Daarom vond ik het dus grappig, omdat Karlovic een van de langste spelers van de Tour is en Rochus een van de kleinste.quote:Op vrijdag 4 november 2011 22:02 schreef luckass het volgende:
[..]
Ja, want Karlovic is natuurlijk heel groot en Rochus heel klein, dus dat kan helemaal niet.
Ja kan je wel stellen. *0-3 danquote:Op zaterdag 5 november 2011 16:45 schreef Norrage het volgende:
Nishikori breakt...maar Djoko speelt ook wel heel slecht zeg...
Djokovic heeft sinds Wimbledon geen toernooi zonder geklooi met zijn schouder/rug gehad. In Canada tegen Tsonga was hij nog prima, tegen Fish in de finale was het al mis. Heel Cincinatti was hij ermee aan het klooien totdat hij in de finale nauwelijks meer kon serveren. Hij herstelde op tijd voor de US Open totdat hij in de vierde set ook niet meer kon serveren, maar Nadal kon niet meer lopen, dus ging nog goed. Daarna tegen Del Potro weer blessure en tenniste hij 6 weken helemaal niet, en nu in Basel was hij zowel gehinderd door de schouder als enorm uit vorm door de lange tijd zonder tennis.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:18 schreef luckass het volgende:
Niet gezien, wat was er met Djoko aan de hand?
Wat voor een nut heeft het om op minder dan 90% te spelen in Londen? Hij kan beter gewoon herstellen en daarna in vorm trainen voor 2012, hij heeft AO, Dubai, IW, Miami, Belgrado, Madrid en Rome te verdedigen immers.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:44 schreef TheGeneral het volgende:
London zal hij zich niet snel terugtrekken denk ik. Tenzij er natuurlijk een echte beschadiging is en het moet. Maar daar zal hij best gaan spelen ook al is hij geen 100%.
Parijs zal hij wel zeer waarschijnlijk laten lopen.
Inderdaad. Al is Parijs meestal een faaltoernooi omdat de toppers of niet komen, of door vermoeidheid snel uitgeschakeld zijn.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:49 schreef luckass het volgende:
Krijgen we in Parjis misschien weer zo'n faaltoernooi als Shanghai.
Omdat je zo'n toernooi vanwege de prestige niet snel afzegt.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:50 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Wat voor een nut heeft het om op minder dan 90% te spelen in Londen? Hij kan beter gewoon herstellen en daarna in vorm trainen voor 2012, hij heeft AO, Dubai, IW, Miami, Belgrado, Madrid en Rome te verdedigen immers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |