Dan heb je de OP niet gelezen kennelijk, want daar staat dat vrouwen eventueel een oudere man zouden willen als partner, maar dan moet hij wel geld hebben.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 16:19 schreef 3-voud het volgende:
Ik baseer me dan ook op de OP en TT dat het jonge mooie meiden betreffen die een oudere rijke man zoeken.
Nou jij bent altijd nogal van "kijk mijn huis eens! kost heel duurquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 18:05 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan heb je de OP niet gelezen kennelijk, want daar staat dat vrouwen eventueel een oudere man zouden willen als partner, maar dan moet hij wel geld hebben.
Dat is wezenlijk anders!
Volgens mij heb ik gewoon een K&W topic als ieder ander en in mijn geval is het huis duurder dan gemiddeld... Dus je verzint er wel het e.e.a. bij.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 18:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Nou jij bent altijd nogal van "kijk mijn huis eens! kost heel duurhihihi". Als ik dat combineer met dit topic ben ik wel benieuwd wat je vrouw / vriendin voor werk doet en hoe de inkomstenverdeling tussen jullie 2 is.
Ach welnee, hij weet gewoon hoe het hoort, en toen ze verkering kregen verdienden ze geen van beiden wat.quote:
Wat flauw, er zijn meer "wij (ver)bouwen een huis topics" maar als het een huis is dat duurder dan gemiddeld is dan is het gelijk een patser-topic? Wat een nonsens zeg.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 18:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Nou jij bent altijd nogal van "kijk mijn huis eens! kost heel duurhihihi". Als ik dat combineer met dit topic ben ik wel benieuwd wat je vrouw / vriendin voor werk doet en hoe de inkomstenverdeling tussen jullie 2 is.
quote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:27 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik gun deze eer graag aan een andere dame
Nee jij bent een lekkertje... Heb je al beetquote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Potverdorie, de vrouwen staan vast in de rij voor je
Klopt, maar dan is de vent van die golddigger wel erg dom bezig als ie zich laat gebruiken, want dat is het. Naief als hij denkt dat er meer is. Dan kun je inderdaad beter de escort bestellen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 13:54 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat triest voor je dat je het verschil niet kent...
Een escort heeft sex voor geld. Een golddigger heeft alleen relaties (en JA, dat is een wezenlijk verschil), met mannen met veel geld.
Weinig overeenkomst, nietwaar?
ik zeg, 5 jaar ouder, iets sociaals (zo compenseer je elkaar uit zeg maarquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 19:04 schreef DS4 het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik gewoon een K&W topic als ieder ander en in mijn geval is het huis duurder dan gemiddeld... Dus je verzint er wel het e.e.a. bij.
Maar voordat ik de vraag over mijn vrouw beantwoord: wat denk je zelf? Is ze veel ouder, ongeveer even oud, of veel jonger? Is ze lelijk als de nacht, gewoontjes, lekker? Is ze vooral goed in mijn geld opmaken, legt ze zelf ook redelijk wat bij, of is ze veel rijker dan ik?
Nou, kom maar op met de vooroordelen, dan zal ik straks vertellen wat de realiteit is.
Heel simpel, ze is in zo'n geval dan met je getrouwd voor je geld, nou dat is een lekkere basis en gedachte.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 22:53 schreef DS4 het volgende:
Hoezo laten gebruiken? Het is voor golddiggers gewoon een noodzakelijke eigenschap, dat geld hebben, maar dat is iets anders als dat iedereen met veel geld voldoet.
Leeftijdsverschil is groter (8 jaar, wat nu niet meer zoveel is, maar toen ze 18 was wel), ze is nog altijd een bijzonder aantrekkelijke dame en ze is net als ik ondernemer en beiden zijn wij rijk... niet alleen als echtpaar, maar ook los van elkaar (dat is wel een tijdje flink scheef geweest, maar inmiddels is mijn vrouw prima in staat om haar eigen rok op te houden zegmaar),quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:01 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ik zeg, 5 jaar ouder, iets sociaals (zo compenseer je elkaar uit zeg maar), en om jou er 1 te geven die je mag corrigeren, ze is graflelijk denk ik.
normaal ben ik hier sooooow goed in, dus niet te streng zijn aub.
Wat een onzin. Ik stel hoge eisen aan het uiterlijk van vrouwen waar ik mee omga, maar dat wil toch niet zeggen dat ik dan een relatie met ze heb vanwege hun uiterlijk? Dat is misschien een voorwaarde, maar verder...quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:03 schreef BountyHunter043 het volgende:
Heel simpel, ze is in zo'n geval dan met je getrouwd voor je geld, nou dat is een lekkere basis en gedachte.
Dan weet ze in elk geval nog dat je voor haar gaat en niet voor haar geld.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Ik stel hoge eisen aan het uiterlijk van vrouwen waar ik mee omga, maar dat wil toch niet zeggen dat ik dan een relatie met ze heb vanwege hun uiterlijk? Dat is misschien een voorwaarde, maar verder...
Echt, zo moeilijk is het allemaal niet.
Maar niet omdat ze zo lief is, als ze niet mooi zou zijn dan zou hij minder interesse hebben, net zoals een golddigger geen interesse in een minimumloner zal hebben.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:12 schreef BountyHunter043 het volgende:
[..]
Dan weet ze in elk geval nog dat je voor haar gaat en niet voor haar geld.
Precies. Ik ben gewoon net zo oppervlakkig. En ook weer niet, want fuck it... iedereen heeft van die oppervlakkige dingen op basis waarvan je selecteert in wie je tijd gaat steken om hem/haar te leren kennen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:17 schreef Leandra het volgende:
Maar niet omdat ze zo lief is, als ze niet mooi zou zijn dan zou hij minder interesse hebben, net zoals een golddigger geen interesse in een minimumloner zal hebben.
Klopt, het is dan ook meer dat iemand die voor het geld gaat asocialer of triester klinkt dan iemand die voor het uiterlijk gaat.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar niet omdat ze zo lief is, als ze niet mooi zou zijn dan zou hij minder interesse hebben, net zoals een golddigger geen interesse in een minimumloner zal hebben.
Kunstwereld toevallig? Of iets anders 'creatiefs'?quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:06 schreef DS4 het volgende:
Leeftijdsverschil is groter (8 jaar, wat nu niet meer zoveel is, maar toen ze 18 was wel), ze is nog altijd een bijzonder aantrekkelijke dame en ze is net als ik ondernemer en beiden zijn wij rijk... niet alleen als echtpaar, maar ook los van elkaar (dat is wel een tijdje flink scheef geweest, maar inmiddels is mijn vrouw prima in staat om haar eigen rok op te houden zegmaar),
Das hetzelfde...quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 18:05 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan heb je de OP niet gelezen kennelijk, want daar staat dat vrouwen eventueel een oudere man zouden willen als partner, maar dan moet hij wel geld hebben.
Dat is wezenlijk anders!
Mwah, dat ligt vooral aan degene die de eisen stelt, als ik een oh, oh Cherso figuur hoor zeggen dat iemand er niet goed genoeg uitziet voor hem/haar dan is dat weinig minder asociaal dan wanneer ik een rechtenstudente hoor blaten dat iemand wel genoeg moet verdienen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:24 schreef BountyHunter043 het volgende:
[..]
Klopt, het is dan ook meer dat iemand die voor het geld gaat asocialer of triester klinkt dan iemand die voor het uiterlijk gaat.
Mijn vrouw? Nee, hoor...quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 23:29 schreef Northside het volgende:
Kunstwereld toevallig? Of iets anders 'creatiefs'?
Als je tweedimensionaal denkt wel misschien...quote:
apotheek maybe?quote:
Hoe raad je het zo?quote:
wist ikquote:
Dat wist ik dan weer...quote:Op zondag 16 oktober 2011 09:18 schreef michaelmoore het volgende:
wist ik
Heb je een keer ergens neergepend
Ik ken ze wel. Sommigen nog vrijgezel ook. Heb je iets ter tafel te brengen op basis waarvan ze interesse zouden hebben? En zo ja, waarom kan jij ze dan niet vinden?quote:Op zondag 16 oktober 2011 11:52 schreef deelnemer het volgende:
Ik zoek ook nog een hot babe, wel loaded natuurlijk
Ik vrees van niet. Ik was ook niet helemaal serieus.quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:05 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik ken ze wel. Sommigen nog vrijgezel ook. Heb je iets ter tafel te brengen op basis waarvan ze interesse zouden hebben?
Mijn hart.quote:Op zondag 16 oktober 2011 13:05 schreef DS4 het volgende:
Ik ken ze wel. Sommigen nog vrijgezel ook. Heb je iets ter tafel te brengen op basis waarvan ze interesse zouden hebben? En zo ja, waarom kan jij ze dan niet vinden?
O zich interessant voor een rijke dame die een harttransplantatie nodig heeft, maar ik heb begrepen dat die ingreep zelden goed afloopt voor de donoren...quote:
Jij schaart jezelf ook onder die 1 op 10?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 03:32 schreef NaughtyBuns het volgende:
1 op de 10? En de rest dus niet... had echt meer verwacht hahaha!
Yup - hoewel het dan af hangt van hoeveel je vrouw met zich mee neemt...quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:29 schreef draaijer het volgende:
Als ik dan wat ouder ben en ik word aan de kant geschoven door mijn huidige vrouw dan is er dus toch nog licht aan het einde van de tunnel.
Hoe fijn
Naar het schijnt is er altijd licht aan het einde van de tunnel. Alleen als overleden bekenden en familieleden je gaan roepen is het zaak om heel hard de andere kant op te rennen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:29 schreef draaijer het volgende:
Als ik dan wat ouder ben en ik word aan de kant geschoven door mijn huidige vrouw dan is er dus toch nog licht aan het einde van de tunnel.
Verstand komt natuurlijk met de jaren.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:41 schreef ArtistA het volgende:
Gelukkig gaat dit artikel over 'meisjes' en niet over vrouwen.
Niks mis met 18 tot 35 jaar. Liever 25-35 persoonlijk, maar daarboven wordt het al snel minder aantrekkelijk qua uiterlijk.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:41 schreef ArtistA het volgende:
Gelukkig gaat dit artikel over 'meisjes' en niet over vrouwen.
Ook niet in alle gevallen helaas.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:42 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Verstand komt natuurlijk met de jaren.
Ook dat is discutabel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:45 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Niks mis met 18 tot 35 jaar. Liever 25-35 persoonlijk, maar daarboven wordt het al snel minder aantrekkelijk qua uiterlijk.
Dan moet je natuurlijk wel met een normale foto komenquote:
Toch vermoed ik dat Mevrouw Brard nu iets verstandiger is dan in haar begin jaren. Nog altijd niet heel veel voor ons, maar voor haar misschien een enorme verbetering.quote:
Wat is een 'normale' foto?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 11:53 schreef ems. het volgende:
[..]
Dan moet je natuurlijk wel met een normale foto komen
1/10 lijkt me trouwens erg weinig. Zal wel verminderd zijn omdat ze anders gezeik krijgen oid.
Eentje waarop geen chirurgische ingrepen zijn gedaan door een photoshopper.quote:
Dan zit ik later dus goedquote:Op maandag 3 oktober 2011 13:44 schreef hydroven het volgende:
Eén op tien jonge vrijgezelle vrouwen is bereid om het groene blaadje van een oudere man te worden. De dames hebben maar één voorwaarde: hij moet rijk zijn!
Dat blijkt volgens de Daily Mirror uit een enquête van de sociaalnetwerksite LocalSin, die gebruik maakt van smartphone-applicaties om potentiële dates in jouw omgeving te zoeken.
Van de 2.500 vrouwelijke deelnemers die de datingsite ondervroeg, zei maar liefst één op tien dat ze onmiddellijk met een oude man zouden trouwen als hij genoeg geld had.
Bovendien gaf ook 6 procent van de 18- tot 35-jarigen aan dat ze met een 70-jarige man naar bed zouden gaan in ruil voor 'veelvuldig gebruik' van zijn kredietkaart of het krijgen van cash geld.
En ook vrouwen die niet echt op zoek zijn naar een oudere man, hechten veel belang aan geld. Zo zei 8 procent van de ondervraagden dat ze een man veeleer kiezen op basis van de waarde van zijn auto, dan op basis van zijn looks en persoonlijkheid. (lbs)
Bron
Ten eerste een volledig geshopte foto en ten tweede zijn er altijd uitzonderingen... Maar over het algemeen worden vrouwen er niet mooier op, of wel?quote:
Mannen gelukkig welquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:59 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Ten eerste een volledig geshopte foto en ten tweede zijn er altijd uitzonderingen... Maar over het algemeen worden vrouwen er niet mooier op, of wel?
Exact. En succesvolle mannen hebben steeds meer geld om zich goed te verzorgen en kleden...quote:
Naar mate je zelf ouder wordt gaan oudere vrouwen weldegelijk aantrekkelijker worden. Misschien niet noodzakelijk op uiterlijkheden, maar wel als "totaalpakket".quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:59 schreef Bajskorv het volgende:
Maar over het algemeen worden vrouwen er niet mooier op, of wel?
dank jequote:
Ik lees:quote:Op maandag 3 oktober 2011 13:44 schreef hydroven het volgende:
Eén op tien jonge vrijgezelle vrouwen is bereid om het groene blaadje van een oudere man te worden. De dames hebben maar één voorwaarde: hij moet rijk zijn!
Dat blijkt volgens de Daily Mirror uit een enquête van de sociaalnetwerksite LocalSin, die gebruik maakt van smartphone-applicaties om potentiële dates in jouw omgeving te zoeken.
Van de 2.500 vrouwelijke deelnemers die de datingsite ondervroeg, zei maar liefst één op tien dat ze onmiddellijk met een oude man zouden trouwen als hij genoeg geld had.
Bovendien gaf ook 6 procent van de 18- tot 35-jarigen aan dat ze met een 70-jarige man naar bed zouden gaan in ruil voor 'veelvuldig gebruik' van zijn kredietkaart of het krijgen van cash geld.
En ook vrouwen die niet echt op zoek zijn naar een oudere man, hechten veel belang aan geld. Zo zei 8 procent van de ondervraagden dat ze een man veeleer kiezen op basis van de waarde van zijn auto, dan op basis van zijn looks en persoonlijkheid. (lbs)
Bron
Kloptquote:
quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 21:12 schreef DS4 het volgende:
Inderdaad, alle mannen gaan erop vooruit als ze ouder worden...
[ afbeelding ]
Allemaal!
Jack Nicholsonquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 21:12 schreef DS4 het volgende:
Inderdaad, alle mannen gaan erop vooruit als ze ouder worden...
[ afbeelding ]
Allemaal!
Dat is toch wel een oude rijke man waar de doorsnee dame geen probleem mee zou hebben denk ik zoquote:Op woensdag 19 oktober 2011 07:32 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Jack Nicholson
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:di 18 okt 2011, 19:02
Jennifer Aniston in pikante mini-jurk van onze redactie
AMSTERDAM - FOTO- De 42-jarige actrice Jennifer Aniston ziet er nog steeds supersexy uit in een laag uitgesneden cocktailjurk.
De sexy actrice verscheen tijdens het '18th Annual Women in Hollywood Tribute' van magazine Elle in wel erg kort uitgesneden jurkje met pailletten. Samen met haar man Justin Theroux (40), die niet op de foto werd vastgelegd, schitterde de actrice op de rode loper in Beverly Hills.
Dan zal ik wel niet doorsnee zijn, want ik vind het niks.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 08:32 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat is toch wel een oude rijke man waar de doorsnee dame geen probleem mee zou hebben denk ik zo
Je zou toch denken dat zij wel wat meer te eten zou krijgen van haar rijke ouwe man. Mijn hemel wat een mager geval. Weet niet wie van de twee er het slechtste uitzietquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:17 schreef meth77 het volgende:
Ronnie Wood 67 met zijn nieuwe liefje 25
[ afbeelding ]
Hij lijkt me ook niet het type dat dagelijks bij de McDonalds over de vloer komt.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:26 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat zij wel wat meer te eten zou krijgen van haar rijke ouwe man. Mijn hemel wat een mager geval. Weet niet wie van de twee er het slechtste uitziet
Ze gaat iig zijn geld niet opmaken aan voedsel. Kleding zal het wel worden. En de duurste sportschool, ehm personal trainer bedoel ik, want ze moet dat skinny lijfje wel topfit houden natuurlijk.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Hij lijkt me ook niet het type dat dagelijks bij de McDonalds over de vloer komt.
Je hebt wel vaker van dit soort Health-fanatics.
Ach Berlusconi loopt dank zij de Viagra ook nog trots te zijn, dus Ronnie zal zijn internetbestellingen wel wat opvoerenquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:50 schreef DS4 het volgende:
Ieder zijn meug toch?
Nou zie ik vrouwen ook liever minder magertjes dan deze oogt op de foto, maar voor Ronnie Wood (zou hij die naam nog waarmaken?) is het een prima vangst!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |