Ik heb het geluk dat ik nog een best wel goed verdienende bijbaan heb, dus ik heb per maand zo'n 300 euro om voor eigen dingen uit te geven.quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:06 schreef Felagund het volgende:
Nu ik geen student kan ik natuurlijk wel meer cd's kopen. Afgelopen maand al 5, heb ik mijn collectie toch met 8% vergroot.
Laat het tzt even weten, dan. Eerst even een lijstje naar je beste vriendjes.quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:23 schreef Bosbeetle het volgende:
misschien moet ik maar eens beginnen mijn collectie te verkopen dan kan ik weer rondkomen
Goed planquote:Op maandag 17 oktober 2011 19:23 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Laat het tzt even weten, dan. Eerst even een lijstje naar je beste vriendjes.
idd ik zat te denken aan het dubbele van wat ik betaald hebquote:Op maandag 17 oktober 2011 19:24 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Goed planen dan wel vriendenprijzen
1 euro per stuk dusquote:Op maandag 17 oktober 2011 20:29 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
idd ik zat te denken aan het dubbele van wat ik betaald heb
Ditquote:Op maandag 17 oktober 2011 19:06 schreef Felagund het volgende:
Nu ik geen student kan ik natuurlijk wel meer cd's kopen. Afgelopen maand al 5, heb ik mijn collectie toch met 8% vergroot.
Jij bent toch ook een PhD (geweest)? Niet dat heel veel oplevert, het is toch stuk beter dan stufi + bijbaan.quote:Op maandag 17 oktober 2011 20:50 schreef Bosbeetle het volgende:
Later als ik groot ben wil ik ook een salaris
Klopt ben nu al een jaar aan het schrijven op eigen geld zonder bijbaan, en dan gaat het hard. maar die 4 jaar AIOen zijn inderdaad wel prettig kwa salarisquote:Op maandag 17 oktober 2011 20:53 schreef Felagund het volgende:
[..]
Jij bent toch ook een PhD (geweest)? Niet dat heel veel oplevert, het is toch stuk beter dan stufi + bijbaan.
Ik zit hier met een peperdure Sounds. Daar betaal je voor een Siamese Dream bijna 20 euro. En wat ze in de tweedehandsbak hebben staan, is vaak echt kutzooi.quote:Op maandag 17 oktober 2011 20:47 schreef On het volgende:
Ik koop expres even geen nieuwe cd-kast. Want ik ken mezelf, hij moet dan zo snel mogelijk vol. Maar er vormen zich nu overal stapeltjes binnen mijn kamer. Ik geef gemiddeld een euro of 10-20 per week uit aan cd's denk ik. Kan leuk ingevuld worden bij de plaatboef bijvoorbeeld.
Ik had laatst nog Mellon Collie voor 3,50 meegenomen in de plaatboef Rotterdam. Daar doe ik het wel voor. 20 Euro voor een cd betaal ik nagenoeg nooit, de laatste keer was de Heart Ache/Dethroned dubbel-ep van Jesu geloof ik.quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:17 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Ik zit hier met een peperdure Sounds. Daar betaal je voor een Siamese Dream bijna 20 euro. En wat ze in de tweedehandsbak hebben staan, is vaak echt kutzooi.
Plaatboef heeft veel cd's maar of er veel bijzonders tussen staat...quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 07:50 schreef Norrage het volgende:
Over cd's kopen gesproken, ik verhuis binnenkort naar Utrecht :p wat zijn de beste winkels daar voor veel zeldzame en goedkope cd's?
Ooit eens gedaan met m'n allereerste cd, Kinderen Voor Kinderen 11, in de late 90's. Toen ik nog in de veronderstelling was dat ik die kinderachtige liedjes nóóit meer terug zou willen horen (toen wist ik nog niet dat 'ouwe zooi' ooit jeugdsentiment op zou gaan roepen).quote:Op maandag 17 oktober 2011 20:39 schreef Bosbeetle het volgende:
Maar alle gekheid op een stokje dat ga ik nooit meer doen, heb ooit mijn gabberplaten (alle 3) weggegeven en nu vind ik het jammer, het is toch altijd leuk om gabberjacob of rambo is a pussy op te zetten
Andere tekens dan de gewone letters van het alfabet komen helemaal vóór het alfabet. Ik ben opgeleid bibliothecaris en heb ooit een tentamen hierin moeten doen.quote:Op zondag 16 oktober 2011 20:57 schreef cafca het volgende:
The Beatles horen gewoon bij de B uiteraard. Maar waar zet je 10.000 Maniacs? en ? and the Mysterians? en !!!?
Haha, dat keukentje staat er net een week, onze zoon is net 2 geworden, hij kreeg 'm voor z'n verjaardag.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 09:42 schreef Darkestrah het volgende:
Misschien slim geweest om wat minder geld aan cd's, en wat meer geld aan je keuken uit te geven?
Volgens mij begin ik met 1 t/m 9, dan !!! en dan de eerste met de Aquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 09:42 schreef _Floddertje_ het volgende:
En dan denk ik dat tekens als ? en ! nog weer vóór cijfers moeten komen, maar dat weet ik al niet meer 100% zeker en of een vraagteken vóór een uitroepteken komt, dat weet ik al helemaal niet meer.
en waar zou je !!! dan zetten? bij de c?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:20 schreef cafca het volgende:
Ik zet cijfers gewoon als hoe je ze voluit zou schijven, bij mij staat 10.000 Maniacs dus tussen 10cc en Ten Years After, en ? and the mysterians bij de Q.
Over een maand is er weer eentje. Financiëel gezien ga ik dat niet redden, en de volgende is in april tijdens Roadburn. Dan maar wachten tot november volgend jaar..quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 08:32 schreef ranja het volgende:
[..]
Oja en laat ik de platenbeurs niet vergeten, 2x per jaar in de Jaarbeurs.
Bij de E. Exclamation mark exclamation mark exclamation mark.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:29 schreef ranja het volgende:
[..]
en waar zou je !!! dan zetten? bij de c?
Ja, ik ben blij dat ik die niet heb, want daar zou ik echt geen raad mee weten. Bij de C vind ik hem ook niet passen, dus misschien zou dat een aanleiding zijn om mijn volgorde aan te passen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:29 schreef ranja het volgende:
[..]
en waar zou je !!! dan zetten? bij de c?
Of bij de U van uitroeptekenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:31 schreef Darkestrah het volgende:
Bij de E. Exclamation mark exclamation mark exclamation mark.
Alsof je een paard instructies geeft.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:35 schreef ranja het volgende:
[..]
Of bij de U van uitroepteken
maar uitspraak is chk chk chk volgens de band.
T'is dan ook een leuk topic, je ziet de muzikale verhaaltjes die je van anderen kent opeens tot leven komen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:31 schreef Darkestrah het volgende:
Dit topic loopt trouwens wel véél beter dan dat ik van tevoren had gedacht.
Nee, geen platenbeurzen! Ik ben naar de metalbeurs in Keulen geweest en ik moest me daar zo hard inhouden dat het frustrerend werdquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:31 schreef Darkestrah het volgende:
Dit topic loopt trouwens wel véél beter dan dat ik van tevoren had gedacht.
[..]
Over een maand is er weer eentje. Financiëel gezien ga ik dat niet redden, en de volgende is in april tijdens Roadburn. Dan maar wachten tot november volgend jaar..
Om niet te veel in te kopen, of om wild in het rond te gaan meppen?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:43 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Nee, geen platenbeurzen! Ik ben naar de metalbeurs in Keulen geweest en ik moest me daar zo hard inhouden dat het frustrerend werd
Die staan bij mij vooraan, voor de a. Maar iets als 7Zuma7 staat bij de S van seven. En 35007 bij de Lquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:29 schreef ranja het volgende:
[..]
en waar zou je !!! dan zetten? bij de c?
Op cd heb ik geen cijfertjes bands maar 35007 staat bij mij vooraan.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:28 schreef bartrid het volgende:
[..]
Die staan bij mij vooraan, voor de a. Maar iets als 7Zuma7 staat bij de S van seven. En 35007 bij de L
Ik mocht van mezelf maar 250 euro uitgeven, dat werd uiteindelijk al 300.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 10:59 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Om niet te veel in te kopen, of om wild in het rond te gaan meppen?
Ik heb nog geen ervaring met een beurs op die schaal, maar ik kom gewoon rustig een paar uurtjes na de opening aan zetten, hoor. Al dat gedrang vind ik niks, gewoon voor je plezier een dag kijken en aan het eind met een stuk of 30 cd's weer naar huis.
haha wij hebben ook best veel dubbel, mijn vriendin heeft ook heel veel dingen niet waarvan ze nu zegt ja die had mijn broer of zus altijd al dus die hoefde ik niet ook nog...quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:31 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik mocht van mezelf maar 250 euro uitgeven, dat werd uiteindelijk al 300.
Ik hou juist van heerlijk in die bakken scheumen. Kijken of ik nog wat tegenkom wat ik nog echt moet hebben.
En sinds ik niet meer samenwoon moet ik heel veel cd's weer opnieuw zoeken
Dat is kut, bij ons zijn er inmiddels wel wat schaduw LPs gekomen waarvan we niet helemaal zeker meer zijn of die nou voor onszelf gekocht zijn of aan de andere gegevenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:41 schreef GimmeGore het volgende:
Nou ja, bij mij is er gewoon vanalles verdwenen. Waaronder een aantal cd's die nu vrij moeilijk te vinden zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |