezegd wel een beetje gehad. Al zal Rinus wel weer blij met haar zijn want ze is klassiek geschoold en hij kent haar al van TUDB.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:16 schreef roos85 het volgende:
[..]
Inderdaad jammer, had graag Nina met Sedrig of Meysam in een choreo van Rinus gezien
Ze hebben nog een minuutje toch?quote:Op zondag 13 november 2011 20:03 schreef Aspergermeisje het volgende:
Kunnen we ook een keer op tijd beginnen?
Helaas niet.quote:
omdat ze stinkt?quote:
Hahaquote:Op zondag 13 november 2011 20:08 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Helaas niet.![]()
Celine ziet er weer uit alsof ze van achter een raam op de Wallen is geplukt.
najaaquote:
was maar een grapjequote:
Celine bedoel je.quote:Op zondag 13 november 2011 20:11 schreef Chuphinh het volgende:
Zo smerig dat Gianni er eerder uit is dan Sedrig
dat was ook dat eldrick langer mocht blijven dan chicoquote:Op zondag 13 november 2011 20:11 schreef Chuphinh het volgende:
Zo smerig dat Gianni er eerder uit is dan Sedrig
Wat is daar nu weer smerig aanquote:Op zondag 13 november 2011 20:11 schreef Chuphinh het volgende:
Zo smerig dat Gianni er eerder uit is dan Sedrig
Ik ben er nog steeds alles behalve geshockeerd over. Maar, probleem met de NL/BE versie van dit programma bij mij is steeds dat ik pas bij de finale de namen een beetje ken. En ik heb hier ook nooit favorieten.quote:Op zondag 13 november 2011 20:11 schreef Chuphinh het volgende:
Zo smerig dat Gianni er eerder uit is dan Sedrig
Sorry.quote:Op zondag 13 november 2011 20:12 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
dat was ook dat eldrick langer mocht blijven dan chico
ik dacht dat je vorig jaar ook naar keekquote:Op zondag 13 november 2011 20:12 schreef Chuphinh het volgende:
[..]
Sorry.
Weet niet eens wie dat zijn.
Eindelijk mogen we ze weer in volle glorie bewonderen.quote:Op zondag 13 november 2011 20:08 schreef Aspergermeisje het volgende:
Decolleté heeft een kijkraampje vanavond.
Hmm vreemd, dat heb ik ook. Dat ik hier geen favorieten heb.quote:Op zondag 13 november 2011 20:12 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik ben er nog steeds alles behalve geshockeerd over. Maar, probleem met de NL/BE versie van dit programma bij mij is steeds dat ik pas bij de finale de namen een beetje ken. En ik heb hier ook nooit favorieten.
quote:Op zondag 13 november 2011 20:15 schreef Misstique het volgende:
Ah, ze hebben nog steeds een mislukte troskomiek als tekstschrijver.
Ik vermoed eigenlijk dat dit het werk is van Weening.quote:Op zondag 13 november 2011 20:15 schreef Misstique het volgende:
Ah, ze hebben nog steeds een mislukte troskomiek als tekstschrijver.
Idd, Sausmeisje is kwijtquote:Op zondag 13 november 2011 20:13 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Eindelijk mogen we ze weer in volle glorie bewonderen.
Waar is sausmeisje trouwens?
quote:Op zondag 13 november 2011 20:15 schreef Aspergermeisje het volgende:
Ik zie Dennis er eigenlijk wel voor aan dat hij die teksten zelf schrijft.
GMTA.quote:Op zondag 13 november 2011 20:15 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik vermoed eigenlijk dat dit het werk is van Weening.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |