Wat wel een feit is, is dat de gemiddelde PVV stemmer geen flauw benul heeft waar de partij voor staat (behalve dan alle moslims ausradieren). Waarom zou je anders op zo'n volksmenner, backstabber en slinks populistje stemmen wanneer er keer op keer bewezen wordt dat die knakker een grote waffel heeft maar verder totaal geen inhoud en argumenten? Het enige wat die kwakzalver dan doet is zich terugtrekken (omdat ie geen argumenten heeft). Dan moet je toch wel enigszins autistisch zijn wil je willens en wetens op zo'n clown stemmen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 13:45 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
de gemiddelde pvv stemmer heeft vooralsnog een lage opleiding.
Als je feiten plaatst zou ik graag een bron van jouw feiten zien of is je bron je dikke duim?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:24 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Wat wel een feit is, is dat de gemiddelde PVV stemmer geen flauw benul heeft waar de partij voor staat (behalve dan alle moslims ausradieren). Waarom zou je anders op zo'n volksmenner, backstabber en slinks populistje stemmen wanneer er keer op keer bewezen wordt dat die knakker een grote waffel heeft maar verder totaal geen inhoud en argumenten? Het enige wat die kwakzalver dan doet is zich terugtrekken (omdat ie geen argumenten heeft). Dan moet je toch wel enigszins autistisch zijn wil je willens en wetens op zo'n clown stemmen.
Check de nieuws en die krantjes, atfu gekke kaas.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:40 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Als je feiten plaatst zou ik graag een bron van jouw feiten zien of is je bron je dikke duim?
Ach, en de rest van je proza getuigt ook niet van veel bijzonders.
quote:PVV’er is jong, man en niet emotioneel
De PVV-stemmer wil gedurfd en uniek zijn, blijkt uit steekproef
Wel Reebok, geen Miele. Wel Wehkamp.nl, geen Hak. Wel autobladen, geen Bakker Bart. Hij houdt niet zo van gezellig babbelen met vrienden en buren. Hij vindt het niet zo belangrijk om dicht bij de natuur te zijn. Hij is geïnteresseerd in politiek. Hij houdt van gemakkelijk eten: snel en simpel, maar niet per se ongezond. Hij – het is vooral een hij – is jong, heeft een goede opleiding, een fulltimebaan en een hoog inkomen. Zie hier de PVV’er.
Een schets van de doorsnee PVV'er. Illustratie Y&R / Close&Counter
Alle onderzoeken naar de PVV kunnen de prullenbak in.
‘Creative company’ Young & Rubicam (Y&R) heeft een profiel van De PVV’er opgesteld op basis van een steekproef onder 1.500 Nederlanders, schrijft politiek redacteur Herman Staal. De PVV liep mee in onderzoek naar circa 1.000 merken. „De PVV is een opkomend merk, met een duidelijk profiel waar de meer innovatieve groepen zich toe aangetrokken voelen”, zegt Victoria van Keulen van Y&R.
Het bedrijf maakte een indeling van het electoraat en leefstijlen. De partij van Geert Wilders die in Den Haag en Almere meedoet aan de raadsverkiezingen, trekt vooral mannen die vallen onder de trefwoorden: nieuw, gedurfd en uniek. PVV en TON nemen een eigen nieuwe plek in, schrijft het bureau. Er horen woorden bij als ruig, arrogant, glamour en energiek bij. Buiten de cirkel van de PVV valt net de kwalificatie ‘heeft klasse/allure’.
Aanhangers van CDA en VVD komen in de cirkel van ‘traditiegetrouw en vooraanstaand’ terecht, die van PvdA, D66 en GroenLinks in de cirkel ‘sociaal en vriendelijk’. Smullen voor de campagneleiders.”
Het is toch niet te veel gevraagd om je feitenkennis met anderen te delen als je die zo stellig deponeert of wel?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:46 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Check de nieuws en die krantjes, atfu gekke kaas.
Verder was ik me er niet op bedacht dat ik proza schrijf op Fok!
Jouw kronkelige aannames interesseren mij geen hol Ahmed.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:46 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Deze post geeft het idee dat je na een zin hebt opgehouden met lezen, wat je dus een Ingrid maakt.
Dus, Ingrid, wie ben je nou eigenlijk ?
Ach de stelling dat de gemiddelde stemmer op een partij niet weet waar die partij precies voor staat op enkele kernpunten na lijkt me wel vrij veilig hoor.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:40 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Als je feiten plaatst zou ik graag een bron van jouw feiten zien of is je bron je dikke duim?
En toch reagerenquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:55 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Jouw kronkelige aannames interesseren mij geen hol Ahmed.
Wat voor jouw feiten zijn hoeft dat niet voor mij te zijn.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:59 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ach de stelling dat de gemiddelde stemmer op een partij niet weet waar die partij precies voor staat op enkele kernpunten na lijkt me wel vrij veilig hoor.
Verbeterdquote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:24 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Wat wel een feit is, is dat de gemiddelde stemmer geen flauw benul heeft waar zijn partij voor staat
Een feit is een feit. Anders zouden ze het wel een andere naam hebben gegeven. De interpretatie van een feit kan verschillen. Ik ben het met Duke eens, vrijwel niemand in Nederland stemt bewust op een partij na alle voors en tegens in de verschillende verkiezingsprogramma's tegen elkaar af te wegen. Enkele populistische kernpunten kan men nog wel onthouden, maar dan houdt het op. De bezoekersaantallen van stemwijzer.nl spreken wat dat betreft boekdelen. Op 25 puntjes denken wij allemaal wel een mening te hebben, maar de samenhang zien en echt nadenken over wat op de lange termijn goed is voor ons land, dat is maar weinigen gegeven.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 19:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Wat voor jouw feiten zijn hoeft dat niet voor mij te zijn.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:46 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Deze post geeft het idee dat je na een zin hebt opgehouden met lezen, wat je dus een Ingrid maakt.
Dus, Ingrid, wie ben je nou eigenlijk ?
Waar blijf je nou met editten of is dat je wraak dat ik je laatst voor lul heb gezet?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 18:46 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Check de nieuws en die krantjes, atfu gekke kaas.
Verder was ik me er niet op bedacht dat ik proza schrijf op Fok!
Met jou?quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 19:17 schreef du_ke het volgende:
Doorpraten hierover als je dat graag wilt aub in het FB topic.
DOE DAN OOK VAN ANDEREN VERWIJDEREN anders kom je niet geloofwaardig over.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 19:21 schreef du_ke het volgende:
Ja met mij. Maar jullie willen dit toch niet proberen omdat je enkel wat wilt trollen. Verder geneuzel wordt verwijderd.
Allang gedaan, maar nogmaals FB als je hierover door wilt gaan.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 19:24 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
DOE DAN OOK VAN ANDEREN VERWIJDEREN anders kom je niet geloofwaardig over.
Misschien snap je het nu in koeienletters
Mijn stukjes zijn ook weg hoor.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 19:24 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
DOE DAN OOK VAN ANDEREN VERWIJDEREN anders kom je niet geloofwaardig over.
Misschien snap je het nu in koeienletters
Staat genoteerd....Betyar = Henk.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 17:16 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik ben volgens diezelfde definities meer allochtoon dan jou, hoewel ik dat niet zo ervaar.
In ieder geval voldoe jij aan het profiel van Henk. Qua uiterlijk (wat ik van andere users heb vernomen), qua gedrag, en qua levensomstandigheden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |