De Nacht van de Nacht wordt elk jaar in het hele land gehouden op de laatste zaterdag van de zomertijd.quote:Op zondag 30 oktober 2011 11:05 schreef Maes het volgende:
Wat leuk Trabant dat kennen we hier helemaal niet.
Bij ons word Sint Maarten elk jaar gevierd met verlichting aanstaande vrijdagavond is dat het geval.quote:Op zondag 30 oktober 2011 11:05 schreef Maes het volgende:
![]()
Hee alweer nieuwe![]()
![]()
![]()
Wat leuk Trabant dat kennen we hier helemaal niet. Vroeger wel Sint Maarten waar volgens mij de straatverlichting uit bleef omdat het licht van de lampionnen zo mooi was dan. We kregen een mandarijn en een zakje snoep na afloop. Niet bij iedereen aanbellen het was echt een lampionnenoptocht
Vergis je je niet een week? St. Maarten is de elfde van de elfde.quote:Op zondag 30 oktober 2011 15:02 schreef Haaibaaike het volgende:
aanstaande vrijdagavond is dat het geval.
Nope, bij ons viert carnavals vereniging ''De Bommelaers'' op 11 november haar 50 jarig bestaanquote:Op zondag 30 oktober 2011 16:23 schreef trabant het volgende:
Vergis je je niet een week? St. Maarten is de elfde van de elfde.
Gelijk met de aftrap van het carnavalsseizoen, maar dat is een jongere hobby.
Het ziet er nu al uit als een groot feest Haaibaaikequote:Op dinsdag 1 november 2011 11:27 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nope, bij ons viert carnavals vereniging ''De Bommelaers'' op 11 november haar 50 jarig bestaan![]()
![]()
![]()
quote:
Jaja Measquote:Op dinsdag 1 november 2011 12:38 schreef Maes het volgende:
Het ziet er nu al uit als een groot feest Haaibaaike
Tegen de avond zeggen ze op de radioquote:Op dinsdag 1 november 2011 12:45 schreef Disana het volgende:
Wat een fantastisch weer voor 1 november. Stralende zon, bijna geen wind, hoge temperatuur. Er was regen voorspeld maar ik zie er nog niets van.
Ja hoorde het ook net. Zit te dubben of ik de was nog even buiten hang.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:47 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Tegen de avond zeggen ze op de radioHier bij ons is het ook mooi weer
Lekker zonnetje erbij..
Wat dat betreft is het ook balen dat het een uur vroeger donker wordt.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:53 schreef cafca het volgende:
Tja....zit ik hier op kantoor mijn tijd te verdoen....
Oh, dat vind ik juist gezellig!quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:13 schreef Disana het volgende:
Wat dat betreft is het ook balen dat het een uur vroeger donker wordt.
Groot gelijk! Doe 't terras de groeten van me.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:06 schreef Maes het volgende:
Ik ben zo klaar met werkenTerrasje here I come
Het is waarschijnlijk een van de allerlaatste mooie dagen, dus...quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:20 schreef trabant het volgende:
Anders zouden het de komende twee maanden maar twee minuten per dag zijn dat het vroeger donker (en later licht) wordt.
Maar verdomd: de verleiding is nu heel erg groot om van mijn status als eigen baas de vruchten te plukken. De vraag is alleen wanneer ik het werk weer inhaal.
Mja, het perfecte weer voor iedereen bestaat idd niet.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:24 schreef Disana het volgende:
Smaken verschillen, ik hou van daglicht en de zon
Oh, ik vind een graad of 24 ook meer dan genoeg hoor. Maar ik hou wel van licht.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:36 schreef Eska het volgende:
[..]
Mja, het perfecte weer voor iedereen bestaat idd niet.Ik vind het al snel tè zonnig/warm.
Ik vind vooral de afwisseling erg fijn, geloof ik. Herfst & winter vind ik heerlijk. Kinderlijk blij met alle lichtjes, open haard en zo.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:39 schreef Disana het volgende:
Oh, ik vind een graad of 24 ook meer dan genoeg hoor. Maar ik hou wel van licht.
Ja ik baal ook dat 'savonds uur vroeger donker is. Van de strenge winters hoeven van mij ook niet.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:13 schreef Disana het volgende:
Wat dat betreft is het ook balen dat het een uur vroeger donker wordt.
Meen je dat nou? Ik vond deze zomer echt wáárdeloos met al die regenquote:Op dinsdag 1 november 2011 13:43 schreef Eska het volgende:
[..]
Ik vind vooral de afwisseling erg fijn, geloof ik. Herfst & winter vind ik heerlijk. Kinderlijk blij met alle lichtjes, open haard en zo.
Maar in het voorjaar kijk ik ook wel weer uit naar meer licht. Alleen de zomer hoeft niet voor mij (hoewel ik de afgelopen zomer zalig vond)
Met jou kan ik praten. Zulke winters zijn misschien leuk voor mensen die er niet veel uit moeten, maar als je je elke dag door de sneeuw moet ploegen is er toch niets aan?quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:55 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja ik baal ook dat 'savonds uur vroeger donder is. Van de strenge winters hoeven van mij ook niet.
Wij hadden het daar gisteravond aan tafel nog over, dat juist die afwisseling hier zo fijn is. Ik ben nu eigenlijk een beetje boos op het weer.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:43 schreef Eska het volgende:
[..]
Ik vind vooral de afwisseling erg fijn, geloof ik. Herfst & winter vind ik heerlijk. Kinderlijk blij met alle lichtjes, open haard en zo.
Maar in het voorjaar kijk ik ook wel weer uit naar meer licht. Alleen de zomer hoeft niet voor mij (hoewel ik de afgelopen zomer zalig vond)
In de zon? Ik geloof het zoquote:Op dinsdag 1 november 2011 16:00 schreef Haaibaaike het volgende:
Goedemiddag.op mijn mobieltje is 18 graden te zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |