Uri van Gogol.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:43 schreef Tegan het volgende:
Wie was trouwens die kerel met wie Owen aan het einde van de tweede ep praatte?
Het geeft wel wat leuke afwisseling. Nu zijn ze weer wat meer op de vlucht tot Birkhoff weer ergens een nieuw huis heeft laten bouwen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 17:07 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Percy rules.Jammer dat Birkhoffs huis aan flarden geschoten is.
Je hebt de stukken waarin die kerel met z'n halfverbrande hoofd en bril in opdracht van Amanda achter Alex aan gaat gemist?quote:Op maandag 31 oktober 2011 08:38 schreef Schenkstroop het volgende:
Dat Amanda niet doorheeft dat Alex via de achterdeur banden onderhoudt met Nikita vind ik erg ongeloofwaardig. Ze kunnen zo heat-signatures via de sateliet ophalen en zien dat 'vreemden'nabij alex stonden in het bos. Ze kunnen zo afluisteren wat Alex zegt en hoort. Maar dat met Nikita hebben ze niet door
Mooie shots van Alex jaquote:Op zondag 30 oktober 2011 21:08 schreef Tegan het volgende:
Verder, mooie shots in de beginscene met Alex in de kerk.
Ik moest denken aan een aflevering van How i met your mother. Vergelijkbare scene waarin Barney zijn pak weer aan trok.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:31 schreef sbientje het volgende:
vond de scene dat percy zijn pak aan trok ook wel weer tof gedaan eigenlijk.
quote:Op zondag 30 oktober 2011 02:22 schreef Schenkstroop het volgende:
Sorry, mar ik zie sinds een aantal series terug dat het alleen mooi modelletjes zijn die doen alsof. Ik kan dat beeld niet loslaten waardoor ik veel dingen zie die niet aansluiten.
Klopt, ze wordt alleen gespeeld door dezelfde actrice als een soort van gimmick..Doet me een beetje denken aan die V remake met die originele actrice erbij als voormalige queen.quote:Op zondag 20 november 2011 21:14 schreef Breuls het volgende:
Het lijkt erop dat de Madeleine in deze serie niet dezelfde Madeleine is als in La Femme Nikita, ook al worden ze beiden gespeeld door dezelfde actrice... verwarrend.
Volgens mij is dat niet dezelfde actrice hoor, dat weet ik haast wel zeker.quote:Op zondag 20 november 2011 21:14 schreef Breuls het volgende:
Het lijkt erop dat de Madeleine in deze serie niet dezelfde Madeleine is als in La Femme Nikita, ook al worden ze beiden gespeeld door dezelfde actrice... verwarrend.
Jawel, Alberta Watsonquote:Op zondag 20 november 2011 22:49 schreef Johnny Blaze het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet dezelfde actrice hoor, dat weet ik haast wel zeker.
Vet!quote:
ik dus ookquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:13 schreef Hoogstaande het volgende:
Ik zat allemaal herkeningspunten te zoeken.
Geen een gevonden
Dat is niet zo heel raar hoor.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:59 schreef Mentos79 het volgende:
[..]
ik dus ookje hoorde mensen gewoon engels praten op de achtergrond in 'Amsterdam'
verder vond ik de verhaallijn in rusland totaal niet boeiend
slecht geacteerd ook
Ze denken sowieso wel goed aan details. Franse nummerborden kloppen ook steeds enzo. Zit gewoon goede research in hun productie.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 15:59 schreef CrashO het volgende:
[..]
Vet!
Ze hebben dus wel aan de details gedacht. (alle guardians moesten toch naar Amsterdam komen?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |