Awww. Arme knulquote:Op woensdag 26 oktober 2011 14:55 schreef YUR het volgende:
Ik wil niet meer in een flat wonen. Buren die de hele dag boren als je ziek thuis bent
Da's de A4quote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:11 schreef GotC het volgende:
Hahah tip: ga niet richting a12 via de stoplichten vh wateringse veld![]()
Had je dat niet eerder kunnn zeggenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:11 schreef GotC het volgende:
Hahah tip: ga niet richting a12 via de stoplichten vh wateringse veld![]()
De stoplichten bleven op rood staan en niemand durfde door te rijden vanwege de flitspalenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 18:48 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Had je dat niet eerder kunnn zeggen?
Ik ben helemaal doorgereden tot afslag Den Hoorn, omgekeerd en vervolgens afslag Rijswijk genomen.
Wat was er gebeurd?
Ik pas op, maar ik heb nog geen ogen in mijn achterhoofd. En echt meer dan blaffen en een btje springen doet ze niet. Als ik nou een grote gevaarlijk pitbull had zou ik zeggen Ja dat kan heel angstig zijn als dat achter je aan rent...maar dit:quote:Op woensdag 26 oktober 2011 21:31 schreef Ikbenmijnwachtwoordkwijt het volgende:
Oppassen met je hond gewoon, hij doet niks, nee en als ie wat doet is het te laat
Omg dat meen je!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:49 schreef admiraal_anaal het volgende:
afgelopen zondag een dierbare verloren aan een hartstilstand. Komende maandag zijn begravenis.... Is zojuist zijn broer met spoed opgenomen in dezelfde kamer als zijn broer. Aorta gescheurd en kans op overleven is nihil
Vecht nu voor zijn leven..... Blijft die familie dan niks bespaard.... Godver
Schoppen is natuurlijk not done, maar ik begrijp de frustratie van de hardloper misschien wel. Als ik zelf hardloop en er gaat een hond meelopen doen ze dat vaak erg vlak bij me. Je hebt als loper dan niet de ruimte om op je gemak door te lopen. En als ze al niet heel dicht bij je loopt gaat je concentratie naar het opletten op de hond en niet meer naar het lopen. En stoppen zit al helemaal niet in je systeem op zo'n moment. Je zit midden in een training.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 20:14 schreef Jill-RMC het volgende:
Net ff lichtelijk uit mn plaat gegaan tegen een hardloper.
Ik was op het strand en 's avonds in het donker is het raar en vreemd als er ineens iemand hijgend op je af komt rennen voor die honden, dus ik riep ze al de hele tijd bij me als ik een hardloper ontwaarde in het donker......tot er dus op een gegeven moment één van achter aan komt rennen. Lex blaffen als een gek. Ik de honden roepen en proberen de aanstichter, Lex, vast te pakken. Die man huppelt weer iets door, Lex dus ook, en hij maakt schopbewegingen naar d'r. Dus ik zeg: je hoeft d'r niet te schoppen, ze doet niets, ze blaft alleen maar. Toen probeerde ie weer verder te rennen, maar ja Lex gaat dan gewoon vrolijk meerennen en blaffen (is natuurlijk ook een leuk spelletje). Gast helemaal pissed: Moet ik m soms doodschoppen!!
Ja, dat is dus net een verkeerde tactiek bij mij. Dus ik ging lichtelijk uit mn plaat en dat ie dan maar flink hard moest doorrennen als ie dat flikte want dan kwam ik dus echt achter m aan.
Echt daar kan ik me zo kwaad om maken. Doe al mn best om d'r te kalmeren en dan gaat ie ook nog eens lopen dreigen. Terwijl als ie gewoon ff 2 tellen stil blijft staan, ik die hond beet kan pakken is er niets aan de hand. Kan hij weer vrolijk door en dan hou ik Lex ff bij me tot ie uit het zicht is.
Wat een bizar toevalquote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:49 schreef admiraal_anaal het volgende:
afgelopen zondag een dierbare verloren aan een hartstilstand. Komende maandag zijn begravenis.... Is zojuist zijn broer met spoed opgenomen in dezelfde kamer als zijn broer. Aorta gescheurd en kans op overleven is nihil
Vecht nu voor zijn leven..... Blijft die familie dan niks bespaard.... Godver
quote:Op donderdag 27 oktober 2011 06:20 schreef GotC het volgende:
[..]
Omg dat meen je!. Dat is echt ongelofelijk.. sterkte voor jullie en de familie van
quote:
Thanksquote:
Klopt ja, maar het 'vervelende' is dat hondenbezitters natuurlijk wel altijd precies weten wat uitrengebied is en wat niet. Terwijl niet-hondenbezitters daar helemaal niet op letten. Zelfs als je bang bent voor honden is het geen doen om daar altijd maar op te letten en regelmatig is het ook nog eens slecht aangegeven (sprak zij uit ervaringquote:Op donderdag 27 oktober 2011 18:16 schreef Jill-RMC het volgende:
Sterkte AA! Lijkt me ook van de andere familie erg moeilijk om precies op dezelfde locatie te zijn waar je net iemand hebt verloren en weer een kritiek geval hebt.
@MissMSX Weet je wat ook leuk is....mensen die bang zijn voor honden en die dan een heerlijke boswandeling gaan maken in een uitrengebiedHeb ik nu ook al verschillende keren meegemaakt in het bos...en echt die honden voelen dat zo goed aan en moeten dan natuurlijk even gaan snuffelen bij die mensen.
Wat afschuwelijkquote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:42 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thanks![]()
Hij is gister 8 uur lang geopereerd. Bleek dat de binnenste laag van de aorta gescheurd was (ofzo) en de buitenste laag nog intact was maar op springen stond (en dan is het over). Bloeddruk mag absoluut niet stijgen want dan is het over en uit, ze kunnen niet alles herstellen. Hij wordt wel kunstmatig in slaap gehouden nu.
Bizar gewoon, zelfde ziekenhuis, zelfde kamer, zelfde EHBO arts, zelfde behandelende operatie personeel. Zelfs het personeel stond met de mond open en kon het niet geloven. Ben er tot 6 uur vanochtend bij geweest met de familie.
Zo nog even 2 uurtjes werken en dan naar het rouwcentrum om afscheid te nemen van zijn broer
Hij is geopereerd afgelopen nacht tot 7 uur in de ochtend. Hij is wel eind van de middag wakker geworden en lijkt er goed uitgekomen te zijn. Die scheur kunnen ze in ieder geval niet repareren. Bij zo'n operatie is de slagingskans minder dan 5 procent en dus 95 procent kans dat ie op de tafel overlijdt. Nu is het een kwestie van zijn bloeddruk laag houden want het is eigenlijk een wandelende tijdbom, zodra bloeddruk omhoog gaat is het over.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 19:38 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wat afschuwelijk
Hoe staat het er nu voor? Kunnen ze ueberhaupt nog wat voor hem doen?
* YUR moet zich inhouden om geen opmerkingen te maken over die beurse reet, kramp in je armen en handen en rauwe keelquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 12:58 schreef WheeleE het volgende:
* WheeleE komt ook even hallo zeggen
"Hallo"
Gisteren met de afdeling wezen karten en lasergamen. Onwijs tof, maar wel slopend. Beurse reet, kramp in mn armen en handen en een rauwe keel. Maar oh wat was het gezellig![]()
Vandaag is het erg rustig op kantoor...de mensen die er nog zijn zitten overwegend stil achter hun bureau, ik ben niet de enige met spierpijn.
Ja die had ik kunnen verwachten he.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:43 schreef YUR het volgende:
[..]
* YUR moet zich inhouden om geen opmerkingen te maken over die beurse reet, kramp in je armen en handen en rauwe keel
Wat een strafquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 16:54 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Ja die had ik kunnen verwachten he.
Om het nog erger te maken: het lasergamen was in een donkere kelder met blacklight, allemaal verstophoekjes en heel veel zwetende mensen, overwegend mannen
Wat zij zei.quote:
Gewoon proberenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 18:30 schreef nectarientje het volgende:
Niet? Wat jammer nou! Lijkt me wel zalig knus.
Morgen mn neger eens lief aankijken om het te proberen
Kijk, aan dat soort info heb ik wat! Vandaar ook dat ik het morgen pas ga voorstellen. Hij heeft vanavond een feestje van z'n nieuwe werk dus ik heb geen idee in welke toestand hij hier vannacht aan gaat komen (of ja, dat heb ik eigenlijk welquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 18:38 schreef YUR het volgende:
En het is een aanrader om dan alsnog de goede kant op te vallen
Dronken met een blonde vrouw met grote jopen in zijn kielzog?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 19:17 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Kijk, aan dat soort info heb ik wat! Vandaar ook dat ik het morgen pas ga voorstellen. Hij heeft vanavond een feestje van z'n nieuwe werk dus ik heb geen idee in welke toestand hij hier vannacht aan gaat komen (of ja, dat heb ik eigenlijk wel)
Sounds good to me.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 09:49 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Dronken met een blonde vrouw met grote jopen in zijn kielzog?
Is het niet weer eens tijd voor een nieuwe TV? Die andere heb je inmiddels al weer een half jaar ofzo.quote:
Naar de bioscoop met mn vader. Hij wilde graag naar Three Musketeers, dus ik neem m vanavond mee uit.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:22 schreef GotC het volgende:
Wij gaan zo effe naar de stad, gezien ik van m'n broer een cadeaubon heb gekregen voor Runnersworld en een VVV bon van m'n werkEffe kijken of ik nog een mooie tight of hardloopsweater kan vinden..
Wat ga je vanavond doen in de stad WheeleE?
Dude moedig m nou niet aanquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:42 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Is het niet weer eens tijd voor een nieuwe TV? Die andere heb je inmiddels al weer een half jaar ofzo.
Oooh leuk!quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:51 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Naar de bioscoop met mn vader. Hij wilde graag naar Three Musketeers, dus ik neem m vanavond mee uit.
Misbruik je vrouwelijkheid en zeg dat hij niets hoeft te compenseren.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:55 schreef GotC het volgende:
Dude moedig m nou niet aanHij is al..mja, een half jaar aan t zeuren dat hij deze te klein vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I will work to elevate you. Just enough to bring you down
Yes, I'm being condescending. Yes, that means I'm talking down to you
Ik ookquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:46 schreef GotC het volgende:
Zo, nieuwe hardloopkleertjes gekocht![]()
In de Runnersworld in de Bijenkorf
Orlando Bloomquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:49 schreef WheeleE het volgende:
Three Musketeers was gaaf! orlando Bloom als bad guy zag er vet uit
Daar doe ik geen uitspraken over, maar hij acteerde het leukquote:
Morning!quote:Op zondag 30 oktober 2011 09:44 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Daar doe ik geen uitspraken over, maar hij acteerde het leuk
En goedemorgen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |