Volgend weekend.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 01:14 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Hai Axel
Was jij nu vandaag naar die vriendin van je geweest of zou dat een andere keer zijn?
Prima; ik kan me voorstellen dat je soms behoefte hebt om alle vervelende dingen gewoon eruit te gooien. Dat je gewoon ergens lekker kunt zeiken zonder dat het consequenties heeft. Zo ben ik hier ook ooit begonnen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:44 schreef kree het volgende:
[..]
Ja ben ik ook wel een beetje maar vooral hier dan denk.
In het echte leven valt het wel mee, maarja heb wel de hoop om een leuke meid te vinden op niet al te lange termijn en ondertussen droom ik er maar over
Ah toch nog iemand dan wel hahaquote:
Misschien is mijn beeld van de moeilijkheidsgraad van vrienden maken wat vertekend, omdat het me al jaren niet lukt. Een vriendin vinden is me op een gegeven moment een soort van bijna gelukt voor heel even. In mijn beleving was dat veel makkelijker.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:47 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Van de 3 miljard zijn er vast ook wel een paar die jouw vrienden willen zijn
Ik zie het verschil niet zo tussen het krijgen van vrienden of een vriendin in jouw redenering?
Moguh. Slaapt jullie baby eigenlijk een beetje door, of houdt ze jullie hele nachten wakker?quote:
Las ik het van de week nu goed in een oogopslag? Word je vader?quote:
nee dat is kroelenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
"Gewoon in iemands armen liggen, dichtbij elkaar zijn en hopen dat je voor altijd zo kan blijven liggen?
Naar mijn mening een veel beter gevoel dan seks hoor"
is niet hetzelfde als neuken, mrk
Hoi hier.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:25 schreef formerjellybean het volgende:
Oh dan zie ik hem . Ik heb beetje een bizarre avond gehad dus geef ik daar maar de schuld aan
Ik zeg ook niet dat dat neuken is. Ik zeg dat dat kroelen is.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
"Gewoon in iemands armen liggen, dichtbij elkaar zijn en hopen dat je voor altijd zo kan blijven liggen?
Naar mijn mening een veel beter gevoel dan seks hoor"
is niet hetzelfde als neuken, mrk
Watjequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
"Gewoon in iemands armen liggen, dichtbij elkaar zijn en hopen dat je voor altijd zo kan blijven liggen?
Naar mijn mening een veel beter gevoel dan seks hoor"
is niet hetzelfde als neuken, mrk
Nee , dat is vanavond , ik ga gewoon door. Ik kwam Martin tegen met een meisje , uhhhh correctie ik zag hem zoenen met een meisje , meisje deed waarschijnlijk niet haar best want ik herkende hem en we hebben gewoon staan praten ( we zijn nog gewoon vrienden) , ik had gevraagd voor de tekening( Hij is proefkonijn voor een tekening want hij krijgt een beetje de eerste tekening van mij met copics) stuur ik naar zijn mail en als die hem leuk vind mag die hem hebben zoniet hou ik hem lekker zelf omdat ik dat eigenlijk gewoon al lang wilde doen en hij wist ineens geen houding te geven en begon te zeggen dat die het momenteel even niet meer . Hij was een beetje lichtelijk in de war dat die mij weer zag na een poosje.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
Je bedoelt bij die Elvis cover band?
Idd. Je kan wel allerlei dingen emotioneel gaan lopen beschrijven met in elkaars armen liggen blablabla maar al die dingen die worden beschreven zijn imo simpelweg kroelen en dan heb je nog het uiterste en dat is neuken. Kroelen of neuken dus. Dat bedoelde ik, magnetron, dat begreep Loka dan weer wel.quote:
Niet dus, neuken is geen uiterste van kroelen, net zoals wurgen niet een uiterste is van masserenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:35 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Idd. Je kan wel allerlei dingen emotioneel gaan lopen beschrijven met in elkaars armen liggen blablabla maar al die dingen die worden beschreven zijn imo simpelweg kroelen en dan heb je nog het uiterste en dat is neuken. Kroelen of neuken dus. Dat bedoelde ik, magnetron, dat begreep Loka dan weer wel.
Maar... je begrijpt niet wat ik ermee wilde zeggen?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:36 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Niet dus, neuken is geen uiterste van kroelen, net zoals wurgen niet een uiterste is van masseren
Loka beschrijft kroelen en jouw antwoord is "kroelen of neuken", wat dus niet klopt want neuken is geen uiterste van kroelen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:38 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Maar... je begrijpt niet wat ik ermee wilde zeggen?
Hmm. Wat zij beschreef vind ik kroelen en ze zegt beter dan seks dus ik zeg kroelen of neuken dus.. maar goed, wat jij wilt ook.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:39 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Loka beschrijft kroelen en jouw antwoord is "kroelen of neuken", wat dus niet klopt want neuken is geen uiterste van kroelen.
Dat is wat ik wilde zeggen EN waarom straw zoop je reageerde (wat je dus niet begreep)
Straw begreep je ook niet. Das wat ik wilde zeggenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:41 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Wat zij beschreef vind ik kroelen en ze zegt beter dan seks dus ik zeg kroelen of neuken dus.. maar goed, wat jij wilt ook.
Nee hoor, helemaal niet overheen gelezenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:44 schreef formerjellybean het volgende:
is er nou over mijn hele verhaal heengelezen ??? Ja ben ik ook wel loop de hele tijd met nummer van move like jagger in mijn hoofd . Ik sta er alleen een beetje versteld van dat ik al weer wakker ben want ik was pas rond 7 thuis . ik slaap als ik uit ben geweest vaak zo bizar kort.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:51 schreef formerjellybean het volgende:
Ja op zich ook wel hoor ben eigenlijk verbaast dat we hebben staan praten sinds die met het meisje was . Het was namelijk zo hij stond buiten op een hoekje te rommelen waar iedereen het kon zien en ik als geintje niet wetende dat hij het was goh je moet een beter plekje vinden en toen zag ik dat het Martin was en ben toen even staan praten en hij vergat eigenlijk een beetje het meisje.
Ik heb eerst een paar contacten die over waren gebleven van de therapie maar ik merkte dat het uiteindelijk steeds over problemen ging en ze ook steeds terugvielen en toen heb ik voor mezelf gekozen omdat ik juist belangrijk vond weer gewone contacten te zien te vinden en mijn leven moest opbouwen en achteraf ben ik er blij mee dat ik dat heb gedaan.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nee hoor, helemaal niet overheen gelezen
Ik heb jaren terug iemand in mijn therapiegroep leren kennen en ben daar nog steeds bevriend mee.
We hebben 't eigenlijk nooit meer over die therapiegroep
Dat Martin zich ongemakkelijk voelde kan ik me op zich wel voorstellen
Wel gek. Ik ben later wel een paar keer iemand tegengekomen uit m'n oude therapiegroep en toen een kletspraatje mee gehad, maar had nooit behoefde om weer in contact te komen met die personen
Ik snapte hem ook niet helemaal hoor , ik zou eigenlijk het gesprek niet aangaan in zo'n situatie en martin kan heel bot zijn wat die dus totaal niet was. Het meisje vond het geloof ik wel minder , maar daar kan ik niets aan doen.quote:
Dan heb je er niks aan idd.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 11:55 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ik heb eerst een paar contacten die over waren gebleven van de therapie maar ik merkte dat het uiteindelijk steeds over problemen ging en ze ook steeds terugvielen en toen heb ik voor mezelf gekozen omdat ik juist belangrijk vond weer gewone contacten te zien te vinden en mijn leven moest opbouwen en achteraf ben ik er blij mee dat ik dat heb gedaan.
Anders bleef ik in zo'n kringetje zitten
Ja dat is ook veel beter en ik merk ook gewoon dat ik met andere over luchtige dingen kan praten en leuke dingen en dat vind ik heel belangrijk, tuurlijk heb je ook weleens mindere dingen maar ik vind meer dat de prettige dingen moeten overheersen niet de problemenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:06 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dan heb je er niks aan idd.
Zulke mensen noem ik altijd kling-ons.
Ze gebruiken je vooral om (op tactloze manier) hun klachten en hun leed bij je te dumpen en klampen zich aan je been vast
Dat heb ik met die vriend totaal niet, we hebben 't gewoon over hier en nu en zo
Klopt.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:11 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ja dat is ook veel beter en ik merk ook gewoon dat ik met andere over luchtige dingen kan praten en leuke dingen en dat vind ik heel belangrijk, tuurlijk heb je ook weleens mindere dingen maar ik vind meer dat de prettige dingen moeten overheersen niet de problemen
Ja of ze blijven in de therapiewereldje en dat is ook niet zo handig. Kijk als ik ze tegenkom leuk gewoon praten maar daar blijft het ook bij .quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Klopt.
Vogig jaar zat ik in een praatgroep en er was 1 kerel die wel meer contact met me wou. Aardige kerel verder maar wel 1tje die wanhopig op zoek was naar contact. Ik heb er maar voor bedankt want, ook al is hij best aardig en zo, zo iemand zuigt je helemaal leeg
Yep, we hebben nu ons kleine privé forum hehequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:23 schreef formerjellybean het volgende:
huh wat is het stil verder iedereen weg ??
Ik snap het niet altijd als ik bizar laat thuis kom dus was zoiets van 7 uur dan slaap ik maar heel weinig en ik moet gewoon weer verder vanavondquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Yep, we hebben nu ons kleine privé forum hehe
Heb je misschien zo weinig slaap nodig? Of haal je het later weer in?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:31 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ik snap het niet altijd als ik bizar laat thuis kom dus was zoiets van 7 uur dan slaap ik maar heel weinig en ik moet gewoon weer verder vanavond
Haal het later wel inquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:32 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heb je misschien zo weinig slaap nodig? Of haal je het later weer in?
ah dat is ook wel weer leuk even prutsen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:41 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik word straks opgehaald om m'n moeder te helpen met haar printer. Ze kon alleen maar een handleiding in 't Chinees vinden en is toch maar aan de slag gegaan!!![]()
Ach, moedertje toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |