quote:Op maandag 24 oktober 2011 14:50 schreef Caland het volgende:
Oordeel pas aan het eind van het seizoen.
Zo'n Pasveer werd in het begin ook echt compleet afgebrand door de Heraclieden. Die bewijst ook langzaam maar zeker een uitstekende keeper te zijn.
jammer dat ze Velthuizen niet hebben genomen aan het begin van het seizoen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 14:57 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Kom op zeg, je maakt een geintje? Pasveer is de slechtste keeper van de eredivisie.
Af en toe heb ik het gevoel dat jij echt totaal geen voetbal volgt. Pasveer had een dramatisch eerste seizoen, maar pakt nu regelmatig punten.quote:Op maandag 24 oktober 2011 14:57 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Kom op zeg, je maakt een geintje? Pasveer is de slechtste keeper van de eredivisie.
Ik heb Vitesse enkele malen zien spelen, maar ik kan niet zeggen dat ik Velthuizen op dit moment een veel betere keeper vind dan Mulder.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:11 schreef macca728 het volgende:
[..]
jammer dat ze Velthuizen niet hebben genomen aan het begin van het seizoen.
Showkeepertje pur sang, echte studio sport keeper dus.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:15 schreef BusterPosey het volgende:
[..]
Ik heb Vitesse enkele malen zien spelen, maar ik kan niet zeggen dat ik Velthuizen op dit moment een veel betere keeper vind dan Mulder.
Klopt, werd op het begin ook echt uitgekotst maar is nu best populair door zijn goede spel.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Af en toe heb ik het gevoel dat jij echt totaal geen voetbal volgt. Pasveer had een dramatisch eerste seizoen, maar pakt nu regelmatig punten.
Had toch graag Velthuizen daar gezien, maargoed we zullen het inderdaad maar met Mulder moeten doen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:22 schreef BusterPosey het volgende:
Ook het voorbeeld van Pasveer geeft aan dat keepers (meer nog als veldspelers) de nodige vlieguren nodig hebben.
Ik vind het een goede zaak dat Mulder dit jaar nog de tijd krijgt. Geen gekke dingen doen, vooral geen paniekaankopen, gewoon lekker laten staan.
Dat zou dan ten koste zijn gegaan van Bakkal en Guidetti. Je moet de financiële situatie natuurlijk wel in ogenschouw nemen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:26 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Had toch graag Velthuizen daar gezien, maargoed we zullen het inderdaad maar met Mulder moeten doen.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:22 schreef BusterPosey het volgende:
Ook het voorbeeld van Pasveer geeft aan dat keepers (meer nog als veldspelers) de nodige vlieguren nodig hebben.
Ik vind het een goede zaak dat Mulder dit jaar nog de tijd krijgt. Geen gekke dingen doen, vooral geen paniekaankopen, gewoon lekker laten staan.
Dit dus. Het is ook geen dramatische keeper, dus wat dat betreft is het niet noodzakelijk. Wel was het noodzakelijk om een spits en een middenvelder te halen. Sowieso hebben we Lamprou en Darley nog achter de hand. Al weet ik niet of Darley nog meedoet. Volgens mij is het Lamprou en Mulder.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:29 schreef BusterPosey het volgende:
[..]
Dat zou dan ten koste zijn gegaan van Bakkal en Guidetti. Je moet de financiële situatie natuurlijk wel in ogenschouw nemen.
Tegen AZquote:Op maandag 24 oktober 2011 15:36 schreef Cara het volgende:
Ik heb Mulder in nog geen enkele wedstrijd punten voor Feyenoord zien pakken.
Je moet je ook bedenken dat veel spectaculaire reddingen in eerste instantie gewoon fouten van de keeper zelf zijnd die hersteld moeten worden. In die gevallen kun je het dan ook geen punten pakken noemen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:36 schreef Cara het volgende:
Ik heb Mulder in nog geen enkele wedstrijd punten voor Feyenoord zien pakken.
Een Gomes heeft PSV een paar seizoenen geleden bijna eigenhandig kampioen gemaakt. Dat noem ik nou punten pakken.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:38 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je moet je ook bedenken dat veel spectaculaire reddingen in eerste instantie gewoon fouten van de keeper zelf zijnd die hersteld moeten worden. In die gevallen kun je het dan ook geen punten pakken noemen.
Idd. Al zag v.d. Sar er op die leeftijd nog erger uit, dus dat zegt niet alles.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:33 schreef Caland het volgende:
Darley heeft iets chronisch aan zijn heup ofzo, vandaar ook dat Graafland is gehaald.
Lamprou is erg talentvol, katachtige reflex in huis (veel meer dan Mulder), maar is nog belabberder dan Mulder bij hoge ballen en heeft bovendien totaal geen trap in zijn benen.
Lamprou straalt wel wat meer uit vind ik altijd. Werd terecht opgemerkt dat Mulder echt als een lulletje rozenwater in zijn doel staat. Met die korte mouwtjes, shirt uit de broek. Staat geen kerel op doel.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:33 schreef Caland het volgende:
Darley heeft iets chronisch aan zijn heup ofzo, vandaar ook dat Graafland is gehaald.
Lamprou is erg talentvol, katachtige reflex in huis (veel meer dan Mulder), maar is nog belabberder dan Mulder bij hoge ballen en heeft bovendien totaal geen trap in zijn benen.
Lamprou straalt wel wat meer uit vind ik altijd. Werd terecht opgemerkt dat Mulder echt als een lulletje rozenwater in zijn doel staat. Met die korte mouwtjes, shirt uit de broek. Staat geen kerel op doel.
Nee, maar je hebt als spits ook niet zoiets van daar moet ik bang voor worden.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:45 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Vind ik echt zulke bullshit. Alsof je beter gaat keepen als je lange mouwen en je shirt in je broek hebt.
Prachtige redding inderdaad, alleen heeft hij uiteindelijk alsnog moeten capituleren...quote:
Maakt geen drol uit. Als je de ballen eruit haalt wordtie vanzelf bang.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, maar je hebt als spits ook niet zoiets van daar moet ik bang voor worden.
Idd, ik denk dat het belang van de uitstraling van de keeper onderschat wordt.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, maar je hebt als spits ook niet zoiets van daar moet ik bang voor worden.
Je moet er maar op komen om naar achter te duiken hoor.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef kapiteintje het volgende:
[..]Dat noem ik geen punten pakken, maar gewoon gelukkig in de weg staan.
Gewoon een geniale redding hoor. Wat je nu doet is onzin, alles afstempelen als gelukkig/geluk etc. als hij iets goed doet.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef kapiteintje het volgende:
[..]Dat noem ik geen punten pakken, maar gewoon gelukkig in de weg staan.
Ik heb het over dat ernaquote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef kapiteintje het volgende:
[..]Dat noem ik geen punten pakken, maar gewoon gelukkig in de weg staan.
Da's een makkie, Jorge Campos natuurlijk.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef TheGreatHooD het volgende:
En van welke keeper word je nou werkelijk bang als spits?
Een goede keeper komt daar gewoon uit.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:48 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Gewoon een geniale redding hoor. Wat je nu doet is onzin, alles afstempelen als gelukkig/geluk etc. als hij iets goed doet.
Maar dat doet hij niet en weet alsnog een doelpunt te voorkomen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Een goede keeper komt daar gewoon uit.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef TheGreatHooD het volgende:
En van welke keeper word je nou werkelijk bang als spits?
Nee, dat is het niet. Gisteren werd er toch ook gewoon flink doorgelopen op Mulder waar een corner uit kwam (bal op de lat) en die vrije trap mee. Als je als speler weet dat daar een keeper staat waar je niet mee moet sollen laat je dat na een tijdje wel hoor.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:51 schreef TheGreatHooD het volgende:
Haha, hiermee geef je natuurlijk zelf wel aan dat het onzin is...
Valt wel mee. In eerste instantie staat hij in de weg en in tweede instantie tikt hij de bal knap weg. Daarbij staat die man bij de 2e paal gigantisch vrij en had hij die bal in eerste instantie gewoon moeten wegstompen. Het is dus gewoon je eigen fout herstellen en dat is geen punten pakken in mijn ogen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:48 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Gewoon een geniale redding hoor. Wat je nu doet is onzin, alles afstempelen als gelukkig/geluk etc. als hij iets goed doet.
Hij pakt ook geen punten, maar hij doet het wel gewoon goed daar.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:56 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Valt wel mee. In eerste instantie staat hij in de weg en in tweede instantie tikt hij de bal knap weg. Daarbij staat die man bij de 2e paal gigantisch vrij en had hij die bal in eerste instantie gewoon moeten wegstompen. Het is dus gewoon je eigen fout herstellen en dat is geen punten pakken in mijn ogen.
Chilavertquote:Op maandag 24 oktober 2011 15:47 schreef TheGreatHooD het volgende:
En van welke keeper word je nou werkelijk bang als spits?
Maar we hadden het over punten pakken.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:57 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Hij pakt ook geen punten, maar hij doet het wel gewoon goed daar.
Vorig seizoen Vitesse uit allerlaatste seconde.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:58 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Maar we hadden het over punten pakken.
Ik heb geen facebook dus smijt maar gewoon hier neer.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:58 schreef Maastoren het volgende:
Ik raad jullie allemaal aan om Achahbar op facebook te volgen. Hij knalt er gewoon alles op. Zat gister ook op de tribune want Guidetti kon toch op de bank zitten.
Ik zou je toch willen aanraden om niet zo vast te houden aan je sugababes account en een overstap naar FB te overwegen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:59 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik heb geen facebook dus smijt maar gewoon hier neer.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik zou je toch willen aanraden om niet zo vast te houden aan je sugababes account en een overstap naar FB te overwegen.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:59 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik heb geen facebook dus smijt maar gewoon hier neer.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:09 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Nee dat is Achahbar.
Maar Roy en ik checken regelmatig wedstrijdbeelden jwt
Hij heeft én geen uitstraling én pakt nooit punten. Maar hij krijgt in ieder geval dit seizoen nog de tijd om beter te worden.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:56 schreef TheGreatHooD het volgende:
Op welke keeper wordt er niet doorgelopen, ik geef zeker toe dat hij nog kan werken aan van die luchtballen, corners, vrije trappen, voorzetten, maar het is wel heel makkelijk om te zeggen dat hij geen uitstraling heeft en dat hij dan maar vervangen moet worden.
Hij doet er gelukkig alles aan om snel weer gezond te wordentwitter:superguidetti twitterde op maandag 24-10-2011 om 16:41:54@sannadahlstrom is planing to make homemade hamburgers today to take the flue away, in Sweden we have American dressing what do u use?
reageer retweet
Alsnog is hij heel matig. Bij vrije trappen onzeker. Corners gisteren elke keer ernaast. En dan die twee lompe acties nog bij De Jong en Lukoki.quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:25 schreef TC03 het volgende:
Als je Mulder vergelijkt met vorig jaar zie je dat hij al veel progressie heeft gemaakt. Wat dat betreft doet hij het best goed. Wel is hij idd wat onzeker bij corners e.d. maar daar hebben bijna alle keepers moeite mee. Hij wordt vanzelf beter.
ah ok helaasquote:Op maandag 24 oktober 2011 17:15 schreef Caland het volgende:
Gaat niet lukken, van fok mag je maar extreem weinig KB hebben als avatar. Je kan er dus hooguit 1 seconde uit plakken
Inderdaad.quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:57 schreef onlogisch het volgende:
Hij doet er gelukkig alles aan om snel weer gezond te wordentwitter:superguidetti twitterde op maandag 24-10-2011 om 16:41:54@sannadahlstrom is planing to make homemade hamburgers today to take the flue away, in Sweden we have American dressing what do u use?
reageer retweet
Van welk geld? Er was geen euro meer over.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:34 schreef H.M.Murdock het volgende:
Als Feijenoord verstandig was geweest hadden ze Velthuizen transfervrij opgepikt.
Geld voor salaris was er gewoon toch.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:36 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Van welk geld? Er was geen euro meer over.
Maar de prioriteit lag niet bij een keeper, maar bij een middenvelder en/of spits.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:36 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Geld voor salaris was er gewoon toch.
Nee. Dat is allemaal uitgegeven aan het salaris van Guidetti en Bakkal. Wellicht had je voor hun komst Velthuizen wel aan kunnen trekken, maar dat had geen prioriteit. Met Mulder, Darley en Lamprou zou ik ook geen keeper halen. Al ben ik het verder wel met je eens hoor. Mulder pakt nooooooit punten.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:36 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Geld voor salaris was er gewoon toch.
Volgens mij hebben we nu nog minder middenvelders en nog steeds dezelfde matige keepers.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:39 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Maar de prioriteit lag niet bij een keeper, maar bij een middenvelder en/of spits.
Wat ook wel logisch was aangezien je al 3 keepers in je selectie had.
Prioriteit lag gewoon bij een spits en een nummer 10 omdat die plaatsen onder bezet waren.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:40 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we nu nog minder middenvelders en nog steeds dezelfde matige keepers.
Daarbij heeft Feijenoord nu ook 4 keepers, dan had ik liever Velthuizen gezien in de plaats van 2.
De salarissen van Fer en Wijnaldum zijn natuurlijk ook weggevallen om die spelers op te vangen. En er zijn er nog wel meer van de loonlijst verdwenen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:43 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Prioriteit lag gewoon bij een spits en een nummer 10 omdat die plaatsen onder bezet waren.
Feyenoord had dus niet de middelen om op andere plekken versterking te halen, dat was dan ten koste gegaan van Guidetti of Bakkal en dan was je selectie te smal geweest.
Klopt maar ze moesten ook flink terug aangezien er dit jaar hoe dan ook zwarte cijfers geschreven moeten worden. Als je dan dus al 3 keepers in je selectie hebt dan kun je het je niet veroorloven om er nog een 4e bij te halen die tevens niet akkoord gaat met een minimaal salaris.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:46 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
De salarissen van Fer en Wijnaldum zijn natuurlijk ook weggevallen om die spelers op te vangen. En er zijn er nog wel meer van de loonlijst verdwenen.
Je hebt nu al 4 keepers. Mulder, Darley, Lamprou en Graafland. Dan had je beter de toch al dure Darley kunnen verkopen of Lamprou in Excelsior of de jeugd kunnen zetten. Of Graafland helemaal niet hoeven halen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:48 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt maar ze moesten ook flink terug aangezien er dit jaar hoe dan ook zwarte cijfers geschreven moeten worden. Als je dan dus al 3 keepers in je selectie hebt dan kun je het je niet veroorloven om er nog een 4e bij te halen die tevens niet akkoord gaat met een minimaal salaris.
Graafland is gehaald nadat bekend werd dat Darley blessureleed had en die krijgt echt geen dik salaris. Tevens kun je iemand wel bij Excelsior stallen maar dan nog betaal je zijn salaris.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:52 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Je hebt nu al 4 keepers. Mulder, Darley, Lamprou en Graafland. Dan had je beter de toch al dure Darley kunnen verkopen of Lamprou in Excelsior of de jeugd kunnen zetten. Of Graafland helemaal niet hoeven halen.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:54 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Graafland is gehaald nadat bekend werd dat Darley blessureleed had en die krijgt echt geen dik salaris. Tevens kun je iemand wel bij Excelsior stallen maar dan nog betaal je zijn salaris.
Het was gewoon niet verantwoord om een extra (dure) keeper te halen.
Joh? Maar toch is het een extra keeper op de loonlijst, omdat Darley (wederom) langdurig uitgeschakeld is. Dan had de keus voor Velthuizen toch niet zo gek geweest. En ontvangt Darley niet een extra hoog salaris omdat hij van buiten de EU komt dan?quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:53 schreef Caland het volgende:
Graafland is gehaald omdat Darley geblesseerd is, langdurig. Zucht...
quote:Cabral blij met signaal Fer en Wijnaldum: 'Nog steeds onze jongens'
Voorafgaand aan de Klassieker van zondag namen Leroy Fer en Georginio Wijnaldum beiden contact op met hun ex-ploeggenoten. De twee middenvelder verlieten Feyenoord in de zomer om hun carrières te vervolgen bij FC Twente en PSV. Toch namen zij de moeite om hun oude club veel succes te wensen voor de wedstrijd tegen Ajax, die later die dag in een 1-1 remise zou eindigen.
Fer en Wijnaldum maakten beiden enkele Klassiekers mee, maar de eerstvolgende keer dat zij op het veld staan tijdens Ajax - Feyenoord zal misschien nog vele jaren op zich laten wachten. Gezien de sentimenten en de rivaliteit weten beide middenvelders maar al te goed hoe belangrijk het duel van zondag was. Dat zij contact zochten, deed de selectie volgens Jerson Cabral 'erg goed'.
“Het zijn toch onze jongens, nog steeds. Het stimuleert mij enorm als die jongens, goede voetballers, ons voor de wedstrijd nog een hart onder de riem steken”, legt Cabral uit op de clubwebsite van Feyenoord. Zijn team pakte als gezegd één punt en staat vierde na tien speelronden. PSV en FC Twente hebben beiden 21 punten gepakt, drie meer dan Feyenoord.
Velthuizen kon niet meer gehaald worden toen Darley geblesseerd raakte. Graafland wel, want die had een amateurcontract. Your argument is invalid.quote:Op maandag 24 oktober 2011 17:59 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
[..]
Joh? Maar toch is het een extra keeper op de loonlijst, omdat Darley (wederom) langdurig uitgeschakeld is. Dan had de keus voor Velthuizen toch niet zo gek geweest. En ontvangt Darley niet een extra hoog salaris omdat hij van buiten de EU komt dan?
quote:
Hoezo helaas? Zal het juist jammer vinden als ze er dan niet bij zijn.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:08 schreef Ritmo het volgende:
Optiefen met die gasten, ze hoeven hun kop nooit meer te laten zien in de Kuip (behalve met wedstrijden tegen PSV/Twente helaas).
Toch gewoon 10 keer minder mooi dan met publiek.. wanneer is die onzin afgelopen eigenlijk? Na volgend seizoen?quote:
Idd, gewoon een 'mooi' welkom gevenquote:Op maandag 24 oktober 2011 18:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoezo helaas? Zal het juist jammer vinden als ze er dan niet bij zijn.
Dat was ook niet mijn punt slimmerd. Daarmee wou ik alleen aangeven dat er nu alsnog meerdere keepers zijn bij Feijenoord, die zelfs niet in actie kunnen komen. Daarbij had het sowieso geen verlies geweest als Darley ruimte had moeten maken voor Velthuizen. Hij is zeer blessuregevoelig en Mulder krijgt nog steeds de voorkeur als hij wel fit is.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Velthuizen kon niet meer gehaald worden toen Darley geblesseerd raakte. Graafland wel, want die had een amateurcontract. Your argument is invalid.
Verwacht zelfs veel minder.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:16 schreef Muto het volgende:
Graafland zal echt niet meer als 100.000 verdienen.
Ik ook.quote:
Man man man, wat maakt Feyenoord zich klein en belachelijk.. Het lijkt wel of wij Emmen zijn, en Ajax Barcelona ofzo.quote:Feyenoord-fans bedanken spelers met taart
De Supportersvereniging van Feyenoord (FSV) bood de selectie en trainers vandaag een taart aan. De aanhang van de club wilde op die manier de spelers bedanken voor de strijdlust en resultaat tegen Ajax.
'1-1 was te weinig', sprak de aanbieder van de taart de selectie toe. 'Maar het overgehouden lekkere gevoel en de tevreden lach op het gezicht van supporters maakt veel goed.'
De taart werd met applaus door de selectie in ontvangst genomen.
Jij snapt er vrij weinig van.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:25 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Man man man, wat maakt Feyenoord zich klein en belachelijk.. Het lijkt wel of wij Emmen zijn, en Ajax Barcelona ofzo.Nog even en ze brengen een nieuwe DVD uit.
Massaal uitfluiten (of nog beter: uitlachen, vooral bij Fer) is genoeg, aanstekers hoeft niet.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:29 schreef Gert het volgende:
Gaan we weer met die Wijnaldum / Fer-haat.
Hopelijk verdwijnt de blijkbaar enorme frustratie omdat ze naar een andere club wilden, zodra er lekker gefloten en met aanstekers gegooid kon worden.
Fluiten.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:29 schreef Gert het volgende:
Gaan we weer met die Wijnaldum / Fer-haat.
Hopelijk verdwijnt de blijkbaar enorme frustratie omdat ze naar een andere club wilden, zodra er lekker gefloten en met aanstekers gegooid kon worden.
Een flinke sneeuwbui vlak voor de wedstrijd zou helemaal leuk zijn.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:29 schreef Gert het volgende:
Gaan we weer met die Wijnaldum / Fer-haat.
Hopelijk verdwijnt de blijkbaar enorme frustratie omdat ze naar een andere club wilden, zodra er lekker gefloten en met aanstekers gegooid kon worden.
Nee, jij snapt niets van de relatie tussen supporters en spelers. Als het nou ging om een heldenstatus, dan ging het te ver. Maar we hebben het nu over een fucking taart. Gewoon als bedankje voor de wedstrijd. Laten zien dat dit minimaal de standaard moeten zijn.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:30 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Omdat jij het niet met mij eens bent, snap ik er weinig van?De arrogantie.
Al met al mogen ze een beetje normaal gaan doen. Hiermee zet je jezelf gewoon voor lul.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:35 schreef Muto het volgende:
[..]
Nee, jij snapt niets van de relatie tussen supporters en spelers. Als het nou ging om een heldenstatus, dan ging het te ver. Maar we hebben het nu over een fucking taart. Gewoon als bedankje voor de wedstrijd. Laten zien dat dit minimaal de standaard moeten zijn.
En anders: "Hiiij zit weer op de bank, hij zit weer op de bank" of "Leroy die speelt nooit ole ole"quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:40 schreef Caland het volgende:
Leroy NSB lijkt me wel voldoende. Al denk ik dat hij tegen die tijd op de tribune zit
Ik begrijp je gevoel wel, het is maar 1-1 en wij zijn nog altijd Feyenoord.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:37 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Al met al mogen ze een beetje normaal gaan doen. Hiermee zet je jezelf gewoon voor lul.
Op de wijs van Guus Meeuwis - Brabantquote:Op maandag 24 oktober 2011 18:38 schreef Ritmo het volgende:
Iemand al leuke liedjes bedacht voor Fer ?
Alsof jij achter je tv-tje mee gaat zingen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:43 schreef Ritmo het volgende:
[..]
En anders: "Hiiij zit weer op de bank, hij zit weer op de bank" of "Leroy die speelt nooit ole ole"
Al moeten er nog wel leukere te bedenken zijn.
Always look on the bright side of life. Keihard uitlachen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:38 schreef Ritmo het volgende:
Iemand al leuke liedjes bedacht voor Fer ?
We zijn vaak genoeg kritisch geweest, goed gedrag moet je dan ook belonen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:37 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Al met al mogen ze een beetje normaal gaan doen. Hiermee zet je jezelf gewoon voor lul.
Klopt, maar feestend opwachten en cadeau's geven doe je maar als ze winnen. Ze verdienen zeker wel een compliment, maar niet meer dan dat. Ajax was gewoon heel heel slecht ook.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:45 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Ik begrijp je gevoel wel, het is maar 1-1 en wij zijn nog altijd Feyenoord.
Maar als je tegen Ajax na de afgelopen jaren weer eens strijdlust laat zien en die joden kapotspeelt mag je best gecomplimenteerd worden. Vergeet niet dat we feitelijk van heel ver komen, we zijn weer op de weg naar boven en daar hoort dit ook weer bij. Zondag is de eerste dag van de wederopstanding van Feyenoord.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:45 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Op de wijs van Guus Meeuwis - Brabant
Ik loop hier alleen, door een stil Enschede
Ik kwam van Feyenoord en het zit niet mee
Ik wilde vooruitgang, en van Geel het geld
maar ik mag niet spelen, en dat is wat telt
Jaalaliiiiiiiiilalalalaaalii
Vanaf 0:43
Gini, Gini, je oma heb een snor, je broertje heb een snor, jij bent een boerenlul.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:48 schreef Caland het volgende:
Gini Gini, je oma is een hoer.
Vin ik wel een leuke.
Je oma heb een snorquote:Op maandag 24 oktober 2011 18:49 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Gini, Gini, je oma heb een snor, je broertje heb een snor, jij bent een boerenlul.
Ofzo.
quote:Uiteraard maakt een zwaluw nog geen zomer en staat komend weekeinde de lastige opgave in de Euroborg te wachten, maar het heeft er alle schijn van dat Feyenoord de bijrol in de Eredivisie definitief van zich heeft afgeschud. De 'Club van Zuid' beleefde gisteren in de Arena een doorbraak en staat op het punt weer een hoofdrol te vervullen in de Eredivisie.
Clasie gangmaker en bijtertje
Feyenoord ontevreden na de 1-1 bij Ajax; het lijkt de wereld op zijn kop, maar het was gisteren de keiharde waarheid. Onder Ronald Koeman hebben de Rotterdammers hun glazen muiltjes verruild voor zevenmijlslaarzen en denderen ze weer vol vertrouwen door Nederland. Feyenoord nog breekbaar? Nee hoor. Met gangmaker en bijtertje Jordy Clasie als exponent zijn nieuwe tijden aangebroken in De Kuip.
Zwoegen, zuigen, passen
Uiteraard is ook in het AD.nl Elftal van de Week een hoofdrol weggelegd voor Clasie, die de verpersoonlijking is van Feyenoords wederopstanding. Hij zwoegt, zuigt en passt, als een Willy van de Kerkhof in zijn beste dagen.
El Ahmadi staat op
Bovendien laat Clasie, nog niet zo heel lang geleden een anonieme middenvelder van satellietclub Excelsior, anderen beter spelen. Vooral Karim El Ahmadi is aan zijn tweede jeugd begonnen. Eindelijk lost hij in waarom Feyenoord hem ooit wegkaapte uit Enschede. El Ahmadi en Clasie vormen het hart van het AD.nl Elftal van de Week.
Feyenoord regeert
Met hen deden nog twee Feyenoorders in Amsterdam van zich spreken. In het hart van defensie ontpopte Stefan de Vrij zich als een rustpunt en in de aanval liet Ruben Schaken zich ook eens zien in een topwedstrijd. Hij soleerde dat het een lust was en had alleen de pech dat Ajax-keeper Kenneth Vermeer in bloedvorm was. Anders had Schaken zijn prima optreden kunnen bekronen met één of meerdere goals. Vermeer hield Ajax keer op keer op de been, anders was de crisis vandaag vermoedelijk niet te overzien geweest.
Achterhoede en middenveld
In de verdediging wordt De Vrij geflankeerd door Dries Mertens-bedwinger Frank van der Struijk (Vitesse) en Jeffrey Gouweleeuw (SC Heerenveen). Op het middelveld verdienen Filip Djuricic (SC Heerenveen) en VVV-uitblinker Yanic Wildschut, die bijna in zijn eentje RKC Waalwijk pijn deed, een plekje.
Spits van 25 miljoen
Linksvoor staat Dusan Tadic, gisteren de beste in de Euroborg bij FC Groningen - FC Twente. Spits is Wilfried Bony, die steeds dichter in de buurt komt van de transfersom die technisch directeur Ted van Leeuwen van Vitesse in de toekomst voor de Ivoriaan denkt te kunnen vangen (tussen de achttien en 25 miljoen euro).
Kreeg zaterdag op de training ook al een bal op z'n kop waardoor hij even dizzy was.twitter:fnetwerk twitterde op maandag 24-10-2011 om 19:07:53RT @PvanDiemen: Graafland keeper van Jong Feyenoord krijgt van dichtbij bal keihard op zijn hoofd en moet het veld per brancard verlaten. reageer retweet
Dat mag jij vinden, en ik zie het anders.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:14 schreef Caland het volgende:
Het was financieel gewoon onverantwoord geweest als je Velthuizen had gecontracteerd. We doen net alsof dat wel zo'n geweldige keeper is, niets is minder waar. Je had al 2 talentvolle keepers in huis waar reeds in geïnvesteerd is, met Lamprou daarachter. Niet meer dan begrijpelijk dat je je dan gaat richten op de pijnpunten in de selectie.
Het hele argument 'je hebt nu ook 4 keepers' gaat ook nergens over, daar waar Graafland geen reet verdient.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ze niet in Amsterdam spelen duurt het altijd wat langer voordat de media het doorheeft...quote:Op maandag 24 oktober 2011 20:14 schreef Merkie het volgende:
Volgens mij zagen wij hier op Fok al weken terug hoe goed Clasie was, de media is wat langzaam.
amenquote:Op maandag 24 oktober 2011 20:22 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Als ze niet in Amsterdam spelen duurt het altijd wat langer voordat de media het doorheeft...
Iddquote:Op maandag 24 oktober 2011 20:22 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Als ze niet in Amsterdam spelen duurt het altijd wat langer voordat de media het doorheeft...
Categorie 1.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:18 schreef Ritmo het volgende:
Overigens moet Van Geel op z'n minst bij de KNVB het verzoek indienen om alvast Vormer te mogen halen in de winterstop, gezien El Ahmadi je tegen je wil voor een 5 weken afgepakt wordt straks. Zoveel kan ie niet kosten, met een contract voor nog een half jaartje dat hij niet wil verlengen.
Ik wil mezelf niet op de borst kloppen (oh nee, dat wil ik wel), maar ik zei het 1 augustus alquote:Op maandag 24 oktober 2011 21:14 schreef Ritmo het volgende:
[..]
IddEn ook heel typisch dat buiten Rotterdam niemand Clasie opviel, totdat ie tegen Ajax speelt en nu opeens kent iedereen hem. Bij Ajax goed spelen of tegen Ajax goed spelen, dan pas praten ze over je. Triest.
Het is iig absoluut geen verrassing dat hij het zo goed doet als je Feyenoord een klein beetje volgt.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:26 schreef Merkie het volgende:
Ik ben erg onder de indruk van hem. Ik noemde hem al Sinterclasie, omdat 'ie zoveel passjes uitdeelt
.
Duh. Daarom zeg ik toch ook: een verzoek indienen.quote:
Jij hebt vertrouwen in 5 cruciale wedstrijden (of misschien wel meer, zit er niet nog een kwartfinale beker tussen?) met Van Haaren of Mokotjo spelen? Ik eerlijk gezegd niet.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:22 schreef Caland het volgende:
Boeiend, je hebt zat middenvelders achter de hand. Kan je hem beter gratis ophalen in de zomer.
Ook niet meer zeuren op mij als ik dat doequote:Op maandag 24 oktober 2011 21:20 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik wil mezelf niet op de borst kloppen (oh nee, dat wil ik wel), maar ik zei het 1 augustus al. Was overigens niet de enige hoor
![]()
Met Leerdam of Mokotjo. Ja, daar heb ik wel vertrouwen in. Beter dan je nek breken om een speler die je 6 maanden later gratis kan oppikken.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:24 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Jij hebt vertrouwen in 5 cruciale wedstrijden (of misschien wel meer, zit er niet nog een kwartfinale beker tussen?) met Van Haaren of Mokotjo spelen? Ik eerlijk gezegd niet.
Ik weet het niet. Vormer wil je toch sowieso hebben, en hij kan een belangrijke rol gaan spelen in de strijd om een 5e (of zelfs 4e) plek. Weet alleen niet wat Roda voor hem zou vragen. Als het 1 miljoen is; laat maar.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Met Leerdam of Mokotjo. Ja, daar heb ik wel vertrouwen in. Beter dan je nek breken om een speler die je 6 maanden later gratis kan oppikken.
Uhm, als Feyenoord deze stijgende lijn vol weet te houden (en de top 3 punten blijft morsen), doen ze nog mee voor het kampioenschap ookquote:Op maandag 24 oktober 2011 21:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Vormer wil je toch sowieso hebben, en hij kan een belangrijke rol gaan spelen in de strijd om een 5e (of zelfs 4e) plek.
Ja, alsof Blatter naar Karim el Ahmadi en zijn kornuiten gaat luisterenquote:Op maandag 24 oktober 2011 21:33 schreef Ritmo het volgende:
Ja, daarom kan ik het hem niet heel erg kwalijk nemen, al vind ik het gewoon eigenlijk niet kunnen (maar ik begrijp dat je voor je land wilt spelen). Maar hij zou samen met andere spelers daar wat moeten tegen ondernemen.
Dat is nog net iets teveel denk ik. Wellicht kunnen ze volgend seizoen een kleine rol van betekenis spelen als Van Geel z'n werk goed doet en iedereen bij elkaar houdt, maar dit seizoen is het nog echt iets te vroeg.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Uhm, als Feyenoord deze stijgende lijn vol weet te houden (en de top 3 punten blijft morsen), doen ze nog mee voor het kampioenschap ook
Ze zullen wel moeten als de halve selecties van Marokko, Ivoorkust en Egypte niet op komen dagen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, alsof Blatter naar Karim el Ahmadi en zijn kornuiten gaat luisteren
Dat gaat dus niet gebeuren. Spelers willen gewoon voor hun land uitkomen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ze zullen wel moeten als de halve selecties van Marokko, Ivoorkust en Egypte niet op komen dagen.
Goede bontkraag.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:39 schreef Muto het volgende:
http://nos.nl/video/306880-van-afdankertje-tot-regisseur.html
Mijn scenario is dan ook gebaseerd op het feit dat de top 3 punten moet blijven morsenquote:Op maandag 24 oktober 2011 21:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is nog net iets teveel denk ik. Wellicht kunnen ze volgend seizoen een kleine rol van betekenis spelen als Van Geel z'n werk goed doet en iedereen bij elkaar houdt, maar dit seizoen is het nog echt iets te vroeg.
Idd moeten clubs (en spelers) samen tegen ageren tegen deze idiote situatie. En spelers beslissen zelf, maar sancties opleggen (spelers die toch vertrekken zijn gewoon hun basisplek kwijt tot het einde van het seizoen) mag van mij best.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat gaat dus niet gebeuren. Spelers willen gewoon voor hun land uitkomen.
Clubs moeten gezamenlijk een statement maken, maar uiteindelijk beslist de speler zelf.
Ja, slim. Kapitaalvernietiging.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Idd moeten clubs (en spelers) samen tegen ageren tegen deze idiote situatie. En spelers beslissen zelf, maar sancties opleggen (spelers die toch vertrekken zijn gewoon hun basisplek kwijt tot het einde van het seizoen) mag van mij best.
Als Cruijff Ajax nog even verder afbreekt, moet Ajax voorbij te streven zijn dit jaar of volgend jaar ja.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:41 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Mijn scenario is dan ook gebaseerd op het feit dat de top 3 punten moet blijven morsen.
Maar blijft de lijn doorzetten, ook volgend jaar. Dan maakt Feyenoord zelfs een goede kans imo.
Principes en voor jezelf opkomen heet dat. Als je niets doet, krijg je deze zelfde situatie gewoon weer de volgende keer.quote:
O, als Ajax zo blijft spelen als ze tot nu toe doen, lukt dat dit jaar makkelijk.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:43 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als Cruijff Ajax nog even verder afbreekt, moet Ajax voorbij te streven zijn dit jaar of volgend jaar ja.![]()
Maar Twente en PSV streef je niet zomaar even voorbij.
Ze motiveren om samen (met hun bondcoaches en clubs) te gaan doen aan die FIFA-agenda.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:46 schreef Caland het volgende:
Ja, daar gaan we dus niet uitkomen.
Beetje spelers gaan straffen omdat ze voor hun land uitkomen, moet niet gekker worden met jou.
Denk je ja? Die 3 onbeduidende spelersquote:Op maandag 24 oktober 2011 21:54 schreef Ritmo het volgende:
Nee, maar Feyenoord kan zoiets wel op z'n minst ter sprake gaan brengen bij die grote clubs. Ik denk zelfs al dat je alleen met de eredivisieclubs al wel een redelijk punt kan maken.
Dan is het gewoon helemaal over en sluiten voor dat kut-toernooi idd. Maar het grootste deel van die spelers die daar actief is en buiten hun eigen continent spelen, spelen in de kleinere voetbal-landjes natuurlijk. Nu zullen ze El Ahmadi niet direct missen in heel Marokko, maar als daar nog 6 of 7 spelers van die selectie bijkomen is dat toch best veel.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Denk je ja? Die 3 onbeduidende spelers
Je gaat ze pas pijn doen wanneer zo'n Drogba, Essien etc. gaan weigeren. Zo werkt dat gewoon. Recht van de sterksten, en de rijksten.
Ja, blijf erbij dat de bonden gezamenlijk het probleem moeten aankaarten bij de FIFA (is dat niet al ooit gedaan?). Je hebt er geen ene fuck aan als je als individuele club je eigen spelers gaat straffen wanneer ze simpelweg voor hun land willen uitkomen.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:00 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dan is het gewoon helemaal over en sluiten voor dat kut-toernooi idd. Maar het grootste deel van die spelers die daar actief is en buiten hun eigen continent spelen, spelen in de kleinere voetbal-landjes natuurlijk. Nu zullen ze El Ahmadi niet direct missen in heel Marokko, maar als daar nog 6 of 7 spelers van die selectie bijkomen is dat toch best veel.
Uit 2009.quote:Het traditionele Europese gezeur om de Afrika Cup
Ieder jaar is het hetzelfde liedje: de Top 2000, jaaroverzichten en goede voornemens. Wat ook elk jaar terugkeert, is het gezeur van managers van Europese clubs die hun Afrikaanse spelers moeten afstaan voor de Afrika Cup. Een overzicht van de belangrijkste spelers en de reacties van hun clubs.
De clubs in Europa kijken iedere keer met weerzin uit naar de Afrika Cup. Het grootste voetbaltoernooi op Afrikaanse bodem vindt om de twee jaar plaats, voornamelijk in de maand januari. En dat is nu juist de drukke voetbalperiode in Europa. In Engeland, bijvoorbeeld, zijn de dagen tussen kerst en oud & nieuw verreweg de meest hectische periode.
Maar de clubs hebben geen keus. Ze zijn verplicht om hun spelers minimaal 14 dagen voor aanvang van het toernooi vrij te geven. Zo zijn de regels van de wereldvoetbalbond FIFA. En protesteren, zoals men in Europa steevast doet, heeft geen enkele zin. In het slechtste geval zijn clubs hun Afrikaanse spelers dus een week of vijf kwijt.
Er is slechts één uitzondering op de regel. Als clubs een onderlinge overeenkomst sluiten met de voetbalbond van het desbetreffende Afrikaanse land, is het mogelijk dat een speler zich later bij zijn ploegmakkers voegt. De Afrikaanse voetbalbonden doen alleen liever niet aan zulke deals; ze halen daar immers geen voordeel uit. En dus moeten de clubs lijdzaam toezien hoe zij hun spelers kwijtraken.
Balende clubs
De grootste klacht van de clubs in Europa betreft de timing van de Afrika Cup. In het verleden zijn er al vele pogingen ondernomen bij de Afrikaanse voetbalbond CAF om het toernooi naar de zomer te verplaatsen. Dan liggen immers de Europese voetbalcompetities stil. Maar volgens de CAF kampen grote delen van Afrika dan juist met heftige regens. De Europese zomer valt gelijk met het Afrikaanse regenseizoen.
De CAF deed voor deze editie van de Afrika Cup, die in Angola wordt gehouden, een heel kleine concessie. De startdatum van het toernooi werd met één week vervroegd. Eind januari is het feest voorbij, in plaats van rond de 10 februari, zoals gebruikelijk was. Dit gebaar is echter een wassen neus; de Europese clubs hebben er in ieder geval niets aan.
Clubs zijn hun, vaak zeer belangrijke, spelers niet alleen wekenlang kwijt, ze moeten wel gewoon de extravagante salarissen van de voetballers doorbetalen. De Ivoriaanse ster Didier Drogba legt de vinger op de zere plek als hij zegt: ‘Ik vind het heel moeilijk om Chelsea te moeten verlaten voor de Afrika Cup, omdat het de club is die mijn loon betaalt.’
Daarnaast gebeurt het niet zelden dat gezichtsbepalende spelers geblesseerd terugkeren uit Afrika. Die kans is ook aanzienlijk, zeker als je bedenkt dat het spel tijdens de Afrika Cup vaak spijkerhard is en omdat de voetbalvelden vaak van erbarmelijke kwaliteit zijn. Zo klaagde men tijdens de Afrika Cup 2008 in Ghana steen en been over het “te hoge gras”, dat de kans op blessures sterk vergrootte.
Trots
Clubs in Europa vragen hun Afrikaanse spelers dan ook vaak om simpelweg te weigeren af te reizen naar Afrika. Ze spelen daarmee in op het schuldgevoel van de spelers, die immers hun rijkdom en faam te danken hebben aan hun vast werkgever, de club. Voor de spelers is er nog een dilemma. Als zij voor vier of vijf weken naar Afrika vertrekken, zijn ze mogelijk hun basisplek kwijt.
Dat laatste argument is volgend jaar des te sterker. Het risico dat een vervanger beter presteert, is altijd aanwezig. En mocht de speler zijn basisplek in de ploeg kwijt zijn, dan bestaat er zelfs de kans dat zijn land hem niet meer oproept. En dat brengt een eventuele deelname aan het WK 2010 in Zuid-Afrika in gevaar.
Het gros van de Afrikaanse voetballers zal geen gehoor geven aan hun club om de Afrika Cup aan zich voorbij te laten gaan. Daarvoor zijn ze te trots op hun land. Zoals Drogba het omschrijft: ‘Niemand pakt mij de Afrika Cup af. Mijn land heeft mij nodig.’
De Afrikaanse spelers in Europa hebben tijdens de Afrika Cup een welhaast goddelijke status. Een weigering om voor het eigen land uit te komen, is nagenoeg onmogelijk. Wie het wel waagt om te bedanken voor het nationale elftal, roept de woede van de bevolking op zich af. En dat uit zich niet zelden in geweld tegen de speler en zijn familie.
Premier League
Het zijn vooral Engeland en Frankrijk, de voornaamste ex-kolonisatoren op het continent, die de meeste Afrikaanse spelers verliezen. In Engeland lijden Chelsea en Portsmouth het meest onder de Afrika Cup in januari. Chelsea neemt afscheid van vier van haar beste vaste krachten: Salomon Kalou (Ivoorkust), Michael Essien (Ghana), John Obi Mikel (Nigeria) en Didier Drogba (Ivoorkust). Bij Portsmouth moeten ze zelfs zes spelers missen, waaronder Aruna Dindane (Ivoorkust) en Nwankwo Kanu (Nigeria).
De Afrikaanse spelers missen zodoende zeker vier speelronden in de Engelse Premier League. Het kan bijna niet anders of Chelsea moet enkele aankopen doen om het verlies op te vangen. In het roddelcircuit worden Luis Suarez, Mario Balotelli en Ruud van Nistelrooij als mogelijke aankopen genoemd. Trainer Ancelotti heeft aangegeven geen spelers te zullen aantrekken.
Van Fulham is Diomansky Kamara opgeëist door Senegal. De Engelse club wil dat de Ghanese speler John Paintsil op 28 december nog meespeelt tegen Chelsea maar dat ziet de Ghanese voetbalbond GFA niet zitten. Ghana wil dat Paintsil zich op 27 december meldt bij de selectie, de “Black Stars”. De Engelse club heeft geen poot om te staan en zal de voetballer dus moeten afstaan.
Ook Manchester City moet bepalende spelers afstaan. Emmanuel Adebayor en Kolo Touré moeten zich ruim op tijd bij het trainingskamp van respectievelijk Togo en Ivoorkust melden. Op 11 januari spelen zij hun eerste wedstrijd in de Afrika Cup. Manchester City speelt op 6 januari een League Cup wedstrijd. “The Citizens” zullen het zonder de Afrikanen moeten doen.
Spelers op de Afrika Cup
Verder zullen onder andere de volgende spelers, uitkomend in de Premier League, acteren op het Afrikaanse kampioenschap: de Nigerianen Joseph Yobo en Yakubu (beiden Everton), Kameroener Alexandre Song en Ivoriaan Emmanuel Eboué (beiden Arsenal) en Kameroener Andre Bikey van Burnley.
Ook in de andere grote competities worden spelers gemist. Het aantal spelers uit de Franse competitie dat de grote oversteek zal maken, is te groot om hier op te noemen.
In Spanje is Frédéric Kanouté (Sevilla) in januari niet in Spanje maar wel voor Mali te bewonderen. Ook zijn ploeggenoot bij het nationale elftal, Seydou Keita (Barcelona), moeten ze in de Primera Division missen.
In de Italiaanse Serie A moet de Kameroener Samuel Eto’o (Inter Milan) zich bij de Indomitable Lions voegen.
Ook enkele spelers uit onze eigen Nederlandse competitie reizen af naar het Afrikaanse continent. Grote kans dat de Kameroener Eyong Enoh (Ajax), de Ivoriaan Sekou Cissé (Feyenoord) en de Ghanezen Matthew Amoah (NAC Breda), Nana Asare (FC Utrecht) en Eric Addo (Roda JC) voor de Afrika Cup worden opgeroepen. Hen zien wij dus een tijdje niet langskomen in de samenvattingen op de zondagavond.
Ze kunnen het hooguit boycotten, met als gevolg sancties en ontevreden spelers. Dus kapitaalvernietiging. Zie ook dat een club als Barcelona 4 jaar geleden al een keer protest heeft ingediend, heeft allemaal niks uitgehaald.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:28 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het lijkt me toch dat die clubs gezamelijk zo'n FIFA-regel moeten kunnen afschaffen?
Heerlijk man!quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:39 schreef Muto het volgende:
http://nos.nl/video/306880-van-afdankertje-tot-regisseur.html
Hebben clubs dan echt geen enkele zeggenschap om regels aan te passen? Of beter gezegd: de kalender te beinvloeden? Er zal geen Europese club zijn die hier blij mee is.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze kunnen het hooguit boycotten, met als gevolg sancties en ontevreden spelers. Dus kapitaalvernietiging. Zie ook dat een club als Barcelona 4 jaar geleden al een keer protest heeft ingediend, heeft allemaal niks uitgehaald.
Opzich is dat regenseizoen tijdens onze zomer ook wel een goed argument natuurlijk.
Het moet inderdaad niet te gek worden. Er is ook nog een ondergrens voor Feyenoord-spelers en die is dat er gewoon elke wedstrijd met inzet en beleving moet worden gevoetbald. Ik ben het wel een beetje met Ritmo eens. Hun applausje en complimenten hebben ze gehad, maar nu weten we het wel.quote:Op maandag 24 oktober 2011 18:25 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Man man man, wat maakt Feyenoord zich klein en belachelijk.. Het lijkt wel of wij Emmen zijn, en Ajax Barcelona ofzo.Nog even en ze brengen een nieuwe DVD uit.
Het vieren van de supporters is natuurlijk veel meer dan het gelijkspel tegen Ajax alleen. Dankzij het vertoonde spel durven we 'nu al' weer omhoog te kijken. We hebben zondag kunnen zien dat zelfs na jaren van mismanagement en saneren Feyenoord niet kapot te krijgen is.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 01:05 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Het moet inderdaad niet te gek worden. Er is ook nog een ondergrens voor Feyenoord-spelers en die is dat er gewoon elke wedstrijd met inzet en beleving moet worden gevoetbald. Ik ben het wel een beetje met Ritmo eens. Hun applausje en complimenten hebben ze gehad, maar nu weten we het wel.
quote:ROTTERDAM – John Guidetti is erg onder de indruk van zijn ploeggenoten bij Feyenoord, die hij zondag vanaf de bank zag schitteren tegen Ajax (1-1). De Zweedse huurspits van Manchester City, herstellende van een griepje, legt de lat hoog.
Foto: ProShots
“Waar we dit seizoen eindigen is afwachten, maar ik denk aardig hoog,” zegt hij in het nieuwe NUsport-magazine.
“Misschien worden we zelfs wel kampioen. Alles is mogelijk. Maar laten we ons eerst maar richten op plaatsing voor Europees voetbal.”
Of hij na dit seizoen eventueel opnieuw aan Feyenoord verhuurd wil worden, kan Guidetti nog niet zeggen. ''Ik kijk nooit te ver vooruit. Op dit moment focus ik me alleen op dit seizoen bij Feyenoord.”
Zijn ambities zijn groot. “Natuurlijk, iedereen heeft dromen! Ik wil met Zweden het WK winnen, de Gouden Bal in ontvangst nemen als beste speler ter wereld en de eerste spits van Manchester City worden. Het liefst zo snel mogelijk allemaal. Maar je moet in het heden leven, hè. En voor nu is mijn eerste doel: morgen zo goed mogelijk trainen. Verder kijk ik niet.”
EK 2012
Toch heeft de negentienjarige spits al een volgend doel voor ogen. Hij hoopt op een plek in de Zweedse selectie voor het EK van 2012.
''Daar wil ik dit seizoen naartoe werken. Wat moet ik doen om dat doel te bereiken? Dáár focus ik me nu op. Zodat het me gaat lukken. Ik denk dat de kans groot is dat bondscoach Erik Hamrén me meeneemt naar het EK.”
nu nog een paar velddoelpunten...quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 09:10 schreef Paul-89 het volgende:
Ik vind het wel mooi zo'n uitgesproken types.
Leverkussen, Basel. Het uitnodigen van Nancy lijkt me een logische stap.quote:Leverkusen zegt oefenduel Feyenoord af
Feyenoord zoekt voor het trainingskamp in januari in het Spaanse Marbella nog naar een oefenpartner, meldt het AD. De Rotterdammers hoopten Bayer Leverkusen te strikken, maar de Duitsers besloten gisteren na de jaarwisseling in Portugal te overwinteren. Feyenoord heeft FC Basel uit Zwitserland op het oog als nieuwe sparringpartner.
Elftalleider Bas van Noortwijk verbleef gisteren in Marbella om de faciliteiten te bekijken.
Het schemerde eigenlijk al een beetje door dat deze optie zowel door de gemeente als de club het meest serieus werd genomen. Een heel nieuw stadion is in deze tijd gewoonweg niet mogelijk, zal ook wel hier op uitdraaien gok ik. Maar begrijp dat de nieuwe beslissing nu ergens naar de lente wordt uitgesteld?quote:Feyenoord overweegt miljoenen kostende metamorfose van De Kuip
De beslissing over de bouw van een nieuw stadion voor Feyenoord wordt uitgesteld, zo schrijft De Telegraaf dinsdag. De club uit Rotterdam-Zuid heeft volgens het dagblad geen zekerheid dat de gemeente Rotterdam met een achtergestelde lening volledig achter de bouw van een totaal nieuw stadion met plaats voor 63.000 toeschouwers aan de Maas gaat staan.
Feyenoord onderzoekt de mogelijkheid om De Kuip over een periode van vier jaar een miljoenen kostende metamorfose te laten ondergaan. "Er wordt gedacht aan een sloop/nieuwbouwvariant waarbij elk seizoen een hele zijde van het stadion wordt herbouwd", legt algemeen directeur Eric Gudde uit. "De aannemers garanderen ons tijdens de bouw nog een capaciteit van ruim 40.000 plaatsen."
"Het nadeel is dat de club over een lange periode met een bouwval te maken heeft. Je zit met onaantrekkelijke bouwtorens, zoals FC Twente die ook had." De gemeenteraad van Rotterdam stuurt ook op die optie aan. Gudde geeft aan er op die manier geen miljoenen aan onteigeningskosten (voor de bedrijven langs de Maas) bovenop de nieuwbouw komen. Voor een heel nieuw stadion zou daarbij een aantal bedrijven moeten verhuizen, die schuin tegenover De Kuip zijn gevestigd.
Gudde vindt niks doen 'geen oplossing' en 'financieel onverantwoord naar de toekomst toe'. "Daarom moet Feyenoord duidelijkheid krijgen over de komst van een moderner en groter stadion. Dit is voor de club de laatste of voorlaatste kans. Er is geen stad in Europa of Amerika waar een stadion zonder de hulp van de gemeente verrijst." Bundesliga-club Hannover 96 koos eerder ook voor een sloop/nieuwbouwvariant en kreeg er een fenomenaal stadion voor terug.
Erg benieuwd of ze nou uitbouw van varkenoord bedoelen of een compleet nieuw complex ergens anders.quote:Feyenoord wil nieuw trainingscomplex
De gemeente Rotterdam heeft plannen ontvangen van Feyenoord voor een nieuw trainingscomplex. Op het moderne onderkomen moeten het eerste elftal, de jeugdelftallen én de amateurtak terecht kunnen. Voor ideeën over een nieuw trainingscomplex bezocht Feyenoord de afgelopen tijd enkele keren Herdgang van PSV.
"Wij willen ook een soort Herdgang', zegt technisch directeur Martin van Geel tegen Voetbal International.
Feyenoord moet momenteel elke dag vanaf De Kuip over de Coen Moulijnweg, een drukke weg naast het stadion, naar het trainingscomplex Varkenoord lopen. Geen ideale situatie, vindt de leiding. De plannen lopen gelijk met die voor een nieuw stadion, maar ze kunnen losgekoppeld worden als de komst van nieuw stadion wordt uitgesteld. In december krijgt Feyenoord waarschijnlijk uitsluitsel van de gemeente.
Volgens Johan Derksen gisteren gewoon op Varkenoord.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Erg benieuwd of ze nou uitbouw van varkenoord bedoelen of een compleet nieuw complex ergens anders.
sowieso het enige stadion dat voetbal uitstraalt en ademt.quote:
Als onze grote vriend nou eens vaker op deze manier dacht.quote:Gudde vindt niks doen 'geen oplossing' en 'financieel onverantwoord naar de toekomst toe'.
Maar om het later dik verbouwd te hebben is gewoon pure noodzaak. Ik zie het eigenlijk wel zitten.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:39 schreef zoekeenleven het volgende:
Zit je wel 3 tot 4 jaar in een bouwput te voetballen, en ook dat er minder plekken zijn kan niet goed zijn voor de inkomsten van Feyenoord.
quote:Hoe is het mogelijk dat El Ahmadi in Dubai speelde?'
Karim El Ahmadi begon dit seizoen aan de voorbereiding in de wetenschap dat Feyenoord nog altijd vurig hoopte op zijn vertrek. Na een half seizoen op huurbasis bij Al Ahli in Dubai, waar hij onder meer met Fabio Cannavaro speelde, besloot de middenvelder toch vol gas te geven in de Kuip.
Ronald Koeman knoopte in zijn eerste trainingsweek een ontspannen praatje met hem aan. 'Ik heb Karim toen gevraagd hoe het in vredesnaam mogelijk was dat hij een half jaar in Dubai had gespeeld', zegt Koeman.
De trainer vertelde dat zo'n stap slechts gezet moest worden door spelers die alles al hebben meegemaakt. Spelers bovendien, die ernstig op leeftijd zijn. ,,Verder heb ik niets met hem uitgehaald. Hij is gewoon gaan spelen en krijgt vertrouwen. En op dit moment is hij de meest constante speler van Feyenoord.''
Bondscoach Eric Gerets riep hem alweer op voor het nationale elftal van Marokko. 'Door mijn periode in Dubai was ik uit beeld geraakt. Tegen AZ uit zat meneer Gerets op de tribune. Ja, ik hoop er straks tijdens de Afrika Cup (in januari in Gabon en Equatoriaal Guinee, red.) ook weer bij te zijn. Je zegt gewoon geen nee als je voor jouw land mag uitkomen. We kwalificeerden ons onlangs tegen Tanzania. Het leek wel of wij de Afrika Cup al hadden gewonnen.'
Verwacht het niet aangezien Feyenoord de Kuip ook gewoon huurt van Stadion Feyenoord N.V. wat volgens mij onderdeel is van de amateur-tak. Dat is ook de hele reden dat die gesprekken gaande zijn/waren om de prof-tak en de amateur-tak weer samen te voegen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:52 schreef Ritmo het volgende:
Verdient Feyenoord nog iets aan b.v. optredens ofzo in de Kuip eigenlijk? Wellicht dat dan een verbouwing van het stadion om het weer aantrekkelijk te maken voor grote artiesten dan een optie is.
Maar excessieve uitgaven zijn ook niet goed voor Feyenoord, dus ik denk dat de misgelopen inkomsten van kaartjes in het niet valt bij de miljoenen die komen kijken bij de bouw van een nieuw stadion.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:39 schreef zoekeenleven het volgende:
Zit je wel 3 tot 4 jaar in een bouwput te voetballen, en ook dat er minder plekken zijn kan niet goed zijn voor de inkomsten van Feyenoord.
Dan zal er toch een dak bovenop moeten zitten, want geen organisator die er aan denkt om 50.000 man 80 euro voor een kaartje te laten betalen en vervolgens in de stromende regen te laten staan.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:52 schreef Ritmo het volgende:
Verdient Feyenoord nog iets aan b.v. optredens ofzo in de Kuip eigenlijk? Wellicht dat dan een verbouwing van het stadion om het weer aantrekkelijk te maken voor grote artiesten dan een optie is.
Geen dak alsjeblieft.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dan zal er toch een dak bovenop moeten zitten, want geen organisator die er aan denkt om 50.000 man 80 euro voor een kaartje te laten betalen en vervolgens in de stromende regen te laten staan.
Deze gast heeft echt wel karakter, voor zover we dat nog niet wisten.quote:Guidetti wil slagen voor 'jongens op zandvlaktes Kenia'
John Guidetti groeide deels op in Kenia, waar zijn vader Mike werkte bij een Zweeds onderwijsproject in Nairobi. De spits van Feyenoord verbleef er als kind twee lange periodes, van zijn derde tot zijn zesde levensjaar en tiende tot zijn twaalfde.
Guidetti, die door Feyenoord is gehuurd van Manchester City, voetbalde er in de sloppenwijken van Kibera of Mathare met leeftijdsgenootjes. En die is hij als profvoetballer nooit vergeten. Sterker nog, de periodes in Kenia hebben hem gemaakt tot de persoon die hij nu is, zegt Guidetti in NUsport.
De Zweedse spits is in Nairobi er zelfs een voetbalschool begonnen. Met kerst gaat hij terug naar het Afrikaanse land. 'Ze hebben niet eens geld voor de bus en moeten daarom overal lopend heen,' zegt Guidetti in NUsport. 'Ik voel me ook zeer bevoorrecht met mijn bestaan als profvoetballer. Ik ben erg, erg gezegend.'
'Rond kerst ga ik voor het eerst weer terug naar Kenia. Ik neem dan geen kleren voor mezelf mee, zodat ik zoveel mogelijk koffers met voetbalshirts, voetbalschoenen en ballen voor de mensen daar kan meenemen. Zo wil ik de jongens met wie ik vroeger op de zandvlaktes heb gespeeld zo veel mogelijk helpen. Ook voor hén wil ik slagen als voetballer. Want wat ik nu voor de mensen in Kenia kan betekenen, is nog niks in vergelijking met wat voor ze kan doen als ik straks een superster ben.'
Is er geen tussenoplossing om bezoekers droog te houden? Dus iets simpelers dan een groot mechanisch schuifdak?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:07 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Inderdaad, maar zou dat bij een eventueel nieuw stadion er niet per definitie op komen?
Dat zou sowieso geen slecht idee zijn. Maar daar heb je bij concerten enzo (als iedereen op het veld staat) geen zak aan.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:16 schreef Sjapoela het volgende:
Aub geen dak, laat de overkapping en de duizend lampen van het Feijenoord stadion in hun waarde...!!!
Maak de overkapping dan breder als dat bouwtechnisch gezien mogelijk is
Eigenlijk zou je dat ook niet eens moeten willen. Kijk maar naar het Geldredome, een paupergrasmat heb je dan gelijk.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat zou sowieso geen slecht idee zijn. Maar daar heb je bij concerten enzo (als iedereen op het veld staat) geen zak aan.
Je hebt gelijk maar het doet pijn. Okee, die inkomsten zijn nodig maar luister:quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat zou sowieso geen slecht idee zijn. Maar daar heb je bij concerten enzo (als iedereen op het veld staat) geen zak aan.
Bij het Gelredome heb je een 'uitschuif-grasmat' die ze onder het stadion wegschuiven bij evenementen. Volgens mij werkt dat aardig want het is redelijk goed gras daar altijd, als je Vitesse ziet spelen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:21 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je dat ook niet eens moeten willen. Kijk maar naar het Geldredome, een paupergrasmat heb je dan gelijk.
Maar goed, het gaat om de centjes.
I know. Maar je moet wel realistisch blijven. Niet alle veranderingen zijn per definitie slecht.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:22 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Je hebt gelijk maar het doet pijn. Okee, die inkomsten zijn nodig maar luister:
4 reuzen, elk een goliath, als de hoeders van de stad, symbolen voor het hele LEGIOEN!
Dat is het mooiste gedeelte, daarom, niet alleen daarom, maar geeb dak!
Whut ? Dat veld is echt dramatisch.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:23 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Bij het Gelredome heb je een 'uitschuif-grasmat' die ze onder het stadion wegschuiven bij evenementen. Volgens mij werkt dat aardig want het is redelijk goed gras daar altijd, als je Vitesse ziet spelen.
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:22 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Je hebt gelijk maar het doet pijn. Okee, die inkomsten zijn nodig maar luister:
4 reuzen, elk een goliath, als de hoeders van de stad, symbolen voor het hele LEGIOEN!
Dat is het mooiste gedeelte, daarom, niet alleen daarom, maar geeb dak!
Ik weet niet of je Vitesse - PSV hebt gezien maar dat gras lag er echt verpauperd bij toen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:23 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Bij het Gelredome heb je een 'uitschuif-grasmat' die ze onder het stadion wegschuiven bij evenementen. Volgens mij werkt dat aardig want het is redelijk goed gras daar altijd, als je Vitesse ziet spelen.
Valt wel mee toch?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:24 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Whut ? Dat veld is echt dramatisch.
Ja, maar of dat direct daarmee te maken heeft? Er zijn ook genoeg 'ouderwetse' stadions zonder dergelijke technieken die een slechte grasmat hebben.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:24 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
[..]
Ik weet niet of je Vitesse - PSV hebt gezien maar dat gras lag er echt verpauperd bij toen.
Nee dat valt niet mee, een van de slechtste velden van NL, altijd heel erg los. Zit nu een maand of 6 weer een andere mat in maar die is ook alweer bagger, zoals zondag goed te zien was.quote:
Zelf geven ze Nick en Simon de schuld van de slechte grasmatquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:26 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Nee dat valt niet mee, een van de slechtste velden van NL, altijd heel erg los. Zit nu een maand of 6 weer een andere mat in maar die is ook alweer bagger, zoals zondag goed te zien was.
Het heeft idd gewoon met onderhoud te maken, en niet of je een dak of een uitschuif-veld hebt.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:28 schreef Caland het volgende:
Dat heeft dan meer met het onderhouden van de mat te maken. Wij hebben de duurste mat én de beste technologie om de mat te onderhouden. Paar jaar terug is Ajax ook op 'onze' manier (en dat van PSV) overgegaan en daar is de mat nu ook altijd meer dan prima. Ondanks de concerten en het ontbreken van een uitschuifbaar veld.
Toeval dan dat het Gelredome en Arena zoveel gezeik hebben/hadden met de grasmat ?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:30 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Het heeft idd gewoon met onderhoud te maken, en niet of je een dak of een uitschuif-veld hebt.
Zitten volgens mij alleen maar voordelen aan verbonden hoor. Wat zou er slecht voor het gras aan moeten zijn als het in de buitenlucht in de volle zon kan groeien. Dit gecombineerd met de speciale behandelingen moet een dak in principe voor het gras geen probleem zijn. Het is alleen funest voor de sfeer.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:32 schreef TheGreatHooD het volgende:
Ik denk dat zon uitschuivend veld toch wel nadelig is voor de grasmat, hoe je het wend of keert.
En zon dak haalt toch wel de magie van de Kuip deels weg.
Er zijn na het Gelredome verdomd weinig clubs geweest die toen ze naar een nieuw stadion gingen gekozen hebben voor het uitschuifbare veld. Net zoals dat nu het kunstgras toch nog niet de oplossing is terwijl ze dat een jaar of 5 gelden zagen als de oplossing.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:36 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Zitten volgens mij alleen maar voordelen aan verbonden hoor. Wat zou er slecht voor het gras aan moeten zijn als het in de buitenlucht in de volle zon kan groeien. Dit gecombineerd met de speciale behandelingen moet een dak in principe voor het gras geen probleem zijn. Het is alleen funest voor de sfeer.
Slechte vorm van onderhoud. Denk dat het wel zo simpel ligt. De arena vind je de laatste jaren altijd terug in de top 3 van beste grasmatten uit dat VI-onderzoek sinds ze zijn overgestapt op 'ons' systeem.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:32 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Toeval dan dat het Gelredome en Arena zoveel gezeik hebben/hadden met de grasmat ?
quote:1. Real Madrid
2. Arsenal
3. Feyenoord
4. Barcelona
5. Liverpool
6. RSC Anderlecht
7. Swansea City
8. Tottenham
9. HSV
10. Ipswich Town
Klopt het heeft natuurlijk ook met de juiste middelen te maken maar Feyenoord had voor dat nieuwe systeem ook al een geweldige grasmat.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Slechte vorm van onderhoud. Denk dat het wel zo simpel ligt. De arena vind je de laatste jaren altijd terug in de top 3 van beste grasmatten uit dat VI-onderzoek sinds ze zijn overgestapt op 'ons' systeem.
Paar jaar terug was dat Europese onderzoek toch nog? Feyenoord kwam er als derde uit
[..]
Tuurlijk, als er een nieuw stadion komt moet dat kunnen concurreren met het stadion in Amsterdam, om hun de grote concerten voor de neus weg te kunnen kapen. Uiteraard is voetbal de hoofdmoot, maar af en toe concert brengt toch geld in het laadje. En dak is dan wel wenselijk en moet tijdens voetbalwedstrijden zeker open blijven.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:11 schreef Caland het volgende:
Als er een dak op komt moeten we gewoon eisen dat die bij voetbalwedstrijden altijd open is, ongeacht het weer.
Hopelijk krijgt hij nog speelminuten (denk het wel)quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:06 schreef Paul-89 het volgende:
Anass Achahbar donderdag bij selectie.
quote:Druk is goed voor Feyenoorders.
Ook Bert van Marwijk keek zondag met plezier naar de verrichtingen van Feyenoord in de Klassieker tegen Ajax.
Je ziet dat Ronald Koeman er als trainer nu druk op legt. Vorig seizoen werd de druk op het jonge elftal er intern juist vanaf gehaald. Ik denk dat wat meer druk beter is, zegt Van Marwijk in het AD.
Hij wil nog geen voorspelling doen over hoe hoog zijn oude club dit seizoen kan eindigen. Laten we daar nog even mee wachten en kijken hoe de ontwikkeling van de ploeg verder gaat.
Waar zit dat fragment ?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:10 schreef Caland het volgende:
http://www.sporza.be/cm/s(...)Time_24_10/1.1140094
Soort Belgische voetbal international met Been en Boskamp.
'Zou je ooit nog eens terug willen keren bij Feyenoord?'
'Nee'
Op basis van het feit dat
Met alle respect
Nogmaals
[..]![]()
Als we met twee doelpunten verschil voor staan meteen inbrengen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:06 schreef Paul-89 het volgende:
Anass Achahbar donderdag bij selectie.
Het was 'Zie je jezelf ooit nog terug keren bij Feyenoord?', dat is toch net een andere vraagstelling he.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:10 schreef Caland het volgende:
'Zou je ooit nog eens terug willen keren bij Feyenoord?'
Man...wat een saai programma. Heeft dat publiek voor aanvang een paar pilletjes valium gehad ofzo. Wat een paspoppen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:10 schreef Caland het volgende:
http://www.sporza.be/cm/s(...)Time_24_10/1.1140094
Soort Belgische voetbal international met Been en Boskamp.
'Zou je ooit nog eens terug willen keren bij Feyenoord?'
'Nee'
Op basis van het feit dat
Met alle respect
Nogmaals
[..]![]()
Been moet echt die stopwoordjes afleren, als ik speler was zou ik niet eens meer horen wat hij zegt.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:10 schreef Caland het volgende:
http://www.sporza.be/cm/s(...)Time_24_10/1.1140094
Soort Belgische voetbal international met Been en Boskamp.
'Zou je ooit nog eens terug willen keren bij Feyenoord?'
'Nee'
Op basis van het feit dat
Met alle respect
Nogmaals
[..]![]()
Knurft. Tot vorige week waren er nog volop kaarten voor Grunn vakken.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:11 schreef Caland het volgende:
Toch maar een kaart voor Grunn uit gehaald, kom ik bij de ticketbox bleek het uitverkocht te zijn voor Groningen-supporters (was vrije verkoop) Eerste keer in tijden dus weer in de combibus zondag
Ja, ik weet het. Te lang lopen twijfelen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:12 schreef Happel het volgende:
[..]
Knurft. Tot vorige week waren er nog volop kaarten voor Grunn vakken.
Zelf ook niks gehaald trouwens, haha.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, ik weet het. Te lang lopen twijfelen.
Gloryhunter.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, ik weet het. Te lang lopen twijfelen.
Neuh, het is meer dat ik die maandagochtend een tentamen heb. En zoals het er nu naar uitziet ben ik ruim op tijd met leren.quote:
Opstap Rotterdam of Beilen? Tenminste Beilen was eerst de opstapplaats maar dat blijkt nu niet mogelijk te zijn door wegwerkzaamheden ofzo.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:11 schreef Caland het volgende:
Toch maar een kaart voor Grunn uit gehaald, kom ik bij de ticketbox bleek het uitverkocht te zijn voor Groningen-supporters (was vrije verkoop) Eerste keer in tijden dus weer in de combibus zondag
Rotterdam.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:26 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Opstap Rotterdam of Beilen? Tenminste Beilen was eerst de opstapplaats maar dat blijkt nu niet mogelijk te zijn door wegwerkzaamheden ofzo.
Oh, alcohol op de heenweg lukt ook wel joh. Gewoon een beetje creatief zijn.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:30 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Vreselijk! Hoop voor je dat ze bier verkopen op de terugweg
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh, alcohol op de heenweg lukt ook wel joh. Gewoon een beetje creatief zijn.
Laatste keer combi was naar Genk toen. Gewoon zo'n breaker van friesche vlag uitspoelen, strohrum 80 erin en in je boxer.
@Feyenoord: geintje, zoiets zou ik nooit doen.
Dat was gewoon omdat ze het niet goed aanpakten. Tegenwoordig is de grasmat in die UFO prima.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:32 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Toeval dan dat het Gelredome en Arena zoveel gezeik hebben/hadden met de grasmat ?
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh, alcohol op de heenweg lukt ook wel joh. Gewoon een beetje creatief zijn.
Laatste keer combi was naar Genk toen. Gewoon zo'n breaker van friesche vlag uitspoelen, strohrum 80 erin en in je boxer.
@Feyenoord: geintje, zoiets zou ik nooit doen.
nerveus niet, maar ik ben dan wel altijd de sjaakquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 16:39 schreef Maastoren het volgende:
[..]![]()
Ben ik te netjes(schijterig) voor. Als ik soms een flinke toeter in m'n sigarettenpakje doe, word ik al nerveus.
ik bood aan om het in mn auto te leggen want die stond dichtbijquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 17:43 schreef Ritmo het volgende:
![]()
Ach ja, als je betrapt wordt met wat drank en verder normaal doet, dan zal het ergste gevolg toch zijn dat je het af moet staan? Of word je bij er bij zo'n combi direct ook uitgegooid?
Het is wel krom. Bij thuiswedstrijden lijkt het af en toe of je gewoon in de coffeshop zit. Bij uitwedstrijden worden ook wel veel pretsigaretten gerookt. Staan ze ook gewoon naast een steward te draaien.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:04 schreef Keltie het volgende:
[..]
nerveus niet, maar ik ben dan wel altijd de sjaak
sindsdien maar in kokertjes (joint tubes oid?) en in een schoen
Netjes. Zo hoort het ook.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:07 schreef Keltie het volgende:
[..]
ik bood aan om het in mn auto te leggen want die stond dichtbijdus nadat ik die joint weggepleurt had mocht ik de bus in.
Dat was wel nadat ze een blad zochten om mn seizoenkaartnummer op te schrijven. Was ik er vanaf en zij ook geen gedoe. Vonden ze goed.
Ze zitten ook aan de wet en aan de regelgeving van de KNVB en gemeente vast helaas.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:11 schreef Keltie het volgende:
en ik doe geen '@feijenoord:' gelul. Ze moeten het maar eens gaan toestaan, dat zou een hoop supportersgeweld verminderen. Daarnaast blow ik al een tijd niet meer in het stadion, het spel maakt mij regelmatig duf genoeg
Schoolreisje.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:14 schreef Maastoren het volgende:
Als je op de terugweg in een andere bus gaat zitten is de paniek helemaal compleet
paar seizoenen geleden stond ik bij FC Twente op de trap een jointje te roken. Voor mij stond een steward, wat lager zeg maar.. Die stond mij grijzend aan te kijken. Vroeg ik of'ie een trekkie wilde. Dat wilde hij welquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:10 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Het is wel krom. Bij thuiswedstrijden lijkt het af en toe of je gewoon in de coffeshop zit. Bij uitwedstrijden worden ook wel veel pretsigaretten gerookt. Staan ze ook gewoon naast een steward te draaien.
Wat flauwquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:15 schreef Keltie het volgende:
[..]
paar seizoenen geleden stond ik bij FC Twente op de trap een jointje te roken. Voor mij stond een steward, wat lager zeg maar.. Die stond mij grijzend aan te kijken. Vroeg ik of'ie een trekkie wilde. Dat wilde hij welmaar jah, het blijft een steward dus die kreeg'ie niet
Deed verder ook niets..
die hebben allemaal baat bij minder supportersgeweld..quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:14 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ze zitten ook aan de wet en aan de regelgeving van de KNVB en gemeente vast helaas.
[..]
Schoolreisje.![]()
Lijkt me niet dat de drugshonden bij thuiswedstrijden worden verplicht door gemeente Rotterdam of knvb? Zal toch gewoon Feyenoord zijn...quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:17 schreef Keltie het volgende:
[..]
die hebben allemaal baat bij minder supportersgeweld..
Klopt, ik zeg ook niet dat die wetten en regelgeving effectief zijn. Sommige werken juist averechts.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:17 schreef Keltie het volgende:
[..]
die hebben allemaal baat bij minder supportersgeweld..
Dat gele kruis ofzo tochquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:20 schreef Happel het volgende:
Stewards zijn verkapte politieagenten, joh. Voelen zich altijd belangrijk. Waar ik sta probeerde ze ze ons vroeger weg te krijgen, omdat we bij een eventueel ongeval de boel konden ophouden. Stewards werden weggehoond. Ze bleven het elke keer proberen, met altijd hetzelfde resultaat, waardoor ze het nu maar opgegeven hebben. Nooit meer last van.
Ik probeer altijd juist ver van de trap te staan in S. Zodra je ze bovenaan S hoort aftellen weet je dat je op de trap verkeerd staat. Dan duwen ze met z'n allen naar beneden, wat niet prettig is/lijkt.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:26 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Dat gele kruis ofzo toch![]()
Als ze weer eens teveel kaarten voor een vak verkopen en iedereen gaat op de trap zitten beginnen ze ook altijd gelijk te zeuren. Ach ja, gewoon wat relaxede stewards elke wedstrijd beetje op de zelfde plek zetten en je bent van een hoop gezeur af. Gaat toch nooit meer los in het stadion.
Jammer dat het een kindervak is.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:41 schreef Caland het volgende:
Wat dat betreft is X (en al die parterrevakken) wel ideaal. Lekker 14.29 het stadion binnenwandelen, altijd plek.
En alsof ze daar nog moeilijk over doen. Toen ik na de wedstrijd rustig nog een jointje ging roken met mijn maat op O, iedereen was inmiddels weg behalve de uitsupporters, werden we niet gestoord en vonden ze het totaal niet erg.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:41 schreef Muto het volgende:
Overigens fouilleert 80%van de stewards heel slecht. De helft van de keren wordt er niet eens gevoeld wat ik echt in mijn buitenzakken (zit alleen de autosleutels + portemonnee) heb. Gaan ze gewoon er heel licht over.
Maar nu ben ik nou ook niet iemand die blowt, scheld of wat dan ook.
De grote kaartwisseltruc doe ik ook vaakquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:38 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik probeer altijd juist ver van de trap te staan in S. Zodra je ze bovenaan S hoort aftellen weet je dat je op de trap verkeerd staat. Dan duwen ze met z'n allen naar beneden, wat niet prettig is/lijkt.
Overigens is het vooral met bekerwedstijden dat die vakken (vooral S) uitpuilen. Er zijn altijd van die sukkels die te laat een kaartje halen en daardoor eentje voor RR moeten kopen en daardoor niet bij hun maten zitten. Dan begint de grote wisseltruc en uiteindelijk zit heel vak S te vol. Wel briljant overigens.
Mwah, ligt eraan waar je staat. Juist aan de zijkanten staat vaak wel wat ouder volk. Het merendeel van de 14.29 binnenkomers dus.quote:
Het merendeel van de stewards vraagt dan ook nog geen eens om je kaart. Zo nemen een maat en ik vaak iemand mee naar R, gewoon doorlopen. Vragen ze wel om een kaart, zijn m'n maat en ik natuurlijk de eerste bij hem, doen lang over het pakken van een kaart en die vriend van ons loopt gewoon doorquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:42 schreef Maastoren het volgende:
[..]
De grote kaartwisseltruc doe ik ook vaak
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, ligt eraan waar je staat. Juist aan de zijkanten staat vaak wel wat ouder volk. Het merendeel van de 14.29 binnenkomers dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dan nog heb ik het niet zo op X."A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
Ik zit altijd een uur/45 minuten voor de wedstrijd in De Kuip. Of ik wil in de zon of in droog onder het afdakje zitten en niet bij de trappen. Tja, en zeker gezien het snel vol zijn van Vak S moet je dan altijd wel optijd binnen zijn.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:41 schreef Caland het volgende:
Wat dat betreft is X (en al die parterrevakken) wel ideaal. Lekker 14.29 het stadion binnenwandelen, altijd plek.
RT @GWijnaldum.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:48 schreef Tomasso het volgende:
Daarnaast heb de oma van Wijnaldum een snor.
Ze worden ingehuurd door Feijenoord inderdaad. Komen van heinde en ver.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:30 schreef Caland het volgende:
Vraag me sowieso af of basis van wat die lui steward worden. Weet nog toen ik in het begin in de Kuip kwam het vooral veel oudjes waren, die het volgens mij vrijwillig deden en het ook gewoon leuk vonden.
Nu doen ze het vanuit een opleiding ofzo? Of nog steeds vrijwillig...
Si, het beruchte gele kruis.quote:
Gewoon een functie in de technische staf. Maar hij moet ook nog groeien. Misschein dat hij wel altijd bij de jeugd of een rol in het 1e elftal gaat spelen maar nooit hoofdcoach.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 19:10 schreef Caland het volgende:
Ik zie eigenlijk helemaal geen toekomstig trainer in Makaay.
Spitsentrainer op z'n hoogst idd.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 19:10 schreef Caland het volgende:
Ik zie eigenlijk helemaal geen toekomstig trainer in Makaay.
Ben je 12?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 22:35 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik word trouwens bijna nooit gefouilleerd, kan meestal zo doorlopen. Alleen even m'n tas bekijken, maar als ik zeg dat ik alleen brood en een pakje dubbelfris () bij me heb kan ik zo door.
Van Haaren en Nelom daarheen sturen lijkt me een prima zet. Achabar is nog te jong, misschien volgend jaar.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 22:28 schreef Ritmo het volgende:
En dan nog echt met 3-0 verliezen ook.
Denk overigens wel dat het heel belangrijk is dat Excelsior in de eredivisie blijft. Precies het juiste podium voor iemand als Clasie of Ramstein (die anders wellicht 'verzopen' waren) in hun situatie vorig jaar. In de eerste divisie is die optie er niet, daar kun je je niet hard genoeg ontwikkelen om de sprong naar Feyenoord te maken, die is dan echt te groot.
Daarom moeten we uit eigen belang meedenken met Excelsior, en er wellicht nog wat 'versterkingen' heen sturen (Achabar?) in de winterstop. Loopt er nu eigenlijk nog wat interessants uit onze stal rond daar?
Hoezo zou hj het niet meer bij kunnen houden?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 22:37 schreef Ritmo het volgende:
Moest overigens wel lachen gisteren om een discussie bij VI. Derksen die zei dat Vlaar het niveau en de snelle ontwikkeling van Feyenoord niet meer bij dreeg te gaan houden en misschien wel buiten de boot gaat vallen straks.
4 maanden geleden was het nog de omgekeerde wereld.
Moet je gewoon houden iddquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 22:38 schreef Caland het volgende:
Achahbar moet je sowieso niet naar Excelsior sturen, die kan die stap rechtstreeks maken. Anders jaag je hem alleen maar weg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |