deed jij niet iets met voeding (qua opleiding) enzo? en dat is je verklaring xDquote:Op dinsdag 1 november 2011 00:06 schreef Stereotomy het volgende:
geeft wel te denken
Sterioden in het drinkwater.
Nee, wel iets medischquote:Op dinsdag 1 november 2011 00:08 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
deed jij niet iets met voeding (qua opleiding) enzo? en dat is je verklaring xD
En dat jaren lang.quote:Op dinsdag 1 november 2011 00:08 schreef seto het volgende:
In de meeste gevangenissen krijg je gewoon normaal voedsel en kunnen ze whey/creatine kopen binnen de gevangenis. Plus het enige wat je doet is eten, trainen en slapen.
oeh dat wist ik niet dat ze daar zo vrij waren met dat soort spullen. maargoed. 7 dagen per week trainen is ook niet effectief (supercompensatie enzo). aan de andere kant veel anders kunnen ze niet daarquote:Op dinsdag 1 november 2011 00:08 schreef seto het volgende:
In de meeste gevangenissen krijg je gewoon normaal voedsel en kunnen ze whey/creatine kopen binnen de gevangenis. Plus het enige wat je doet is eten, trainen en slapen.
Ja tijd hebben ze wel genoegquote:
ivm met veiligheid zou dat niet kunnen..veiliger spul wordt te duur. Helaas niet kunnen fappen op jezelf.quote:Op dinsdag 1 november 2011 00:14 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ik zou smeken om een grote spiegel in mijn cel.
Is er dus niet.quote:
Ja ik zat hier ook al aan te denken, hopen dat het geen issue wordt om het gewicht op mijn rug te krijgen aangezien ik 1.93 ben.quote:Op dinsdag 1 november 2011 01:57 schreef Panzermaus het volgende:
Gebruik het rack van het bench press bankje.
Hack squat machine hebben ze die wel?quote:Op dinsdag 1 november 2011 01:48 schreef Chocolatebear het volgende:
Mijn nieuwe gym heeft geen squatrek.Verstandig om het zonder rek te doen? Of zijn er variaties die zonder rek te doen zijn?
Zou 3x krachttraining doen, 3x hardlopen en een rustdag. Of je full body doet of niet laat ik aan jezelf over. Zou full body doen als je 2x per week aan kracht doet (heb je ook een extra rustdag, is ook niks mis mee).quote:Op maandag 31 oktober 2011 22:30 schreef Blitzkrieger het volgende:
Wie wil mij helpen?
Ik hardloop 3 keer per week een halfuur. Ik doe ook aan fitness, ik doe nu in een keer mijn hele lichaam maar dat is nu een beetje veel aangezien ik al 3 weken bezig ben. Ik wil dus elke dag fitnessen en om de dag hardlopen. Welke spieren kan ik het beste wanneer trainen (omdat ik dus op 1 op de 2 dagen ook hardloop. En wat kan ik beter doen, eerst hardlopen of eerst fitnessen? Kan ik benen beter op dezelfde dag als hardlopen doen of niet? En kan ik bovenlichaam op een dag doen of kan ik beter rug/borst en biceps/triceps scheiden?
Bedankt.
Andere gym zoeken.quote:Op dinsdag 1 november 2011 01:48 schreef Chocolatebear het volgende:
Mijn nieuwe gym heeft geen squatrek.Verstandig om het zonder rek te doen? Of zijn er variaties die zonder rek te doen zijn?
Dat is flauwekul he, je kunt best 's morgens gaan hardlopen en einde van de middag/'s avonds intensieve krachttraining doen of andersom.quote:Op dinsdag 1 november 2011 07:48 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Als je gaat lopen en krachtraining doet op dezelfde dag: welke training ook de tweede wordt, lichte intensiteit! Met lopen zone 1, met krachttraining, 40% van je max. Succes.
Volgens mij wil hij geen hardloper worden? Dus dit advies begrijp ik ook niet. Sowieso hoeven hardlopers helemaal geen krachttraining te doen.quote:En focus je met krachttraining op je been-, buik- en rugspieren, je borst/armen zijn leuk maar niet van belang bij het lopen. Maar esthetisch is het natuurlijk wel leuk. En keep in mind, die spieren moet je meezeulen tijdens het lopen.
Noem het flauwekul, maar indien je tweemaal intensief gaat trainen mag je twee dagen herstel uitschrijven (oftewel rustdagen) en aangezien hij dagelijks wilt trainen lijkt me dat geen optie. Je zit anders vrij rap tegen overtraining aan. Ik ga even uit van full body trainingen nu, mocht je spiergroepen gaan trainen dan kan je het anders oplossen.quote:Op dinsdag 1 november 2011 08:21 schreef rapelsen het volgende:
Dat is flauwekul he, je kunt best 's morgens gaan hardlopen en einde van de middag/'s avonds intensieve krachttraining doen of andersom.
[..]
Volgens mij wil hij geen hardloper worden? Dus dit advies begrijp ik ook niet. Sowieso hoeven hardlopers helemaal geen krachttraining te doen.
Ik zou gewoon aanraden om heel je lichaam te trainen.
Wat is techlab? Of mag iedereen van Philips daar komen...dan zou ik ook mogenquote:Op maandag 31 oktober 2011 23:44 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
werken bij Philips (techlab) of student Fontys / TU/e (alumni van TU/e mogen tot iirc 3 jaar nog een pasje kopen)
Leg Press inderdaad. En rows, vergeten. Ik doe nu 3x5x70 kg pendlay rows.quote:Op dinsdag 1 november 2011 08:12 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Andere gym zoeken.
He Panzer, ik zat ff jouw stats te bekijken maar wat is die LP? Leg Press? Waar staan je rows in het rijtje?
Pendlay rows zijn toch gewoon bent over rows?quote:Op dinsdag 1 november 2011 09:15 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Leg Press inderdaad. En rows, vergeten. Ik doe nu 3x5x70 kg pendlay rows.
Bovenlichaam parallel aan de grond, rug recht, en explosief de stang omhoog rukken tot hij je bovenlichaam raakt en bovenaan je rug aantrekken, dan in één beweging laten zakken tot de grond. (BONK) Een seconde wachten en repeat.quote:Op dinsdag 1 november 2011 09:20 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Pendlay rows zijn toch gewoon bent over rows?
quote:Barbell Rows Done With The Bar Returning To
The Floor On Each Rep Strengthen Your Back, Lats And
Traps More Than Any Other Barbell Row Variation!
Mooi, dan ga ik die morgen proberen. Hoe erg voel je die in je benen en hamstrings? Ik had vooral met die rows moeite na het squatten omdat mijn benen dan opwaren, dus ik doe rows altijd met een t-bar dingquote:Op dinsdag 1 november 2011 09:25 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Bovenlichaam parallel aan de grond, rug recht, en explosief de stang omhoog rukken tot hij je bovenlichaam raakt en bovenaan je rug aantrekken, dan in één beweging laten zakken tot de grond. (BONK) Een seconde wachten en repeat.Zo min mogelijk je knieën proberen te bewegen, het moet echt uit je rug en armen komen en geen deadlift worden.
Zie ook: http://stronglifts.com/how-to-master-barbell-row-technique/ en http://stronglifts.com/ho(...)h-correct-technique/
Glenn Pendlay = strength coach en mede-auteur van Rippetoe's Starting Strength boek
[..]
Tussen mijn squats en rows in zit nog overhead press, dus dan zijn mijn benen wel weer goed. Moet wel eerlijk zeggen dat ik eerst nog niet zo kon staan voor die rows, veel te strakke hamstrings en ik voelde het meer in mijn benen dan rug en armen.quote:Op dinsdag 1 november 2011 09:32 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Mooi, dan ga ik die morgen proberen. Hoe erg voel je die in je benen en hamstrings? Ik had vooral met die rows moeite na het squatten omdat mijn benen dan opwaren, dus ik doe rows altijd met een t-bar ding
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |