True, paupers zijn dat.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 14:26 schreef Dimens het volgende:
Of mensen die iets gratis krijgen bij een product wat ze kopen. Vervolgens komen ze het dan terug brengen zonder datgene wat ze er gratis bij kregen. Zo werkt het gewoon niet, dan moet je datgene wat je erbij kreeg, ook terug brengen.
Dat noem ik niet echt service.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 14:49 schreef TC_Artemis het volgende:
....je moet er alleen even over doorzeuren voordat je je zin krijgt.....Altijd goeie service bij MM gekregen...
Dan gewoon bij een Apple dealer halen zoals iFactors, dan heb je tenminste nog een tussen persoon waar je terecht kunt.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:20 schreef Henno het volgende:
Apple sluit altijd de verpakking met zo'n zegel. Daar zou je op kunnen letten, en gewoon die spullen online kopen bij Apple zelf. Nergens voor nodig om dat soort spullen bij dat stelletje josti's te halen.
En als er iets teruggestuurd wordt naar Apple gooien ze het weg?quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:20 schreef Henno het volgende:
Apple sluit altijd de verpakking met zo'n zegel. Daar zou je op kunnen letten, en gewoon die spullen online kopen bij Apple zelf. Nergens voor nodig om dat soort spullen bij dat stelletje josti's te halen.
Bij Apple kun je alleen retourneren wanneer het nog in de gesealde verpakking zit.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:35 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
En als er iets teruggestuurd wordt naar Apple gooien ze het weg?
dat is niet rechtsgeldig in nederland ivm wet koop op afstand.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:37 schreef Dimens het volgende:
[..]
Bij Apple kun je alleen retourneren wanneer het nog in de gesealde verpakking zit.
op het moment dat je apple apparaat aanzet vraagt hij om registratie oid,quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
dat is niet rechtsgeldig in nederland ivm wet koop op afstand.
dan moeten ze hem bij apple on-registreren. Nogmaals, zelfs al is ie niet meer gesealed dan nog kan je hem terugsturen. Dan sealen ze hem bij apple gewoon opnieuw.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:44 schreef kovenant het volgende:
[..]
op het moment dat je apple apparaat aanzet vraagt hij om registratie oid,
hoe zou jij het vinden als je geregistreerd apparaat krijgt ...
daarom accepteren ze geen gesealde verpakking , kan wel moet je met apple contact opnemen want meeste retailers van apple mogen alleen verkopen en reparatie aannemen.
tuurlijk , je mag hem altijd terug sturen als je niet tevreden bent met aankoop,quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:45 schreef Maanvis het volgende:
[..]
dan moeten ze hem bij apple on-registreren. Nogmaals, zelfs al is ie niet meer gesealed dan nog kan je hem terugsturen. Dan sealen ze hem bij apple gewoon opnieuw.
Tuurlijk niet, ik heb eens een Macbook Pro gekocht van hun online store, waarvan het scherm bewegende lijnen vertoonde als je het een beetje bewoog met het scharnier. Dat kan je ook erg goed testen in een gesealde verpakking ja.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:37 schreef Dimens het volgende:
[..]
Bij Apple kun je alleen retourneren wanneer het nog in de gesealde verpakking zit.
Sorry, ik vergis mij in Apple.nl en Apple retailers zoals iFactors. Daar kun je een open gemaakt product niet retourneren.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 16:45 schreef Henno het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, ik heb eens een Macbook Pro gekocht van hun online store, waarvan het scherm bewegende lijnen vertoonde als je het een beetje bewoog met het scharnier. Dat kan je ook erg goed testen in een gesealde verpakking ja.
Over gebeld en de TNT Express kwam 'm gewoon ophalen en ik kreeg m'n geld terug (ik koos niet voor een andere notebook omdat ik een week later voor langere tijd naar het buitenland zou vertrekken). Wel klote, dat ding was al vertraagd door die aswolk, was al blij dat ik 'm nog op tijd had voor m'n afstudeerstage in het buitenland en dan is ie niet goed.
Maar dus niks te klagen over hun afhandeling.
Ik vertrouw Apple er meer op dat ze een fatsoenlijk 'refurbish-beleid' hebben dan de Media Markt.
Als een probleem met een iPhone niet meteen is op te lossen, krijg je ook vaak een refurbished exemplaar mee, wat in feite gewoon een telefoon is met compleet nieuwe voor- en achterkant en nieuw afgemonteerde elektronica + volledige software reset... meer nieuw dan tweedehands dus. Die heb ik nog nooit op gebruikssporen of geheime salarisgegevenskunnen betrappen.
Neejoh. Ik ken kledingwinkels (heb er gewerkt) waar ik als ik 's ochtends binnenkwam kleding uit de winkel aan MOEST trekken (iets met; das handig, want dan kunnen klanten het ook kopen!). De kaartjes bleven er dan gewoon in en aan het eind van de dag kleedde ik weer om en gingen de kleren gewoon (ongewassen) terug de rekken in, om de volgende dag weer verkocht te worden..quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 13:57 schreef Dimens het volgende:
[..]
Maar je spijkerbroek is ongebruikt.
Apparaten worden gewoon gebruikt, daarna terug gebracht en dan kan er schaden op zitten.
Die zat er bij mij dus ook op maar zon sticker is er natuurlijk zo opnieuw opgeplakt.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:20 schreef Henno het volgende:
Apple sluit altijd de verpakking met zo'n zegel. Daar zou je op kunnen letten, en gewoon die spullen online kopen bij Apple zelf. Nergens voor nodig om dat soort spullen bij dat stelletje josti's te halen.
Eigenlijk wel een beetje smerig, als ik eerlijk mag zijn.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 18:16 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Neejoh. Ik ken kledingwinkels (heb er gewerkt) waar ik als ik 's ochtends binnenkwam kleding uit de winkel aan MOEST trekken (iets met; das handig, want dan kunnen klanten het ook kopen!). De kaartjes bleven er dan gewoon in en aan het eind van de dag kleedde ik weer om en gingen de kleren gewoon (ongewassen) terug de rekken in, om de volgende dag weer verkocht te worden..
Dat gaat wel wat verquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 18:16 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Neejoh. Ik ken kledingwinkels (heb er gewerkt) waar ik als ik 's ochtends binnenkwam kleding uit de winkel aan MOEST trekken (iets met; das handig, want dan kunnen klanten het ook kopen!). De kaartjes bleven er dan gewoon in en aan het eind van de dag kleedde ik weer om en gingen de kleren gewoon (ongewassen) terug de rekken in, om de volgende dag weer verkocht te worden..
Das meer regel dan uitzondering.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 18:16 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Neejoh. Ik ken kledingwinkels (heb er gewerkt) waar ik als ik 's ochtends binnenkwam kleding uit de winkel aan MOEST trekken (iets met; das handig, want dan kunnen klanten het ook kopen!). De kaartjes bleven er dan gewoon in en aan het eind van de dag kleedde ik weer om en gingen de kleren gewoon (ongewassen) terug de rekken in, om de volgende dag weer verkocht te worden..
Gebeurt vaker dan je denkt hoor, je moet maar is opletten in kledingwinkels hoeveel verkopers kleding dragen die op dat moment ook in de rekken te vinden is. Ik vind het ook niet fris (en ik was dan ook eerst alles als ik wat koop :p)quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 19:25 schreef OverRated het volgende:
[..]
Dat gaat wel wat verLekker je ongewassen T-shirt waar je de hele dag in hebt lopen zweten terug hangen in het schap. Moest je ook een slipje uit de winkel aan?
Ik vond het juist altijd fijn om kleding die ik gekocht had te dragen zonder dat het gewassen was, dan zit het altijd zo lekker. Nu is dit verpest.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 20:12 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Gebeurt vaker dan je denkt hoor, je moet maar is opletten in kledingwinkels hoeveel verkopers kleding dragen die op dat moment ook in de rekken te vinden is. Ik vind het ook niet fris (en ik was dan ook eerst alles als ik wat koop :p)
Sorryquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 20:15 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik vond het juist altijd fijn om kleding die ik gekocht had te dragen zonder dat het gewassen was, dan zit het altijd zo lekker. Nu is dit verpest.
En vervolgens wel zeiken als je niet je nieuwe blu-ray speler terug mag brengen omdat je vrouw de kleur niet leuk vond staan bij de bank...quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 23:08 schreef Manifesto het volgende:
Boycot de mediamarkt ga ik van nu af aan ook doen, Wederom verbaas ik me weer over de randdebielen die naar boven drijven in een topic als deze die het normaal vinden..
Mijn vrouw kocht laatst een wiifit board, uitgepakt zaten de batterijen al in de controller en bij nadere inspectie konden we ook zien dat een sporen van gebruik op zaten op het het apparaat.
Terug naar de MM en de verkoper wist niet hoe het had kunnen gebeuren en gaf meteen een nieuwe mee... na het lezen van dit topic is dit blijkbaar beleid van de mediamarkt.
Fuck You Media markt mijn zien jullie niet meer terug fucking oplichters. Als mensen slim waren deden ze het ook.
Waarom niet een lijst maken van bedrijven die de zelfde praktijken hanteren.\
Ze kunnen open zijn de klanten laten kiezen en een beetje extra voordeel aanbieden als mensen tweede hands willen kopen.
Maar achterbaks gebruikte waar als nieuw proberen te verkopen met de hoop dat niemand het door heeft is gewoon oplichting.
Mensen doe eens wat en loop weg van dit soort praktijken en "spread the word"...
Ik zie het verband niet met elkaar.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 23:17 schreef Ruis het volgende:
[..]
En vervolgens wel zeiken als je niet je nieuwe blu-ray speler terug mag brengen omdat je vrouw de kleur niet leuk vond staan bij de bank...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |