En gelijk heeft ie. Hij heeft TS ooit gemaakt, jarenlang op zijn kosten gevoed, en dus direct ervoor gezorgd dat er nu twee sappige volle jetsers (dat hopen we dan tenminste) op zitten. Dus hij mag er niet alleen zoveel naar kijken als ie wil, maar ook eraan zitten. Tegen de tijd dat TS op zichzelf woont, en dr eigen kostje verdient wordt het een ander verhaal, en zelfs dan kan hij nog steeds aanspraak maken op de gemaakte investeringen in de eerste 18 jaar van je leven.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:05 schreef Fritessaus het volgende:
Nou TS, ik zou als ik jou was maar met 1 oog open slapen de komende nachten...Voor je het weet heb je nachtelijke visite van je papa.
Ben je nu klaar met mierenneuken?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 12:17 schreef Nyce het volgende:
[..]
Normaal quote je dat dan, helemaal als je op pagina 8 nog gaat reageren op een post van pagina 1 wat niet de OP is. Maar geeft niet hoor.
Tetten.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 21:32 schreef Posucice het volgende:
Kan iemand het topic voor mij samenvatten, geen zin om te lezen.
Aan het eind van de maand.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 21:46 schreef Meloewa het volgende:
Ohnee toch, wanneer bloed dit topic eindelijk dood.
quote:
Deze manquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:24 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Lukraak topless in je kamer gaan zitteneen dame met klasse zou dat niet doen.
Dude.quote:Op maandag 3 oktober 2011 12:24 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Nouja, hij is wel vaker fout. Ik vingerde je zusje en kwam je vaders trouwring tegen.
Kreeg je zo weinig aandacht voor je povere grap dat je jezelf maar ging quoten?quote:
Waor?quote:Op zondag 6 mei 2012 01:31 schreef Meloewa het volgende:
[..]
ha jong alles goad en hoe is het doa achter?
Hey enne, hie alles good, en wie is 't mit uch doa? Alles good? Ich haup dats dich neet sjtiks van die riesteplukkers van die sjpargel doaquote:Op zondag 6 mei 2012 01:31 schreef Meloewa het volgende:
[..]
ha jong alles goad en hoe is het doa achter?
Aspergesquote:Op zondag 6 mei 2012 02:24 schreef nattermann het volgende:
[..]
Hey enne, hie alles good, en wie is 't mit uch doa? Alles good? Ich haup dats dich neet sjtiks van die riesteplukkers van die sjpargel doa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |