Dat. En hou er dan rekening mee dat als je dus bestanden groter dan 4GB wilt overzetten naar je nieuwe bestandsformaat, je of het bestand moet opdelen in meerderen stukken van beneden de 4GB of je moet kiezen om hem HFS+ te formatten. Maar HFS+ gaat niet werken onder windows (in principe).quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:07 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Met disk utility. Maar je moet dan wel je schijf opnieuw formatteren. Dus alle data moet er af.
Kun je'm niet via het netwerk overzetten? Of ergens uploaden?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:08 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee toch! Geen optie met een knopje en daarop klikken?
craaaaaap
Ja, dat kan dus wel. Dan moet je hem dus als FAT formatten en indien je bestanden groter zijn dan 4GB, ze rarren in kleine bestanden om ze zo over te pompen. Tis even wat moeite...quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:11 schreef Buitendam het volgende:
Ah, da's echt kut. Ik heb een Windows PC en een MacBook als laptop voor erbij. Ik ging er eigenlijk zo vanuit dat zo'n schijf gewoon universeel is, zeg maar. Beetje downloaden op de mac en dan op een groot scherm bekijken, maar dat feestje gaat dan niet door. Bummer.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik helemaal niet zo into computers ben. De pc en de Macbook zitten op dit moment wel op het zelfde netwerk dus dat zou moeten kunnen, ik weet alleen niet hoe.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:10 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Kun je'm niet via het netwerk overzetten? Of ergens uploaden?
Wat een onzin zeg.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:12 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, dat kan dus wel. Dan moet je hem dus als FAT formatten en indien je bestanden groter zijn dan 4GB ze rarren in kleine bestanden om ze zo over te pompen. Tis even wat moeite...
Nein. Was dat maar zoquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:12 schreef DutchErrorist het volgende:
Je kan toch gewoon naar NTFS schrijven met een Mac?
Paragon op je mac installeren dan is er niks aan de hand.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:11 schreef Buitendam het volgende:
Ah, da's echt kut. Ik heb een Windows PC en een MacBook als laptop voor erbij. Ik ging er eigenlijk zo vanuit dat zo'n schijf gewoon universeel is, zeg maar. Beetje downloaden op de mac en dan op een groot scherm bekijken, maar dat feestje gaat dan niet door. Bummer.
Godver de hoeren tering tyfus. Eerst gelul gehad met dat formatten ennu kan hij alsnog terug naar NTFSquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:14 schreef DutchErrorist het volgende:
Kent niemand dit ineens meer ofzo?
http://macntfs-3g.blogspot.com/
Toen ik een Mac had installeerde ik dat en kon ik gewoon naar NTFS schrijven.
Dat kon hij altijd al. Die twee programma's bestaan al zo lang.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
Godver de hoeren tering tyfus. Eerst gelul gehad met dat formatten ennu kan hij alsnog terug naar NTFS
Doelbewust mij op het verkeerde pad brengen!quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
Godver de hoeren tering tyfus. Eerst gelul gehad met dat formatten ennu kan hij alsnog terug naar NTFS
Ik had er serieus nog nooit van gehoord. Maar goed, tot 2 weken geleden deed ik enkel een beetje fokken op een mac en werkte ik voornamelijk met Windowsquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:16 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Dat kon hij altijd al. Die twee programma's bestaan al zo lang.
Toen ik een nieuwe MacBook Pro kocht met Lion er op werkte dit niet, vandaar dat ik Paragon heb geinstalleerdquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:14 schreef DutchErrorist het volgende:
Kent niemand dit ineens meer ofzo?
http://macntfs-3g.blogspot.com/
Toen ik een Mac had installeerde ik dat en kon ik gewoon naar NTFS schrijven.
Ptsh en dan al mensen advies geven...quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik had er serieus nog nooit van gehoord. Maar goed, tot 2 weken geleden deed ik enkel een beetje fokken op een mac en werkte ik voornamelijk met Windows
NTFS-3G is gratis toch?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:21 schreef Buitendam het volgende:
Ik kan alleen de trial van 15 dagen installeren, is er geen free version te downloaden?
http://sourceforge.net/pr(...)-macosx.dmg/downloadquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:23 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik kan kiezen: de free trial voor 15 dagen of een key kopen.
Point takenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:22 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ptsh en dan al mensen advies geven...
KUCH KUCH TOR KUCH KUCH RENTSquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:21 schreef Buitendam het volgende:
Ik kan alleen de trial van 15 dagen installeren, is er geen free version te downloaden?
Nieuwsgroepen *schraapt keel* *hoest*quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:39 schreef Dimens het volgende:
[..]
KUCH KUCH TOR KUCH KUCH RENTS
Beetje last van mijn keel.
Eerst zien, dan geloven zeg ik.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:38 schreef Qwea het volgende:
Hmm, ik had vanmiddag gereageerd op een MP ad.. iphone 4 32GB, nieuw in doos, met garantie, 325 euro. Mailtje gehad, ik mag hem hebben (voor 325 euro natuurlijk) inc verzendkosten maar in het mailtje staat ook dat ik hem tijdens kantoor uren kan komen halen (bedrijfje hier om de hoek)\
dat is volgens mij een vet koopje, right?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |