Dit.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 11:15 schreef iBenny het volgende:
Zonder harp is het gewoon een 13 in een dozijn zangeresje..
Qua stem(mogelijkheden) vind ik het toch een groot verschil tussen hun.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 18:50 schreef grazz het volgende:
[..]
Dit.
Zonder harp vind ik er echt geen reet aan. Tis net die Jennifer van vorig jaar. Die moet ook gewoon kleine liedjes blijven zingen achter een piano.
Ik wel. Ze is erg muzikaal en ze heeft een volume in haar stem waarvan de andere kandidaten alleen maar kunnen dromen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 08:37 schreef RockGod--- het volgende:
Daar snap ik ook geen hol van! Ik zal in ieder geval nooit een plaat van haar luisteren, laat staan kopen!
Ik ook niet,niet dat Chris zo geweldig was maar mocht ik een meid kiezen was ik echt voor Marloes gegaan.quote:
quote:Op zaterdag 21 januari 2012 08:37 schreef RockGod--- het volgende:
Daar snap ik ook geen hol van! Ik zal in ieder geval nooit een plaat van haar luisteren, laat staan kopen!
quote:Op zaterdag 21 januari 2012 09:14 schreef June. het volgende:
[..]
Ik wel. Ze is erg muzikaal en ze heeft een volume in haar stem waarvan de andere kandidaten alleen maar kunnen dromen.
Hoop alleen wel dat ze nooit meer als Adele lookalike wordt gestyled..
En ze weet zoveel emotie over te brengen in het liedje. Ik denk dat als ik in zo'n coachstoel zou zitten de tranen over mijn wangen zouden lopen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:33 schreef Knipoogje het volgende:
Had ze alle 3 wel terechte winnaars gevonden. Erwin voor zijn echtheid, Chris voor de klank van zijn stem en Iris voor de zuiverste stem. Als zij een mooi liedje zingt krijg ik kippevel
Ik vond Sharon juist meer een powervoice hebben omdat ze zo'n groot bereik heeft, net als Glennis. Glennis brengt ook niet echt emoties over. Krijg meer kippevel van die 2 als ze flink uithalen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 14:41 schreef ranja het volgende:
Ik vermoed dat ze en vergelijkbare carriere als Sharon Kips tegemoet gaat. Coach en medekandidaten waren ook vaak ontroerd door haar zangstijl en ze won uiteindelijk ook.
Volgens mij 19 ondertussen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 14:34 schreef miep63 het volgende:
Iris overtuigde gisteren weer met haar prachtige stem, zowel in duet met Birdy als solo. Is ze 18 jaar? Nou, dan kunnen we hopelijk toch nog wel meer verwachten van haar.
Jep.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |