Ik heb een periode veel gepost, maar kreeg erg weinig respons. Dus nu is het een stuk minder.quote:Op woensdag 2 november 2011 07:06 schreef PiRANiA het volgende:
Ik kijk er inmiddels dagelijks. Maar facebook gebruik ik ook nog steeds.
Invitation only is al lang weg gehaald en zelfs dat is natuurlijk alleen om schaarste en hype te maken.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:29 schreef STING het volgende:
Google+ is toch nog maar in test fase, of niet?
Kan me voorstellen dat ze het dan nog niet zwaar promoten.
Dat ging over Google Buzz geloof ik.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:39 schreef KomtTijd... het volgende:
Ze hadden toch laatst al een persbericht dat ze + weer gingen uitfaseren? Net als [hoe heette die mislukte twitterkloon ook al weer?]
Ohja Buzz. Maar ik dacht dat ze daarin ook aankondigden een heleboel andere geflopte diensten te gaan uitfaseren...quote:Op woensdag 2 november 2011 08:41 schreef STING het volgende:
[..]
Dat ging over Google Buzz geloof ik.
Ik neig naar de laatste, maar een goede onderbouwing heb ik daar niet voor.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:17 schreef Godtje het volgende:
Heeft Google het zelf 'verpest' of kan je hypes/populariteit op internet niet sturen?
BIng lukt ook maar niet voor MS bijvoorbeeld.
Klopt: http://tweakers.net/nieuw(...)search-en-jaiku.htmlquote:Op woensdag 2 november 2011 08:42 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ohja Buzz. Maar ik dacht dat ze daarin ook aankondigden een heleboel andere geflopte diensten te gaan uitfaseren...
Denk het ook ja. Maar you never know, Facebook kwam ook, toen er al social networks zoals MySpace bestonden.quote:
Ja maar zij hadden destijds de X-factor. Nu heeft iedereen Facebook en nu komt Google+. Ik gebruik best veel van Google maar ik zie de meerwaarde van + niet.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:09 schreef STING het volgende:
[..]
Denk het ook ja. Maar you never know, Facebook kwam ook, toen er al social networks zoals MySpace bestonden.
Het probleem met beiden is gewoon: Ze zijn niet de eersten.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:17 schreef Godtje het volgende:
Heeft Google het zelf 'verpest' of kan je hypes/populariteit op internet niet sturen?
BIng lukt ook maar niet voor MS bijvoorbeeld.
Je moet inderdaad ook wel met iets heel unieks en gewild komen op dit gebied, om marktaandeel van Facebook af te wenden. Net zoals Hyves dat nu moet doen, ten opzichte van Facebook, om te kunnen overleven. Al denk ik niet dat Hyves dat gaat lukken.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:11 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ja maar zij hadden destijds de X-factor. Nu heeft iedereen Facebook en nu komt Google+. Ik gebruik best veel van Google maar ik zie de meerwaarde van + niet.
Dat was de google zoekmachine en Facebook ook niet.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:14 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Het probleem met beiden is gewoon: Ze zijn niet de eersten.
Dat was dus die X-factor, het Unique Selling Point.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:15 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat was de google zoekmachine en Facebook ook niet.
MyScpace was echt al serieus groot en altavista en yahoo ook.
Leeft Hyves nog? Over slechte investeringen gesproken van de Telegraaf.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:14 schreef STING het volgende:
[..]
Je moet inderdaad ook wel met iets heel unieks en gewild komen op dit gebied, om marktaandeel van Facebook af te wenden. Net zoals Hyves dat nu moet doen, ten opzichte van Facebook, om te kunnen overleven. Al denk ik niet dat Hyves dat gaat lukken.
Maar die waren significant beter.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:15 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat was de google zoekmachine en Facebook ook niet.
MyScpace was echt al serieus groot en altavista en yahoo ook.
Dat denk ik ook. Iets waar ik niet helemaal de vinger op kan leggen en waarbij ik het gevoel heb dat het ook zo over kan zijn. Een uiterst instabiele markt waarbij de makers je graag anders doen geloven.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:15 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Dat was dus die X-factor, het Unique Selling Point.
Niet mee eens. Beter maat niet significant. Dat zijn ze nu misschien vergeleken met .... maar ook niet van de start.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:18 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Maar die waren significant beter.
Net als dat IRC zo goed als dood isquote:Op woensdag 2 november 2011 09:30 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
MSN gebruik ik nu ook een stuk minder, zeker icm whatsapp en Facebook (chat). Maarja, kip en ei verhaal, er zijn ook beduidend minder mensen online.
Bij mij (ik kan natuurlijk alleen voor mij persoonlijk spreken), begon het met het gemis van bijvoorbeeld mijn familie in NY die uiteraard niet op hyves zaten maar wel op FB.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:39 schreef McCandless het volgende:
Het is denk ik ook het creëren van een hype. Wat maakte Facebook nou zoveel beter dan Hyves? Het enige wat ik kan bedenken is dat het internationaal is en dat velen het design van Hyves te kinderachtig vonden.
IRC heeft toch wel gouden tijden gekend, en in het begin was het ook erg leuk.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:33 schreef STING het volgende:
[..]
Net als dat IRC zo goed als dood is
Alhoewel, dat is nooit echt mainstream geweest
Want?quote:Op woensdag 2 november 2011 10:01 schreef Barbapapamama het volgende:
Google+
Wat een kutsysteem zeg.
Ik stop gewoon iedereen die ik ken in FB. Beetje inflatie van het woord "vriend", maar ja ...quote:Op woensdag 2 november 2011 09:47 schreef Godtje het volgende:
[..]
Bij mij (ik kan natuurlijk alleen voor mij persoonlijk spreken), begon het met het gemis van bijvoorbeeld mijn familie in NY die uiteraard niet op hyves zaten maar wel op FB.
Enkele buitenlandse kennissen en FB was dus puur voor hun.
Dan blijken er al wat meer nederlandse vrienden op te zitten dus die voeg je toe.
Het gaat een beetje lopen onder vrienden, steeds meer eigenlijk in vrij korte tijd.
Mensen vinden het fijn dat ze van de status updates af zijn van hun 13 jarige buurmeisje die ze ooit hebben toegevoegd hebben op hyves maar toch ook niet willen verwijdern.
Op een gegeven moment vaker gehoord dat mensen Hyves houden voor de rommel maar dat ze FB echt schoon houden. Geen vage mensen meer en geen collega's die moeten het namelijk met linkedin doen.
Ik heb hetzelfde. FB voor vrienden en Linkedin voor werk.
Misschien verstandig en volwassen geworden in social media gebruik? Leer proces nodig?
Tot het punt dat er niks meer was op hyves en account weg kon.
Worden we overspoeld of trekken we het naar ons toe?quote:Op woensdag 2 november 2011 09:58 schreef Symphonic het volgende:
Sowieso worden we overspoeld met social media
Dat is wellicht wel het grote voordeel: alles onder één dak. Als al m'n vrienden en kennissen op Google+ zouden zitten, zou ik er waarschijnlijk ook veel meer gebruik van maken, dat is nu niet het geval, dus heb ik ook geen reden om er op te kijken.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:59 schreef Ireyon het volgende:
Hoewel in mijn omgeving niemand serieus Google+ gebruikt, denk ik niet dat dit dezelfde dood als Buzz of Wave zal sterven hoor.. Immers is het voor Google maar al te makkelijk om van GMail, Docs, Agenda, etc. een onderdeel binnen Google+ te maken en dan heb je je actieve gebruikers zo te pakken.
Interessant artikel.quote:
Inderdaadquote:Op vrijdag 11 november 2011 06:34 schreef Devv het volgende:
Ze zouden al heel ver komen als ze standaard integratie met andere social media zouden leveren. Dan gaan mensen het vanzelf meer gebruiken.
Google heeft het zelf verpest door te denken dat Facebook 'gewoon' een social networking site is, en ze hebben zelf gedacht ook wel even een social networking site te bouwen die beter was.quote:Op woensdag 2 november 2011 08:17 schreef Godtje het volgende:
Heeft Google het zelf 'verpest' of kan je hypes/populariteit op internet niet sturen?
Optyfen met nutteloze bars. Nu ga ik nog hopen dat het afsterft.quote:Klik hier om te beginnen met delen op Google+
Extreem hatelijk dit jaquote:Op woensdag 7 december 2011 11:14 schreef JDx het volgende:
Maar ik kan dus nooit ingelogd blijven op YouTube prive en Adsense zakelijk, moet altijd weer in en uitloggen.
Is het een idee om een zakelijke en een privébrowser te gebruiken? Zo die ik het en daar ben ik erg tevreden over. Alle cookies / lastpasswachtwoorden zijn dan gewoon gescheiden.quote:Op woensdag 7 december 2011 11:14 schreef JDx het volgende:
Ik kan niet tegen AL die koppelingen. Ik heb een zakelijk account voor Adsense, Analytics, e.d.
En een prive account voor YouTube, Google+, Android en Google Talk.
Maar ik kan dus nooit ingelogd blijven op YouTube prive en Adsense zakelijk, moet altijd weer in en uitloggen.
Ook als ik dus op werk zakelijk ingelogd ben, blijf ik die balk krijgen van begin nu met Google+ terwijl ik het dus allang heb.
Een nu nog beta-versie van Chrome laat je dit doen in dezelfde browser volgens mij. Vast iemand die daar meer over weet.quote:Op woensdag 7 december 2011 12:28 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Is het een idee om een zakelijke en een privébrowser te gebruiken? Zo die ik het en daar ben ik erg tevreden over. Alle cookies / lastpasswachtwoorden zijn dan gewoon gescheiden.
quote:Op woensdag 2 november 2011 06:59 schreef Godtje het volgende:
De mensen in mijn FB lijst die met veel bombarie afscheid hebben genomen van FB en naar Google gingen (eentje inclusief een afscheidsbrief van 2 A4'tjes) zijn weer terug bij FB alsof ze nooit zijn weg geweest.
Das waar, en toen was er ook al MySpace. Maar ik vindt Google + onoverzichtelijk en ongebruiksvriendelijk vergeleken met Facebook. En het feit dat Google het zo hardt door probeert te drukken vind ik niet fijn, zoals in Gmail. Dat deden ze ook met Chrome op Youtube, en Chrome is ook niet echt aangeslagen, iig minder gebruikers dan de andere browsers.quote:Op woensdag 16 november 2011 22:54 schreef iBenny het volgende:
Ik gebruik het dagelijks.
En ik denk dat de drukte nog wel komt. Facebook zat ook niet van de een op de andere dag vol mensen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |