Ik ben voor Jovetic gegaan. Kost me ook een stuk minder. 1.5k voor betaald en Robinho ging volgens mij tussen de 15 en 20k.quote:
Heb je het al gehoord? IF Usain Bolt deze weekquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:12 schreef ThisSpartais het volgende:
[..]
Boateng is beter, ik heb met beiden al gespeeld
Balsporten blijven veel leuker..ik heb echt een doel nodig..gewoon rennen of fitnessen vind ik zo saaiquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:15 schreef vandermar het volgende:
Beter ga ik weer fitnessen, veel leuker. Beetje in de gewichten hangen, beetje op de loopband waar een tv is
Ik stippel daarom nooit een route uit. Als ik een uur wil lopen check ik gewoon steeds mijn horloge en na een half uur keer ik weer om. Boeiend hoe ver ik dan gelopen heb. 1x Meegemaakt dat ik 7 km uitstippelde voor 45 minuten en dat het zwaar fout ging. Stond ik ergens 9 kilometer verderop op een bus te wachten die pas de volgende ochtend om 7 uur weer kwamquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:14 schreef vandermar het volgende:
[..]
O lol, 10kmNee man, wil rond het half uur hardlopen, geen marathon tijden.
Ik voetbal ookquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:16 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Balsporten blijven veel leuker..ik heb echt een doel nodig..gewoon rennen of fitnessen vind ik zo saai
Doe normaal , tokkiequote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:15 schreef Iceman21 het volgende:
[..]
Heb je het al gehoord? IF Usain Bolt deze week
Beter neem je dan een slaapzak meequote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:17 schreef Iceman21 het volgende:
[..]
Ik stippel daarom nooit een route uit. Als ik een uur wil lopen check ik gewoon steeds mijn horloge en na een half uur keer ik weer om. Boeiend hoe ver ik dan gelopen heb. 1x Meegemaakt dat ik 7 km uitstippelde voor 45 minuten en dat het zwaar fout ging. Stond ik ergens 9 kilometer verderop op een bus te wachten die pas de volgende ochtend om 7 uur weer kwam
Slaapzak? flessen zuurstof was een beter plan geweest.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:18 schreef vandermar het volgende:
[..]
Beter neem je dan een slaapzak mee
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:19 schreef Iceman21 het volgende:
[..]
Slaapzak? flessen zuurstof was een beter plan geweest.
Ja dat ken ik, maar het blijft wel een lekker gevoel als je dan uiteindelijk weer thuis bent en de douche instapt. Voldaanquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:21 schreef vandermar het volgende:
[..]Met van die piepjes testen etc. was ik altijd een van de weinigen die overbleef. EN dat zou je niet verwachten lol. Van nature ben ik zo lui als de neten. Zelfs te lui om eten klaar te maken etc.
. Maar zodra ik bezig ben verdwijnt de luiheid. En dan proberen mensen mij te pushen om iets te doen, mijn moeder zegt zo van ja je kan wel even hardlopen. Dan ga ik het nog eerder niet doen
Feit, ik voel mij ook altijd voldaan wanneer ik even al mijn energie tijdens het sporten verbruikt heb en tegen kramp aan zit.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:24 schreef Iceman21 het volgende:
[..]
Ja dat ken ik, maar het blijft wel een lekker gevoel als je dan uiteindelijk weer thuis bent en de douche instapt. Voldaan![]()
Om dan vervolgens de komde 48 maanden nooit meer iets te doen
Ik zal het er in het volgende topic inzetten. Even Lapo'enquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:05 schreef Iceman21 het volgende:
[..]
Wat lul je nou dom? Staat er ergens XBOX of PS in de topictitel?
Doe normaal man. Ga je dan ook PS3'ers en DrieZesNullers scheiden?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:26 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ik zal het er in het volgende topic inzetten. Even Lapo'en
Zegt iemand met Agbon La Whorequote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:28 schreef ThisSpartais het volgende:
Rijst je team is mooi maar helemaal niet origineel.
Rossi + Bojan?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:30 schreef Snorrenbaard het volgende:
EINDELIJK WAT FATSOENLIJKS UIT EEN PAKJE!
[ afbeelding ]
Agbonlahor kan jij toch ook gebruiken???quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:29 schreef TheFastOne het volgende:
[..]
Zegt iemand met Agbon La Whore
Ik heb er ook niks tegenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:37 schreef ThisSpartais het volgende:
[..]
Agbonlahor kan jij toch ook gebruiken???
kneus
Jah die staan er helaas niet op in 4-3-3. Had Briand wel in mijn 4-2-3-1. behoorlijk snel, krachtig en goed schotquote:
Toch wel, omdat ie snel isquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:39 schreef TheFastOne het volgende:
[..]
Ik heb er ook niks tegenMaar je kan nou niet echt zeggen dat het origineel is om Agbonlahor etc in je team te hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |