Gelukkig is mijn mening in het echt wel veel genuanceerder, maar dit is fok en hier chargeren we allen.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 08:53 schreef Seven. het volgende:
[..]
Geen hoge pet van op, om eerlijk te zijn.
-Niet galant of charmant
-Niet bepaald aantrekkelijk, weinig aandacht voor het uiterlijk
-Grote bek
-Arrogant en vaak overdrijven van eigen prestaties
-Helpen relatief weinig in het huishouden
-Weinig aandacht voor het gezin, brengen die uurtjes liever door op het werk om hun eigen prestaties te kunnen overdrijven
-Kunnen niet autorijden
-Klagen steen en been
-Zijn nauwelijks 'gehard' en kruipen snel in de slachtofferrol
-Het is nooit hun fout
-Slecht in bed
-Zelf zijn ze echter niet bescheiden en denken ze dat ze heel wat zijn
-Kunnen niet koken!!! Ken vele buitenlandse mannen die echter goed kunnen koken. De Nederlandse hork vindt zichzelf al heel wat als hij chinees heeft gehaald.![]()
Mja, in mijn optiek zijn er gewoon relatief veel Nederlandse mannen die denken dat ze heel wat zijn. Er zijn er gelukkig ook wel wat die wel gewoon OK en bescheiden zijn. Eigenlijk is al het gezeik op de Nederlandse vrouw ook van toepassing op onze mannen. De Nederlandse cultuur is er niet bepaald één om trots op te zijn.
quote:-Kunnen niet autorijden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
Haha, +1.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:35 schreef HostiMeister het volgende:
Sinds wanneer staan er computers in de keuken?
Ja, het is me wat.quote:
quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:35 schreef HostiMeister het volgende:
Sinds wanneer staan er computers in de keuken?
Ongewenste reactie!!!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:32 schreef Silenus het volgende:
'klagen steen en been', aldus een vrouw.
'kunnen niet autorijden', aldus een vrouw.
En dan zeuren over niet kunnen koken, helpen in het huishouden etc. Ja, da's de taak van de vrouw ook!
Alsof wij mannen gaan zeuren dat de vrouw niet eens de badkamer kan verbouwen.
Tsjongejonge zeg.
Culture/nature debat dan?quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:29 schreef Sjeen het volgende:
Ha, volgens mij bestaat er niet zoiets als 'de Nederlandse man', ik geloof er niet in dat nationaliteit een leidraad is voor karakter en gedrag.
Typisch de Nederlandse vrouw. In een discussie altijd boos worden als de ander een goed argument aandraagt en dan maar wat gaan roepen.quote:
En wat waren jouw argumenten dan?quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Typisch de Nederlandse vrouw. In een discussie altijd boos worden als de ander een goed argument aandraagt en dan maar wat gaan roepen.
Ik heb een leuke bescheiden vent die wel kan autorijden en ook nog eens goed kookt!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:39 schreef Helpmefok het volgende:
Kom maar eens lekker bij me eten hoor meid. Dan wil je nooit meer anders.
Once you've gone white, you know you've done right.
Sja. Op internet kan je bij gebrek aan inhoudelijke argumenten niet beginnen met huilen natuurlijk.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Typisch de Nederlandse vrouw. In een discussie altijd boos worden als de ander een goed argument aandraagt en dan maar wat gaan roepen.
Dan is er nog steeds geen 'Nederlandse' man, om mat Maxima te spreken. Er zijn veel te veel verschillen. Zet een Fries, een Limburger en een Zeeuw naast en elkaar en er zijn meer verschillen dan overeenkomstenquote:
Dit dus, hetzelfde als bij vrouwen. Niets nieuws onder de horizonquote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:34 schreef Vaseline_ het volgende:
Ik ga hier ook niet mee instemmen want wat is nou de Nederlandse man? Elke man is anders, er zitten klootzakken tussen, luilakken en galante mannen.
Punt.
What in THE name of HELL zit je dan te zeiken??? En dan beweert ze dat over mannenquote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik heb een leuke bescheiden vent die wel kan autorijden en ook nog eens goed kookt!
Frusti!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 09:45 schreef jannekecompeer het volgende:
is er een man die op 1 van deze 13 punten op "1" puntje kan toegeven.
NEE want jullie hebben altijd gelijk!! toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |