Dat begreep je dan verkeerd. Ze delen de rechten, de helft van de races zal via een pay-tv kanaal gaan.quote:Op zondag 30 oktober 2011 10:14 schreef Toekito het volgende:
[..]
begreep dat ze de rechten kwijt zijn per 2012.
Moeten we weer naar RTLquote:Op zondag 30 oktober 2011 10:14 schreef Toekito het volgende:
[..]
begreep dat ze de rechten kwijt zijn per 2012.
Dan heb je 't nog goed met ene Olav Mol, ik moet het volgend jaar doen met VT4 op de Belg. Met Kris Wouters als presentator, 50% van Clouseau. Je weet wel: ''Domino of zo''quote:
Je vraagt je toch af hoe dronken degene moet zijn geweest om te denken dat het een goed idee was om iemand Clouseau in te huren voor de F1.quote:Op zondag 30 oktober 2011 10:22 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Dan heb je 't nog goed met ene Olav Mol, ik moet het volgend jaar doen met VT4 op de Belg. Met Kris Wouters als presentator, 50% van Clouseau. Je weet wel: ''Domino of zo''
Ik aan Knight Riderquote:Op zondag 30 oktober 2011 10:25 schreef Sinister-D- het volgende:
Dat liedjeOp de een of andere manier moet ik altijd hieraan denken dan:
nou ja, de gebroeders racen zelf ook veel, voornamelijk 12/24 uurs races. Hij weet wel iets, maar vertellen zoveel F1-feiten altijd foutquote:Op zondag 30 oktober 2011 10:25 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Je vraagt je toch af hoe dronken degene moet zijn geweest om te denken dat het een goed idee was om iemand Clouseau in te huren voor de F1.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |