Die mensen van daar zijn toch allemaal maar twee turven hoog.quote:Op woensdag 14 maart 2012 22:43 schreef tomatenrood het volgende:
[..]
Wat is ze eigenlijk klein(Of hij is heel lang
)
Nou op die hyves staat:quote:Op woensdag 14 maart 2012 22:43 schreef tomatenrood het volgende:
[..]
Wat is ze eigenlijk klein(Of hij is heel lang
)
Nog geenquote:Zij is maar 1,48 dus ikke ben zo groot
quote:Tussen matroos Jelle (20) en zijn Filippijnse vriendin Christina (23) botert het steeds minder. Het lijkt er op dat ze terug naar huis vliegt nog voor haar visum verloopt. Nienja en haar Peruaanse vriend Abello wonen al twee jaar samen in Amsterdam. Abello sprak Nienja's hart aan met zijn muziek. Wim (55) arriveert op de Filippijnen en hoopt dat Zyrin (29) blij is met haar pikante cadeautje, maar Zyrins tante wijkt geen millimeter van haar zijde. Johan (53) is sinds de komst van zijn Kameroense vrouw Christine (42) en haar kinderen ineens vader van een gezin van vijf. De IND heeft het visum van Marita (34) niet verlengd en dus moet ze direct terug naar de Filipijnen. Peter (56) blijft alleen achter in Nederland met zoontje Gerritje.
Ik snap dat nooit zo goed he, dat gezanik met die visa. Mensen weten toch hoe het werkt? En als je dat niet weet, zoek je het op (zo ingewikkeld is het niet). En als de IND dan netjes de regels volgt, dan zijn zij ineens de boosdoener.quote:
Of ze een ander heeftquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:35 schreef Karina het volgende:
Hij behandelt haar toch goed? Het is alleen niets voor haar, dat leven op een boot.
Zoals Jelle vorige week zei, ze houdt van reizen. Op een boot wonen is eigenlijk ook reizen, die ziet alles.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:35 schreef Karina het volgende:
Hij behandelt haar toch goed? Het is alleen niets voor haar, dat leven op een boot.
is over nagedachtquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Zoals Jelle vorige week zei, ze houdt van reizen. Op een boot wonen is eigenlijk ook reizen, die ziet alles.
Dit ja!quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:37 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Wat zielig, ze kan beter teruggaan dan bij hem blijven.
Dat wel, maar ik denk dat ze bij reizen een ander idee heeft.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Zoals Jelle vorige week zei, ze houdt van reizen. Op een boot wonen is eigenlijk ook reizen, die ziet alles.
Op zo maffe binnenvaart boot, is het toch wat anders ja!quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:38 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik denk dat ze bij reizen een ander idee heeft.
dat was inderdaad de grap die ik aangeef. Maar Jelle bedoelde het bloedserieusquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:38 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik denk dat ze bij reizen een ander idee heeft.
Ja preciesquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:38 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Op zo maffe binnenvaart boot, is toch wat anders ja!
Ow, ik hoorde dat niet, wat een oliebol.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat was inderdaad de grap die ik aangeef. Maar Jelle bedoelde het bloedserieus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |