LOL ... Het zit types als jij wel heeeeeel erg hoog he, dat je nu zelfs kijkcijfers, waar echt enorm veel van afhangt, in twijfel gaat trekkenquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:48 schreef luckass het volgende:
[..]
Geloof jij de kijkcijfers in Nederland nu nog?
Niet iedereen is geïnteresseerd in programma's die jij graag volgt.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:49 schreef Stout64 het volgende:
Mensen die vinden dat The Voice het zoveelste Idols-achtige programma is en VI niet het zoveelste talkshow programma over voetbal
Bewust onverschillig.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:50 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
LOL, tv bobo's en gladjakkers vernederd op hun eigen feestje. Mooi pak ook van Johan, en ja het was een anti act, maar dat maakt niet uit.
Tuurlijk is Derksen hier blij mee. De beste man is zo commercieel als maar zijn kan.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:45 schreef julia22 het volgende:
Ben ik de enige die het idee heeft dat Derksen gewoon een rol speelt?
Het was toch best wel duidelijk dat ie het behoorlijk leuk vond dat ze gewonnen hadden?
quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:49 schreef Stout64 het volgende:
Mensen die vinden dat The Voice het zoveelste Idols-achtige programma is en VI niet het zoveelste talkshow programma over voetbal
Dat is het punt dan ook helemaal niet.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:49 schreef Stout64 het volgende:
Mensen die vinden dat The Voice het zoveelste Idols-achtige programma is en VI niet het zoveelste talkshow programma over voetbal
Er hangt niks af van kijkcijfers. Dat is gisteravond wel gebleken.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:50 schreef Stout64 het volgende:
[..]
LOL ... Het zit types als jij wel heeeeeel erg hoog he, dat je nu zelfs kijkcijfers, waar echt enorm veel van afhangt, in twijfel gaat trekken
quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:48 schreef Stout64 het volgende:
[..]
Ach ja, de PVV kan ook 1.5 miljoen stemmen krijgen in dit land.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:02 schreef Doublepain het volgende:
JaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaVI GEWONNEN!! TOTAAL VERDIEND
Haha eens.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:54 schreef Caland het volgende:
Het volk heeft gesproken
Heerlijk nagenieten in dit topic met al die surrogaat Bert van der Veertjes.![]()
Ze was gewoon een beetje tipsy.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:02 schreef Caland het volgende:
Het is trouwens wel duidelijk waarom die Mies Bouwman nooit meer op TV is. Wat een dement oud zeikwijf zeg.
Ik vind het gewoon toevallig dat die 3,5 miljoen kijkers allemaal niet gestemd hebben.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 14:50 schreef Stout64 het volgende:
[..]
LOL ... Het zit types als jij wel heeeeeel erg hoog he, dat je nu zelfs kijkcijfers, waar echt enorm veel van afhangt, in twijfel gaat trekken
Haterz gaan pratenquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 22:19 schreef BobW het volgende:
VI wel leuk hoor, maar eigenlijk kan je de prijs nu niet serieus meer nemen. Qua programma stelt het natuurlijk niet veel meer voor, ze maken geen bijzondere TV.
Allemaal 14-jarige huppelkutjes die dat programma kijken zonder enige binding met talentenjacht #7892897832 op televisie. VI heeft gewoon een erg trouwe aanhangquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:04 schreef luckass het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon toevallig dat die 3,5 miljoen kijkers allemaal niet gestemd hebben.
Nogmaals: VI
Hahaha, wat ben jij triest zeg.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 03:44 schreef Stout64 het volgende:
Dat VI heeft gewonnen is de doodsteek voor de televizierring natuurlijk.
VI is een leuk programma, maar hoort absoluut niet in het rijtje televizierringwinnaars thuis. Vanaf nu kun je die hele ring wel opdoeken, Het slaat nergens meer op. The Voice wordt iedere week bekeken door 3.5 miljoen kijkens, is inmiddels verkocht aan meer dan 80 landen... en dan wint VI ?? Wat een waanzin.
Ik zou het niet gek vinden als er volgende week hogere kijkcijfers dan normaal worden behaald bij VIquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Allemaal 14-jarige huppelkutjes die dat programma kijken zonder enige binding met talentenjacht #7892897832 op televisie. VI heeft gewoon een erg trouwe aanhang
Henk en Ingrid gaan lekker VI kijken omdat het een prijsje heeft gewonnen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zou het niet gek vinden als er volgende week hogere kijkcijfers dan normaal worden behaald bij VI
Inderdaad, dat moet dan zogenaamd een geweldig nieuw concept zijn. Een talentenjacht met omgedraaide stoelenquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:07 schreef Cara het volgende:
Als die Idols remake nummer 700, met de toevoeging van 3 omgedraaide stoelen volgens jou de prijs wel eer aan doet zegt dat genoeg over jou EN die prijs.
Derksen verdient hem meer.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:09 schreef neilpad het volgende:
De hele award show maakte zichzelf natuurlijk al belachelijk door Van Koningsbrugge een award te geven.
Dat zei hij toch ook?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:45 schreef julia22 het volgende:
Het was toch best wel duidelijk dat ie het behoorlijk leuk vond dat ze gewonnen hadden?
En daar een klein kereltje, twee palingvissers en een verlopen zangeres in zetten.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 15:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Inderdaad, dat moet dan zogenaamd een geweldig nieuw concept zijn. Een talentenjacht met omgedraaide stoelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |