Eensch.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 15:30 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
64 duurt nog even. Kunnen we ook bij 32 of 48 beginnen?
Ik vind 25 aanmeldingen in 20 uur anders best vlotjes verlopenquote:Op woensdag 12 oktober 2011 15:30 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
64 duurt nog even. Kunnen we ook bij 32 of 48 beginnen?
Ik heb zojuist hen die zich voor de reguliere competitie hadden aangemeld een PM gestuurdquote:Op woensdag 12 oktober 2011 18:41 schreef D. het volgende:
Ik wil vanavond nog iedereen die in de OP van het reguliere topic staat een PM sturen om hen attent te maken op deze competitie.
Op zich wel zin, maar aangezien ik de komende 1,5 week totaal geen tijd heb, doe ik niet meequote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:13 schreef D. het volgende:
[..]
Ik heb zojuist hen die zich voor de reguliere competitie hadden aangemeld een PM gestuurd
Sluit ik mij bij aanquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:29 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
3 spellen in 72 uur is wat mij betreft geen probleem, vooral tegelijkertijd is wel handig. Drie spellen van ieder 24 uur achter elkaar aan vind ik wel wat krap.
Ik ook. Op dit moment heb ik wel tijd om te spelen maar voor mensen met een drukkebaan en wat dingetjes ernaast wordt t wel lastig.quote:
Uiteraard speel je ze gewoon tegelijkertijdquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:29 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
3 spellen in 72 uur is wat mij betreft geen probleem, vooral tegelijkertijd is wel handig. Drie spellen van ieder 24 uur achter elkaar aan vind ik wel wat krap.
We beginnen vanavond, met 48, of wanneer er voor vanavond nog 16 mensen bijkomen, met 64.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 12:37 schreef svk1985 het volgende:
48 aanmeldingen, beginnen of wachten op 64??
maar hoe werkt het met 48??
48=>24=>12 en dan 2 poules van 3 => finale??
dat is 72 uur voor een zet, niet voor de hele partijquote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:25 schreef AnneX het volgende:
Wat ik tot nu toe begrepen heb, zegt het spel gewoon verloren als het langer duurt dan 72 uur!
Dus daar zijn wij aangebonden.
Geen probleem toch?
Geen pm ontvangen (nog).(…
OK.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:30 schreef svk1985 het volgende:
[..]
dat is 72 uur voor een zet, niet voor de hele partij
het spel geeft je 72uur per zet, dit toernooi 72 uur voor de partijquote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:30 schreef AnneX het volgende:
[..]
OK.
Dan is het toch helemaal te doen?![]()
72 uur per rondequote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:32 schreef svk1985 het volgende:
[..]
het spel geeft je 72uur per zet, dit toernooi 72 uur voor de partij
ook prima, maar neem aan dat je 2 of 3 bedoelt (met 3 of 4 spelers per poule)quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:26 schreef D. het volgende:
[..]
72 uur per ronde
In de poules rondes dus 72 uur voor 3 of 4 (afhankelijk van het aanal deelnemers per poule) partijen.
Dat neem je idd correct aan. En dat zei ik dus foutquote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:30 schreef svk1985 het volgende:
[..]
ook prima, maar neem aan dat je 2 of 3 bedoelt (met 3 of 4 spelers per poule)
kan niet wachten!!!
Nee, dat werkt niet.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:49 schreef Homdeck het volgende:
Je kunt bij bv 51 deelnemers ook 17 poules van 3 maken. Na deze ronde vallen dan de nummers 3 en de 2 slechtste nummers 2 af.
Hoe meer mensen er mee kunnen doen des te beter natuurlijk! Als het dus even kan gewoon iedereen in een poule indelen.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:40 schreef D. het volgende:
Ik ga er om 20:00u even voor zitten om de competitie op te zetten.
Er zijn nog 14 mensen nodig voor 16 poules van 4 personen per poule.
Er zijn, als de 64 niet gehaald wordt, 2 opties.
- Om het voor iedereen hetzelfde te houden spelen we met 48 man.
Dan hebben we poules van 3 personen en speelt iedereen in de eerste ronde 2 spellen.
- We kunnen ook de mensen na de 48 verdelen over de andere poules
Er zijn dan dus sommige poules met 4 personen per poule.
Zij spelen dus allemaal een partij meer dan de poules met 3 personen.
De 2 spelers die dan doorgaan zijn dan dus 'best of 4' ipv 'best of 3'.
Er vallen dan dus ook 2 mensen af.
Hoe staan jullie hier tegenover?
Zo zie ik het dus ook.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:54 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Hoe meer mensen er mee kunnen doen des te beter natuurlijk! Als het dus even kan gewoon iedereen in een poule indelen.
Dat snap ik, maar wat is erger? Ontevreden deelnemers of ontevreden mensen die niet mee kunnen doenquote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:58 schreef D. het volgende:
[..]
Zo zie ik het dus ook.
Ik bedoel, of je nu doorgaat omdat je bij de 2 beste hoort van 3 mensen, of van 5 mensen
Maar hoe meer mensen meedoen, hoe meer er afvallen. Dus mensen die niet zo goed zijn (of gewoon een slecht spelletje hebben) hebben misschien het gevoel dat ze benadeeld worden doordat er in hun poule van 4 dus 2 afvallers zijn, en in de poule van 3 personen slecht 1.
Als er ook maar iemand is die er zo over denk ga ik liever voor een gelijk aantal spelers, want wil geen ontevreden deelnemers hebben
Misschien melden zich de komende 2 uur nog 14 mensen en hoeven we geen keuze te maken uit deze 2 optiesquote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:01 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar wat is erger? Ontevreden deelnemers of ontevreden mensen die niet mee kunnen doen
Het aantal punten tegen je directe tegenstanders geeft juist heel goed je prestaties in je eigen poule weer. Maar het is jouw feestje.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:54 schreef D. het volgende:
[..]
Nee, dat werkt niet.
Men gaat door (of valt af) op basis van prestaties in de eigen poule, niet overall.
Zo werkt een poule nou eenmaal nietquote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:03 schreef Homdeck het volgende:
[..]
Het aantal punten tegen je directe tegenstanders geeft juist heel goed je prestaties in je eigen poule weer. Maar het is jouw feestje.
Vertel dat ook even aan de uefa en de FIFA dan, die werken altijd zo bij kwalificatiesquote:
Ik volg het voetbal niet zo, maar ik zal overwegen ze te mailenquote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:11 schreef Homdeck het volgende:
[..]
Vertel dat ook even aan de uefa en de FIFA dan, die werken altijd zo bij kwalificaties
Maar goed, zal er over ophouden nu
De wattes?quote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:14 schreef Rockfire het volgende:
Ik heb deze competitie ook nog even genoemd in de ABO SC, wellicht dat daar nog wat mensen zijn die wel mee willen doen
quote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:18 schreef Rockfire het volgende:
[..]
ABO is een subforum speciaal voor mensen met een abonnementen SC is de slowchat
Dat subforum is ontzettend leuk! neem ook een ABOquote:Op donderdag 13 oktober 2011 18:20 schreef D. het volgende:
[..]
Wist niet eens van het bestaan van dat subforum
Wat een SC is dat was me wel duidelijk
1. Maringo - MaringoDCquote:
Goed ideequote:Op donderdag 13 oktober 2011 20:00 schreef D. het volgende:
Ideetje:
Ik zet de voorrondes op 4 dagen (de finales op 3)
Ik deel alle poules in met het aantal spelers die we nu hebben.
Bij de poules die 3 mensen hebben kunnen mensen de komende 24 uur nog in stappen.
Ik schrijf deze mensen dan bij en zij nodigen de 3 poule-genoten uit voor een partij.
Goed idee?
quote:Op donderdag 13 oktober 2011 20:00 schreef D. het volgende:
Ideetje:
Ik zet de voorrondes op 4 dagen (de finales op 3)
Ik deel alle poules in met het aantal spelers die we nu hebben.
Bij de poules die 3 mensen hebben kunnen mensen de komende 24 uur nog in stappen.
Ik schrijf deze mensen dan bij en zij nodigen de 3 poule-genoten uit voor een partij.
Goed idee?
quote:
De poules zijn bekend (heb de aanmeldingslijst door de randomizer gegooid), en staan in het documentquote:
Wow wat goed zeg. Wat een werk!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 20:50 schreef D. het volgende:
[..]
[..]
De poules zijn bekend (heb de aanmeldingslijst door de randomizer gegooid), en staan in het document
Ik zal dadelijk iedereen een PM sturen
Dat geloof ik wel. Moeten wij de uitslagen aan jou doorgeven of in dit topic zetten?quote:
In dit topic graagquote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:28 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat geloof ik wel. Moeten wij de uitslagen aan jou doorgeven of in dit topic zetten?
Ik pidolosius en Michel* uitgenodigd!
Dat geeft niet! Daarvoor is dit topic ook!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:29 schreef D. het volgende:
[..]
In dit topic graag
Sorry dat ik dat er in de PM vergeten was bij te zetten
Home en standby-knop tegelijkquote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:32 schreef Diaan73 het volgende:
Ik kan op de iPad geen screenshot maken volgens mij.
Beide voldoetquote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:30 schreef Joran-Joran het volgende:
Uitslag inclusief screenshot (zoals in het andere topic staat) of is het voldoende als beide spelers de eindstand posten?
Okay. Dat moet wel lukken. Ik wist wel dat dat kon met iPhone maar niet met iPad.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:36 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Dan moet je em eerst uploaden, zoals bijvoorbeeld naar Lockerz zoals je net postte.
Heb je verwijderdquote:Op donderdag 13 oktober 2011 22:12 schreef Rockiejj het volgende:
Sorry sorry! Maar ik meld me af, ga volgende week op vakantie, dus weinig spelen!
ik nu ookquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 07:41 schreef svk1985 het volgende:
in P1 heb ik al mijn 3 tegenstanders geinvite
svk1985 - ma-en
svk1985 - breng het aan
svk1985 - Mart84
nee, ik heb de rest uitgenodigdquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 08:00 schreef D. het volgende:
[..]
Dan hebben jullie elkaar ge-invite dus?
tuurlijk, en dan kiezen we de gunstigste uitslag voor ons beidequote:Op vrijdag 14 oktober 2011 08:00 schreef D. het volgende:
[..]
Dan hebben jullie elkaar ge-invite dus?
nah als ik dit begin zo zie, vind ik dit geen slechte optiequote:Op vrijdag 14 oktober 2011 08:03 schreef svk1985 het volgende:
[..]
tuurlijk, en dan kiezen we de gunstigste uitslag voor ons beide
(just kidding)
Het was close. Helaas net verlorenquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 00:10 schreef MangoTree het volgende:
Borisz - Boriszz - MangoTree - mikey_nl: 272 - 318
Alleen als je hem geroot hebt volgens mij. Anders kan het niet. Gewoon een eindstand posten is ook goedquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:11 schreef svk1985 het volgende:
weet iemand trouwens hoe ik een screenshot kan maken van mijn android telefoon??
Bij de Galaxy S werkt het zonder rooten: back ingedrukt houden, home kort indrukken en back weer loslaten.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:13 schreef borisz het volgende:
[..]
Alleen als je hem geroot hebt volgens mij. Anders kan het niet. Gewoon een eindstand posten is ook goed
Wowquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Bij de Galaxy S werkt het zonder rooten: back ingedrukt houden, home kort indrukken en back weer loslaten.
jazeker, kopieer de laatste deelnemerslijst die je in dit topic kunt vinden, dan zul je door de ts in een poule gezet wordenquote:
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 14:39 schreef svk1985 het volgende:
[..]
jazeker, kopieer de laatste deelnemerslijst die je in dit topic kunt vinden, dan zul je door de ts in een poule gezet worden
Ik heb je toegevoegd aan poule 4quote:
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 17:33 schreef D. het volgende:
[..]
Ik heb je toegevoegd aan poule 4
Je mag je 3 poule-genoten uitnodigen en aub ook even kenbaar maken dat je de 4e speler bent in hun poule
WOW. Welk woord ? Dan.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:21 schreef lynda het volgende:
ik leg net een woord voor 124 punten
![]()
nogmaals sorry homdeck / de-cock
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:21 schreef lynda het volgende:
ik leg net een woord voor 124 punten
![]()
nogmaals sorry homdeck / de-cock
Ik haat je tot het diepst van......quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:46 schreef Da_Sandman het volgende:
Al weggeklikt, maar ik win na een heul spannend potje van flitspaal.
Het laatste woord!quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:27 schreef charmed_angel het volgende:
Totaal onverwachts gewonnen van SomePerson/GMVL
[ afbeelding ]
Ik dacht dat ik dat er in had gezetquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:35 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Wanneer is deze ronde afgelopen? Mag dat in het Googledoc?
Wat is de definitie van een lucky losers?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:36 schreef peaceman het volgende:
Bestaat er nog zoiets als lucky losers na ronde 1?
In de sport zijn dat mensen die door mogen omdat iemand niet komt opdagen bijv door een blessure..quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:37 schreef D. het volgende:
[..]
Wat is de definitie van een lucky losers?
Met een poule van 4 is die kans best aanwezigquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:41 schreef peaceman het volgende:
[..]
In de sport zijn dat mensen die door mogen omdat iemand niet komt opdagen bijv door een blessure..
Ik denk dat ik ronde 2 niet ga halen ondanks een gemiddelde van boven de 300
Ik had me toch een klote lettersquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:28 schreef WordFreud het volgende:
Wordfeud (evertk) - even you brutus: 511 - 234
Vancroba reageert niet
Ik had niet ver genoeg naar rechts gescrolld.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:36 schreef D. het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik dat er in had gezet
*gaat kijken
edit: ja, staat erin
96 uur. Dat is t/m 17 oktober 23.59 dus. Ik speel er momenteel ook tegen zo een... 13 oktober om 10 uur 's avonds begonnen en ondertussen staat het 2-1 voor mij met gelegde woorden..quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:22 schreef woordbakkertje het volgende:
Hoeveel tijd stond er ook weer voor de eerste ronde. Ik speel namelijk tegen 2 spelers die uren over een zet doen.
Hehe, dank. En sorry, ik liet niet veel van je overquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:28 schreef Spaghettivreter het volgende:
Maurizzz - Litso 218 - 411.
Gefeliciteerd
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 23:23 schreef tomtomaat het volgende:
gewonnen van bbfakir (snorry) 431-285
quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:00 schreef bbfakir het volgende:
[ afbeelding ]
Eindstand Lijnloos-snorry 380-260
En in onze poule heb ik al 23 uur niets meer van Lonaa gehoord.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:57 schreef Lijnloos het volgende:
[..]Bedankt voor het spelen!
Ik heb ook van FTSEO verloren...
[ afbeelding ]
ik ook niet.....quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:23 schreef bbfakir het volgende:
[..]
En in onze poule heb ik al 23 uur niets meer van Lonaa gehoord.
Dat was wel een apart potje ja, andere wedstrijd in de pool trouwens verloren 354 - 373 tegen gupskequote:Op zaterdag 15 oktober 2011 22:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Remon5669 - frassassin 458 - 197
Da's kut. We waren met een leuk potje bezig. Tussenstand ziggy - joran: 312 - 274.quote:Op zondag 16 oktober 2011 04:20 schreef Joran-Joran het volgende:
Telefoon laten vallen vanavond![]()
kutzooi!! Ben bang dat ik niet meer kan spelen de komende tijd..
Dat is inderdaad vervelend! Komt daar ook een regel voor eigenlijk? Want als je slecht wil doen, zou je gewoon kunnen stoppen met reageren als je voor staat. Dan is de ander die wel regelmatig reageert de klos.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:22 schreef woordbakkertje het volgende:
Hoeveel tijd stond er ook weer voor de eerste ronde. Ik speel namelijk tegen 2 spelers die uren over een zet doen.
Sorry. Er zijn al teveel wedstrijden beslist om nog iemand eerlijk in te kunnen laten stappen.quote:Op zondag 16 oktober 2011 08:24 schreef PhysicsRules het volgende:
Als er nog een plekje is:
55. PhysicsRules - PhysicsRules
.quote:Op zondag 16 oktober 2011 09:32 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad vervelend! Komt daar ook een regel voor eigenlijk? Want als je slecht wil doen, zou je gewoon kunnen stoppen met reageren als je voor staat. Dan is de ander die wel regelmatig reageert de klos.
Ik geloof dat zij in een andere 'timezone' zitquote:Op zondag 16 oktober 2011 09:40 schreef woordbakkertje het volgende:
Inmiddels al 25 uur niets gehoord van dudeque. Gaat lekker zo.
Note to self, als er een DW en TW openligt met 5 ertussen dan moet je daar wat op leggen. Die RIVET voor 50+ punten heeft me de das omgedaan.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:42 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Gewonnen van Gobo42.
[ afbeelding ]
Ok, dan doe ik graag aan een volgende ronde mee als die komt.quote:Op zondag 16 oktober 2011 10:05 schreef D. het volgende:
[..]
Sorry. Er zijn al teveel wedstrijden beslist om nog iemand eerlijk in te kunnen laten stappen.
Dat kanquote:Op zondag 16 oktober 2011 10:57 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Ok, dan doe ik graag aan een volgende ronde mee als die komt.
Ja. Die heb ik verloren.quote:
Jullie poule was van de 3 poules die nu klaar zijn het leukste voorbeeld van hoe het kan lopenquote:Op zondag 16 oktober 2011 11:01 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ja. Die heb ik verloren.
En Gupske - Remon5669 | 373 - 354
Okay, sorry. Heb ik overheen gelezen dan!quote:Op zondag 16 oktober 2011 10:08 schreef D. het volgende:
[..]
.
Ik had al eerder aangegeven dat als er duidelijk 1 speler het spel heeft vertraagd en er daardoor geen eindstand is er in het voordeel van de andere speler beslist zal worden
Het was ook erg spannend!!quote:Op zondag 16 oktober 2011 11:08 schreef D. het volgende:
[..]
Jullie poule was van de 3 poules die nu klaar zijn het leukste voorbeeld van hoe het kan lopen
Jullie hebben alledrie 1 wedstrijd gewonnen en de beste 2 zijn dus op punten door
Heb m´n oude telefoon gepakt, en daar kan WordFeud blijkbaar ook op draaien. We kunnen dus weer verder!quote:Op zondag 16 oktober 2011 09:15 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Da's kut. We waren met een leuk potje bezig. Tussenstand ziggy - joran: 312 - 274.
Bedankt.quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:42 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Nice, gefeliciteerd... winnaar in de poule, da's duidelijk.
Dat schiet dan lekker op.quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:37 schreef Maringo het volgende:
Ik ben nu al 38 uur op raptorix aan het wachten... Het staat nog steeds 2-1 in gelegde woorden
quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:26 schreef Joran-Joran het volgende:
[..]
Heb m´n oude telefoon gepakt, en daar kan WordFeud blijkbaar ook op draaien. We kunnen dus weer verder!
Na dweper te hebben gemaakt voor 90 punten is Lonaa zeker geschrokken. Ze is al weer 15 uur stil.quote:
netjes, dan ben je door als poulewinnaar (en ik als nr 2)quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:00 schreef Niox het volgende:
ma-en - Mart84 277 - 380
Mart84 - breng het aan 359 - 330
Ik had de andere 2 al in ronde 2 geplaatstquote:Op zondag 16 oktober 2011 16:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jup,
ik ben dus uitgeschakeld vrees ik, heb namelijk heel weinig punten gepakt tegen Re.
Tegen mij net zo, alhoewel ik iets meer woorden heb kunnen leggen. Maar schiet niet op zo, in ieder geval.quote:Op zondag 16 oktober 2011 17:01 schreef egeltje1985 het volgende:
Al 43 uur niks gehoord van phantomesse, pas twee woorden kunnen leggen.
Ik wacht ook al 42 uur op een reactie van raptorix...quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:37 schreef Maringo het volgende:
Ik ben nu al 38 uur op raptorix aan het wachten... Het staat nog steeds 2-1 in gelegde woorden
quote:Op zondag 16 oktober 2011 12:11 schreef Diaan73 het volgende:
Michel* (OA) - PeaceDiaan (Diaan73) 281 - 353
Same here... ook al een tijdje niks meer gehoord/gezien van haar na 1 woordje te hebben gelegd.quote:Op zondag 16 oktober 2011 15:03 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Na dweper te hebben gemaakt voor 90 punten is Lonaa zeker geschrokken. Ze is al weer 15 uur stil.
Ik hoop mijn potje tegen remlof nog uit te spelen maar moet lang wachten.. Kan het nu tot en met 17 of tot 17 okt?quote:Op zondag 16 oktober 2011 20:13 schreef D. het volgende:
Ik denk dat 96 uur een goede keuze was gezien het aantal niet niet uitgespeelde partijen
t/mquote:Op zondag 16 oktober 2011 20:19 schreef twinkles het volgende:
[..]
Ik hoop mijn potje tegen remlof nog uit te spelen maar moet lang wachten.. Kan het nu tot en met 17 of tot 17 okt?
Zijn de enige open partijen niet alleen degene waar mensen al meer dan 15 uur op een ander aan het wachten zijn?quote:Op zondag 16 oktober 2011 20:13 schreef D. het volgende:
Ik denk dat 96 uur een goede keuze was gezien het aantal niet niet uitgespeelde partijen
Voor een groot deel welquote:Op zondag 16 oktober 2011 20:45 schreef Maringo het volgende:
[..]
Zijn de enige open partijen niet alleen degene waar mensen al meer dan 15 uur op een ander aan het wachten zijn?
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:28 schreef Spaghettivreter het volgende:
Maurizzz - Litso 218 - 411.
Gefeliciteerd
quote:Op zondag 16 oktober 2011 19:55 schreef lynda het volgende:
litso 361 lynda 344
leuk potje! erg aan elkaar gewaagd
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 21:00 schreef Homdeck het volgende:
picodealion (Litso) - Homdeck (de-cock) 294-436
Dan lukt t vast nog wel. Nog 2 tiles op voorraad!quote:Op zondag 16 oktober 2011 20:28 schreef D. het volgende:
[..]
t/m
Sorry voor de onduidelijkheid. Heb het doc. aangepast
Maar we hebben wél een nieuw woord geleerd: actieraam.quote:Op zondag 16 oktober 2011 22:50 schreef Joran-Joran het volgende:
ziggyziggyziggy - Joran079: 329 - 303
Ow was jij datquote:Op maandag 17 oktober 2011 00:57 schreef twinkles het volgende:
Nou het zit erop hoor!
Twinkles - remlof 371 - 299
Goedemorgen!quote:
Nog bezig, de stenen zijn inmiddels op, dus dat redden we wel vandaag.quote:Op zondag 16 oktober 2011 23:00 schreef Joran-Joran het volgende:
Haha inderdaad! Speel jij nog tegen 410AFCA, en hoeveel staat het?
Ik doe geen random potjes, maar krijg wel veel uitnodigingen van mensen die mijn naam in de topics op FOK! vinden.quote:Op maandag 17 oktober 2011 09:55 schreef twinkles het volgende:
[..]
Goedemorgen!
Ik heb je nog succes gewenst immers, of doen alle random players dat bij jou :p
Ahaquote:Op maandag 17 oktober 2011 10:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik doe geen random potjes, maar krijg wel veel uitnodigingen van mensen die mijn naam in de topics op FOK! vinden.
Stop de pers!!!quote:Op maandag 17 oktober 2011 09:35 schreef Nixx- het volgende:
Einduitslag poule 5:
Nixx- - Nixxxx 2 gewonnen, 1 verloren. In totaal 1156 punten
Siegfried - BramMuller 1 gewonnen, 2 verloren. In totaal 910 punten
AnneX - Elisabed 1 gewonnen, 1 verloren, 1 gelijk. In totaal 1001 punten
Peaceman - Peace1111 1 gewonnen, 1 verloren, 1 gelijk. In totaal 1020 punten
Je kan niet tellenquote:Op maandag 17 oktober 2011 10:48 schreef AnneX het volgende:
Stop de pers!!!
Volgens mij zijn het de volgende winstpunten:
Siegfried 910
Nixxx 1156
AnneX 1042
Peace 1020
En anders kan ik niet optellen.
Tegen BramM/Siegfried 315 -274 verloren
Tegen Nixxx 360 - 335 gewonnen
Tegen Peace 367 - 367 gelijk
Oef: haar kan niet tellen. Shame on her.quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:01 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Je kan niet tellen
Nixxx Bram Mueller Peace1111 Elisabed Totaal
Nixxxx x 336 485 335 1156
Bram Mueller 299 x 296 315 910
Peace1111 323 330 x 367 1020
Elisabed 360 274 367 x 1001
Verschil:
37 162 -25 174
-37 -34 41 -30
-162 34 0 -128
25 -41 0 -16
Volgens mij heb jij 360 + 315 (score Annex) + 367 gedaan, i.p.v. 360 + 274 + 367quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:21 schreef AnneX het volgende:
Oef: haar kan niet tellen. Shame on her.
??quote:Op maandag 17 oktober 2011 11:29 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij 360 + 315 (score Annex) + 367 gedaan, i.p.v. 360 + 274 + 367
Oh, vandaar dat het zo lang duurde. Succes met leren!quote:Op zondag 16 oktober 2011 11:33 schreef dudesque het volgende:
Ik kan deze ronde helaas toch niet meedoen. Ik kom om in mijn schoolwerk
Byte_me en Woordbakker mogen dus door...
Vanochtend heel vroeg heeft 410AFCA weer wat gelegd, maar we staan alweer een paar uur stil met nog maar enkele tegels te gaan: 351 - 270 (in mijn voordeel).quote:Op zondag 16 oktober 2011 23:56 schreef Neelix het volgende:
Ik probeer het tegen 410AFCA af te maken maar hij werkt niet mee
Ik denk overigens niet dat hij met 5 tegeltjes nog 80 punten goed kan maken...
Ik ook. 15 uur alweer.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:55 schreef Lijnloos het volgende:
Ik zit wederom/nog steeds te wachten op LOona, die heeft gisteravond/vannacht weer wat gelegd, maar sindsdien weer radiostilte...
Same here... maar ik sta een dikke 70 punten voor.quote:Op maandag 17 oktober 2011 18:43 schreef Joran-Joran het volgende:
410AFCA reageert nauwelijks, maar staat nu wel een paar punten voor.. Wat gebeurt er dan?
Zoals verwacht heb ik gewonnen, 350 - 295. Was mooi potje!quote:Op maandag 17 oktober 2011 14:02 schreef Neelix het volgende:
[..]
Vanochtend heel vroeg heeft 410AFCA weer wat gelegd, maar we staan alweer een paar uur stil met nog maar enkele tegels te gaan: 351 - 270 (in mijn voordeel).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |