Wat een vreselijk ordinair mens is dat. Connie zal zich wel doodschamenquote:Op woensdag 25 juli 2012 19:25 schreef Cynix ® het volgende:
Con: Flikker op joh, mongool, met dat homo-programma van je!
RTL: Ben je er emotioneel onder?
quote:wo 25 jul 2012, 19:39
Constanza Breukhoven 'bedreigt' journalist
van onze redactie
AMSTERDAM - Constanza Breukhoven is woensdag verbaal flink tekeer gegaan tegen een verslaggever.
Een verslaggever van RTL Boulevard wilde Constanza woensdag bij de rechtbank van Den Haag wat vragen stellen over de celstraf die het OM tegen haar eist. Constanza, die tegenwoordig Amanda wil worden genoemd, was daar echter niet van gediend.
Ze wil namelijk niets van het programma 'van' Albert Verlinde weten. De reporter bleef haar echter maar vragen stellen en op de vraag of ze geëmotioneerd was, antwoordde Constanza: "Ja, zo emotioneel zelfs dat als je nu niet ophoudt, ik je straks op je b*k timmer! Oh, nu gaat hij snel die homo bellen hoor."
Wilde het net posten. Was dat in beeld en is het 't kijken naar de herhaling waard ?quote:
Ok ff kijkenquote:
40 dagen cel voor het leegroven van een familiekluis met honderdduizenden euro. Wat een land ook.quote:Op woensdag 25 juli 2012 17:40 schreef tong80 het volgende:
Het Openbaar Ministerie heeft woensdag in hoger beroep tien maanden celstraf geëist tegen Constanza Breukhoven. De dochter van Conny en Hans Breukhoven werd vorig jaar juli schuldig bevonden aan het kraken van de kluis van haar adoptiefvader.
De strafeis, tien maanden plus vijf maanden voorwaardelijke celstraf, is gelijk aan wat het OM vorig jaar in eerste aanleg had geëist.
Constanza hoefde vorig jaar van de rechter niet meer de cel in. Ze kreeg 38 dagen cel opgelegd, die ze al had uitgezeten in voorarrest. Daarnaast moest ze een werkstraf van 240 uur voltooien.
Ja, was in beeld. Of dat het kijken waard maakt? Mwoa.quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:01 schreef tong80 het volgende:
Wilde het net posten. Was dat in beeld en is het 't kijken naar de herhaling waard ?
Ik trek het toch niet. Ben moe. Nog steeds aan het zieken.quote:Op woensdag 25 juli 2012 23:04 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ja, was in beeld. Of dat het kijken waard maakt? Mwoa.
of naar een obscuur Zuid-Amerikaans land (Colombië? komt ze ook vandaan), aan de koffer van die dame rechts te zien. Lekker met al dat geld daar wonenquote:
Ik zag haar eerst van de zijkant en het leek net alsof ze een badlaken om haar bh had geslagen. Wat een kledingkeuze voor naar de rechtbankquote:
mo heeft alweer een ander gespreid stel benen bedje klaar staanquote:Constanza Breukhoven praat weer met ex
AMSTERDAM - Constanza Breukhoven en haar ex Mohamed Kantou zijn na een lange ruzie weer met elkaar aan het praten.
"Ik weet zeker dat het met onze relatie niet meer goed komt, maar gelukkig gaan we wel nog goed met elkaar om."
Dat vertelt Constanza Breukhoven aan Story.
Breukhoven vindt het naar eigen zeggen niet erg dat de relatie met Kantou geen toekomst meer heeft. "Er is tussen ons te veel gebeurd. Ik moet nu proberen mijn eigen leven weer op de rails te krijgen. Dat is voor nu het belangrijkst."
Kantou heeft sinds twee maanden een nieuwe vrouw in zijn leven en denkt al over samenwonen. "Mijn vriendin heeft een groot huis, dus mettertijd is er wel een plaatsje voor mij."
Kantou weet al wat hij doet met zijn eigen huis dat dan leeg komt te staan. "Als Constanza haar leven weer op de rit heeft, geef ik haar mijn huisje in Slootdorp."
quote:"Als Constanza haar leven weer op de rit heeft, geef ik haar mijn huisje in Slootdorp."
Ik zit meer te kijken naar die gigantische lippen van die vrouw naast haar.quote:
Is Amanda verleden tijdquote:Op woensdag 1 augustus 2012 12:22 schreef Ole het volgende:
Ze noemt zich nu weer Constanza Breukhoven?
Lekker praktisch, die Con.quote:Constanza Breukhoven werkt voor een sekslijn
ROTTERDAM - Constanza Breukhoven werkt als telefoniste bij een sekslijn. Daarover vertelt de adoptiedochter van Connie en Hans Breukhoven in het AD.
Foto: ANP Constanza (36) wacht op het vonnis in hoger beroep in de zaak over een inbraak in de villa van haar ouders. Het Openbaar Ministerie heeft 10 maanden gevangenisstraf tegen haar geëist. De uitspraak is op 8 augustus.
In het AD vertelt ze dat haar leven is veranderd in "een hel" sinds ze in verband wordt gebracht met de diefstal van horloges, geld en aandelen.
"Grootste nadeel is dat ik waarschijnlijk de rest van mijn leven geen gewone baan meer kan vinden. Elke sollicitatie loopt stuk. Dus heb ik noodgedwongen een baantje aanvaard waarbij mijn bekende naam en achtergrond geen rol spelen."
Webcamgirl
Het gerucht dat ze als webcamgirl zou werken, noemt Breukhoven "belachelijke kwaadsprekerij". Het werk als telefoniste bij een sekslijn vindt ze "best leuk". Ze kan de pikante telefoontjes combineren met andere dingen.
"Ik doe soms gewoon de huishouding tijdens zo'n gesprek. De afwas, de strijk of iets anders. Laatst heb ik zelfs de hele badkamer gesopt tijdens een gesprek dat een beetje uitliep."
Cassatie
Breukhoven kondigt nu al aan in cassatie te gaan als ze volgende week woensdag wordt veroordeeld in de zaak rondom de zaak van de kluisroof. "Als ik word veroordeeld, ga ik bij de Hoge Raad in cassatie tegen de beslissing van het gerechtshof", vertelt Constanza in het AD.
Constanza's kinderen, Soraiya (5) en Semmy (4), worden deels onderhouden door oma Connie, bij wie de kleintjes lange tijd woonden. Mocht Constanza toch achter tralies verdwijnen, gaan Soraiya en Semmy mogelijk weer naar oma.
"Mijn kroost kan altijd nog naar mijn ex. En als ook hij de bak in moet voor zijn vermeende rol in de kluisroofzaak, dan kunnen de kinderen wat mij betreft altijd weer een tijdje bij oma Connie wonen."
Ik denk dat die wel begrijpen dat die 'beldames' niet de hele dag zelf zitten te soppen in hun broekjequote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:16 schreef Cynix ® het volgende:
Zou de beller op hetzelfde moment ook soppen bij die gedachte?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |