Al vaak genoeg in de world tourquote:Op zaterdag 5 november 2011 21:26 schreef Cryothic het volgende:
Stom vraagje misschien, maar is iemand hier al zogenaamde boss-cars tegen gekomen?
In F3 heb ik dat namelijk wel een paar keer ervaren, en dat was erg hinderlijk.
Een heel veld soortgelijke auto's (qua PI), op 1 na. En die reed dan ook nog eens bagger snel.
Dan reed je de race eigenlijk alleen met z'n 2n, en de rest van t veld sukkelde bij de finish nog een halve baan achter je
quote:Op zondag 6 november 2011 21:48 schreef Klonk het volgende:
Klotedag achter de rug, Forza 4 opgestart, lekkere muziek geselecteerd (Dire Straits), ouwe Aston Martin en dan zo hard mogelijk over Fujima Kaido. Dan kijk je na een uurtje toch weer heel anders tegen het leven aan
wait whut ? o.Oquote:Op zondag 6 november 2011 21:52 schreef Klonk het volgende:
Ik vrees dat Forza over een paar dagen bij mij juist uit de 360 gaat, iets met paarse dildo's
Je vriendin komt weer langs?;-)quote:Op zondag 6 november 2011 21:52 schreef Klonk het volgende:
Ik vrees dat Forza over een paar dagen bij mij juist uit de 360 gaat, iets met paarse dildo's
fixed.quote:
Dat is inderdaad echt waar.quote:Op zondag 6 november 2011 21:48 schreef Klonk het volgende:
Klotedag achter de rug, Forza 4 opgestart, lekkere muziek geselecteerd (Dire Straits), ouwe Aston Martin en dan zo hard mogelijk over Fujima Kaido. Dan kijk je na een uurtje toch weer heel anders tegen het leven aan
Gruwelijk!quote:
quote:Op dinsdag 8 november 2011 22:03 schreef Klonk het volgende:
Ik heb een nieuwe tactiek bedacht om tegenstanders te verwarren, ik heb een auto aan de ene kant knalgeel, aan de andere kant knalgroen en in het midden blauw.
Dus dan zien ze eerst een blauwe auto aankomen, en daar zijn ze dan helemaal op gefocust en dan scheur ik ze voorbij en dan zijn ze helemaal verward dat die blauwe auto ineens groen of geel is en dan door de verwarring vliegen ze zo de grindbak of de muur in, tenminste dat is het idee
al 2 weken niet meer. Simpelweg te druk om te gamen.quote:Op donderdag 10 november 2011 23:16 schreef JohnB52 het volgende:
En toen was t stil, spelen jullie nog?
Auto's delen, rivaal spelen met clubleden, je kunt zien wie van je club online is.quote:Op zaterdag 19 november 2011 16:40 schreef AQuila360 het volgende:
Ben net begonnen aan Forza 4![]()
Wat is eigenlijk het voordeel van bij een club zitten?
Skyrim!quote:Op zondag 20 november 2011 20:01 schreef Desunoto het volgende:
Omdat Turn 10 te druk bezig is met idiote competities die gelinkt staan aan DLC die ze durven te promoten terwijl er weer niets gedaan wordt aan de vele problemen die het spel al heeft. Vooral online is het nog steeds hopeloos.
Omdat de single player zo goed als afgelopen is als je de world tour gedaan hebt. Verder is de single player weer bagger met die inspiratieloze event list. GT5 voor de PS3 is in dat opzicht een miljoen keer beter.
En omdat men nu massaal aan het Call of Duty'en, Battlefield'en en vooralSkyrim'en is.
Gisteren nog even met een aantal clubleden online gereden. Vind het wel klote dat veel races die je doet in de career mode niet meetellen voor de event list.quote:
Hoe join je die club eigenlijk?quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:51 schreef AQuila360 het volgende:
Ik wil bij de fok! Club kan iemand me accepteren daaro.
Kan als je losse events doet via de event list. Endurance is er niet meer bij volgens mij.quote:Op zondag 27 november 2011 12:52 schreef AQuila360 het volgende:
Ik kan nergens vinden waar je de CPU kunt instellen dat kon toch altijd?
En zitten er ook weer endurance race's in?
Gelukkig niet zeg.. na een rondje of 7 heb ik het weer gehad met auto/circuit.quote:Op zondag 27 november 2011 12:54 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Kan als je losse events doet via de event list. Endurance is er niet meer bij volgens mij.
Ik ook wel maar zo'n endurance vond ik juist weer wel vet.quote:Op zondag 27 november 2011 13:47 schreef Bastard het volgende:
[..]
Gelukkig niet zeg.. na een rondje of 7 heb ik het weer gehad met auto/circuit.
Nee, zitten ook random races/events tussen.quote:Op zondag 27 november 2011 21:36 schreef _Ollie het volgende:
Weten jullie of de career mode automatisch races geeft die je nog niet hebt gedaan?
Volgens mij krijg je ook geen bonus meer (itt Forza 3) als je een heel 'event' van de kalender hebt uitgereden..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |