^^quote:Op woensdag 2 november 2011 17:59 schreef laiveneertiekje het volgende:
O ja, en we hebben een vermaanddag.. Hij is alweer 5 8maanden...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bedankt voor het meelezen en meeleven.
Allemaal nog veel plezier hier en geniet van al de kleintjes!
Een rondje wandelen buiten in de drager/doek was en is hier ook favo! Ook in de kinderwagen met de kap omlaag is leuk.quote:Op donderdag 3 november 2011 08:37 schreef Aventura het volgende:
Vraagje: wat doen of deden jullie met je baby van tussen 3 en 4 maanden? Ventje heeft nu echt een dag-nachtritme en is overdag steeds langer wakker. Wat zijn leuke dingen om te doen na het voeden? Wat we nu doen: liedje zingen, boekje lezen, beetje op knie wippen, rondje door het huis lopen op de arm, eventjes op kleed op de buik...daarna leg ik hem vaak in de box of wipper, waar hij zich vermaakt met de babygym. Vooral de dingen die ik met hem doe vind ik nu wat saai, ik zoek inspiratie! Ben sws van plan een cd met liedjes te kopen want mijn repertoire is bedroevendVerdere tips zijn welkom!
Geert gaat als een speer geloof ik he! En wat een gezeur over het aantal voedingen. Voor wie zou dat een probleem moeten zijn, als jij het zelf niet erg vindt en je kleine er goed op groeit?quote:Op donderdag 3 november 2011 11:16 schreef DJMO het volgende:
ean
Wij zijn weer terug van het cb. prima stats, heeft alles gedemonstreerd wat hij kan, en we mogen de 9 maanden afspraak overslaan![]()
in grafiekvorm:
[ afbeelding ]
Ik kreeg alleen commentaar dat ze het aantal voedingen (7 x bv per etmaal) nogal veel vond en moest zien terug te brengen. Ik heb dat advies vriendelijk afgewimpeld. Als ik zelf dorst heb drink ik ook, en dat is echt niet maar 7x keer per dag
Jan had een tweede bilplooi. Enige was dat je het even goed moet schoonhouden en er kan (uit voorzorg) een echo worden gemaakt van de heupjes, dat gebeurde bij Jan. Er was niets aan de hand.quote:Op donderdag 3 november 2011 15:25 schreef Jipster het volgende:
Mooie stats Geert!![]()
Hier ook naar het CB geweest, en mannetje doet het goed! Nu precies 4 weken oud en is van 3100 gram en 47cm bij geboorte naar 3515 gram en 51 cm gegaan!Vorige week woog hij 3340 gram, dus dat betekent dat ie het goed heeft gedaan aan de borst deze week!
Ik ben trots!
De CB arts zag wel een assymetrisch bilplooitje, maar zijn heupjes zijn verder soepel en goed beweeglijk dus ze vond dat geen zorgelijk signaal voor nu. Ze houden het wel in de gaten. Iemand ervaring hiermee?
He dat is ook toevallig, ons ventje ook voor de tweede keer. Even gebruld, maar ligt alweer een paar uur in bed. Flesje tussendoor gegeven, ging er prima in. De arts zag verder geen bijzonderheden en hij was weer goed gegroeid. Baker jij nog in joh? Hoef ik bij ventje niet meer te proberen, ik doe het al sinds week 9 meer ofzo. Hij is nu zo sterk, dat lukt niet meer.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:11 schreef Cyntiaa het volgende:
Zo, terug van het cb. Kon ingepland worden tussendoor
Prikjes gehaald, huilen.. Flesje en nu ligt hij lekker in bed. Mag niet ingebakerd dus even zien wat de avond brengt
stats :
http://casdiender.toddler.nl/growth
Klinkt wel beetje hetzelfde als de reactie bij Olivia, ook alleen na de derde serie prikken, dag erna weer alles als gewoonlijk. Hoewel het ook 2 keer poepen kan zijn geweest, maar sowieso heul veel slapen!quote:Op donderdag 3 november 2011 16:56 schreef Juud79 het volgende:
Lientje heeft gisteren prikjes gehad, deze keer wel verhoging en koorts, heb haar niets gegeven want ze leek geen last te hebben.
Vandaag heeft ze een slaapdagje om bij te komen zo lijk het....
07.00 wakker en eten
08.45 naar bed (buiten in de kinderwagen)
11.40 wakker
12.30 eten
13.30 slapen
16.00 wakker en eten
En telkens haar broek vol poepen, al 3 keer vandaag, ik vind het een heftige reactie vergeleken met de vorige keer.
Ik weet het en echt ean doet het super.quote:Op donderdag 3 november 2011 20:43 schreef danic het volgende:
Moet je niet doen!!Heb je een tijdje geleden zelf nog gezegd.
Eva en Ean zijn even oud, maar die moet je ook niet vergelijken, want eigenlijk is Ean 6 weken jonger en Eva heeft haar turbo aanstaan met alles geloof ik. Pfff die is op d'r 10e volwassen als ze zo doorgaat![]()
Ze heeft geen ondergewicht maar ze heeft ook niks bij te zetten.quote:Op donderdag 3 november 2011 20:52 schreef danic het volgende:
Nee hoor dat geloof ik niet. Ze heeft hele mooie stats, dus volgens mij is ze niet zwakjes of heeft ze ondergewicht.
Dat kun je toch aan stats niet aflezen.quote:Op donderdag 3 november 2011 20:52 schreef danic het volgende:
Nee hoor dat geloof ik niet. Ze heeft hele mooie stats, dus volgens mij is ze niet zwakjes of heeft ze ondergewicht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |