Een beroepsmogelijkheid is het probleem niet. Het aantal en het gebruik ervan wel.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, vervelend hè. Zo'n rechtstaat waar er beroepsmogelijkheden zijn?
In dit geval gaat 2 op. En ik durf met redelijke zekerheid te zeggen dat zijn thuisland dus Nederland is.quote:1. thuis bw in zijn huis: hij is goed ~ in de geschiedenis er goed van op de hoogte; (sp) ~ spelen op eigen veld
2. thuis het; o plaats waar iem zich thuis voelt
Beroepsmogelijkheden snapt iedereen, maar ik snap niet dat dat meer dan 1 moet zijn.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, vervelend hè. Zo'n rechtstaat waar er beroepsmogelijkheden zijn?
Jij hebt er last van?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:57 schreef Den_Haag het volgende:
Een beroepsmogelijkheid is het probleem niet. Het aantal en het gebruik ervan wel.
eentje niet, maar de andere 500 plus de paar duizend die er daarna gaan komen uiteindelijk wel.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:57 schreef golfer het volgende:
Trouwens D_H? In hoeverre heb jij er persoonlijk last van als een volkomen ingeburgerd jochie van 18 in Nederland gewoon zijn opleiding zou mogen afmaken?
Ca. 50 nu en een wet maken die het moeilijker maakt om Nederland in te komen. (Dat is trouwens al het geval. Dit is van 9 jaar geleden).quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:58 schreef Den_Haag het volgende:
eentje niet, maar de andere 500 plus de paar duizend die er daarna gaan komen uiteindelijk wel.
nogmaals, probeer je eens in te leven in het joch...quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:57 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Een beroepsmogelijkheid is het probleem niet. Het aantal en het gebruik ervan wel.
Ik hoop dat jij geen kinderen krijgt dan.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:08 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Zoiets
Jagar, dat doe ik. maar dan ga ik hem nog niet zielig vinden.
Hij is ook niet zielig, dat vindt hij zichzelf ook niet.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:08 schreef Den_Haag het volgende:
Jagar, dat doe ik. maar dan ga ik hem nog niet zielig vinden.
Het valt mij sowieso op dat Leers als burgemeester on-CDA'ig liberaal was, en helder met de feiten oa. het drugsbeleid daar voerde. En dat hij in de landelijke politiek een beetje het gelovige neefje van de PVV is. Die man is of 180 graden gekeerd, of hij is bang dat als Wilders hem op de eerste stoomtrein naar Kamp Venlo zet ofzo.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Hij is ook niet zielig, dat vindt hij zichzelf ook niet.
Hij is echter wel (zelf niet gewild) slachtoffer geworden van hiaten in de Nederlandse wetgeving, die voor dit soort gevallen dus blijkbaar geen uitzondering wil/mag maken.
En als er wel die wil was bij CDA en die gedoogpartij was er nooit zo'n ophef geweest, maar Leers schijt in z'n broek voor Wilders.
of direct bij aankomst retour. Maar die optie hoor ik je niet over.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Hij is ook niet zielig, dat vindt hij zichzelf ook niet.
Hij is echter wel (zelf niet gewild) slachtoffer geworden van hiaten in de Nederlandse wetgeving, die voor dit soort gevallen dus blijkbaar geen uitzondering wil/mag maken.
Dan moet je wat minder selectief lezen, want:quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:28 schreef Den_Haag het volgende:
of direct bij aankomst retour. Maar die optie hoor ik je niet over.
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:39 schreef golfer het volgende:
Dan moet je meteen bij aankomst in Nederland een kind terug sturen, maar hem niet eerst 9 jaar als Nederlander laten opgroeien en opvoeden.
Dat dus! Als je het al financieel wilt bekijken zo iets als dit is het stomste wat je kunt doen hem nú weg sturen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Sowieso, als je dit soort mensen uitzet, heb je er alleen de kosten van (opvang, zorg, onderwijs). Deze jongen staat nu bijna op het punt zichzelf terug te betalen door hier te gaan werken, belasting af gaat dragen, etcetera.
Er zou niet eens een discussie moeten zijn of zo'n iemand mag blijven of niet. Mensen als deze jongen moet je met open armen binnen halen. Beter dan Henk en Ingrid die de hele week op hun bierkrat hun uitkering zitten op te drinken.
^^quote:
Ja leuk he?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:48 schreef borisz het volgende:
Masterchef: The Professionals 2011 BBC 2
quote:
*grin ben een bekeerd mensquote:
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:02 schreef PdeHoog het volgende:
Ik heb de eerste kerst-cd van dit jaar binnen
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:02 schreef PdeHoog het volgende:
Ik heb de eerste kerst-cd van dit jaar binnen
quote:
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:03 schreef Anthraxx het volgende:
[..]Sinterklaas is nog niet eens in het land.
We zijn hier in NLquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:03 schreef PdeHoog het volgende:
[..]De sint kennen ze niet in de UK
http://www.dutchembassyuk.org/page/index.php?i=561quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:03 schreef PdeHoog het volgende:
[..]De sint kennen ze niet in de UK
Nou boeiuhquote:
Gelukkig heb ik veto recht als een of andere idioot bij mij op de afdeling dit wil gaan doenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:06 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nou boeiuhIk heb mijn collega's al gewaarschuwd: 6 december staat de kerstboom en gaan we kerstmuziek draaien
Dat alles om de sfeer op de IT-afdeling positief te verbeteren....... Peace and Goodwill and Windows 7 for everyone
![]()
OMG ik zou echt accuut op een andere afdeling gaan zittenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:06 schreef PdeHoog het volgende:
Nou boeiuhIk heb mijn collega's al gewaarschuwd: 6 december staat de kerstboom en gaan we kerstmuziek draaien
Dat alles om de sfeer op de IT-afdeling positief te verbeteren....... Peace and Goodwill and Windows 7 for everyone
![]()
Ja dat is het ook. Heel nuttig dat er met vrijwilligers over gesproken wordt.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:01 schreef DarkElf het volgende:
*grin ben een bekeerd mens
nee het was echt nuttig, uitleg over wat de instelling ziet als beroepsgeheim en al pratende veel voorbeelden behandeld die wij als vrijwilliger tegenkomen is ons contact met cliënten.
Lastige materie wel hoor.
Ik had dit gemaakt:quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Wat voor herrie was het precies B??
Ik had weer eens ouderwetse andijviestamp met spekjes, kaas en pinda's gemaakt![]()
Alleen zo irritant dat ik normaal niet meer dan kleine 2 aardappeltjes pp reken, en dat ook meer dan genoeg is, maar met stamppot schil ik zo een halve kilo weg en is het eigenlijk niet helemaal genoeg voor 2 personenwat raar is dat toch..
Ik niet, ik ben dol op kerstquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:25 schreef Bluezz het volgende:
OMG ik zou echt accuut op een andere afdeling gaan zitten![]()
Kerst kan ik wel hebben op de dagen zelf, maar niet wekenlangquote:
Lust ik ook. Gisteren aten we andijviestamppot (alleen i.p.v. aardappel met knolselderij-puree) en gisteravond laat voor mijzelf ook nog patatjes gefrituurd.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:36 schreef Isabeau het volgende:
Alhoewel een lekkere andijviestamp er bij mij ook altijd wel in gaat! Of borisz' patatjes
Kerst begint met SR en is klaar na 2de kerstdag.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:40 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Kerst kan ik wel hebben op de dagen zelf, maar niet wekenlang
Deja vu trouwens, deze discussie komt me bekend voor![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |