Hydrofielen is voor het drogen na het badje...ze zijn minder hard dan een handdoek...(correct me if i;m wrong)quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:09 schreef covie het volgende:
Hydrofiele luiers hoef je toch niet perse te hebben?
Of is dat wel iets wat je aan het begin sowieso in huis moet hebben?
Ik wil gewoon wegwerp, maar zie hier zo vaak hydrofiel langskomen...dat ik er aan twijfel.
Oeh kun je weer een beetje fatsoenlijk eten ja?quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:08 schreef ferrari_rood het volgende:
Hema heeft nog steeds flanellenluiers in het assortiment. Maar ik heb ze ook niet gekocht en heb ze niet gemist
En dames hou eens op over eten. Sinds ik weer redelijk kan eten heb ik overal trek in en in de koelkast staat een doosje Belgische bonbons en daar wil ik echt vanaf blijven.
quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:09 schreef covie het volgende:
Hydrofiele luiers hoef je toch niet perse te hebben?
Of is dat wel iets wat je aan het begin sowieso in huis moet hebben?
Ik wil gewoon wegwerp, maar zie hier zo vaak hydrofiel langskomen...dat ik er aan twijfel.
Kijk dat zeg ikquote:Op maandag 3 oktober 2011 14:06 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Nee op "oude" lijsten kom je zelfs nog flanellen tegen. Ik zou niet weten waar je die moet kopen of waarvoor je ze nodig hebt.
Dus koop ze gewoon niet.
Ik heb wel hele leuke hydrofielluiers gekocht, rode en blauwe
Verwarrende naam want wie iin hemelsnaam gebruikt die nog echt als luier![]()
Hydrofielhanddoek moeten we ze gaan noemen
My thoughts exactly. Behalve afvalscheiding dan.. dat deed ik al netjesquote:Op maandag 3 oktober 2011 14:13 schreef Kyara het volgende:
Ik ga echt wel aan de wegwerpluiers hoor. Geen zin om die vieze dingen uit te moeten wassen en zo. Als ik wat aan het milieu wil doen dan ga ik eerst wel beginnen met mijn afval beter te scheiden
dat doen we al fanatiekquote:Op maandag 3 oktober 2011 14:13 schreef Kyara het volgende:
Ik ga echt wel aan de wegwerpluiers hoor. Geen zin om die vieze dingen uit te moeten wassen en zo. Als ik wat aan het milieu wil doen dan ga ik eerst wel beginnen met mijn afval beter te scheiden
quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:14 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
[..]
Kijk dat zeg ik
wel lezen he![]()
Ohhhhhquote:Op maandag 3 oktober 2011 14:14 schreef Asyniur het volgende:
Gewone handdoeken zijn niet per se te ruw, maar heb jij al eens geprobeerd het oorschelpje van een pasgeborene uit te drogen met een gewone handdoek?
Je gebruikt de hydrofielen om je kindje in alle hoekjes, kiertjes en gaatjes goed te kunnen afdrogen zodat er geen smetplekjes ontstaan
Ik denk dat een versgewassen en droger gedroogde dikke badstoffen handdoek zachter is dan een aan de waslijn gedroogde hydrofiel luierquote:Op maandag 3 oktober 2011 14:16 schreef bitterend het volgende:
[..]
Ohhhhh
de vk zei dat het te ruw was een gewone handdoek!
quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:15 schreef bitterend het volgende:
dat doen we al fanatiek![]()
inclusief netjes scheiden voor grofvuil enzo, papier apart, glas apart, electronica apart, gft apart
kleding naar kringloop.....
Ik ben nog wel zo nu en dan misselijk. En ik kan niet ontdekken wat het triggert. Maar zo beroerd als eerst ben ik gelukkig niet meer.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:11 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Oeh kun je weer een beetje fatsoenlijk eten ja?. Dáár ben ik écht blij om FR. Wat moest jij afzien.
.
Wasverzachter mag idd niet.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:31 schreef Kyara het volgende:
wasverzachter mocht ook niet toch? Heb je geen droogtrommel?
Balen Jipster. Wanneer heb je meer duidelijkheid?
Pfff, watjes worden het, die kinderen van ons.quote:
Och dat zal toch wel meevallen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:46 schreef bitterend het volgende:
Nee ivm allergieën!
Toch? (even checken dat ik geen onzin lul)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |