Ik heb hem er ook niet opgezet, zit nog vast aan de vorige gril, dan maar zonder..quote:
Pas op dat je lak er niet afspuit.quote:Op zaterdag 24 december 2011 12:20 schreef Turquaz52 het volgende:
Maargoed, vandaag de auto fftjes wassen (ff een met de hogedrukreiniger het vuil afblazen) en dan moet ik nog naar de garage, en dan wil ik wel ff een paar foto's maken..
quote:Op zaterdag 24 december 2011 16:25 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Pas op dat je lak er niet afspuit.
Welke bedoel je dan wel?quote:Op zaterdag 24 december 2011 20:40 schreef Ricksnor het volgende:
(Ik bedoel niet die van jou Charged.)
Ja echt leuk, goede video en audio kwaliteit ook !quote:Op maandag 26 december 2011 16:25 schreef Turquaz52 het volgende:
Mwaaa ff een klein filmpje, stelt eigenlijk niet veel voor, maar is wel leuk om te showen denk ik..:
quote:Op maandag 26 december 2011 16:45 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ja echt leuk, goede video en audio kwaliteit ook !
ik heb ook een onduidelijke foto van de auto..quote:Op maandag 26 december 2011 19:32 schreef FalleNk810i het volgende:
Kon je niet gelijk foto's maken van je auto?
Dat ding van Turquaz.quote:Op zaterdag 24 december 2011 20:40 schreef Ricksnor het volgende:
Haha, wat een grafding. Hou het gewoon allemaal origineel.
(Ik bedoel niet die van jou Charged.)
Nee..quote:Op maandag 26 december 2011 20:05 schreef blup het volgende:
Komt er nou ook nog vaute turkse muziek uit de golf van je?.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Quote van Tjabbo:
Vaste pta mensen hebben olie in hun aderen, geen bloed.
We drinken benzine, ons hart heeft 4 kleppen per cilinder in plaats van hartkamer
en als we een scheet laten zeggen we dat de wastegate open staat.
Ja lekker makkelijk, doe het maar af als "gezeik" en neem maar weer de weg met de minste weerstand.quote:Op woensdag 28 december 2011 00:15 schreef drdoofenshmirtz het volgende:
Nondeju man, ga anders even azijnpissen in KLB. En als de Nederlandse belastingwetgeving je niet bevalt,dan verhuis je toch naar ergens waar het 'beter' is? Stuur je een kaartje? Groetjuns!
Ontopic: bazenauto. Stiekem wil ik ook een moderne motor in mijn 240D, vervolgens iedere zilvergrijze Astra eruit sleuren bij het stoplicht.
En dan is hierbij mijn mening..:quote:Op woensdag 28 december 2011 00:19 schreef LangeJan het volgende:
[..]
Ja lekker makkelijk, doe het maar af als "gezeik" en neem maar weer de weg met de minste weerstand.
De belasting wetgeving bevalt mij overigens wel, de parasieten die het misbruiken, uitpersen en het voor de rest verpesten bevallen mij daarentegen niet, die heb je overigens overal, dus verhuizen is helaas geen optie. Er tegenin gaan wel.
Dit is overigens een openbaar forum en ik ventileer mijn mening en ook nog eens ontopic. Wat jij er mee doet moet jezelf weten, ik ben mijn ei in ieder geval kwijt
Doen! Zo'n Multiklepper CDI blok zal niet moeilijk moeten zijn met inbouwenquote:Op woensdag 28 december 2011 00:15 schreef drdoofenshmirtz het volgende:
Nondeju man, ga anders even azijnpissen in KLB. En als de Nederlandse (belasting)wetgeving je niet bevalt,dan verhuis je toch naar ergens waar het 'beter' is? Stuur je een kaartje? Groetjuns!
Ontopic: bazenauto. Stiekem wil ik ook een moderne motor in mijn 240D, vervolgens iedere zilvergrijze Astra eruit accelereren bij het stoplicht.
Is dat die station waar ze mee driften? Die heeft ook een volvo onderstel..quote:Op woensdag 28 december 2011 03:09 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Doen! Zo'n Multiklepper CDI blok zal niet moeilijk moeten zijn met inbouwen
Typ eens bij Youtube in: 'Diesel Drift', zie je ook een oldtimer Benz met een Multiklepper blok en een scania turbo
iDunno.. is wel een vet ding iniedergeval, youtube er maar op los, eentje is een interview waarbij hij alles uitlegt..quote:Op woensdag 28 december 2011 12:12 schreef invine het volgende:
[..]
Is dat die station waar ze mee driften? Die heeft ook een volvo onderstel..
Eerlijk? Nee, eigenlijk hoeft het niet.quote:Op vrijdag 30 december 2011 11:33 schreef Sounddragon het volgende:
Moet je ook niet de hoofdremcilinder overzetten dan? meestal moet die ook mee als je naar schijven gaat achter, de lossing van de rem is vaak anders
eeeh, dat moet wel, remklauw zuigers hebben een groter oppervlak dan wielremcilinders, en daardoor is en een hogere druk nodig, om de zuiger even ver naar buiten te laten komen ....quote:Op vrijdag 30 december 2011 12:14 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Eerlijk? Nee, eigenlijk hoeft het niet.
Maar: ik wil wel de hoofdremcilinder overzetten van een Golf IV, de rempedaal van de IV isgewoon heel prettig, alleen heb ik nergens een bron wat het kan bevestigen dat ik de hoofdremcilinder gewoon op mijn rembooster kan schroeven..
Het is Gokhan, geef eens een reden waarom hij mij een doodverwensing doet..?quote:Op vrijdag 30 december 2011 18:31 schreef Sounddragon het volgende:
Is dat een doodsverwensing, een troll of gewoon een beroerde grap?
Heb met mijn handen aan de schijven gedraaid en met wielen aandraaien toen de wiel in de lucht was, het werkt wel. Is gewoon goed.quote:Op vrijdag 30 december 2011 12:32 schreef Sounddragon het volgende:
Bij een Astra moet het wel; anders doen de schijven achter bijna niks, vandaar mijn vraagTypenummers van de hoofdremcilinders van een auto met schijven achter is ook anders, dat zal niet voor niks zijn.
Zie post boven je, en ze adviseren juist om een rembegrenzer (of hoe je dat ding op je achteras noemt die op het gewicht ander druk levert) over te zetten, want anders kan de auto om zijn as vliegen in een bocht tijdens het remmen..quote:Op vrijdag 30 december 2011 12:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
eeeh, dat moet wel, remklauw zuigers hebben een groter oppervlak dan wielremcilinders, en daardoor is en een hogere druk nodig, om de zuiger even ver naar buiten te laten komen ....
Ik wachtte steeds op een goed moment om mijn remmen uit te testen, maar ik heb zo iets in me om steeds op de motor af te remmen ipv mijn remmen te gebruikenquote:Op vrijdag 30 december 2011 18:28 schreef Gokhan03 het volgende:
Turq gast alleen. Hij remt nooit. Denk dat t handig is als je de rempedaal weghaalt :p
Huh? Welke snelweg en wanneer precies?quote:Op woensdag 25 januari 2012 22:25 schreef kevin20vt het volgende:
He Turq,
heb je hem verkocht? Ik zag je mk2 zondag rijden op de snelweg, maar jij zat niet achter het stuur?
Thanks.. Ja ik verdoe mijn tijd wel aan de auto, gaat zijn gangetje..quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:12 schreef _Drake_ het volgende:
Volg het al een tijdje maar goed werklekker beetje hobbien e.d prima toch!
Whahahahhaa.. die gozer is eigenlijk ook actief op het VW Forum, jij zou hem toch ook moeten kennen (denk ik?)..quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:07 schreef kevin20vt het volgende:
Dan was het de tweelingbroer van jouw mk2! Die knul keek al een beetje raar dat ik zo indringend naar binnen keek om te zoeken naar Turquaz!![]()
Jaa dat had ik al gelezen op VW-Forum..quote:Op vrijdag 27 januari 2012 00:35 schreef kevin20vt het volgende:
Goed bezig kerel! Ik heb de mk4 trouwens niet meer, deze is volledig origineel gemaakt en alle onderdelen los verkocht
Haalde ik jou niet in op de snelweg richting duisburg?? In Venlo op de brug? Of was dat die Jesco (of wat zijn naam ook alweer was met zijn G60 Corrado)quote:Op vrijdag 27 januari 2012 01:01 schreef kevin20vt het volgende:
Een nieuwe Polo, niks bijzonders maar wel een lekker fris karretje!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |