Van woensdagavond (dinnetje stappen) tot woensdagavond (dinnetje cursus)quote:
Ziet er wel leuk uit maar vind Allroads nog steeds de grootste onzin / posermotoren die er bestaan tenzij je in een land woont waar het daadwerkelijk nodig is.quote:
Gezien de velgen is'tie ook voor asfaltriddersquote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:10 schreef BazzieK het volgende:
Ziet er wel leuk uit maar vind Allroads nog steeds de grootste onzin / posermotoren die er bestaan tenzij je in een land woont waar het daadwerkelijk nodig is.
Ja precies maar koop dan een motor die daarvoor gemaakt is.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:33 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Gezien de velgen is'tie ook voor asfaltridders
Wat enorm handig is?quote:maar het zit wel lekker hoog denk ik.
Zo duur is zo´n triumph heul nietquote:Op donderdag 27 oktober 2011 02:00 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Ja precies maar koop dan een motor die daarvoor gemaakt is.
[..]
Wat enorm handig is?Als je woon werk gaat rijden moet je een motorscooter of auto kopen en niet een motor die duurder is dan die twee samen.
Ga je nou mensen aanraden om een auto te kopen?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 02:00 schreef BazzieK het volgende:
Ja precies maar koop dan een motor die daarvoor gemaakt is.
Wat enorm handig is?Als je woon werk gaat rijden moet je een motorscooter of auto kopen en niet een motor die duurder is dan die twee samen.
Even een paar maandjes sparen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 14:40 schreef ArnosL het volgende:
15.500 euro stond op mf dacht ik. Die persoon had die prijs van een dealer gehoord.
Voor woon werk ja. Vind woon werk op de motor zo ontzettend kut, no offensequote:Op donderdag 27 oktober 2011 19:18 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Ga je nou mensen aanraden om een auto te kopen?![]()
Pfff motorscooter, dan val je pas echt in slaap.
Raar maar waar, er zijn mensen die daar heel anders over denken.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 23:02 schreef BazzieK het volgende:
Voor woon werk ja. Vind woon werk op de motor zo ontzettend kut, no offenseMaar leek me het enige waar zo'n ding nog enigszins geschikt voor is. Voor hard rijden, touren, offroad etc is er altijd wat beters te vinden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |