quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:01 schreef Specularium het volgende:
[..]
Natas heeft er weleens beter uitgezien ja.
dus dit. Hele dag geen reet te doen dus daarom gaan ze maar ruzie zoeken met de buren uit pure frustratie en verveling.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:01 schreef ElDinosaur het volgende:
Het is ook altijd van dat werkloze volk wat zich de hele dag aan elkaar zit te ergeren.
Da's weer eens wat anders dan een spermalamp.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:01 schreef Karina het volgende:
Leen de decibellenmeter van mr Visser.
Heeft daar überhaupt iemand werk?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:02 schreef WcPot het volgende:
Heeft die Brenda ook nog werk of is ze full time bank hanger
Wat hebben ze liggen? IK moet elke keer van mn monitor naar mn beamer kijken, mis zo af en toe wel wat.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:02 schreef Karina het volgende:
Ze hebben ook altijd de meest gehorige vloerbedekking die je maar kunt verzinnen.
Soort laminaat.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:03 schreef Silven het volgende:
[..]
Wat hebben ze liggen? IK moet elke keer van mn monitor naar mn beamer kijken, mis zo af en toe wel wat.
Low budget laminaatquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:03 schreef Silven het volgende:
[..]
Wat hebben ze liggen? IK moet elke keer van mn monitor naar mn beamer kijken, mis zo af en toe wel wat.
Ze bonkt tegen het plafond.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:03 schreef Injetta het volgende:
IN ieder geval tapijt en ander speelgoed voor het kind.
Maar welk lawaai heeft het stel nou? Want dat is blijkbaar nu niet meer aan de orde.
Beamerquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:03 schreef Silven het volgende:
[..]
Wat hebben ze liggen? IK moet elke keer van mn monitor naar mn beamer kijken, mis zo af en toe wel wat.
Ja projector, geen BMW.quote:
Zeil ook.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:05 schreef Palomar het volgende:
[..]
denk wel praktischer dan vloerbedekking, rekening houdend met morsen en kruimels etc....
Je kunt ook een soort vinyl of linoleum nemen, dat is niet zo gehorig.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:05 schreef Palomar het volgende:
[..]
denk wel praktischer dan vloerbedekking, rekening houdend met morsen en kruimels etc....
K3quote:
Lekker heh!quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:05 schreef Specularium het volgende:
Hey, ik ben John Williams.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:05 schreef Specularium het volgende:
Hey, ik ben John Williams.
[ afbeelding ]
valt best mee...quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:08 schreef Staal het volgende:
Ze gaan wel weer een dagje samen uit met de kindertjes en dan een nieuw vloertje en dan gaan ze wekelijks bij elkaar de vloer plat lopen, ruzie en weer van voor af aan.
Misschien ben ik cynisch hoor.
Gelijk een soa te pakken je zal vast niet de eerste zijn die daar overheen wilquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:08 schreef Silven het volgende:
Ik zou die agressieve blonde best een keer aangedouwt hebben als het vrijblijvend was, maar volgens mij is het zo'n stalkend type die daarna gelijk vanalles van je wil hebben.
Ook dat inderdaad.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:09 schreef WcPot het volgende:
[..]
Gelijk een soa te pakken je zal vast niet de eerste zijn die daar overheen wil
Dat zou pas mooie TV worden! Lesbo paartje in de maak.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:09 schreef Injetta het volgende:
Het lijkt wel een relatietherapie....
Ze moet toch op één of andere manier aan geld komen voor haar rookwarenquote:
Ze is absoluut mooi met bruin haar en zonder die rare spijkers. Ze heeft echt mooie lijnen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:09 schreef MissJ het volgende:
die geblondeerde zou best wel mooi kunnen zijn als ze haar haar bruin maakt ofzo en niet meer van die gare wenkbrauwen doet.
Ze zou best een enigszins rijke man aan de haak kunnen slaan denk ik.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:09 schreef MissJ het volgende:
die geblondeerde zou best wel mooi kunnen zijn als ze haar haar bruin maakt ofzo en niet meer van die gare wenkbrauwen doet.
Welkom in dit topicquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:13 schreef Mani89 het volgende:
Dat kamper wijf met die getekende wenkbrauwen
Nog een kijker erbijquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:13 schreef Mani89 het volgende:
Dat kamper wijf met die getekende wenkbrauwen
En dat allemaal voor een nieuwe stille vloerquote:
Das et eerst waar ik aan dacht: leg gewoon vloerbedekking neer en plemp wat deurstoppers ertussenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:15 schreef WcPot het volgende:
[..]
En dat allemaal voor een nieuwe stille vloer
en uit de bijstandquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:12 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ze zou best een enigszins rijke man aan de haak kunnen slaan denk ik.
Kan ze weg uit die flat
Vreemd dat al die belastingen zo hoog zijn, omdat dit soort tuig te lui is om wat aan te pakken.quote:
Die vrouwen sowiesoquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:19 schreef cinnamongirl het volgende:
Zitten alle 3 stakkers dan thuis?!
Lijkt er onderhand wel op, zou misschien nog kunnen dat die gozer werkt, maar de dames lijken de hele dag thuis te zitten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:19 schreef cinnamongirl het volgende:
Zitten alle 3 stakkers dan thuis?!
Lijkt er wel opquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:19 schreef cinnamongirl het volgende:
Zitten alle 3 stakkers dan thuis?!
Zou me niks verbazenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:19 schreef cinnamongirl het volgende:
Zitten alle 3 stakkers dan thuis?!
Dan ga je toch aan elkaar irriteren als je de hele dag thuis zit.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |