Alsof het dan aan BIC ligt...quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:00 schreef Salamanderrr het volgende:
Ondanks de berichten dat BIC zo snel zou zijn, wacht ik nog steeds op mijn eerste bestelling van 24 september.
Gek genoeg wel op de 25e verzonden.
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:27 schreef Miniem het volgende:
WTF_!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:08 schreef Salamanderrr het volgende:
[..]
Had ik even niet bij nagedacht. Hehe...
Fail van HK-Post of TNT dan.
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:27 schreef Miniem het volgende:
WTF_!
http://www.flabber.nl/lin(...)ainingstechniek-9449SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[quote]Op dinsdag 3 maart 2015 15:05 schreef Een of andere kutkneus het volgende:
Mensen met...quotes in hun signature. :')
[/quote]
125 euro of zo voor een tablet en moest 33 euro bij betalen (moest ik nog doen )quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:26 schreef Tjado het volgende:
[..]
Wat was je aankoopbedrag en om welk product gaat het?
Was de ellende ook al zat, dus heb maar een prepaid CC aangevraagd (Neteller), heeft als bijkomend nadeel dan wel dat ik ook Apps voor mijn telefoon/tablet kan kopenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:32 schreef monkeybrain het volgende:
Ja weer een uitgestelde betaling van 11 euroDeze week nog 125 euro betaald en dat gaat direct
Ik heb ze een mail gestuurd voor uitleg en ik ga geen standaard antwoord accepteren.
Ook zo handig dat het geld binnen 1 dag van mijn rekening is en vervolgens duurt het nog een week rente trekken voordat Paypal de betaling doetDan kan ik net zo goed handmatig funds op mijn Paypal zetten, maar tja ze doen het willekeurig
Elke keer dat ik wat moest betalen moest dat contant aan de deur. Heb je dan helemaal geen rekening gekregen?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:18 schreef Syphixx het volgende:
[..]
125 euro of zo voor een tablet en moest 33 euro bij betalen (moest ik nog doen )
gaan ze 37 euro verhogen![]()
ik heb recht op een herrinneringsbrief!
nee, ik heb een week later wel een 4 brieven aan elkaar geniet gekregen ( kopie van m'n aankoop enzo) MAAR een betaalstrook ? neen, zat er niet bij, was er een rekening nr of andere critical info aanwezig ? nee, was nergens te bespeurenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:28 schreef RobertNL het volgende:
Elke keer dat ik wat moest betalen moest dat contant aan de deur. Heb je dan helemaal geen rekening gekregen?
Denk dat ik gewoon het oorspronkelijke bedrag zou overmaken en dan kijken wat er gebeurt.
heel verhaalquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:20 schreef Skippy_ball het volgende:
Waarom doen die links als ever buying het toch niet?
Tegen spambotsquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:20 schreef Skippy_ball het volgende:
Waarom doen die links als ever buying het toch niet?
Zelf heb ik deze, werkt prima.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:36 schreef witbiertje het volgende:
FP supersnel: 06-10 besteld, 14-10 binnen... http://www.focalprice.com(...)en.html?Currency=EUR
Jammer alleen dat ie niet werkt..![]()
iemand tips voor een ander?
Ze hebben ook weer is Haloween stuff bij BIC.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:44 schreef RobertNL het volgende:
http://www.buyincoins.com/pages/lp/miss-steve-jobs.htmlStonden ook al bij DX in new arrivals
[..]
Zelf heb ik deze, werkt prima.
We kunnen ook Engels gaan tikken, Nederlanders spreken namelijk goed Engels (denken ze).quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 10:48 schreef neo2000 het volgende:
Misschien een idee om een nieuw tobo te kopen voor sommige mensen in dit topic.. Of een woordenboek Nederlands. Desnoods in China gemaakt, sommige posts kunnen nml qua Nederlandse taal echt niet veel slechter. Sommige posts zijn gewoon onleesbaar. Wtf?
www.tjoos.com http://www.tjoos.com/Coupon/-9251/lightake.comquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 12:01 schreef Tjado het volgende:
Ik ga toch maar zo'n air swimmer bestellendie amerikaanse kosten al 42$ zonder verzendkosten
Zijn er nog codes voor Lightake? In de OP zie ik niks staan..
Denk om de heliumquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 12:01 schreef Tjado het volgende:
Ik ga toch maar zo'n air swimmer bestellendie amerikaanse kosten al 42$ zonder verzendkosten
Zijn er nog codes voor Lightake? In de OP zie ik niks staan..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |